35 Adet En İyi WordPress Sosyal Medya Eklentileri

tarafından
134
35 Adet En İyi WordPress Sosyal Medya Eklentileri
35 Best WordPress Social Media Plugins to increase Shares, Followers

35 Best WordPress Social Media Plugins to increase Shares, Followers

Size 100’den fazla çeşit eklenti gösterebiliriz ancak burada eklentileri sergilemeyi seçiyoruz:


takipçileri artırmak
paylaşım sayfasını hayran sayfasını göster
daha fazla paylaşım almak için içeriği kilitle
sosyal profillerinizden gelen yayınları göster
sosyal medya ağları ile giriş yap
Spam’ı azaltmak için sosyal yorumlar.

Takipçileri Artır

Bu bölümdeki WordPress eklentileri, sosyal ağ sitelerinizi daha görünür hale getirerek hayran kitlenizi artırmanıza yardımcı olacaktır. Bu eklentilerin widget’ları sosyal simgeleri kenar çubuğuna veya web sitenizin herhangi bir widget alanına kolaylıkla yerleştirmenizi sağlar. Onları istediğiniz yere çağırmak için kısa kodları kullanın. Nasıl başlayacağınız hakkında hiçbir fikriniz yok mu? Robert Kramers’ın bu mükemmel kılavuzu, içeriği optimize etmek ve sosyal paylaşımlar elde etmek için size çok yardımcı olabilir. Okumanızı öneririz.

WordPress için Kolay Sosyal Paylaşım Düğmeleri

40’tan fazla sosyal ağa sahip, kullanımı en kolay ve en iyi duruma getirilmiş sosyal paylaşım düğmeleri grubundan biri. Düğmelerin tasarımı benzersizdir ve sayfaya yerleştirme seçimine sahipsiniz ve onları özelleştirmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Sadece şaşırtıcı olan simgeler için önceden tasarlanmış 31’in üzerinde şablon var. Sosyal paylaşım simgeleri tüm tarayıcılarla uyumludur ve web sitenizi yavaşlatmaz. Sayfa yükleme süresi hızlıdır ve bu da Google sıralamanızı iyileştirmenize yardımcı olur.


Fiyat: 19 $
Easy Social Share Buttons for WordPress

Social Media Feather – Sosyal paylaşım eklentisi

Diğerlerinin sosyal sayfalarınızı takip etmesini ve sayfalarınız / yayınlarınızdaki içeriği paylaşmasını sağlayan özelliklere sahip, bakımlı ve popüler bir ücretsiz sosyal medya paylaşım eklentisi. Bu eklenti için seçenekler paneli aklınıza gelebilecek her şeyi ince ayar yapmanıza izin verecektir. Yayınlarınıza veya herhangi bir konumunuza paylaşım simgeleri eklemek için kenar çubuğu ve kısa kod widget’larını destekler.


Sadelik, güçlü ve yüksek performans, Social Media Feather’ı diğer sosyal paylaşım eklentilerinden farklı kılan şeydir. Hızlı yükleme süreleri, izleyicilerinizin içeriğe odaklanmasını ve paylaşılmasını sağlar. Bu eklentinin engelleyici olmayan doğası, izleyicileri sitenize daha fazlası için geri dönmeye ve daha fazla ziyaretçi getirmeye teşvik eder. Eklenti, web sitenizin sosyal platformlarda daha iyi bir performans elde etmesine yardımcı olur. Tumblr, LinkedIn, E-posta, Google+, Twitter, Facebook ve daha pek çok popüler sosyal web sitesi bu eklentiyle desteklenmektedir.


Fiyat: Ücretsiz
WordPress Social Media Plugin

Social Locker for WordPress

Social Locker, yalnızca görüntüleyici web sitenizi paylaşır, beğenir veya tweets yaparsa erişilebilir olan tüm heyecan verici ve önemli içerikleri kilitleyen benzersiz bir sosyal paylaşım eklentisidir. Kullanıcılara ürün indirimleri sağlamak için bu sosyal medya düğmelerini de kullanabilirsiniz. Bu aynı zamanda web sitenizin veya blogunuzun sosyal varlığını iyileştirmeye yardımcı olur. Web siteniz daha kaliteli trafik çekmenin yanı sıra, hisse almanın yanı sıra kaliteli takipçiler ve müşteriler edinmenizi seviyor. Kullanması çok kolaydır, kilitlemek istediğiniz içeriği seçin ve seç düğmesine tıklayın ve onu çivileştirin. Resimler, videolar, müzikler, indirme bağlantıları ve kuponlar veya ziyaretçinin ilgisini çekeceğini düşündüğünüz herhangi bir şey kilitlenebilir. Bu, tüm web sitelerinde çalışan WordPress için premium bir eklentidir.


