20 Adet En İyi WordPress Canlı Sohbet Eklentileri indir

tarafından
252
20 Adet En İyi WordPress Canlı Sohbet Eklentileri indir
20+ Best WordPress Live Chat Plugins

20 Adet En İyi WordPress Canlı Sohbet Eklentileri indir

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Bu makalenin ana odağı bir WordPress web sitesinde çok uğraşmadan entegre edilebilir canlı sohbet eklentisi. Bu canlı sohbet WordPress eklentileri web sitesinde web sitesinde görünmesini istediğiniz yeri gösterecektir. Tartışma veya destek sağlamak, çevrimdışı veya çevrimiçi geribildirim almak için web sitesi müşterilerinizle sohbet başlatmak ve etkileşimde bulunmak artık çok daha kolay. Sohbet profesyonelinizi WordPress eklentileri ile yönetin, düzenleyin.
Genellikle web sitesinin sağ alt köşesindeki sohbet seçeneğini tıklayın ve kıdemli web yöneticileri veya destek teknisyenleriyle sohbet etmeye başlayın. Burada ücretsiz WordPress sohbet eklentilerinin yanı sıra kaçınılmaz olan premium kod eklentileri bulabilirsiniz.

Formilla Live Chat – Ücretsiz WordPress Sohbet Eklentisi

WordPress sitenize canlı sohbet yükleyin. Temiz ve kullanımı kolay bir arayüzle ziyaretçilerinizle sohbet edin. Koşulsuz!


Formilla, müşterilerinizle canlı olarak sohbet etmenize ve sorularına serbestçe cevap vermenize ve ihtiyacı olanları desteklemenize izin veren WordPress canlı sohbet Eklentisini indirmek için ücretsizdir. Kolayca ve anında kurulabilir; eklenti yüklenirken WordPress’te canlı bir sohbet düğmesi belirir. Müşterinin sizinle herhangi bir cihazdan iletişim kurması için duyarlı bir tasarıma sahiptir. Birkaç saniye sonra bir müşteriyle otomatik olarak sohbet etmeye başlayan zamanlarda etkinleştirebileceğiniz proaktif bir sohbet var. Masaüstü bildirimleri, renk, tema afişleri ve kolayca özelleştirebileceğiniz birçok şey var.

Free wordpress Formilla Live Chat

OggFlow’dan Ücretsiz WordPress Canlı Sohbet

OggFlow tarafından canlı sohbet müşteri destek yazılımı ve yardım masası paketidir (Canlı Sohbet, Sosyal Medya, Biletleme). İlk kullanıcı her zaman ücretsizdir!


WordPress için bu eklenti, blogunuza veya web sitenize zahmetsizce çekici canlı sohbet eklemenizi sağlar. OggFlow, müşteri hizmetleri ile ilgili tüm çalışmalarınızı – e-postalarınızı, canlı sohbetinizi, biletlerinizi, Twitter yayınlarını, Facebook yayınlarını ve Gmail paylaşımlı klasörlerini tek bir kolay ve tanıdık arayüzden yönetmenize yardımcı olur. Müşteri isteklerine anında cevap verebilir, böylece müşteri memnuniyetinizi ve satışlarınızı artırabilirsiniz.
Live Chat by OggFlow

HelpOnClick’ten Ücretsiz Canlı Sohbet Yazılımı

Bu eklenti, web sitenizin ziyaretçileriyle gerçek zamanlı sohbet edebilmek için WordPress web sitenize HelpOnClick’in canlı sohbet widget’ını yükler.


Testler, canlı bir sohbet yoluyla insan katılımının bir şirketin veya işletmelerin dönüşüm ve satışlarını olumlu yönde etkileyebileceğini kanıtladı. Kesinlikle kolay kopyala ve yapıştır kurulumunda sohbet işleminiz birkaç dakika içinde yayınlanacak. HelpOnClick chat widget’ı size yalnızca gerçek zamanlı trafik gözlemi konusunda kontrol sağlamanın yanı sıra, müşterilerinize gerekli soruları sormalarında ve istedikleri anında yardım almalarında yardımcı olur.
live chat software free wordpress plugin

