WordPress yemek tarifleri temaları

tarafından
235
WordPress yemek tarifleri temaları
Tarif blogunuz için en iyi WordPress temalarını mı arıyorsunuz? Geleneksel blog temaları, tariflerinizi öne çıkarmak için gereken görüntülerden yoksundur. Bu yazıda, hemen deneyebileceğiniz tarif blogları için en iyi WordPress temalarını göstereceğiz.
Tarif blogları için en iyi WordPress temaları

WordPress ile Reçete Blogu Oluşturma

WordPress, piyasadaki en iyi web sitesi oluşturucusudur . Yemek tarifleri paylaşmak ve ilgi çekici yiyeceklerle ilgili web siteleri oluşturmak için mükemmeldir.
İki farklı WordPress türü vardır. WordPress’in üzerine kurulu barındırılan bir platform olan WordPress.com ve ardından kendi kendine barındırılan WordPress olarak da bilinen WordPress.org vardır. Ayrıntılar için, WordPress.com ve WordPress.org karşılaştırmasına bakınız .
Kendiliğinden barındırılan WordPress.org’u kullanmanızı öneririz, çünkü size tüm güçlü WordPress özelliklerine hemen erişmenizi sağlar.
Kendi barındırdığınız WordPress web sitenizi başlatmak için bir WordPress barındırma hesabına ve bir etki alanı adına ihtiyacınız olacak .
Bluehost kullanmanızı öneririz Onlar dünyanın en büyük barındırma şirketlerinden biri ve resmen tavsiye edilen bir barındırma sağlayıcısı.
Kullanıcılarımıza% 60 indirim, ücretsiz bir alan adı ve ücretsiz bir SSL sunmayı kabul etmişlerdir. Başka bir yere gitmeyeceğin bir anlaşma.
Hosting satın aldıktan sonra devam edip WordPress’i yükleyebilirsiniz. Adım adım talimatlar için bir gıda blogunu nasıl başlatacağınız konusundakirehberimizi takip edin .
Her şey ayarlandıktan sonra, web siteniz için bir tema seçme zamanı gelmiştir. Yemek tarifi blogları için en iyi WordPress temalarından bazılarına göz atalım.
Not: Bu liste hem ücretsiz hem de ücretli temalara sahiptir ve hepsi mobil uyumludur.

1. Kale

süs lahanası
Ücretsiz, temiz ve basit bir tarif teması arıyorsanız, Kale’ye bir göz atın. Bu minimalist tarzı WordPress teması, tüm temel özelliklere sahip geleneksel bir blog düzeni sunuyor.
Özellikli yayınları ve büyük bir vurgu yazısını gösteren özel bir ön sayfa ile birlikte gelir. Ayrıca, başlıkta bir başlık veya mesaj kaydırma çubuğunu gösterme seçeneğine sahiptir ve tam e-ticaret ve RTL desteği içerir .

2. Gurme

Gurme
Gurme yemek blogları, yemek tarifleri ve restoran web siteleri için güçlü bir WordPress temasıdır. Tek tıklamayla kurulabilen 23 hazır web sitesinin daha büyük bir paketinin parçasıdır. Her şablon, tümleşik bir sürükle ve bırak sayfa oluşturucusu kullanılarak tamamen düzenlenebilir .
Farklı stillere sahip çoklu WordPress kaydırıcılarını , çoklu düzenleri, sınırsız renk seçeneklerini ve daha fazlasını içerir. Kullanımı çok kolaydır ve web sitenizi ayarlamak için güçlü bir tema seçenekleri paneli içerir.

3. Aşırı

Cookely
Cookely, özellikle yemek ve yemek blogları için yapılmış bir WordPress tarifi teması. Bu güzel tema, tarif kartı ve görüntülenebilecek ve kategorilere göre sıralanabilen dahili bir tarif endeksi ile birlikte geliyor.
Ana sayfa, üst kısımda özellikli bir içerik bölümü ile farklı bölümlere ayrılmıştır. 4 renk şemasında mevcuttur ve kendi renklerinizi de seçebilirsiniz. Blog bölümü ızgara veya liste tarzında görüntülenebilir.