Fiyat: 25 $
Social Locker plugin for WordPress

SocialFans – Already added

Bu eklenti Bootstrap 3.x ve tüm modern tarayıcılarla uyumludur. Retina duyarlı ve Facebook, Twitter, LinkedIn ve Pinterest dahil olmak üzere 30 sosyal ağlar bir dizi vardır. Eklenti, sosyal sitelerde bulunan hayranların, takipçilerin ve abonelerin sayısını gösterir. Pay sayımlarının izleyicilerinize gösterilmesinin yedi farklı yolu vardır. Seçenekler paneli, değiştirmenizi ve css3 animasyonlarını yönetmenizi sağlar.


Kısa kodlar ve widget’lar, eklentiyi istediğiniz yere yerleştirmenize olanak tanıyan desteklenir. Simgenin yüklenmesini geciktiren ve bunun sonucunda web sitenizin performansını artıran tembel yükleme seçeneğine geçebilirsiniz. Yapışkan mod, widget’ınızın kenar çubuğunda sabit kalmasını sağlar ve eklentinizi her zaman görünür kılar.


Fiyat: 17 $
WP Responsive Social Counter Plugin

Social Media Widget

Sosyal Medya Widget’ı, içinde bulunduğu uzun bir sosyal web sitesi listesine sahiptir. Yaygın olanların yanı sıra, Ebay, Steam, Meetup, Hulu, BandCamp, PlanCast, Live365 ve çok daha fazlası gibi siteler var. URL’yi kullanarak, istenen ad listede değilse, oluşturabileceğiniz 6 sosyal web sitesi daha vardır. Dört farklı boyutta (16 × 6, 24 × 24, 2 × 32 ve 64 × 64) ve 4 farklı simge grubundan birini seçebilirsiniz. Sosyal paylaşım düğmelerinize canlılık katacak farklı animasyonlar var; onları ölçeklendirebilir, solmaya başlatabilir, simgeleri zıplatabilir veya üçünün bir birleşimine sahip olabilirsiniz.


Fiyat: Ücretsiz
Social Media Widget

Arqam – Social Counter Plugin

Arqam eklentisi, kullanıcılarınızın sosyal web sitelerinizden en son takipçi ve hayran sayınızı görmesini sağlar. Arttırılmış sayılar, daha fazla kişiyi sayfanıza veya web sitenize katılmaya ve onları takip etmeye teşvik eder. Tüm takip sayılarınız, web sitenizin her yerine optimize yükleme için önbelleğe alınır. Arqam’ın aralarından seçim yapabileceği beş farklı sosyal paylaşım düğmesi tasarımı var. Ayrıca sütun sayısını ve rengini seçme seçeneğiniz de vardır. Eklentinin yanı sıra retina hazır ve% 100 duyarlı. Geliştirici ömür boyu ücretsiz güncelleme sunar. Ayrıca po olsun. ve mo. dosyalar ve çeviri hazır; Dil seçiminizi belirleyin ve başlamaya hazırsınız.


Fiyat: 24 $
Retina Responsive WP Social Counter Plugin

Social Share & Locker Pro WordPress Plugin

Bu harika eklenti, potansiyel müşterilerinizi müşterilere dönüştürmenize yardımcı olur. Social Share & amp; ‘te sizin için 44 sosyal web sitesi seçeneği var. Locker Pro WordPress Eklentisi. Sosyal sayıları veya ağ adını gösterip göstermemeyi seçebilir, belirli bir şablon ve dikey konum veya yatay kullanmayı seçebilirsiniz. Sosyal soyunma, sosyal ağ yaklaşımı için dinamik bir araç olan heyecan verici bir özelliktir. İçeriği açmak veya daha fazlasını okumak ve web sitenizi ziyaretçileriniz için heyecan verici bir yer haline getirmek için sayfayı otomatik olarak kilitleyin veya geciktirin, sayfayı paylaşın veya beğenin. Bu sosyal düğmelerin gösterileceği yeri seçmeniz için birçok seçenek var.


Fiyat: 18 $
Social Share & Locker Pro WordPress Plugin

Share Content

Blog yayınlarınızı birçok sosyal medya ağında paylaşmanız bugünlerde arama motorlarında iyi bir sıralama yapmak için çok önemlidir. Gönderileri otomatik olarak Facebook, Twitter, Linkedin, Tumblr ile paylaşacak eklentileri tanıttık, bu kadar basit. Sadece orada da durma, eski içeriği tweetleyecek, canlandırmak, eski yazılar gibi eklentiler kullanabilirsin.


