Turkcell Sürpriz Nokta Taktikleri

tarafından
150
Turkcell Sürpriz Nokta Taktikleri

Turkcell Sürpriz Nokta ücretsiz parasız internet nasıl kazanılır göstermiştik sizlere, şimdi ise bu yazı yardımı ile Turkcell Bip uygulaması üstünden oynamış olduğunuz Sürpriz Nokta Kampanyası taktikleri |yardımıyla hiç yorulmadan hediyeler toplayabileceksiniz. Ve bu hediyeler yardımı ile hattınıza hiç bir bede maliyeti ödemeden sorunsuz bir biçimde şekilde doya doya kullanabileceksiniz. Turkcell Bedava internet paketleri sayesinde hazırlanmış olan bu hizmetten ötürü çok mutluyuz, Fakat Şayet taktikler fark edilirse bu projenin’de iptal olabileceğini düşünebiliriz. Ya da taktiği açığını kapatmak için uğraşabilirler, konumuz o değil şimdi gelelim Turkcell Sürpriz Nokta taktiği nasıl yapılacağını öğrenelim ve başkaları toplamadan kutularımızı toplayarak keyfimize bakalım.

Turkcell Sürpriz Nokta taktiği uygulayabilmeniz için en önemli konu telefonunuzun Android olması gerekmektedir, Şayet ki iPhone kullanıyorsanız maalesef sizler bu taktikten yararlanamazsınız. Bu halde yapmanız gereken tek şey hattınızı herhangi bir android telefona takarak taktiği uygulamak ve ardından  yeniden kendi telefonunuza hattınızı geçirmeniz gerekir.


(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Turkcell Sürpriz Nokta taktiği için android telefonumuzdan Google Play uygulamasını açarak “Hola Fake GPS” uygulamasını indirmemiz gerekiyor. Uygulamayı indirdikten sonra açın, bir yandan’da Turkcell Bip uygulaması üzerinden Sürpriz Nokta hizmetini yani oyununu açın ve kutuların nerede olduklarına bakın. Mesela “İzmir 256. Sokak 41 Numara” önünde bir adet Sürpriz Nokta kutusu görüyoruz, hemen sahte konum uygulamamızı açarak parmağımız yardımı ile o konumu harita üzerinden buluyoruz, konum doğruluğunu kontrol ettikten sonrada “GO” yazısına basmanız yeterli olacaktır. Bu sayede artık telefonunuz sizi o konumdaymış gibi gösterecek ve şimdi taktik yapımının son aşamasına geçerek Bip uygulamasını kapatıp tekrardan oyna butonuna basıyoruz.


(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Turkcell Sürpriz Nokta bu sefer bizi kutunun olduğu yerde görecek ve hemen ekranın aşağısında “Kazan” butonu aktif olacaktır, bu butona tıklayarak hediyemizi alabiliriz. Ayrıca bu buton bazen birden fazla şekilde aktif olduğundan dolayı butona birkaç defa tıklayarak daha fazla hediye kazanabileceğinizi unutmayın. Kazan butonuna tıkladıktan sonra üstten birçok mesaj gelecek ve hediyemiz hattımıza yüklenecektir.
Turkcell Sürpriz Nokta taktiği bu kadar basit bir şekilde yapılmaktadır, eğer sizler hala Turkcell Sürpriz Nokta’dan nasıl hediye kazanacağınızı bilmiyorsanız; Turkcell Sürpriz Nokta Bedava Hediyeler başlıklı yazımızı inceleyebilir ve bedava internet kazanmaya en hızlı yoldan başlayabilirsiniz.


(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});