35 Adet Ücretsiz Logo PSD Maketi Şablonları 2019

tarafından
572
35 Adet Ücretsiz Logo PSD Maketi Şablonları 2019
35+ Free Logo PSD Mockup Templates 2018

35 Adet Ücretsiz Logo PSD Maketi Şablonları 2019

Vitrin

Demek grafik tasarımcısın ve harika bir logo yarattın ama orada durma.


Logonuzu, bu ücretsiz PSD maketleriyle tabelalara veya mağazalara yerleştirin. Gerçekçi logo efekti müşterilerinizi ve hatta sizi etkileyecek.

Asılı duvar işareti

Bir mağazanın veya markanın logosuna ilişkin logo mu arıyorsunuz? O zaman daha fazla kendinizi yormayın, Logonuz için bu yüksek kaliteli PSD maketi kullanın. Mağazanın adını o akıllı nesnelerde değiştirebilir ve hepiniz bir dakika içinde hazırlanırsınız. Dosyayı ve resmi hem ticari hem de kişisel kullanım için kullanabilirsiniz.
Hanging Wall Sign MockUp in psd

Dükkan Cephe

İşletmenizi bu yüksek kaliteli PSD ile düzenleyin ve hazır bir şekilde kullanın. Adından da anlaşılacağı gibi, bu maketi eşsiz sunumuyla mağazaya, çevrimiçi ve gerçek hayat logolarına parlaklık katabilir. Tek yapmanız gereken ücretsiz PSD’yi buradan indirmek.
Logo signage MockUp for shops

Hip Sign Mockups

Web sitenize veya mağaza logosu tabelasının caddelerde nasıl göründüğünü gösteren duvara monte mockup şablonunun bir diğeri. Yüksek çözünürlüklü PSD maketini ücretsiz olarak indirebilir ve bir dakikadan daha az bir sürede kullanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken akıllı nesneleri düzenlemek ve onu işletmenizin metin veya logo adıyla değiştirmek.
free psd logo sign mockup on a brick wall

Public Signage Mockup

Bu tamamen ücretsiz maket PSD ile profesyonel görünümlü duvara monte edilmiş yerleşim ile iş logonuzu geliştirin. Bu sevimli logo tabelası pastaneler, çay dükkanları ve hatta butikleriniz için iyi sonuç verebilir. Şimdi indirmek ve kullanmak için ne bekliyorsunuz?
free logo mockup on a brick wall

Badges and Logo

Bar veya pub için bir logo psd mockup mı arıyorsunuz? Doğru yerdesin. Buradan yüksek çözünürlüklü logo ve korkak yazı tiplerini indirin ve kendi logonuzu tabelada, sabit olarak ve hatta kosterinizde eşit bir şekilde kullanabileceğiniz şekilde özelleştirin. Ve bütçenizdeki tüm bu kadar iyi, belki de ne kadar az.

Weathered Logo Mockup

Bitişik logonun yıpranmış görüntüsünü seviyorsanız, hemen işiniz için indirin. Yıpranmış logo, sanat ve eğlence gibi işlere uygun, havalı ve şık bir görünüm verir. Yani işiniz için aradığınız görünüm buysa, doğru seçimi yaptınız. Photoshop PSD formatı, akıllı nesneleri katmanları olarak kullanarak düzenlemeyi kolaylaştırır.
Weathered Logo Mockup in free psd templates

Letterpress MockUp

Hukuk danışmanlığı veya yazma işinde misiniz? Sonra bir sonraki logo tasarımı maketi işinize çok uygun bulacaksınız. Stil, tipo logo tasarımına sahip kabartmalı bir kağıdı yansıtıyor ve sadece hissetme biçimini seviyoruz. Bu yüksek çözünürlüklü logoyu hemen PSD versiyonunda indirin ve kırtasiye, sunum ve markanızda kullanın.
letterpress mockup for logo designs

CardBoard

Bir logo seçmeye gelince, kimliğinizi seçiyorsunuz. Bu nedenle, danışmanlığın veya bir yönetim firmasının iseniz, görünüşün anahtar olduğu yerlerde aşağıdaki PSD maketi ile yanlış gidemezsiniz. Kartvizite veya broşür şablonuna yerleştirilen bu logo dosyası çok dikkat çekebilir. Bu PSD dosyasını kullanmaktan çekinmeyin ve ihtiyaçlarınızı düzenleyin.
logo mockup in letterpress business card