Sosyal Medya Düğmeleri | MashShare
Fiyat: Ücretsiz
Social Media Share Buttons for Twitter, Facebook

Monarch Social Sharing Plugin

Bu eklentide bazı ücretsiz ve ücretli özellikler var. Her paylaşım simgesi yüksek çözünürlüklü vektörel yazı tipidir. Geliştirici dostu yapan birçok filtre ve eylem vardır. Aynı zamanda, sanal olarak hisse sayımını artırıp hisse sayımını artırmanıza yardımcı olur ve böylece müşterilerden daha fazla hisse çeker. Çeşitli özelleştirmeler için kullanılabilecek birçok kolay kısa kod vardır. Eklenti, farklı Eklentilerle uyumludur. Paylaş düğmelerinin görüntülenme sırasını değiştirmek için kolay sürükle ve bırak işlevi. Her dilde çeviriyi kolaylaştıran .po dosyalarına sahiptir. Paylaşım sayısının rengi ayarlardan değiştirilebilir.


Fiyat: 69 $ / yıl (87 öğeden fazla)
Social Sharing of wordpress blog posts

Revive Old Post

Bu, eski gönderileri paylaşarak ve diğer sosyal web sitelerinden daha fazla trafik çekerek canlı tutmanızı sağlayan inanılmaz bir eklentidir. İki gönderi arasındaki aralığı seçebilir ve kaç gönderi paylaşmak istediğinizi seçebilirsiniz. Hashtag’ler popüler hale geldi ve kalabalık onu seviyor gibi görünüyor. Konunuzu merkezlemek için hashtag ekleyebilirsiniz. İsterseniz bazı yazılar ve kategoriler hariç tutulabilir. Ayrıca, web sitenize geri bağlantı ekleyebilirsiniz. Revive Old Post eklentisinin pro sürümü, örneğin çoklu sosyal hesaplar, özel zamanlama, resimli yayın vb.


Fiyat: Ücretsiz
tweet your old posts

Social Media and Share Icons (Ultimate Social Media)

Stillendirmek için pek çok tema ile tamamen ücretsiz eklenti, sosyal simgelerinizi sitenizin ihtiyaçlarına göre değiştirin. Ayrıca açılır pencereden web sitenizi takip etmek için bir abone özelliğine sahiptir. A ayarları üzerinde bu ekstra kontrol sahibi olmak isteyenler için bir eklenti deneyin.


Sosyal Medya ve Paylaş Simgeleri, bazı heyecan verici özellikler sunan eklentiyi indirmek için ücretsizdir. Seçim yapabileceğiniz sosyal paylaşım buton setlerinin 16 tasarımına sahipsiniz. Ziyaretçilerinizin paylaşması gereken sayfayı seçebilirsiniz. Eklentinin kullanımı basittir ve kurulumu neredeyse birkaç dakika sürer. Hangi web sitesinde ayarlayabileceklerini kullanarak adım adım talimatlar vardır. Duyarlı tasarımın yanı sıra, bu havalı simgeler aynı zamanda tarayıcı dostu ve tüm modern tarayıcılarda test edilmiştir.


Fiyat: Ücretsiz
Ultimate Social Media icons

Free Social Sharing Plugin by Danny

Paylaş düğmesine tıklandığında kullanıcılar normalde sosyal web sitesine yönlendirilir ve web sitenizden yönlendirilir. Ancak bu eklenti ile iki dosya yükleyebilirsiniz, biri simgeleri eklemek, diğeri ise paylaşım bağlantılarına açılan işlevdir. Bu şekilde, kullanıcı web sitenizi terk etmek zorunda kalmayacak. Bu seçenekleri devre dışı bırakma seçeneğiniz olmasını istiyorsanız, farklı bir stil seçebilirsiniz. Vurgulu efektli çeşitli simge stilleri de vardır. Eklenti çeviriye hazır ve içinde mevcut olan 10 ortak dil var.


Fiyat: Ücretsiz
Social Sharing by Danny

Woocommerce Social Media Share Buttons

Bu eklenti ziyaretçilerinizin ürünlerinizi sosyal medya platformlarında paylaşmasını sağlar. Bu, web sitenizin popülaritesini artırır ve ürünlerinizin satışlarını da artırır. Instagram paylaşımı bu Instagram için mevcut değil çünkü Instagram, Pinterest ve Facebook gibi sosyal paylaşımlara izin vermiyor. Eklentinin kullanımı kolaydır ve paylaşım düğmelerini yerleştirme seçeneklerine sahipsiniz. Hangi ürünleri paylaşacağınızı ve hangilerini paylaşmayacağınızı seçme seçeneğiniz var.


Fiyat: Ücretsiz
Woocommerce Social Media Share Buttons

Social Share: WordPress social share button plugin

Ücretsiz kullanımı olan bir eklenti olan Social Share, kullanımı kolaydır ve özelleştirmek için birçok seçenekle birlikte gelir. Tüm simgeler optimize edilmiş ve uyumludur, bu yüzden bu eklentiyi kullanıyorsanız Google sıralamanızı da yükseltirsiniz. Simgeler güzel ve onları web sitenizde herhangi bir yere yerleştirme seçeneğiniz var. Simgelerin güzel renk kombinasyonu kesinlikle göz alıcı.


