Kim 1 GB İster Hilesi Nasıl Yapılır?

tarafından
383
Kim 1 GB İster Hilesi Nasıl Yapılır?

BiP sürpriz nokta hilesi nasıl yapılır? daha önce anlatmıştık. Bugün ise sizlere BİP Kim 1 GB ister hilesi nasıl yapılır onu anlatacağım.

Esasında herhangi bir uygulama ihtiyacımız bulunmuyor. tamamen basit bir yöntem ile BİP Uygulamasını yanıltarak ek süre kazanmış olacağız. Bu sayede internetten bilmediğimiz soruların cevaplarını öğrenip doğru şıkkı işaretlemiş olacağız.

Bildiğiniz üzere ”Kim 1 GB İster” Turkcell BiP kullanıcılarına ücretsiz internet paketi veren ödüllü bilgi yarışması kanalıdır. İsterseniz gelin biraz BiP Kim 1 GB kanalından bahsedelim.

Kim 1 GB İster Yarışması Nedir?
Yarışmada toplam 15 soru bulunuyor ve her 3 soruda bir tamam yada devam etme hakkına sahipsiniz. Soruların tamamını doğru cevaplarsanız 1 GB internet hedi kazanıyorsunuz. Yanlış bir cevap verdiğiniz taktirde eleniyorsunuz.Her bir soru için 20 saniyeniz bulunmaktadır. İlk başlarda bu süre 1 dk idi ve sorunun cevabını internetten bakmak için fırsatımız oluyordu.Eğer o gün için yarışmada yanlış cevabı seçerek elenirseniz ertesi gün tekrar yarışma hakkına sahipsiniz. Ama herhangi bir miktarda hediye kazanırsanız bir sonraki yarışma hakkınız 1 hafta sonra yükleniyor.

BiP Kim 1 GB İster Hilesi

Gel gelelim Bip Kim 1 GB İster uygulamasının hilesinin nasıl yapıldığına. Umarım sizde bu hileyi başarılı bir şekilde yaparak hediye internetleri kazanırsınız.
– Uygulamaya giriş yaptıktan sonra keşfet bölümünden Kim 1 GB İnternet ister uygulamasına tıklıyoruz ama yarışmayı başlatmıyoruz.
– Daha sonra ise telefonumuzun ayarlar kısmından uygulama ayarlarına girerek BİP uygulamasını bulup ona tıklıyoruz. Karşımıza üstteki resimdeki gibi bir ekran çıkması gerekiyor.– Hile dediğimiz olay bu kısımda işe yarayacak.– Daha sonra yarışmaya geçiş yaparak yarışmayı başlatıyoruz. Bildiğimiz ve emin olduğumuz soruları hızlıca cevaplayıp geçebiliriz. Ama bilmediğimiz ve emin olamadığız sorularda hızlıca ekran görüntüsü alıp hemen üstteki uygulama ayarları kısmına geçiş yapıyoruz ve hızlıca Bip Uygulamasını Durmaya zorla’ya tıklıyoruz. Gelen ekrana da evet diyerek Bip uygulamasını zorla durduruyoruz. – Buradaki amacımız kalan saniyenizi korumak. Kaç saniye kala durdurabilirsek o kadar saniye ile yarışmaya devam edebileceğiz.– Soruya ekran görüntüsünden bakarak internetten cevabını buluyoruz ve uygulama tekrar giriş yapıp yarışmaya tekrar tıklıyoruz ve soruyu hemen cevaplıyoruz. – Bu şekilde 15. soruya kadar aynı işlemi bilmediğimiz tüm sorularda yapabiliriz. 1 GB internetinizi güle güle kullanın.
Herhangi bir konuda sorunuz olursa bize yazmaktan çekinmeyin. Yorum yazarak bize destek olabilirsiniz.