35 Adet En İyi WordPress Galeri Eklentileri

tarafından
159
35 Adet En İyi WordPress Galeri Eklentileri
35+ Best WordPress Gallery Plugins

35 Adet En İyi WordPress Galeri Eklentileri

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

WordPress CMS’de çalışan ana sayfaya yeni galeri widget’ı eklemek bundan daha kolay olamaz. En iyi fotoğraf galerisi eklentilerinin yanı sıra en iyi wordpress galeri eklentileri de hepsine sahip olduğumuz gibi burada bulunabilir. Fotoğrafla alakalı site için uygun bir galeri eklentisi seçmek çok önemlidir, bu yüzden site görünümünü bozmaz.


Buradaki eklentiler hafiftir ve hacimli kodlara sahip değildir, bu nedenle herhangi bir sunucuda hızlı çalışacaklardır. Bu listeden hangi eklentiyi yararlı bulduğunuzu bize bildirin. Son yayında yer alan öncesi ve sonrası resim eklentisini gerçekten seviyorum.

Photo Gallery Ücretsiz WordPress Eklentisi

Duyarlı düzen tasarımı ve sayfanın kullanıcı etkileşimini geliştirmek için özellikler elde etmek için bu ücretsiz galeri eklentisi ile benzersiz fotoğraf galerileri oluşturun. İhtiyacınız olan bir sayfaya / yayınlara galeriler ekleyin ve hatta widget’ınıza bazı görüntüler koyun.
Photo Gallery WordPress Plugin

Huge It-Ücretsiz Fotoğraf Galerisi Eklentisi

Büyük BT galerisi ücretsiz bir eklentidir, ancak göğüsleri araçlarla birlikte sunduğu güçlü özellikleri küçümsemeyin. Zengin özelliklere sahip bir galeri ekranı oluşturmak için başlangıçta ihtiyacınız olan her şeyi edinin.

Huge It- Photo Gallery Plugin

Gallery Bank – Ücretsiz WordPress Eklentisi

Bu ücretsiz eklenti ile ızgara tarzı, liste, duvarcılık, küçük resim galerileri oluşturma özelliklerini edinin. 200’den fazla özelliğe sahip bir paketin toplandığını iddia eden bu araç, yükleme işlemlerini organize etmenize, görüntüleri gerektiği gibi silmenize yardımcı olabilir.

Gallery Bank - WordPress Plugin

Robo Gallery Plugin – Ücretsiz Eklenti

Robo Gallery Plugin

Gallery Feed

Gallery Feed - Free Plugin

Gallery Factory – WordPress Eklentisi

Gallery Factory - WordPress Plugin

AD Gallery – WordPress Eklentisi

AD Gallery - WordPress Plugin

Xtreme Galerisi

Mevcut WordPress galerinizi daha güçlü bir galeri ayarıyla güncelleyin. Bu, varsayılan wordpress galerisinin yerine harika bir kaydırıcı oluşturmanıza izin verecek bir eklentidir.

Xtreme Gallery

Fast Gallery – Premium WordPress Eklentisi

Fast Gallery’ye Hoşgeldiniz. Bu harika eklentiyle galerinizi 1 dakikada oluşturabilirsiniz. Duvarcılık, duyarlı veya akışkan düzenli ızgara ve daha pek çok özellik kullanarak 4 tür galeriye sahip olacaksınız.

Fast Gallery

Plus Galeri – WP için duyarlı sosyal galeri

Bu, tüm albümlerinizi ve resimlerinizi çevrimiçi bir kaynaktan alır veya besler ve bunları sitenizde veya ayrı blog yazılarında görüntüler.

Plus Gallery


Grid Accordion –
Duyarlı WordPress Eklentisi

Izgara Akordeon, bir kılavuzun işlevselliğini akordeon ile birleştiren, modern ve ilgi çekici bir kullanıcı deneyimi sunan tamamen duyarlı ve dokunmatik özellikli bir WordPress eklentisidir.

Grid Accordion


Post Revolution –
WP için Şaşırtıcı Izgara Oluşturucu

Bu sınırsız yazı ızgara düzenleri oluşturmak ve lightbox önizlemeleri göndermek için güçlü bir wordpress eklentisidir. Zaten dahil olan 27 harika düzen arasından seçim yapabilirsiniz.