Fiyat: $ 12
social-share

WordPress Article Social Share

WordPress Makalesi Social Share, web sitemizden indirebileceğiniz premium bir eklentidir. Eklentinin tüm düzenleri tasarımda duyarlıdır ve eklenti de tarayıcılar için dosttur. Özelleştirme seçeneklerini ve ayarlarını kullanarak yaratıcı olabilir ve kendi paylaşım çubuğunuzu oluşturabilirsiniz. 15’ten fazla ünlü sosyal ağ web sitesini desteklemektedir. Simgeler zarif ve CSS3 tasarımını kullanıyor. Sosyal paylaşım çubuğu belirli sayfalarda görünmek için seçilebilir.


Fiyat: $ 12
Wordpress Article Social Share

Social Auto Post – WordPress Plugin

Sosyal otomatik yayın, popüler sosyal ağlara otomatik kayıt için yapılmış ücretsiz bir eklentidir. Ayarlardan kişiselleştirebilir ve hangi yayınların paylaşma seçeneğine sahip olduğuna karar verebilirsiniz. Tüm yeni gönderiler otomatik olarak gönderilir, bu yeni otomatik gönderim özelliğini istemiyorsanız panelden değiştirebilir, eklenti ayarlarına gitmeniz gerekmez. Eklenti hafiftir ve kurulumu dakikalar içinde gerçekleştirirsiniz. Tüm otomatik kayıtları günlükleri ile tek tek hesaplara izleyebilirsiniz. Ayrıca, e-posta ve forum müşteri yardımını ve hayatınızın geri kalanında ücretsiz güncellemeler alabilirsiniz.


Fiyat: 20 $
Auto Post content to social media sites

Click To Tweet

Tweet eklentisi, Tweet web uygulamasıyla bütünleşecek ve tüm gönderilerinizde Tweet kutularına tıklamanızı sağlayacak. Tasarım basittir ve eklentinin kurulumu çok kolaydır. Bunu yapmak sadece birkaç saniye sürüyor. Okuyucularınız artık resimlerinizi, bağlantılarınızı ve içeriğinizi sorunsuz bir şekilde tweetleyebilir. Metni tweetlemek için WordPress ağ eklentisi, sadece IGN gibi en popüler sitelerde gördüğüm süper bir eklentidir.


Fiyat: Ücretsiz
share content snippets on twitter

Share This Image – Image Sharing Plugin

Bu, web sitenizdeki görüntülerin fare üzerinde durma özelliğini paylaşma özelliği kazandığı bir eklentidir. Web sitesi resimlerinizi paylaşabileceğiniz 11 ünlü sosyal web sitesi seçeneği var. Eklentinin tüm ayarları tek bir sayfada ve kodlamaya gerek yok, istediğiniz özellikleri kolayca değiştirebilirsiniz. Bu eklentide mevcut olan 3 simge stili var. Eklenti, 200 × 200 pikselden daha büyük resimleri seçecek şekilde ayarlandı, ancak bu boyut seçeneğini değiştirebilirsiniz.


Fiyat: 20 $
share images on social media

Social Share Buttons & Analytics by GetSocial

Paylaşımınızı da arttırdığı için kullanıcının girmesi için heyecan verici bir pencere açılır. Simgeler güzel bir tasarıma sahip ve eklenti kolay kodlama gerektirmediği için kurulumu kolaydır. Bu eklentiyi kullanırsanız web sitesi sayfasının yüklenmesi rahatsız olmaz. Bu eklentiyle gelen ücretsiz ve ücretli özellikler var. Kullanıcılarınızın paylaşım olanaklarını “Kopyala ve Yapıştır Paylaşımı Takibi” ile takip edebilirsiniz. İçeriğinizin nasıl paylaşıldığını bilirsiniz. Ayrıca “Google Analytics Entegrasyonu” ve ‘GetSocial Dashboard & amp; Analytics’in ücretli özelliklerle birlikte gelen paylaşım ayrıntılarını izlemenize yardımcı olan özellikleri.


Fiyat: Ücretsiz
Social Share Buttons & Analytics

Allow Login via Social Media Sites

Don’t limit your user login with just an email and password. Allow users to connect to their website accounts via social media platforms that are very popular and secure.