WP Live Chat Support

WP canlı sohbet desteğini indirmek ücretsizdir, küçük işletmeler için idealdir, ziyaretçileriniz veya müşterilerinizle iletişimde olmak için herhangi bir aylık abonelik ödemek zorunda değilsiniz. Eklenti tamamen işlevseldir ve müşterilerinizle doğrudan iletişim kurduğunuz için dönüşüm oranlarını artırmanıza yardımcı olur. Arayüz, hem ziyaretçi hem de yönetici için basittir. Sohbet kutusunu sayfanın herhangi bir yerine sürükleyebilir ve sohbet kutusunun renklerini de değiştirebilirsiniz. Eklenti reklam ve ücretsiz bağlantıdır ve canlı sohbet kapalı olsa bile mesajlar daha sonra görmeniz için saklanır.
WP Live Chat Support

iFlyChat

Bu sohbet eklentisi, sosyal ağlar ve topluluk siteleri için en uygun olanıdır. Diğer eklentilerden farklı kılan, iki veya daha fazla kullanıcının bire bir konuşmalarda veya bir grupta özel olarak sohbet edebilmesidir. Ayrıca buluşma, forumlar ve blog siteleri için de iyi çalışıyor. iFLyChat, müşteriler için de çevrimiçi destek olarak kullanılabilir. Konuşmalar daha sonra isterlerse kullanıcılar tarafından görüntülenebilecek şekilde saklanır.
iFlyChat

Community Chat

Bu WordPress canlı sohbet eklentisi, topluluk sohbetleri için özel olarak yapılmıştır; ancak müşteri hizmetleri canlı sohbetleri için diğer web sitelerine de entegre edilebilir. Kullanımı kolaydır ve canlı sohbette renkler, yazı tipleri, boyut vb. Arasından seçim yapabileceğiniz çok sayıda seçenek vardır. Sorunlarını çözmenin en hızlı yolu olduğu için web sitenize daha fazla müşteri çekmenize yardımcı olur.
Community Chat

Wise Chat

Kullanıcıların sohbet odalarında mesaj alışverişinde bulunmalarını sağladığı için web sitenize müşteri katılımını artırmaya yardımcı olan sosyal ağ oluşturmak için ücretsiz bir eklenti kurmak kolaydır. Tamamen duyarlı bir tasarıma sahip ve cep telefonlarında da kullanılabilir. Kullanıcılar sohbete katılabilir ve otomatik olarak oluşturulan bir kullanıcı adı alan adsız özellik sayesinde kimliklerini gizli tutabilir.
Wise Chat

My Live Chat

Canlı sohbet yazılımı tamamen ücretsizdir. Kullanıcılarla canlı olarak sohbet edebilir, aradıkları anahtar kelime ve arama motorları dahil tüm web etkinliklerini analiz edebilirsiniz. Bağlanmak için kullanıcının tıklamanız gereken canlı yardım butonu vardır, şirket temsilcilerinizle sohbet edebilirsiniz. Onlara bilgilerle yardımcı olabilir veya onlara grafikler, bağlantılar gönderebilir ve gerekirse web sitenizde rehberlik edebilirsiniz.
My Live Chat

WordPress için Facebook Canlı Sohbet

Artık müşterilerinizi doğrudan web sitenizden bir Facebook canlı sohbeti ile destekleyebilirsiniz. WordPress’in indirmesi ve kullanması kolaydır ve kullanıcılar ve işletme sahibi için kalıcı bir sohbet geçmişi vardır. Müşterilerinizi katılmaya teşvik etmek için kullanabileceğiniz tümleşik sosyal butonlar var ve istediğiniz bir arka planı ekleyebilirsiniz. Yeni gelenleri ve ürünleri tanıtmanız için bir promosyon çubuğu WordPress ile birlikte gelir.
Facebook Live Chat for WordPress

Awesome Live Chat

Herhangi bir üçüncü tarafın müdahalesi yoktur, kurulum sizindir. Canlı sohbet, müşterilere anında destek sağlamanıza yardımcı olur ve bu da potansiyel müşterilerinizi artırır. Sohbet akışı süreklidir, birden fazla sekme açtıktan sonra sohbeti bıraktıkları yerden de devam edebilirler. Çok sayıda departmana sahip olmak için seçeneğiniz vardır, sadece yazıp geri göndermeniz yeterlidir. Temiz bir tasarıma sahiptir ve son derece özelleştirilebilir.
Awesome Live Chat

Leap – WordPress Canlı Sohbet Eklentisi

Yönetici alanında birden fazla operatör olabilir, böylece müşterilerinizle aranızda iyi bir bağlantı olur. Müşterilerinizin bulunduğu konum gibi ayrıntılarını öğrenebileceğiniz ve hangi operatöre atandığını belirten bir analitik sayfası var. Koltukta değilseniz müşterileriniz için bir iletişim formu oluşturabilirsiniz. Artık WordPress’te kullanabileceğiniz 600’den fazla Google fontu vardır.
Leap - WordPress Live Chat Plugin

Wpmudev – Ücretsiz WordPress Canlı Sohbet Eklentisi

Blogunuza sohbet ekleyin. Okuyucularınızla sohbet edin ve birbirleriyle sohbet etmelerini sağlayın. İletişim kurmaya başla! Sitenize canlı, iki yönlü sohbet getirin. Kendi canlı sohbet oturumlarına ev sahipliği yap, ziyaretçilerinle etkileşime gir ve üçüncü parti bir javascript veya başka bir koda gerek duymadan satışlarını artır – BuddyPress ve Multisite ile de harika çalışıyor.