4. Elara Pro

Elara
Elara, zarif bir şekilde tasarlanmış WordPress yemek ve tarif blog teması. İçeriğinizi daha okunaklı ve resimlerinizi daha ilgi çekici yapan temiz ve modern bir tasarıma sahiptir.
Tarif oluşturucu, tarif şablonu ve tarif endeksi ve filtreleme özellikleri ile birlikte gelir. Reklamları görüntülemek veya kendi içeriğinizi tanıtmak için yerleşik desteğe sahiptir. Aynı zamanda özellikli mesajlar bölümü ile güzel bir ön sayfa içerir.

5. Floransalı

Floransalı
Florentine, yemek ve tarif blogları için zarif ve şık bir WordPress temasıdır. Kolayca biçimlendirilmiş tarifleri web sitenize kolayca eklemenizi sağlayan özel bir tarif bölümü içerir Kullanıcılarınız aynı zamanda dikkat dağıtıcı ücretsiz pişirme moduna anında geçebilecek.
Yerleşik sosyal paylaşım, kolay kişiselleştirme, farklı stil ve düzen seçeneklerine sahiptir. Tüm tema seçenekleri, kurulumu ve kullanımı oldukça kolaylaştıran tema özelleştirici altında özenle düzenlenmiştir.

6. Foodie Pro

Foodie Pro
Genesis tema çerçevesi üzerine kurulu , Foodie Pro tarifi bloglar, gıda web siteleri, sağlık ve nuitrition ile ilgili nişler için iyi hazırlanmış bir WordPress teması. Web sitenizi ayarlamak için öğeleri sürükleyip bırakmanıza olanak tanıyan, tam anlamıyla modernize edilmiş bir düzen içeriyor.
Özel bir tema seçenekleri paneli, canlı kişiselleştirici desteği, özel başlıklar, çoklu sayfa düzenleri ve daha fazlasını içerir. Hız ve performans için oldukça optimize edilmiştir .

7. CupCake

Cupcake
CupCake, şık ve sevimli bir WordPress tarifi ve yemek blog teması. Eğlenceli renk şemaları ve sunum için modern bir düzen kullanan benzersiz bir tasarımla geliyor.
Ana sayfanızı ayarlamak için sürükle ve bırak öğelerini içerir. İçinde portföy öğeleri, öne çıkan ürünler, kaydırıcılar ve eylem çağrıları eklemek için bölümler bulacaksınız. Web sitenize çevrimiçi bir mağaza eklemek için de kullanılabilir .

8. Günlük Yemek

Günlük yemek
Günlük Yemek yemek ve tarif web siteleri için modern bir WordPress teması. Genesis üzerine inşa edilmiştir ve güzel tipografi ve görüntülerin zarif gösterimi üzerine odaklanan iki sütun düzenine sahiptir .
Kullanımı kolay bir tema seçenekleri paneli, özelleştirilebilir başlık, çoklu sayfa şablonları ve widget hazır alanları ile birlikte geliyor. E-Ticarete hazırdır ve web sitenize bir mağaza bölümü eklemek için kolayca kullanılabilir.

9. Foodika

Foodica
Foodica, gıda blogları için güzel bir dergi tarzı WordPress teması . Modern bir tasarıma sahiptir ve aralarından seçim yapabileceğiniz 6 renk şeması vardır.
Makalelerinize tarif malzemeleri eklemek için kullanımı kolay kısa kodlar içerir. Çevrimiçi para kazanmak için reklam bölgelerini ve afişleri göstermek için özel bölümler içerir Basit bir tema seçenekleri paneli ve tam canlı özelleştirme desteği içerir.

10. Food4Soul

Food4Soul
Food4Soul, bir WordPress yiyecek ya da tarif teması için mükemmel bir seçenektir. Sosyal profilleriniz ve navigasyon menülerinizin takip ettiği üst kısımda büyük bir başlık görüntüsüne sahip modern bir tasarıma sahiptir .
Ana sayfa düzeninizi ayarlamak için sürükle ve bırak öğelerini içerir. İçinde portföyü yönetmek, en yeni yayınları eklemek , iletişim formu , Google Haritalar ve daha pek çok şey için kolay bölümler bulacaksınız Kurulumu kolaydır ve özel bir tema seçenekleri paneli içerir.