Super Socializer – Free Login, Share, Comment system

Çoğu zaman kullanıcılar zaten popüler sosyal web sitelerine giriş yapmışlardır, burası Super Socializer’ın geldiği ve zaman kazandırdığı yerdir. Pay sayımının artmasına yardımcı olacak bir eklenti, blogunuzun veya web sitenizin kayıt oranını kaydedin. Eklenti sosyal web sitelerinden kaydolmayı sağladığından, sosyal hesaplara sahip kişilere izin vererek web sitenizin girişini güvence altına almanıza yardımcı olur. Yorumlarda bile spam göndericilerden kurtulacaksınız. Kullanıcıların blogunuzda sosyal ağlardaki hesaplarıyla yorum yapmalarına izin veren “sosyal yorum” özelliğini içerir. Bu, güvenilirliğinizi artırır, web siteniz viral olur ve ayrıca gerçek yorumlarınız olur. URL kısaltıcı hizmetleri, hedef URL özelleştirmesinin yanı sıra bunu güçlü bir ücretsiz sosyal medya eklentisi yapar.


Fiyat: Ücretsiz
super socializer

Social Login

Sosyal giriş eklentisinde listelenen 16 popüler sosyal web sitesi var. Adım adım kılavuz ve belgelerle web sitenize entegre edin. Sosyal paylaşım düğmelerinizin çekici görünmesini sağlamak için bir dizi özelleştirme seçeneği vardır. Simgelerin yatay veya dikey olarak görüntülenebileceği kolay kısa kodlar vardır. Seçili bir sosyal paylaşım düğmesinin önizlemesini yönetici panelinden görebilir ve ayarları değiştirebilirsiniz. Ayrıca sosyal giriş ve sosyal paylaşım simgeleri için tema seçme seçeneğiniz de vardır.


Fiyat: Ücretsiz
Social Login plugin for wordpress

Show Social Feeds

WordPress Social Timeline

DP Pereyra’nın bu Sosyal Zaman Çizelgesi eklentisi, kullanıcının son sosyal medyada en üstte olduğu bir biçimde çeşitli sosyal web sitelerinden gelen yazılar, videolar, görüntüler ve durumları almasına izin veriyor. YouTube videolarını Twitter’dan anahtar kelimeler ve tweetler kullanarak hashtag’lerin yardımıyla da alabilirsiniz. Kolay kullanım için tamamen belgelenmiştir. Eklenti, günümüzde kullanılan tüm modern tarayıcılarla da uyumludur.


Fiyat: $ 14
Wordpress Social Timeline plugin

Flow-Flow — WordPress Social Stream Plugin

Sosyal ağ sitelerinize, tamamen duyarlı olan en güzel ızgara tarzında gösterilmesini sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda canlı arama ve ayrıntılı filtrelerden oluşur. İstediğiniz kombinasyonları görüntülemeyi seçebilirsiniz. Örneğin, tek bir akışta 3 Facebook sayfası, 2 Twitter hashtag ve 3 Instagram kullanıcısı olabilir. Kombinasyonlar istediğiniz zaman ve istediğiniz şekilde değiştirilebilir. Bu ücretli bir eklentidir, ancak web sitenize entegre edildiğinde harikadır.


Fiyat: 26 $
WordPress Social Stream Plugin

Instagram Feed for WordPress – InstaShow

Tüm tarayıcılarda uyumlu ve BuddyPress, WooCommerce ve Visual Composer gibi birçok diğer eklentiyi destekleyen bir başka ücretli eklenti. Gerekli fotoğrafları tanımlamak ve daha fazla filtre eklemek için Instagram’dan farklı resimlerle çok sayıda galeri oluşturabilir ve çok fazla potansiyel yaratabilirsiniz. 10 renk şeması ve 60’tan fazla uyarlanabilir parametre vardır. Eklenti, birçok müşteriyi çekmek için bağlı olan, tamamen duyarlı ve mobil bir cihazdır. Izgarada hangi resimleri görüntülemek istediğinizi de seçebilirsiniz. Ziyaretçilerinize sadece en iyilerini gösterebilirsiniz.


Fiyat: 19 $
Instagram Feed for WordPress

YouTube Channel WordPress Plugin – Yottie

Bu, izleyicileriniz için YouTube videoları için harika bir eklentidir. İzleyicilerin kendi seçtikleri kanallardan kendi çalma listesini oluşturmalarını sağlar. Eklenti yaklaşık 16 dil, 100 ayarlanabilir parametre ve 4 renk şemasını destekler. Web siteniz için daha fazla izleyici kitlesini kapsamaya yardımcı olacak tüm modern tarayıcılarla uyumlu, tamamen duyarlı bir eklentidir. Videolar gruplara ayrılabilir veya farklı parametrelere dayanarak yapılandırılmış bir video oynatma listesi oluşturabilirsiniz. Yottie, kanalınızdaki içerik üzerinde tam kontrol sağlar.