Free realistic logo mock-up

Kağıt arka plan üzerinde zarif logoları görüntülemek için zarif bir mockup şablonu. Bu profesyonel görünümlüve hiçbir fırfır logo ekran herhangi bir iş logo tasarımı için uygun olacaktır. Kırtasiyenizde afişlerinize veya tabelalara kullandığınızda gözler için kolay olacaktır. Metin ve renkleri son derece özelleştirilebilir ve düzenlenmesi kolaydır. Hemen şimdi ücretsiz olarak alın ve istediğiniz kadar düzenleyin.
Free realistic logo mockup

Letterpress Logo Mockup Design

Profesyonel görünümlü tipo bir şirketin herhangi bir kırtasiye veya logosuna hoş bir katkı olabilir. İsminizi eklemek için kolayca düzenleyebileceğiniz akıllı nesnelere sahiptir. Kontrast renkler ve kabartmalı kaplama, profesyonel temaya güzellik katar. Kabartmalı kağıt tarzı, bütün logoların gerçekçi durumlarda yerleştirilmesini sağlayan metalik folyo efektine katkıda bulunur.
Letterpress Logo Mockup for photoshop psd

Realistic Logo Mock-Up (Free Download)

Bazen en basit olanları en iyisidir. Aynı mantık, logolara da uygulanacaktır. İki farklı yazı tipi ve logoda iki kontrast rengi bulunan bu yüksek çözünürlüklü basit logoyu herhangi bir işletmenin profesyonel ve eğlenceli tarafına hitap edecek şekilde kullanabilirsiniz.
Realistic Logo Mock-Up

Free Logo MockUp Template

Salonunuz veya spa merkeziniz için mükemmel bir logo resmi arıyorsanız, işte size mükemmel bir çözüm. İhtiyaçlarınıza tam olarak uyan yüksek çözünürlüklü PSD’deki bu güzel ücretsiz psd’yi indirmek için tıklayın. Çifte tonu ve bir kadının imgesi ile kadınları ve erkekleri etkileyecektir.
Free Logo MockUp Template

Embossed Paper Logo MockUp

Çoğu kağıt logoları gibi, Kabartmalı Kağıt üzerindeki logo da çok profesyonel ve gerçekçi görünmektedir. Danışmanlık, yazarlık ya da yasal firmalar gibi işletmeler bu maketi müşterilere logo sunumları olarak kullanmayı seveceklerdir. Ücretsiz psd ticari kullanım için kullanılabilir.
Embossed Paper Logo MockUp in psd format

Embroidered Logo MockUp

Bu İşlemeli logosunu, ticari olarak kullanımınıza çok fazla uyarmadan adapte edin. Tek tıklama indirme ve basit düzenleme özelliği bu mockup logosunu güzel bir çekiciliğe dönüştürmeyi çok daha kolaylaştırıyor. Görüntünün kalitesinden ödün vermeden düzenlemek kolay olacak PSD formatında indirebilirsiniz.
Embroidered Logo MockUp with free psd

Pressed Cardboard Logo MockUp

Sunumlarınıza, belgelerinize ve hatta web sitenize taze bir görünüm kazandırmak için benzersiz beyaz karton logosunu mockup olarak indirmekten çekinmeyin. Ayrıca işletmenizin logosu ve tabelası olarak da uygundurlar. Lütfen yüksek çözünürlüklü PSD’nin hem ticari hem de kişisel kullanım için herhangi bir kısıtlama olmadan kullanılabileceğini unutmayın.
pressed cardboard logo mock-up for photoshop

Letterpress Logo Mockup (PSD)

İşte serin sunumunuza ve diğer sabit antetli kağıtlarınıza bile ekleyebileceğiniz beyaz tabanlı bir tipo logo. Yüksek kaliteli PSD dosyası son derece özelleştirilebilir ve kullanıma hazırdır. Tek yapmanız gereken buradan ücretsiz olarak indirmek.
logo mockup psd on letterpress flyers, business card

