Pürüzsüz Paralaks Etkisi ile 20 Responsive WordPress OnePage Temaları

tarafından
89
Pürüzsüz Paralaks Etkisi ile 20 Responsive WordPress OnePage Temaları
20 Responsive WordPress OnePage Themes with Smooth Parallax Effect

Pürüzsüz Paralaks Etkisi ile 20 Responsive WordPress OnePage Temaları

ROSA – Enfes bir WordPress Teması

ROSA, restoran web siteleri oluşturmak için çok esnek ve sezgisel bir WordPress temasıdır. Çekici çevrimiçi menüler, rezervasyon ve rezervasyon imkanı, çoklu dil desteği ve 600’den fazla Google Fonts desteği gibi alakalı özelliklerle birlikte gelir. Temanın ana sayfanın oluşturulmasına sıradışı bir yaklaşımı var ve ilk başta onu karıştırıyordum. * Beş dakika sonra * Aman Tanrım, onu seviyorum. Bu tema, parlak bir paralaks kaydırma efekti ile gezegendeki en iyisi olabilir. Eklenen özel görüntünün, ana sayfada zekice gösterilmesi durumunda temanın verdiği memnuniyet kelimelerin ötesindedir.


Tema kurulumu düzgün olduğundan web sitenizi demo içeriği ile bütünleştirmektir. PixelGrade, temayı diğer temalardan biraz farklı tasarladı ve ana sayfanızı sıfırdan nasıl oluşturduğunuzu buradan görebilirsiniz. Yarattığınız statik bir sayfa ana sayfa (Ayarlar Okuma’da ön sayfa olarak atadığınızda) ve ana sayfanızı daha uzun bir sayfa içi görünüm için daha fazla içerikle oluşturmaya devam etmek için bu sayfaya yeni alt sayfalar atamanız gerekir. Video dökümantasyonu bir araya getirildiği için size yardımcı olacaktır. Tema, temaların doğru çalışması için önerildikleri ve ücretsiz olarak indirilebildikleri için başlatılması için piksel kodları, piksel tipleri ve pikselleri gerektirir. Pixtypes tarafından yüklenen Özellikli Başlık alanını düzenleyerek sayfanın öne çıkan görüntüsünü kişiselleştirebilir ve harekete geçirme ifadesi düğmesi ve büyük şık başlık metni ile atayabilirsiniz.


Her sayfa için seçilen resim, sayfa bölümünde belirli bir yüksekliğe ayarlanabilir. Pix shortcode bina sıralarını ve sütunlarını, başlığı, restoran menülerini vb. Hızlandırmak için kullanılabilir. Genel olarak, herhangi bir amaç için temanın olması gerekir. ROSA aracılığıyla ürün satmak, woocommerce eklentisi tarafından desteklenmiştir ve woocommerce ile oluşturulan ürün sayfaları, tema tarafından tasarlandığı gibi harika görünecektir. Web sitesi mağaza sayfalarını ayarlamak için bana bir dakika bak, çünkü ürün sayfasında ürün resimlerini, incelemelerini ve tanımlarını, galeri ile ürün, etiketler, kategoriler ve hatta ürün detayları ile ilgili ek görüntüler gösterme seçeneği mevcut.
Rosa


Frost –
Çok Amaçlı Bir Sayfa WordPress Teması

Benzersiz bir portföy tasarımına sahip olan Frost, güzel bir şekilde tasarlanmış bir sayfa temasıdır. Tema Bootstrap çerçevesinde geliştirildiği için tema tamamen duyarlı. 20 farklı sayfa oluşturucu eleman ile birlikte geliyor.

frost


Ethority –
Bir Sayfa eBook Açılış

E-kitap satmak için bir açılış sayfası oluşturmak istiyorsanız, Ethority sizin için öncelikli olabilir. Temayı özelleştirmek çok kolaydır. Gelişmiş seçenekler paneli, sınırsız renk ve bol miktarda animasyon ile çok güçlü bir şablon.

Ethority


CMDX –
Zarif Onepage WordPress Teması

Bu sade ve zarif tema, ticari, profesyonel, kurumsal ve fotoğrafçılık web siteleri geliştirmek için ideal bir çözümdür. CMDX görsel besteci, paralaks efektleri, devrim sürgüsü, duvar yerleşimi ve çok sayıda özel eleman ile donatılmıştır.

Elegant Onepage

Liwo

Live Composer, sınırsız renk çeşitleri, benzersiz slayt gösterileri ve kolay kişiselleştirme seçenekleri gibi güçlü özellikler Liwo’yu mükemmel bir sayfa teması haline getirdi. Redux çerçeve destekli tema da tamamen duyarlı.
liwo


Athletica –
Retina Paralaks OnePage WP Mağazası Teması

Athletica, bir WooCommerce destekli bir sayfa paralaks temasıdır. Bu tamamen retina hazır tema altı farklı ana sayfa varyasyonları, kısa kod üreteci, güçlü tema seçenekleri, özel tipografi, sınırsız renk seçenekleri ve harika müşteri desteği var.