Fiyat: 19 $
yottie-plugin

WordPress Social Board

Tüm sosyal ağ aktivitelerini bir yerde bir araya getirmek ve sergilemek isteyenler için WordPress Sosyal Kurulu, iş için mükemmel olan eklentidir. Birden fazla profilli tüm sosyal ağ hesaplarınızdan oluşan eklentinin özellikleri kullanılarak 6 ana farklı formatta sunulabilir. Bu eklentinin desteklediği yaklaşık 35 besleme seçeneği ve 17 popüler sosyal ağ var. Ziyaretçiler, panonuzdaki favori Twitter gönderilerini yeniden tweetleme, yanıtlama veya ekleme seçeneğine sahiptir. Tahtanın stili tema yöneticisinden değiştirilebilir ve kendi yaratıcı tarzınıza göre tasarlanabilir.


Fiyat: 19 $
WordPress Social Board plugin

Custom Facebook Feed

Facebook, hiç şüphesiz düşünce ve görüşlerin paylaşıldığı en popüler sosyal medya platformlarından biridir. Öyleyse neden tamamen özelleştirilebilir ve arama motorları tarafından da taranabilen bir yayın görüntülemiyorsunuz? Özel Facebook beslemesi, genel Facebook sayfaları veya web sitenizdeki Facebook grupları için özelleştirilebilir Facebook özet akışlarını görüntülemenize yardımcı olabilecek bir eklentiye verdiğiniz yanıttır. Bu, kullanıcılarınızla sosyal ilişkilerin artırılmasına yardımcı olur ve Facebook’un içeriğinin görünürlüğünü de artırır. Eklentide düzenli olarak güncellenen yeni özelliklerle, Facebook içeriğinizi web sitenizi tamamlayan bir tarzda görüntülemenize yardımcı olan oldukça işlevsel bir eklentidir.


Fiyat: Ücretsiz
 Custom Facebook Feed plugin

Instagram Feed

Instagram özet akışı eklentisi, web sitenizin akışkanlığını korumanıza yardımcı olacak bir tarzda görüntülemek istediğiniz Instagram beslemeleri ile kullanıcılarınızı en iyi durumda tutar. Yerleşik kısa kodların yardımıyla, Instagram beslemelerinin her yönünü özelleştirebilirsiniz. Yayınları tam boyutlu, orta veya küçük resim olarak görüntüleme seçeneğiniz vardır. Aynı zamanda, kullanıcıların Instagram üzerindeki belirli beslemeleri takip edebilecekleri bir düğme içerir. Yayınlarınızın rastgele veya kronolojik bir şekilde görüntülenmesini sağlayabilirsiniz. Yüklemek istediğiniz yayın sayısına sınır yok, sadece ‘Daha Fazla Yükle’ düğmesini kullanın ve saklayın.


Fiyat: Ücretsiz
responsive feeds from multiple Instagram accounts

WordPress Social Stream

Tüm sosyal ağlarınızı tek bir akışta bir araya getirme kolaylığı, WordPress Sosyal Akışı eklentisi ile sağlanabilir. Bu eklentiyi kullanarak sınırsız sayıda sosyal beslemeyi birleştirebilir ve 15 sosyal ağ ve 60 besleme seçeneği arasından seçim yapabilirsiniz. Twitter, Google+, LinkedIn, Facebook paylaşım bağlantıları, sosyal ağlarınızı aktif hale getirecek ve trafiğinizi artırmaya ve yayınlarınızı popüler hale getirmeye yardımcı olacak eklentiye dahil edilmiştir.


Fiyat: 19 $
WordPress Social Stream plugin

Facebook Embedded Posts WordPress Shortcode

Bu, kısa kod içinde girilen URL’yi anlayan ve özel katıştırmayı ilerleyen şaşırtıcı bir eklentidir. Bu eklenti ile her türlü Facebook yorumu, sayfa, albüm, video, profil, resim veya yazıyı web sitenize gömebilirsiniz. Eklenti ayrıca kişisel verileri katma, kısa kod oluşturucu, tam fan sayfası kısa kodunu gömme ve çok daha fazlası gibi daha fazla seçenek içeren premium bir uzantıya sahiptir.


Fiyat: $ 10
Facebook posts

Instagram Photo & Video Gallery WordPress

Bu Instagram Fotoğraf ve Video Galerisi, herhangi bir Instagram kullanıcısının veya etiketin son resimlerini görüntülemenizi sağlar, yapılandırmak için birçok seçeneğe sahiptir ve kenar çubuğunuz için kullanıma hazır hale getirir. Bu tamamen duyarlı bir tema ve 5 farklı galeriye sahip. 5 son nokta var – son galeri, sevilen galeri, konum galerisi, etiket galerisi ve kullanıcı galerisi. Hem videoları hem de resimleri sunabilirsiniz. Eklenti, tüm cihaz tipleriyle çalışır ve aralarından seçim yapabileceğiniz 7 kaplamaya sahiptir. Kendi dilini ayarlayabilirsiniz. Eklenti, önbellek sistemi kullandığından görüntülerin yük hızını arttırır. Her galeri önbellek zamanını yenilemek için ayarlanabilir.
Price: $17
Instagram Photo & Video Gallery

