Call Of Duty: MOBİL nihayet Ekim 1 Android ve iOS'a GELİYOR
Call of Duty: Mobile’ın 1 Ekim’de halka açıklanacağını açıkladı. Tencent’in Timi Studios tarafından geliştirilmiştir ve hem Android hem de iOS cihazlarında ücretsiz oynanabilecek bir oyun olarak sunulacaktır.
Call of Duty: Mobile'ın, oyundaki ekosistemde ortak olan bazı yeni unsurları eklerken, franchise'dan tanıdık olan tüm unsurları mobil cihazlara getirmesi gerekiyor. Oyun, Crash ve Crossfire da dahil olmak üzere Modern Savaştan ve Nuketown ve Hijacked gibi Black Ops'tan haritalar toplayacak.

Embedded video


Team Deathmatch franchise için diğer oyun platformlarında daha popüler oyun modu olmasına rağmen, Battle Royale mobil oyunlarda geçerli sıcak birinci şahıs nişancı modudur. Doğal olarak, COD: Mobile, 100 oyuncunun büyük bir haritaya girip sonuna kadar hayatta kalacağı bu moda da sahip olacak. ATV, helikopter ve sal gibi çeşitli araçlara erişebilecekleri solo, ikili ve dört kişilik takım modlarını destekleyecektir. Birinci şahıs ve üçüncü şahıs bakış açıları da olacak.

Although  CoD: Mobile batıda ezici bir tepki alabilse de, özellikle Hindistan ve Güneydoğu Asya'da PUBG Mobile'ın Asya'daki büyük rekabetiyle karşı karşıya kalacak. Yalnızca Hindistan'ın 50 milyondan fazla PUBG Mobile oynatıcısına sahip olduğu ve oyuncuların yeni bir savaş royası oyununa geçmesi inanılmaz zor olabilir.

Hiç yorum yok

Yorum yaparken:
1. Yaptığınız yorumun, mutlaka konuyla alakalı olmasına özen gösteriniz.
2. Yorumlarınızda yazım ve dil bilgisi kurallarına uymaya çalışın.
3. Konu ile ilgili olmayan sorularınız için İletişim sayfasını kullanınız.

Blogger tarafından desteklenmektedir.