40 Adet Kullanışlı WordPress İletişim Formu Eklentileri

tarafından
109
40 Adet Kullanışlı WordPress İletişim Formu Eklentileri
40+ Useful WordPress Contact Form Plugins

40 Adet Kullanışlı WordPress İletişim Formu Eklentileri

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Düz HTML formlarını kullandığımız günleri hatırlıyor musunuz? Onu burada ve orada hala yapıyorum ve kullanıyorum, ancak zor kısmı formu bir veritabanıyla bütünleştirmek. Html form etiketleri php veya asp belgesi olarak kaydedilmelidir ve tüm bunları kendiniz yapmak kolay bir iş değildir. Bir iletişim formu kendimiz oluştursak bile, bir ajax iletişim formunun sağladığı işlevselliği daha iyi yapamayız.


İletişim formları, karşılaştığımız her web sitesinde görülebilir. Bir noktada web sitesinin en önemli kısmıdır. Tasarımcılar iletişim formlarından en fazla yararlananlardır. Ücretsiz web sitesi elemanları tasarlayan ve web sitelerine halka indirmek için posta gönderenler dikkat çekmek istiyorlar. Tasarımları beğenen kişiler, tasarımcının gelecekteki tasarım çalışmaları için işe alınmasını isteyebilir ve bu nedenle onunla iletişime geçmek gerekir. Bir iletişim formu olmadan insanlar web sitesi sahibi ve onun iletişim adresi için whois veritabanına bakmak zorundadır. Web sitemizin bir iletişim formunun olmadığını görebilirsiniz, ancak yorum sisteminin içinden iletişime geçmemize izin veriyoruz ve web sitesi açıldığında gelecekte güzel bir iletişim formu içerecektir.


Yaratıcıdan minimal tasarımlara şimdi inanılmaz iletişim, ücretsiz geri bildirim formları ve ayrıca maksimum destek için premium sürümde bulabilirsiniz. Bir iletişim formunda ihtiyacınız olan her şey premium sürümlerde mevcut olacak ve geliştiriciler web sitenize entegre etmenize en çok yardım edecekler. Hizmetler ve satış web siteleri, satın alma kararını vermeden önce kullanıcının web yöneticisi ile iletişim kurmasına izin verdiği için iletişim formlarından çok yararlanır. Reklamverenler, reklam alanlarına ilgi duydukları bir konuyu yazıp alakalı ziyaretçiler edindikten sonra web siteniz üzerinden sizinle bağlantı kurar. Kullanıcılar ayrıca, web yöneticisi bir web sitesinde geri bildirim formuna izin veriyorsa, web sitesinde gezinirken bulunan hataları web yöneticisine bildirir.


Eğer bir geliştiriciyseniz ve diğer geliştiricilerin bir demo çalışması için arıyorsanız, eklentilerden canlı bir önizleme yaparken bakmanız gereken yer burasıdır, bu size bir formun nasıl yapılacağı hakkında fikir verecektir. Form oluşturucular, kendinizle iletişim formları oluşturmak için gerçekten şaşırtıcı kolay bir adımdır. WordPress sayfanızda, yayınınızda veya kenar çubuklarınızda önceden tanımlanmış bir wordpress eklentisini widget olarak veya kısa kod olarak kullanmanıza gerek yoktur. Form oluşturucuları, size iletişim alanlarını adlandırma, kutuların boyutunu ayarlama ve genel bakma seçenekleri sunarak başlayacaktır. Çekici formlar kesinlikle insanların görüşlerini ve gereksinimlerini yazmasını sağlar, çünkü sıkıcı formların kullanıcıları gerçekten mahvedeceğini bilirsiniz. Bu yüzden bunu aklımıza alarak harikalar yaratacak bazı yararlı WordPress iletişim formu eklentileri ekledik. Bu güncellenmiş bir listedir, bu yüzden sık kullanılanlara eklediğinizden ve tekrar ziyaret ettiğinizden emin olun.

FormCraft – Premium WordPress Form Oluşturucu

FormCraft’ın en son sürümü, popüler eklentiye 60’tan fazla yeni özellik ekler. En yeni alanlar arasında gülen yüz, başparmak ve yıldız derecesi, kaydırıcılar, tarih, aralık vb. AJAX destekli formlar da tamamen duyarlı.