Feedo – WordPress Social Feed & Stream

YouTube, Facebook, Pinterest, Instagram, Dribble, Instagram, Flickr ve Vimeo, Feedo ile takip edilebilecek 8 sosyal paylaşım sitesidir. Serin bir duvar düzenine sahip ve iki ten rengi geliyor. Tamamen duyarlı bir yerleşim düzenine sahip olan web sitenizin tüm cihaz türlerinde mükemmel görüneceği anlamına gelir. Feedo, zaman kaybetmeden takılabilen basit ama güçlü bir eklentidir.


Bağlantı kapalı.
Feedo - WordPress Social Feed

LinkedIn Social Feed

En son mesajları mı, yoksa en iyi mesajları mı koyacağınıza karar verebilirsiniz; LinkedIn Social Feed, LinkedIn ile size harika seçenekler sunacak bir eklentidir. Yayının web sitesinde bir widget ile istediğiniz bir yere yerleştirilmesini sağlayabilirsiniz. Widget sayısını kullanma özgürlüğündesiniz ve seçtiğiniz her feed’i göstermek için her widget atanabilir. Yayınların güncellenmesi kolaydır, tek yapmanız gereken ayarlardan her yayının karşısındaki düğmeyi tıklatmak. Ayrıca, göstermek istediğiniz yayın sayısını seçme seçeneğiniz de vardır. Gösterilecek maksimum 20 LinkedIn kaydı seçilebilir.

LinkedIn Social Feed

Twitter This

Bu oldukça özelleştirilebilir bir eklentidir. Twitter tweets eklentisi ile Twitter hesabı widget kimliği ve kullanıcı adınızı ayarlayabilirsiniz. Twitter widget’ı, tweet resimlerini genişletmek, yüksekliği artırmak, tweet yanıtını açmak veya kapatmak, özel link URL’sinin rengini değiştirmek vb. İçin özelleştirilebilir. Ayrıca, bir takip düğmesi ekleme, retweetleme ve özel seçiminizi de seçebilirsiniz. tweet’lerinizi gönderin, tweet’inizi web sitenizde canlı olarak gönderin


Fiyat: 16 $
Twitter Tweets

SEO geliştirin

Graph Meta Verilerini Aç

Twitter kaydırıcısı ve WordPress için kullanıcı kartı

Bu, tweet’lerinizi farklı bir şekilde sergilemenize yardımcı olan premium bir eklentidir. Bir kullanıcının kaydırıcıdaki etiketini, aramasını ve tweet’lerini gösterebilirsiniz. Kaydırıcıyı yatay veya dikey görünecek şekilde değiştirmenin yanı sıra, kendi tarzınıza göre kişiselleştirmek ve benzersiz bir görünüm vermek için birçok seçenek vardır. Ekranın hızını ve kaydırıcıda olmasını istediğiniz geçişleri veya kontrolleri düzenleyebilirsiniz.

Fiyat: Ücretsiz

Twitter slider & User card

Yoast SEO Plugin

Yoast, size birçok iyi özelliğe yardımcı olan, özel olarak faydalı ve harika bir eklentidir. Sayfa Analizi, unutamadığınız bazı şeyleri kontrol etmenize yardımcı olur. Gönderinizde veya alt etiketinizde, belirli bir gönderi için anahtar kelimeden oluşan resimler olup olmadığını size hatırlatır. Ayrıca, gönderilerin doğru uzunlukta olup olmadığını ve meta açıklamanın da ana anahtar kelimeden oluşup oluşmadığını görürse. Ayrıca postada kullanılan alt başlıklar da kontrol edilecektir. Bu eklenti yazdığınız içeriğin tüm arama motorları tarafından aranacağını garanti eder.


Fiyat: Ücretsiz
free wordpress seo plugin

Daha Popüler Eklentiler

Facebook yorumları

Web sitenize daha fazla trafik çekmenin yanı sıra, bu eklenti esas olarak ziyaretçilerinize web sitenizdeki Facebook yorumlarını göstermekten sorumludur. Facebook yorumları, sosyal optimizasyonda hayati bir rol oynar; bu nedenle birçok web sitesi, sitelerinde Facebook Yorumları kutusunu kullanmaktadır. İsterseniz, belirli bir gönderide veya sayfada yorumları devre dışı bırakma seçeneğiniz de vardır. Bu, bir dizi kullanışlı özelliğe sahip olan kullanımı kolay bir eklentidir.