Silver Stamping Logo MockUp

Metalik folyo damgalama ile aynı olan bu kraliyet görünümlü gümüş renkli damgalama tasarımını kullanın, hemen hemen her türlü ticari işletme ve işletme sahibi olmayanlar için uygundur. Sadece yüksek çözünürlüklü PSD’yi düzenleyin ve istediğiniz metin ve etiket satırını girin, sunumunuzda kullanmaya hazırsınız.
Silver Stamping Logo MockUp

Close-Up Logo Mock-ups

Sunumlarda, logolarda veya uygun herhangi bir yerde kullanmak için bu eşsiz özelleştirilebilir PSD maketi alın. Çizik efektli metal bir duvara yerleştirilen logo, herkes için sağlam bir stil yaratıyor. Akıllı nesneler özelliği, adı ve diğer metinleri zorlanmadan düzenlemede yardımcı olur. Ticari ve kişisel kullanım için kullanmaktan çekinmeyin.
Close-Up meta Logo Mockup in psd

Free Logo Mock-up PSD

Logo ekranı olarak kullanmak için bu şık ve hafif tasarım mockup alın. Sunumlarınız, web siteleriniz ve hatta sabit olarak veya markanızı göstermenin uygun olduğunu düşündüğünüz herhangi bir yerde kullanın. Sadece adınızı ve etiket satırını gereksinimlerinize uyacak şekilde düzenleyin; kullanıma hazırsınız. Akıllı nesneler düzenleme işlemini çok basit ve kolay hale getirmeye yardımcı olur.
Free Steel Logo Mockup PSD

Wood Textured Mockup PSD

Logonuzu ahşap oymalı bir duvara yerleştirmek istiyorsanız, bu sunum tam size göre. Bu düzenlenebilir PSD logosunu ücretsiz indirin ve bir resim düzenleyiciyle kolayca ve üzerinde çok fazla zaman harcamadan kendinizi düzenleyin. Vintage oyulmuş ahşap stil müşterileriniz üzerinde gerçek bir etkiye sahip olabilir.
wood engraved logo mockup with free psd

Logo Mockups Denim Textures

Aşağıdaki logo denim arka plana sahiptir ve yaratıcı bir logo tasarım sunumu yapabilir. Bu psd, ticari veya kişisel kullanımınız için tamamen ücretsizdir. İşiniz için bu ücretsiz PSD maketi kullanın ve büyüyü görün. Akıllı nesneleri fazla uğraşmadan veya fazla zaman harcamaksızın düzenleyebilirsiniz.
Denim embroidered mockup template for logos

Leather Stamping Logo MockUp

Deri damgalama yöntemi, oyulmuş harfler yapıldığında harika göründüğü için karmaşık araçlar kullanılarak yapılır. Deri malzeme her zaman profesyonellik ve “Demek istediğimiz” tutumuyla ilişkilendirilmiştir. İşletmenizin aktarmaya çalıştığı şeyin bu olduğunu düşünüyorsanız, o zaman devam edin ve bu yüksek çözünürlüklü PSD maketi ücretsiz olarak indirin ve işletme gereksiniminize uyacak şekilde düzenleyin. Bu yerde logonuzu hayal edin.
Leather Stamping Logo MockUp

Gold Stamping Logo MockUp

Karanlık bir arka plana sahip bu güzel altın damgalama ile adınızı oraya. Bu sunumda ücretsiz bir logo veya özel logo kullanabilirsiniz. Bu psd dosyasındaki akıllı nesneleri kullanarak, bakmak için harika bir metalik folyo damga efekti elde edebilirsiniz. Psd mockup hem ticari hem de kişisel kullanım içindir.
uv spot foil effect for logos with psd

Kim sıradan iş hayatınıza biraz eğlence katmak istemez ki? Kabartmalı logo, tıpkı işiniz ve sunumunuz gibi deri arka plana biraz zekâ katıyor. Bu yüksek çözünürlüklü PSD dosyasını alın ve görüntüyü işinize göre özelleştirmek için düzenleyin.
fluid white metal logo mockup
3D logo tasarımlarının popülaritesi, en azından sunumda tekrar artıyor. Yüksek çözünürlüklü PSD mockup’ını hemen indirin ve ihtiyaçlarınız ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda kalabalığın arasından sıyrılmak için özelleştirmeye devam edin.
Password: thankyou
free 3D mockup psd