Demo | Download
formcraft

LB Advanced comment

LB Advanced, görüntüler, videolar, BBCode, ifadeler vb. Kullanarak çevrimiçi formlarınızı geliştirmeyi amaçlar. Kod vurgulama, yorum aboneliği, yorumları beğenme veya beğenmeme gibi diğer yararlı özelliklere sahiptir.

X Forms – WordPress Form Oluşturucu Eklentisi

Çok çeşitli fonksiyonlara sahip olan X Forms, çevrimiçi formlar oluşturmak ve web sitenizde kullanmak için sınırsız özgürlük sunar. Önceden biçimlendirilmiş alanlar hızla form oluşturmanıza yardımcı olur.

Demo | Download

xform

Form Generator – WordPress İletişim Formu Oluşturucu

Form Generator, WordPress için en kolay form oluşturuculardan biridir. Anlık bildirimler, etkinlikler hakkında size bilgi verecektir. Kullanımı kolay arayüz çok güçlüdür ve formlarınızı buna göre markalamanızı sağlar.
Demo | Download

cfgwp-03

nForms – WordPress Form Builder

ThemesPlugincs.com tarafından en iyi WordPress eklentisi olarak verilen nForms, yaygın olarak kullanılan bir form oluşturucu eklentisidir. Sürükle ve bırak form oluşturucusu ve çok sütunlu düzen, çevrimiçi formlar oluştururken çok yardımcı olacaktır.

Demo | Download

nforms

Contact Form Pop-up

Bu WordPress eklentisi, web sitenize AJAX destekli iletişim formları eklemek için mükemmeldir. Eklenti, hem istemci hem de sunucu tarafı doğrulaması, yapılandırılabilir etiket testi ve özel kenarlık renkleri ile birlikte gelir.

Ether Forms Builder WordPress Plugin

Ether Forms Builder görsel besteci ile tam olarak entegre olduğundan, bu eklentiyle karmaşık düzenler oluşturmak mümkündür. Çevrimiçi bir formun gerekli tüm unsurları ile birlikte verilmektedir.

FlexForms – Ajax Form Builder

FlexForms, aralarından seçim yapabileceğiniz altı farklı renk kaplama ile birlikte gelir. Sürükle ve bırak form oluşturucusu, formları kolayca oluşturmanızı ve güncelleştirmenizi sağlar. Formlar farklı ayarlarla görüntülenebilir.

Demo | Download

ajax_form

Ultimate Contact Page

Ultimate Contact Page eklentisi ile profesyonel formlar eklemek çok kolaydır. Google Haritalar entegrasyonu, kısa kodlar, reCAPTCHA, MailChimp, çok dilli destek, sosyal medya bağlantıları ve kullanımı kolay bir yönetici paneli ile sağlanmıştır.

Simple Contact Slider

Bu, WordPress web sitenize iletişim bilgileri eklemek için basit ve güçlü bir çözümdür. Yanıt veren iletişim formu, kullanıcı ilgili sekmeyi tıklatana kadar gizlenir. Form içinde 3 ila 14 alan olabilir.

Clever Feedback

Akıllı Geribildirim akıllıdır, çünkü yalnızca kullanıcı geri bildirimleri toplamanıza izin vermez, aynı zamanda diğer geri bildirimler hakkında da kullanıcıların yanıtlarını toplar. Tamamen özelleştirilebilir eklenti, kullanıcıların modal pencere metnini, ana rengi vb. Değiştirmesini sağlar.

WordPress Ajax Contact Form with attachments

Bu, AJAX iletişim formları oluşturmak için tamamen duyarlı, kullanıcı dostu bir iletişim formudur. Güçlü yönetici paneli, çeşitli ayarları kolayca yapılandırmanıza izin verir. Posta mesajları veri tabanına kaydedilebilirdi.