Post Revolution

Mate Boxes

Mate Boxes, resimlerinizi kullanarak veri blokları oluşturmanıza olanak sağlayan WordPress eklentisidir. Bloklarınızın görselleştirmesini değiştirmenize yardımcı olabilecek bir yönetici paneli bulunmaktadır. Farklı ekran türleri için çeşitli sütunlar kullanabilirsiniz.
meta box

Mate Folio

Mate Folio resim galerisi için WordPress eklentisidir. Farklı ekran türleri için çeşitli sütunlar kullanabilirsiniz.
mate folio

Parallax Responsive Gallery

WordPress’teki galerinin klasik görünümünden bıktınız mı? Paralaks etkisi ile olanakları genişletin. Bu eklenti, temel araçların işlevselliğini büyük ölçüde genişletmenizi sağlar.
gocha

Ultimate Portfolios Showcase

WP Projeleri – Üstün WordPress Portföyleri Vitrin Eklentisi – Portföylerinizi görüntülemek için güçlü bir çözüm. Web tasarımcıları, sanatçılar, fotoğrafçılar ve yaratıcı profesyoneller için. Çarpıcı duyarlı portföyler oluşturun.
projects image gallery

Duyarlı FlipBook v5 Eklentisi

Kitap tarzında veya dergi tema formatında harika görüntüler sergileyen bir eklenti.

flipbook


Auto Albums –
Çok Seviye Duyarlı 

Eklentiyi sayfalarınıza veya yayınlarınıza sadece bu kısa kodla yerleştirin: [autoAlbums] ve ardından görüntüleri FTP yoluyla klasörlere sürükleyip bırakın ya da WordPress dosyalarınıza ne kadar çekebildiğinizi, görüntülerinizi klasörlerde düzenlemeye dikkat etmeniz yeterlidir. ve küçük resimler eklemek istiyorsanız.

auto albums

FlickrShow 2.0

Flickr görüntülerinden etkileşimli bir davet taş duvar resmi duvarı oluşturun.


Kullanıcı Fotoğrafları Akışı, Numara Belirle veya Arama Teriminden Galeri Oluşturma
Inview animasyonu gizle ve göster.
Dramatik efekt için görüntülerin hafifçe döndürülmüş animasyonu ile görüntü mouseover popout ölçeklendirme animasyonu (Çoğu tarayıcı desteği).
Duvar yerleşimi.
flickr image

Go – Responsive Portfolio

Bu eklenti portföy oluşturmak, sergilemek veya tanıtım yapmak için ideal bir çözümdür. Yeni özel yazı türleri oluşturabilir veya mevcut blog yazılarınızı, özel yazı tipi yayınlarınızı veya ürünlerinizi kullanabilirsiniz. Bir portföy oluşturmak veya portföyleri yönetmek için eksiksiz bir çözüm aramak istiyorsanız, bu ürün sizin için yararlı bir araçtır.
responsive gallery

WP Shuffle Puzzle

Bu Shuffle Puzzle’ın bir WordPress sürümüdür. Bu güzel oyunu sayfanızda mantıksal beceriler geliştirmek için kullanabilirsiniz. Dene ve tadını çıkar!
shuffle game

Grid FX – Ultimate Grid Plugin for WordPress

Grid FX eklentisi, dakikalar içinde sınırsız ızgara ve ilgi çekici stil galerileri oluşturmanıza olanak tanıyan ultra özelleştirilebilir bir eklentidir.
grid fx

jQuery Facebook Gallery WP

JQuery Facebook Gallery WP eklentisi, tüm Facebook albümlerini (resimlerini) web sitende göstermeni sağlar.
Facebook Gallery plugin

WordPress Wobble Gallery

Herhangi bir sayfada çalışıyor. Kısa kod veya yönetici ayarları yok, sadece sade ve basit html.
WordPress Gallery Wobble

Pinterest image to wordpress plugin

Faizsiz hesabınızı wordpress’inize entegre etmek için eksiksiz bir çözüm sunar. WordPress’inizdeki panoları ve pinleri görüntüler ve bunları otomatik olarak günceller.
pinterest image pluggin

Distinctive 4 in 1 WordPress Portfolio

DT Portföy gönderi türü, her bir projeye ek görüntülerin yanı sıra YouTube veya Vimeo’dan bir video eklemenizi sağlar. Yalnızca bu değil, her bir projeyi seçtiğiniz bir URL’ye, projeler sayfasına veya hatta hiçbir bağlantıya da bağlayabilirsiniz. Her şey dahil seçeneklere göre işler ve kullanımı çok basit ama çok güçlü olacak şekilde yaratılmıştır.
Distinctive Portfolio


WP Visual Gallery
WordPress Eklentisi

WP Visual Gallery – WVG – fotoğrafı, videoyu galeri olarak görüntülemek için kullanılabilecek bir WordPress eklentisidir.