Sohbet etmenizi kolaylaştıracak bir köşe sohbet widget’ı vardır ve boyutu, rengi, yazı tipini, otomatik mesajları ve diğerlerini uygun şekilde kişiselleştirmeyi seçebilirsiniz. Sohbet odaları oluşturabilir ve sohbeti herkese açık veya kapatabilir ve yalnızca üyelere sahip olabilirsiniz. Ziyaretçilerinizin Twitter, Facebook ve Google + giriş bilgilerini kullanarak sohbete katılma seçeneği vardır.
 best stand-alone live chat WordPress plugin

Quick Chat

Özel sohbeti, sohbet odalarını, avatarları, kullanıcı listesini, kelimeleri filtrelemeyi, gülümsemeleri, eklentileri önbelleğe almayı ve daha fazlasını destekleyen kendi kendine barındırılan WordPress sohbet eklentisi.


Eklentiyi ön plana çıkaran şey, kötü sözcükleri sohbete ekleyen veya kaldıran bir arayüze sahip olduğu için kötü kelimeleri filtreleyebilmesidir. Kullanıcınızın daha etkileyici olması için bazı hoş ifadeler var ve kullanıcının giriş yapabileceğini algılayabilir. Hızlı Sohbet dil çevirisini destekler. Eklenti, yalnızca yeni bir mesaj varsa Ajax istekleri göndererek sitelerinizin bant genişliğinden tasarruf etmenize yardımcı olur.
quick chat

Live Chat – Casengo

Casengo’dan canlı sohbet, Bulut’tan Müşteri Destek Yazılımı, İlk Kullanıcı Her Zaman Ücretsizdir. Casengo Canlı Sohbet eklentisi, blogunuza veya web sitenize hızlı ve kolay bir şekilde canlı Sohbet eklemenizi sağlar.


Whatsapp hizmetleri Live Chat’e entegre edilmiştir, böylece müşterileriniz sahipleriyle iletişim kurabilir. Canlı sohbete ek olarak, posta kutusu gibi birçok işlevi yönetmenize yardımcı olur. Eklentiyi kullanmak için herhangi bir özel eğitim almanıza gerek yoktur; basitçe kurabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Mobil uyumludur ve bir tablet üzerinde de eşit derecede iyi çalışır.
casengo

Tidio Elements tarafından ücretsiz Canlı Sohbet

Tidio Live Chat ile tanışın – web siteniz için tamamen ücretsiz bir sohbet. Giriş yapmamak, kaydolmak yok – web sitenize 20 saniyeden kısa sürede entegre olur.


WordPress Tidio Elements’in kurulumu oldukça kolaydır ve kullanımı kolaydır. Tüm web sitesi ziyaretçilerinizi takip edebilir ve dilerseniz onlarla iletişim kurabilirsiniz. Ekranın rengi ayarlanabilir ve mobil ve bilgisayar aygıtlarında, iOS, Android, Chrome ve OS X’te çalışmak için mükemmeldir. Dünyanın her yerinden yaklaşık 140 dili destekler ve çevrimdışıysanız ziyaretçileriniz için çevrimiçi bir form bırakır.
livechat free

Satış ve Destek için WordPress Live Chat Eklentisi

Markanıza ses vermek gibi bir şey yok. Müşterilerle canlı sohbet, kişisel dokunuşunuzu sağlar ve müşteriler sizinle ve işinizle bağlantıda olduklarını hisseder. Bu, şirketinizin iyi niyetini ve satışlarını artırmanıza yardımcı olur. Temiz bir koda ve sevimli ama tamamen kişiselleştirilebilir bir cilde sahip. Birden fazla operatör oluşturabilirsiniz ve gerekirse birden fazla operatör bir müşteriyle iletişim kurabilir. Kullanıcı oturum açtığında size bir e-posta yoluyla bildirimde bulunulur.


Web Soketleri yerine sadece Ajax tekniğini kullanıyoruz. Çünkü oldukça basit ve Internet Explorer’da bile çalışıyor. Ayrıca, muhtemelen bu eklenti için herhangi bir sunucu modifikasyonuna ihtiyacınız yoktur. Yerel PHP 5 sunucusu ve WordPress para cezası ile çalışır.
WordPress Live Chat Plugin for Sales and Support

Chatty – WordPress için basit Canlı Sohbet Eklentisi

Basit bir bağımsız WordPress Live Chat eklentisi. Web sitesi başına sınırsız sayıda sohbet (hem benzersiz hem de paylaşımlı)!