Usernoise Pro Modal Feedback ve Contact form

Minimalist bir arayüze sahip Usernoise Pro, tam özellikli bir iletişim formu eklentisidir. Eklenti ile birden çok tipografi önayarından birini seçebilir, geri bildirim kategorilerini ve diğer pek çok şeyi düzenleyebilirsiniz.

Quform – WordPress Form Builder

WordPress web sitenize iletişim formları eklemek için basit, sorunsuz bir çözüm arıyorsanız, Quform sizin için mükemmel bir seçim olabilir. Eklentiyi kullanmak hiç bir kodlama deneyimi gerektirmez.

Creative Unified Forms

Basit iletişim formlarının yanı sıra, bu güçlü eklenti herhangi bir çevrimiçi form, soru sorma, sınav veya geri bildirim formları oluşturmak için de kullanılabilir. Sezgisel WYSIWYG editörü, istediğiniz herhangi bir formu tasarlamanıza izin verecektir.

Mapped contact form pro WordPress

Diğer form eklentilerinin aksine, bu eklenti Google Haritalar penceresinin içinde iletişim formları oluşturmanıza olanak sağlar. Birden fazla yerde ayrı e-posta adresleriyle formlar oluşturmak da mümkündür.
Demo | Download

mapped-contact-form

Modal Contact Form

İsim, e-posta adresi, metin alanları gibi normal alanlarla birlikte, Modal İletişim Formu, spam mesajlarını durdurmak için reCAPTCHA ile birlikte gelir. Kancaları ve işlemleri kullanarak yeni alanlar ekleyebilirsiniz.

Contact Form 7

Hiçbir iletişim formu eklentisi listesi, İletişim Formu 7’den bahsetmeden tamamlanmış sayılmaz. Bu son derece popüler olan eklenti, tüm temel form oluşturma gereksinimlerinizi sorunsuz bir şekilde karşılayabilir.
contact-from7

Fast Secure Contact Form

Bu eklenti, özel alanlara sahip formlar oluşturmanıza olanak sağlar. Form, kullanıcıların yöneticilere başvurmalarını veya yöneticilere toplantı istekleri göndermelerini veya video veya telefon aracılığıyla konuşma isteği göndermelerini sağlar.
fast-secure

Contact Form Maker

Çok basit bir iletişim formu eklentisi olarak, İletişim Formu Maker işini mükemmel yapar. Kullanıcıların hiçbir programlama bilgisi olmadan çevrimiçi formlar oluşturmasını sağlar. Aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli alanlar vardır.
contact-form-maker

Contact Form to Email

Adından da anlaşılacağı gibi, bu eklentinin asıl amacı, kullanıcıların iletişim formları oluşturmalarına ve ardından e-posta adreslerini göndermelerine yardımcı olmaktır. Verilerdeki kişi de veritabanına kaydedilecektir.
contact-form1

CP Contact Form with Paypal

Bu eklentiyi kullanarak, web sitenize iletişim formları ekleyebilir ve formları PayPal ödeme sistemine bağlayabilirsiniz. Formu gönderdikten sonra, kullanıcı ödemeyi onaylamak için PayPal’a yönlendirilecektir.
paypal-form

Contact Form by ContactUs.com

Contactus.com tarafından desteklenen bu basit ama güçlü eklenti, 5 dakikadan daha kısa sürede güzel iletişim formları oluşturmanıza olanak sağlar. Formları MailChimp, Sendy, Google Dokümanlar, SugarCRM vb. Gibi üçüncü taraf servisleriyle entegre etmek de mümkündür.
contactus

Contact Form 7 Newsletter

Sabit bir irtibat hesabınız varsa, bu eklenti tam size göre. Formları sürekli irtibat listelerine doğrudan göndermenize izin verecektir. Eklenti de çoklu formları destekliyor.
constant-contact

Slick Contact Forms

Bu, iletişim formları oluşturmak için eski ama sağlam bir eklentidir. Bir widget içinde bulunan formlar kayan, kayan, açılan veya yapışkan bölümler olarak tasarlanabilir. Bazı kısa kodlar da var.
slick-form