11. Narya

Narya
Narya, yemek ve tarif siteleri için dergi tarzı bir WordPress temasıdır. Özel bir tarif sonrası formatı ve özel bir tarif eklentisi ile birlikte geliyor. Ayrıca premium bir kaydırıcı ve bir düzen oluşturucu eklentisi ile birlikte geliyor.
Diğer önemli özellikler 6 ana sayfa düzeni, 6 galeri düzeni, çoklu başlık stilleri, özel renkler ve daha fazlasını içerir. Kurulumu daha kolaydır ve tüm tema seçenekleri özenle düzenlenir.

12. Foodie

Foodie
Foodie, şefler, yemek blogcuları ve yemek tarifleri için oluşturulmuş bir WordPress temasıdır. İçeriği, talimatları ve hatta videoları eklemesi kolay bir tarif yazısı bölümü içerir. Kullanıcılar ayrıca tarifleri değerlendirebilirler ve en çok oy alan tarifleri sıralayabilirsiniz.
Özel arka plan ve özel logo yükleme desteği ile iki sütun geleneksel blog düzeni kullanır Kutudan çıkar ve tüm tema seçenekleri canlı özelleştiriciyle kolayca kurulabilir.

13. Mutfağı

Mutfak
Mutfak, özellikle yemek ve tarif siteleri için hazırlanmış şık bir WordPress temasıdır. Tariflerinizi kolayca eklemenizi ve yönetmenizi sağlayan özel bir tarif eklentisi ile birlikte gelir. Her tarifin birden fazla sayfaya veya yazıya yerleştirilebilen kendine özel tarif kartı vardır.
İki farklı düzen, çoklu sayfa şablonları ve başlık stilleri içerir. Özel widget’lar, sınırsız renk şemaları, güzel özellikli görüntü ve daha fazlasını içerir.

14. Yemek Tarifleri

Yemek tarifleri
Yemek tarifleri için ücretsiz bir WordPress teması arıyorsanız, Yemek Tarifleri sayfasını inceleyin. Önyükleme çerçevesi üzerine kuruludur ve sağ kenar çubuğuna sahip iki sütun düzenine sahiptir İçerik alanı ayrıca masaüstünde iki sütun ızgarasına ve mobil cihazda tek bir sütun düzenine bölünmüştür.
Özel logo yükleme, sosyal medya menüsü, tam ekran arka plan resmi ve daha fazlasını içerir. Kurulumu oldukça kolaydır ve bir blogu hızlı bir şekilde başlatmak için kolayca kullanılabilir .

15. tadını çıkarın

lezzet
Savor, tarif blogları için birçok özelliğe sahip, taze ve temiz bir WordPress yemek temasıdır. İki ve üç sütun ızgarası düzeninde çoklu düzen kombinasyonlarıyla birlikte gelir.
Ayrıca, herhangi bir WordPress gönderisine veya sayfasına eklenebilecek özel bir tarif kartı da içerir. Dikkat çeken diğer özellikler arasında öne çıkan bir içerik kaydırıcısı , özel widget’lar, sosyal medya entegrasyonu, sınırsız renkler, iletişim formu desteği ve daha fazlası bulunur.

16. Artie

Artie
Artie, özelleştirilebilir bir WordPress yemek blogu temasıdır. Birden fazla düzen kombinasyonu, widget hazır alanları ve farklı stilleri ile birden fazla renkte geliyor.
Fotoğraf galerileri, video galerileri , tarif kısa kodları, simge yazı tipleri ve daha fazlası için destek içerir Tüm tema seçenekleri özenle düzenlenmiş ve kurulumu oldukça kolaydır.

17. Biber +

Biber +
Pepper +, bir yemek / yemek tarifi web sitesi için de dahil olmak üzere çeşitli anahtar teslimi tasarımlara sahip çok amaçlı bir WordPress temasıdır. Tasarım için modüler bir yaklaşım izler ve farklı düzenler oluşturmak için sürükleyip bırakabileceğiniz farklı modüller ile birlikte gelir.
Pepper + WooCommerce için hazır ve çok dilli web siteleri oluşturmak için de kullanılabilir Basit, tek tıklamayla kurulum yapanlar ve daha hızlı tema kurulumuyla yeni başlayanlar için kullanıcı deneyimi sunar.