Harika çalışıyor ve tüm cihazlarda harika görünüyor. Eklentinin kullanımı kolaydır ve sohbeti daha ilgi çekici ve çekici hale getirmek için Css3 ifadelerine sahiptir. Tamamen bağımsız olması için gerekli hiçbir harici API yoktur.
Chatty - Simple Live Chat Plugin for WordPress

WordPress 1-2-1 Canlı sohbet Eklentisi

Endüstriyel güç 1-2-1 canlı sohbet yazılımı bir WP Eklentisi olarak yapılandırılmıştır. WordPress destekli sitenize 1-2-1 canlı sohbet eklemenizi sağlar. Ve kurulması son derece basittir.


1-2-1 eklentisinde WordPress’te çevrimdışıysanız, kullanıcılarınız hala mesaj göndererek size bağlanabilir. Bir kullanıcı sizinle sohbet etmeniz için bir mesaj gönderdiyse, bilgisayarınızda duyabileceğiniz bir bip sesi vardır. Canlı sohbet anında ürün satışına yol açar ve bu WordPress eklentisi firmanız için de gerçekleşebilir.
Wordpress Live Chat Plugin

In Chat – WordPress Plugin for users to chat

Bu eklenti kayıtlı kullanıcılarınızın birbirleriyle sohbet etmesini sağlar. Çevrimiçi kullanıcılar, kimin çevrimiçi olduğunu bilmelerini sağlayarak farklı renklerle algılanır ve gösterilir. Bu eklenti herhangi bir üçüncü taraf eklenti veya konfigürasyon gerektirmez, dolayısıyla herhangi bir ortak php & MySQL sunucusu.


Sohbet Eklentisi HD ifadeleri destekler ve eklentide kullanıma sunulan 3 paket vardır. Ruh halinize bağlı olarak kullanabileceğiniz yaklaşık 10 tema vardır. Yönetici panelinden doğrudan sohbet edebilirsiniz, böylece web sitenizde çalışırken kullanıcılarınızla da sohbet edebilirsiniz.
In Chat

Rhino Live Support – Canlı sohbet

Müşterilerinizle canlı olarak sohbet ederek premium müşteri hizmeti sağlayın ve gerektiğinde doğrudan yardım sağlayın – istediğiniz zaman. Sınırsız operatör ve departman, web sitesi ziyaretçilerini davet et, müşterileri transfer et, IP-Location, gelişmiş istatistikler ve çok daha fazlasını yap.


Web siteniz için sınırsız operatöre sahip olmak istiyorsanız, web sitenizi izlemenizi kolaylaştıran tüm konuşmaları kaydedebilirsiniz. Sohbeti çeşitli yazı tipleri, renkler ve kenarlıklarla biçimlendirebilirsiniz.
Rhino Live Support - Live Chat

Simple Simon Canlı Sohbet WordPress Eklentisi

Her gün WordPress web sitesi veya blogu için bir Basit Canlı Sohbet Eklentisi oluşturmaya karar verdim. Günün başında bilgisayarınızın başında olduğunuz bir çevrimiçi iş veya alışveriş sepetiniz varsa, neden Basit bir Canlı Sohbet ekleyerek işinize başka bir katman eklemiyorsunuz?


Yapılandırması, ayarlaması ve kullanması kolay renk ve canlı sohbetin adı kolaylıkla değiştirilebilir. Sohbet kutusunun sayfanın dört bir köşesinde olmasını seçebilir ve sohbetinizi çevrimdışı veya çevrimiçi olacak şekilde ayarlayabilirsiniz. Müşterilerin yanı sıra, onlarla bağlantı kurmak için blog okuyucularıyla da iletişim kurabilirsiniz; onlar senin potansiyel alıcıların.
Simple Simon Live Chat WordPress Plugin

Kruk Chat For WordPress

Kruk sohbet, wordpress veya woocommerce ziyaretçilerinize “canlı sohbet desteği” sağlamanın ve mobil uygulama ve web üzerinden yönetmenin en basit yoludur.


Eklenti basittir ve web siteniz için yerleşik harika bir canlı sohbete sahiptir. Duyarlı ve mobil uygulamada da çalışıyor. Hesabınızı uygulamadan bile yönetebilirsiniz. Kruk hakkında çok olumlu eleştiriler var ve eklentiyi denemeye değer.
Kruk Chat For WordPress

WordPress Web ve Windows İstemcilerle Canlı Sohbet

The ClientEngage Visitor Chat for WordPress is a fully-featured real-time chat for your WordPress websites. A clear and simple web-based administration allows you to conveniently chat with your visitors.
There are so many good features in this plugin; multi lingual, multi-purpose colour schemes, easy customization, windows client included etc. You have the option to chat with many users at a time and can change the look and feel of the chat if you want.
ClientEngage Visitor Chat for WordPress