athletica


Pandora Box:
Ana Sayfa WordPress Şablonu

Bu basit, yaratıcı bir sayfa WordPress şablonu, özellikle mobil geliştiriciler için hazırlanmıştır. Tamamen duyarlı olan temanın üç farklı tarzı var. Retinaya hazır tema ayrıca 650’den fazla Google Fonts’u da destekliyor.

pandora


Corsa –
Retina Duyarlı Yaratıcı OnePage Tema

Corsa, kurumsal, portföy, iş, pazarlama ve ürün web siteleri geliştirmek için profesyonel, esnek bir paralaks temasıdır. Düzenler, renk, yazı tipleri kolayca özelleştirilebilir. Retina hazır tema tamamen duyarlı.

corsa


Sensa –
Bir Sayfa Duyarlı WordPress Tema

Yüksek kaliteli portföyleri sergilemeye odaklanan Sensa, temiz ve minimal bir sayfa WordPress temasıdır. Tema tamamen duyarlı olduğundan, her tür cihazda sorunsuz çalışacaktır. Ayrıca, Premium Kuru Önizleme eklentisi ile birlikte gelir.

sensa


MORE –
Yaratıcı Tema

Dahası tasarımcı, yaratıcı, portföy ve fotoğraf web siteleri oluşturmak için mükemmeldir. Çok detaylı tema bol miktarda animasyon efekti ile geliyor. Güçlü sayfa oluşturucu, kolayca karmaşık sayfa düzenleri oluşturmanıza olanak sağlar.

Creative One Page


Republic –
Yaratıcı Bir Sayfa Çok Amaçlı Tema

Modern, temiz ve minimal bir tasarıma sahip olan Cumhuriyet, bir sayfa WordPress temasıdır. Tema bir kurumsal, fotoğrafçılık, ajans ya da herhangi bir işletme web sitesi oluşturmak için ihtiyacınız olacak her şeyi ile birlikte geliyor.

Republic Theme


Flato –
Paralaks Bir Sayfa WordPress Tema

Tamamen duyarlı bir ızgara sistemine dayanan Flato, benzersiz bir tek sayfa temasıdır. Bu fantastik WordPress teması yaratıcı, fotoğrafçılık ve freelancer web sitelerini geliştirmek için kullanılabilir. Tam teşekküllü bir iletişim formu ile birlikte geliyor.

flato

Alma

Alma, WordPress için çok amaçlı, yaratıcı bir sayfa şablonudur. Bu tema ile, kısa bir süre içerisinde işletmeniz için çarpıcı bir açılış sayfası oluşturabileceksiniz. Şablon tamamen duyarlı.
alma

WordPress Duyarlı Bir Sayfa Paralaks

Sekiz ana sayfa varyasyonu ve paralaks kaydırıcı ile birlikte, Presence ayrıca sınırsız renk ve şekillendirme seçeneklerine de sahiptir. Bu retina hazır bir sayfa WordPress teması, yaratıcı insanlar için mükemmel bir araçtır.

Presence

Attractor

Bu basit, modern tek sayfalık WordPress teması, kurumsal, fotoğrafçılık, ajans ve genel ticari web siteleri geliştirmek için uygundur. Bootstrap çerçevesinde geliştirilen tema, özel başlık, devrim sürgüsü ve sürükle ve bırak sayfa oluşturucusuna sahip.
Attractor


WPCLOUD –
Yaratıcı Bir Sayfa Tema

WPCLOUD ürün, blog ya da herhangi bir yaratıcı web sitesi için mükemmel olan yaratıcı bir sayfa WordPress şablonu. Tamamen duyarlı tema, paralaks efektleri, sınırsız renk özelleştirme ve özel tipografi seçenekleri ile geliyor.


Vizerk –
Bir Sayfa Paralaks WordPress Tema

Portföy, tasarım, yaratıcı ve kişisel web siteleri oluşturmak için mükemmel olan Vizerk, birinci sınıf bir sayfa şablonudur. Güzel tasarlanmış tema çok ayrıntılı ve çok sayıda animasyon efekti ile birlikte geliyor. Temayı özelleştirmek de çok kolaydır.


Olida –
Yaratıcı Paralaks Bir Sayfa WP Tema

Özellikle profesyoneller için tasarlanan Olida, WordPress için bir özellikli bir sayfa temasıdır. Entegre Görsel Besteci, istediğiniz düzeni oluşturmanıza olanak sağlar. Önceden tanımlanmış beş renk görünümü, işinizi kolaylaştırır.


Identity –
Çok Amaçlı Bir Sayfa WordPress Teması

Kimlik, herhangi bir profesyonel web sitesi oluşturmak için mükemmel olan çok amaçlı bir sayfa temasıdır. Tema, Layer Slider, Slider Revolution, Visual Composer gibi premium hediyelerle sağlanır. Paket ayrıca temanın HTML versiyonunu da içerir.


Saint –
Yaratıcı Tek Sayfalı Çok Amaçlı Tema

Saint, bazı benzersiz düzenlere sahip yaratıcı bir tek sayfa şablonudur. Tamamen duyarlı tema birçok farklı cihazda test edildi. Güçlü tema seçenekleri bölümü, temanın her yönünü kolayca kontrol etmenizi sağlar.