18. Tuz ve Biber

Tuz biber
Salt and Pepper, yemek ve tarif siteleri için zarif bir şekilde tasarlanmış WordPress temasıdır. Kolayca tarifleri eklemenizi sağlayan güzel bir tarifler bölümü vardır. Bu tarifleri kategori tabanlı filtrelerle görüntülemek için güzel şablonlar içerir .
Sayfa düzenleme için görsel bir sayfa oluşturucu ve kaydırıcı eklentisi ile birlikte gelir. Tercüme hazırdır ve ayrıca çok dilli web sitelerinde de kullanılabilir.

19. zevkle

Zevkle
Zevkle, yemek sevenler, restoran incelemeleri ve tarif web siteleri için modern bir WordPress blog temasıdır . Sağda kenar çubuğu ile iki sütun düzeni ve ardından büyük bir özel başlık sahiptir.
Diğer özellikler arasında özel yazar biyo kutusu , sosyal paylaşım, geniş özellikli görüntüler ve net tipografi bulunur. Oldukça basittir ve minimum kurulumla kutudan çıkar.

20. Temel

Temel
Baseline bir dergi tarzı WordPress blog teması. En önemli içeriğinizin izlediği, üstünde güzel bir özellikli içerik sürgüsü var.
Zarif bir kullanıcı deneyimi sunmak için resimlerinizin ve net tipografinin muhteşem görüntüsüne odaklanır. Kullanımı oldukça basittir ve herhangi bir karışıklık içermez. İçeride, hemen başlamanıza yardımcı olacak bir tema kurulum kılavuzu da bulacaksınız.

21. Yumblog

Yumblog
YumBlog, premium bir WordPress tarif eklentisi ile birlikte gelen güçlü bir WordPress tarif temasıdır. Web sitenizden tarifler eklemenizi, yönetmenizi ve paylaşmanızı sağlar. Kullanıcılarınızın kendi tariflerini eklemelerine izin vermek için de kullanılabilir.
Görüntülere odaklanan hoş ve modern bir düzen sunar ve fotoğraflarınızın fotoğraflarının muhteşem görünmesini sağlar. Sürükle ve bırak araçlarını kullanarak kolayca sayfa mizanpajları oluşturmak için Beaver Builder ile birlikte gelir .

22. Lezzet

Lezzet
Flavor, restoranlar, yemekler ve tarifler için hazırlanmış bir WordPress temasıdır. Güzel restoran menüleri, yiyecek simgeleri, özel renkler ve özel yazı tipi desteği içerir.
Tek tıklamayla demo içerik yükleyici ve tamamen entegre bir görsel sayfa oluşturucu ile kurulumu çok kolaydır. Web siteniz için gerçekten eşsiz bir deneyim oluşturmak için farklı düzenler ve stiller deneyebilirsiniz.

23. Foody Pro

Gıda Pro
Foody Pro, gıda blogcuları ve tarif web siteleri için güzel tasarlanmış bir WordPress temasıdır. Bu zarif tema muhteşem tipografi ve temiz, ferah bir tasarıma sahiptir. Görüntülerinizi öne çıkaran çok fazla beyaz boşluk kullanır.
WooCommerce hazırdır, Instagram widget’ı ile birlikte gelir ve otomatik olarak oluşturulan bir tarif endeksi içerir. Kutunun dışında çalışır ve tüm tema seçenekleri yeni başlayanlar için uygundur.

24. Igloo

Eskimo kulübesi
Igloo bir tarif blog, restoran veya kafe için başka bir esnek ve güzel tasarlanmış WordPress teması. Güzel bir modern tasarıma, şık fotoğraf galerilerine ve yerleşik sosyal medya entegrasyonuna sahiptir.
İçin restoran web siteleri , bir menü yönetimi sistemi ve bonservis bölümden oluşmaktadır. Birden fazla renk düzeninde gelir ve ayrı ayrı sayfalar için renkleri de değiştirebilirsiniz. Tüm tema seçeneklerinin canlı önizlemeli tema özelleştirici kullanarak yapılandırılması kolaydır.