Visual Gallery


MooFolio Portfolio
Galeri Eklentisi

WordPress İçin Havalı Portföy Galerisi Eklentisi.

cool image plugin

Multipurpose Before After Slider

Çok Amaçlı Önce Sonra Slider eklentisi, çekirdeğinde sadeliği göz önünde bulundurarak, iki farklı görüntü karşılaştırmak için tasarlanmıştır. Biz, iddialı projemizden biri için bu eklentiye ihtiyacımız vardı.
before after image plugin


Hero –
WordPress Portföyü

Hero, portföyünüzü etkileşimli bir şekilde gösteren bir WordPress Eklentisidir. Portföyü üç, iki ve bir sütun olarak görüntüleyebilirsiniz. Ek olarak portföyü kategoriye göre de görüntüleyebilirsiniz. Hero ayrıca her portföy öğesi için tek sayfa, birden fazla görüntü veya videoyu destekler.

360° Panoramic Viewer

360 Panoramik görüntüleyici, resim veya fotoğraf sunumu için üstün duyarlı bir WordPress eklentisidir ve kullanıcının tam doğru konumda olduğu hissini vererek çok gerçekçi bir deneyim sunmak için kullanılabilir.
panorama

WordPress Duyarlı 3D Galeri Eklentisi

WordPress Duyarlı 3D Galeri Eklentisi, wordpressinize süslü ve duyarlı bir 3D Galeri ekler. basit kurulum sonra harika bir 3d galeri olacak.

3d image gallery

YoGallery

WordPress’te hepimizin değişmesini istediğimiz bir şey varsa, galeri işlevi olur. Basitçe YoGallery eklentisini kurun ve galerilerinizi normalde yaptığınız gibi yönetmeye devam edin. Gerçekten basit ve zarif bir çözüm.
yoogallery

Çift Görüntüleyici WordPress Eklentisi

Double Viewer WordPress Plugin, bir kaydırıcıda iki farklı görüntü karşılaştırmanıza olanak tanıyan kolay ve rahat bir uygulamadır.

double comparison


UberGrid –
WordPress için duyarlı ızgara üreticisi

UberGrid, ziyaretçilerinizi dakikalar içinde inşa edilmiş şık ızgaralarla etkileyebilecek WordPress için güçlü bir duyarlı ızgara / galeri oluşturucusudur.

UberGrid


Gigabox –
Duyarlı WP Galerisi / Görüntü Efekti

Gigabox hafif, duyarlı bir WordPress resim galerisidir. Temanızla sorunsuz bir şekilde bütünleşecek ve yerin dışına çıkmayacak. Ayrıca web sitenizi gereksiz kodlarla şişirmez, Gigabox’ın JS dosyası yalnızca 9 KB’dır.

giga image box

ImagePress

ImagePress, çok amaçlı, tam özellikli ve WordPress ile entegre edilmiş bir resim galerisi eklentisidir. ImagePress herhangi bir WordPress sitesine kurulabilir.
imagepress plugin


Justified Image Grid –
Premium WordPress Galerisi

Bu duyarlı WordPress galeri eklentisi, küçük resimlerinizi Flickr ve Google görsel arama gibi jQuery kullanarak haklı bir ızgaraya hizalar. Özel yazı tipleri ve özel taksonomilerle de çalışır. Küçük resimleri etiketlere veya taksonomiye göre filtreleyin!

justified image plugin


Media Grid –
WordPress Duyarlı Portföy

Web sitenizde kolaylıkla yanıt veren ve filtrelenebilir portföyler oluşturun. Media Grid duvarcılık düzeniyle birlikte gelir, her portföyü her duruma uyarlamak için tasarlanmıştır ve duyarlı temalar için mobil olarak optimize edilmiştir.

media grid plugin


uSquare –
WordPress için evrensel duyarlı ızgara

uSquare, içeriğinizi benzersiz ve ilginç bir şekilde görüntüleyebilen wordpress duyarlı kare bir ızgaradır. Ekip üyelerini, ürünleri, hizmetleri, tasarımları, blog yazılarını veya aklınıza gelen herhangi bir şeyi görüntülemek için kullanabilirsiniz.

Universal responsive grid

Thumbnail Gallery

Bu Eklenti, WordPress web sitenize veya blogunuza kolayca küçük resim galerisi eklemenize yardımcı olur. Galeri tamamen özelleştirilebilir, yeniden boyutlandırılabilir ve tüm tarayıcılarla ve cihazlarla uyumludur (iPhone, iPad ve Android akıllı telefonlar). Dahili kısa kod üreteci ile istediğiniz herhangi bir sayfaya veya yazıya ekleyebilirsiniz.
thumbnail-gallery


Before-After Viewer –
WordPress Eklentisi

Önce veya sonra gelen öğelerin bir listesini veya listesini gösterebilen galeri.