Fiyat: Ücretsiz

Facebook comments for WordPress

Facebook Messenger

Facebook Messenger, müşterilerinizin sizinle sohbet etmesini sağlar. Müşterilerinize anında bir çözüm bulma, ürün ve hizmet satışlarınızı artırma ve ayrıca ihtiyaç duydukları yardımı artırma fırsatınız var. Bir müşteri size bir mesaj gönderdiğinde derhal telefonunuza ve bilgisayarınıza bir bildirim gönderilir. Ayrıca bu eklentiyi izleyerek hayranınızı artırma şansınız da var.


Fiyat: Ücretsiz
facebook chat messenger

Custom Facebook Fan Gate Plugin for WordPress

Bu eklenti olan WordPress blogunuzun yazılarına ve ana sayfasına bir bindirme açılır penceresi eklenir. Kullanıcının belirli bir URL’yi sevmesi gerekir, böylece katman kaldırılabilir veya kapat düğmesine tıklanabilir. Bu aynı zamanda “benzeri bir kapı” olarak da adlandırılır. Bu, taraftar sayısının artmasına ve popülaritenizi bu sosyal ağ üzerinde artırmanıza yardımcı olur. Yaratıcılığınıza ve hayal gücünüze göre pop-up benzersiz ve güzel görünmesini sağlayabilirsiniz. Belirli sayfalarda kısa kod da kullanabilirsiniz, böylece fan kapısı yalnızca belirli sayfalarda açılır. Eklenti, önceden ayarlanmış olarak tasarlandığından ve anında canlı yayınladığınız için kullanımı çok basit ve kolaydır.


Fiyat: 17 $
Facebook Fan Gate

WPSSO – Social Sharing Optimization

Eklenti, sosyal ve web sıralamanızı iyileştirmek için özel olarak tasarlanmıştır. Sosyal etkileşimi, popüler web sitelerinde tıklama oranlarını ve Google arama sıralamasını artırır. Bu eklenti tarafından genişletilen, Facebook Open Graph ve Pinterest meta etiketleri arasındaki tüm çatışmalardan kaçındığı için özel bir destek var. Bunun yanı sıra, popüler sosyal ağlar için açık grafik meta etiketleri, Pinterest Rich Pin meta etiketleri ve şema / zengin snippet işaretleme / yapılandırılmış verileri ve daha fazlasını da ekler.


Fiyat: Ücretsiz
Social Sharing Optimization

Woocommerce Social Reward / Coupon

Bu, özellikle müşteri memnuniyeti için yapılmış harika bir eklentidir. Bu eklenti, sayfanızı beğenirken veya paylaşırken müşterilerinizi ödüllendirmenize yardımcı olur. Sizden satın alacak müşteriye indirim uygulayabilir ve sırayla satışlarınızı arttırmanıza yardımcı olabilirsiniz. Bu eklenti için tüm güncellemeler ücretsiz olarak availed olabilir. Eklenti aynı zamanda tarayıcı dostu bir yazılımdır ve tüm modern tarayıcılarda kusursuzca çalışabilir.


Fiyat: 22 $
social reward plugin for wordpress

SumoMe: Email Subscribes + Free Sharing Twitter

En çok bilinen ve en çok kullanılan e-posta aboneleri SumoMe – MailChimp, GetResponse, HubSpot, Emma, ​​Kampanya Monitörü, Sürekli İletişim, AWeber ve Dikey Tepki ile listelenmiştir. Web sitenize ücretsiz trafik çekebilirsiniz. Ayrıca, kişilerin içeriğinizi okuyup okumadıklarını bildiğiniz içerik analitiklerini de içerir. Her gün sizin için daha fazla müşteri oluşturmanın yanı sıra, web sitenizin günlük aktivitelerini kolayca idare etmenize yardımcı olacak birçok kullanışlı özelliğe sahiptir.


Fiyat: Ücretsiz
sumome

Social Sidebar for WordPress

Social Sidebar for WordPress

Easy Facebook Contest

WordPress Social Network Plugin

Easy Facebook Fanpage and Promotion Builder

Easy Facebook Fanpage

ShareIt – Shareable Content Snippets for WordPress

Shareable Content Snippets

WP Easy Social Hover

WP Easy Social Hover

WordPress Exit Strategy Pro

popup social share window on website exit
Başarılı bir çevrimiçi iş kurmanın anahtarı içerik pazarlamasıdır. Sosyal medya pazarlaması, birçok kişinin hedef kitlesine hızlı bir şekilde ulaşmasına yardımcı olabilir, ancak yine de insanların paylaşmayı sevdikleri mükemmel makale toplamaları yazmayı gerektirir. İçerik yayınlandığında otomatik olarak birden çok sosyal ağda yayınlayabilen WordPress eklentilerini aramak isteyebilirsiniz, çünkü bu çok zaman kazandıracaktır.