İşletmeniz bu tür müşterilere hitap ederken eğlenceli ve canlı görünümlü bir logoda ne yanlış gidebilir? Şerefe dağıtın ve ücretsiz özelleştirme özelliğine sahip ücretsiz PSD maketi ile gülümseyin. PSD dosyaları buradan indirmeniz için hazır, sadece devam edin ve hemen düzenleme yapmaya başlayın.
a free psd 3d logo mockup

Metalik parlaklığına sahip 3 boyutlu bir logo çok profesyonel görünüyor ve herhangi bir iş için uygundur. Özelleştirmek için daha az kapsam olmasına rağmen, bu çelik logo kadar mükemmel olan hiçbir şeyi değiştirmeye gerek kalmayacaktı. İşletmenizin gereksinimine uygun olanı özelleştirmek için buradan indirin.
steel logo mock-up in 3D

Tercih ettiğiniz metni ekleyin ve logonuzu kendinizinki gibi isteyin. İşinizi veya görev tanımınızı açıklayan bir hatta ekleyebilirsiniz. Akıllı nesnelere sahip yüksek kaliteli PSD görüntüsü, hem ticari hem de kişisel kullanım için tamamen ücretsizdir.
metal logo mockup

Hiçbir şey ahşap tahtaya oyulmuş isminden daha büyük bir iş bulamaz. Pek çok yeni girişimcinin hayali olabilir ve işte bunu gerçekleştirme şansınız. Bu ahşap oymalı duvara isminizi akıllı nesnelerle indirin ve oyun ve sunumunuz için kullanın.
3D Wooden engraved Logo MockUp with psd files

Minimalist ve profesyonel bir görünüm elde etmek için hiçbir şey beyaz zemin üzerine basit ve zarif bir logo alamaz. Büyük veya küçük herhangi bir işletme, düzgün ve tekdüze bir kimliğe sahip olarak fayda sağlar, bu logoyu marka tanıtımının başlangıcı olarak yapar. Dosyayı yüksek çözünürlüklü PSD dosyaları ve yazı tiplerini herhangi bir kısıtlama olmadan ticari ve kişisel amaçlarla düzenlemeye ve kullanmaya hazır olarak indirin.
Cutout Logo MockUp for closeups

Ofis duvarınıza monte edilmiş görünen başka bir 3D logo tabelası. Tüm iş sunumlarınızda, web sitenizde ve diğer iletişimlerinizde kullanabilirsiniz. Beklemeyin, düzenlemesi ve yeniden kullanımı kolay olan yüksek çözünürlüklü PSD formatında indirin.
3D Wal Logo MockUp in psd file

Mavi tuğla duvar ve logonuzla projenize ve sunumlarınıza biraz titreşim ve zing ekleyin. Bu logo mockup daha renkli ve gerçekçi hale getirmek için web sitesi logolarına bile eklenebilir. Yüksek çözünürlüklü PSD dosyalarını buradan alın ve ihtiyacınızı karşılamak için özelleştirmeye devam edin.
3D-logo-mockup-psd

Ticari veya kişisel kullanım için kullanmak için bu 4 photoshop PSD maketi paketini indirin. Görüntüler yüksek kalite ve Photoshop ile kolayca özelleştirilebilir. Her birini deneyin ve sunumunuz, web siteniz ve hatta durağanınız için kullanarak iş kimliğiniz haline getirme isteğinizden birini seçin.
branding mockup psd for logos

Profesyonellik dokunuşu ve yaratıcı çizgi ile ücretsiz bir psd mockup arıyorsanız, o zaman başka bir yere bakmanıza gerek kalmadan 7 adet bir Fotogerçekçi Logo Maketi paketini indirin. Hem çeşitli işler için uygun, hem de her işletmeye özel bir şey sunuyor. Bu ücretsiz psd paketinde birçok stil elde edersiniz – metalik folyo efekti, granit, deri pul, kartvizit tasarımı vb.
realistic 3d logo mockups for download

Photoshop akıllı katmanlarını kullanarak bu bağlantıdan tek bir tıklama ile sunum için 17 ücretsiz psd logosu indirin. Bunları kullanın ya da kaprisleriniz ve hayallerinizin istediği gibi düzenleyin. Profesyonelce tasarlanmış size bir kuruş bile mal olmaz ve tam ticari ve kişisel kullanım haklarına sahip olabilirsiniz. Ne için bekliyorsun?