Responsive Contact Form

Çince, Fransızca, Almanca, Rusça, İspanyolca ve İtalyanca dahil olmak üzere birden fazla dili desteklemek, Çok Dilli Duyarlı İletişim Formu, duyarlı iletişim formları oluşturmak için basit bir çözümdür. Giriş verileri jQuery tarafından doğrulanabilir.
responsive

ContactPress

ContactPress sağlam, AJAX destekli form yaratıcısı eklentisidir. Tamamen duyarlı formlar, kullanıcı verilerini veritabanına kaydedecektir. Yönetici Ayarları bölümünden temas eden kişilere e-posta göndermek mümkündür.
contactpress

Contact Form Builder

İletişim Formu Oluşturucu tamamen işlevsel bir iletişim formu oluşturmak için gerekli tüm unsurları ile sağlanır. Bu eklentiyle formlar oluşturmak için HTML veya CSS’yi bilmek zorunda değilsiniz.
wp-form-builder-banner

Contact Widget

Bu, WordPress web sitenizin herhangi bir widget alanında herhangi bir iletişim formu oluşturmak için çok basit bir eklentidir. Bu eklenti, CAPTCHA desteği, özel CSS ve başarı mesajı gibi faydalı özelliklerle birlikte gelir.
contact_form_widget

Form Builder by GravityForms

Form Builder’ın son sürümü tamamen yeni bir görünüme sahip. Bu son derece popüler eklenti, PayPal, Stripe, Aweber, MailChimp, twilio, Campaign Monitor vb. Dahil olmak üzere birçok web uygulaması ve hizmeti ile çalışabilir.
gravity

Daisy – Fancy Popup Contact Forms

Kullanıcı dostu bir tasarıma ve basit bir arayüze sahip olan Daisy, çok kullanışlı bir WordPress eklentisidir. Pop-up modal formu kullanıcıları rahatsız etmeyecek. Mevcut altı tema arasından seçim yapabilirsiniz.
daisy-inline

AJAX Contact Forms

AJAX tarafından desteklenmektedir ve jQuery tabanlı, AJAX İletişim Formları bir iletişim formu eklentisidir. Web sitenizin herhangi bir sayfası ile kolayca entegre olacak formlar oluşturmanıza olanak sağlar.
ajax_forms

Contact – Friend Inviter Gold plugin

Bu eklenti ile web siteniz için çekici bir davetiye formu tasarlamak mümkündür. JQuery ve thickbox’a dayanan eklenti, Gmail, Yahoo, Hotmail, AOL vb. Dahil 18 e-posta sağlayıcısını destekler.
contact_widget

Creative Feedback Form with Voting System

Yaratıcı Geri Bildirim Formu, web sitenizin ziyaretçilerinden kullanıcı geri bildirimi almanın çok ilginç bir yoludur. Eklenti dört farklı renk şeması, anti-spam sistemi ve tam yerelleştirme desteği ile birlikte geliyor.
creative_feedback

ContactBuddy

İThemes tarafından geliştirilen bu sağlam bir iletişim formu eklentisidir. Bu basit eklenti, temel iletişim formları oluşturmak için her şeyle birlikte gelir. Gönderilen veriler yönetici e-posta adresine gönderilecektir. Bir reCAPTCHA doğrulayıcısı da var.

contactbuddy-widget
jWizard Forms – WordPress Form Creator

JWizard Forms’ın şık, sezgisel sürükle ve bırak arayüzü, kolayca güzel çevrimiçi formlar oluşturmanıza olanak sağlar. Kısa kod destekli eklenti çoklu düzen, özel alanlar ve veri dışa aktarma özellikleri ile birlikte gelir.

jwizard
Contact us Tab Menu

Web sitenizin dönüşüm oranını artırmak istiyorsanız, bu eklenti sizin için mükemmel bir seçim olabilir. Sekmenin rengi, WordPress’in varsayılan renk toplama aracı kullanılarak özelleştirilebilir.

contactus
WooCommerce Product Contact Form Tab

Bu kullanışlı WooCommerce form eklentisi, ziyaretçinin doğrudan ürünler sayfasından e-posta göndermesini sağlar. Ayrıca sekmeye sosyal medya linkleri, fiziksel adres ve irtibat numaralarını da yerleştirebilirsiniz.
screen-capture