En iyi 50 Responsive Blogger Temaları indir

tarafından
531
En iyi 50 Responsive Blogger Temaları indir

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Blogspot platformunu seçtiniz ve şimdi profesyonel bir blog oluşturmaya çalışıyorsunuz. 5 dakika içinde profesyonel görünen bir tane blog oluşturmanıza yardımcı olacağız.

Bu temalar, 2017, 2018’de yayınlanan ve premium görünümlü, SEO optimizasyonlu, hızlı yükleme yapan ve duyarlı bir tasarıma sahip en iyi ücretsiz blogger şablonlarını kapsar. Bu şablonlar, Google’da Masaüstü’de % 90’ın üzerinde bir puan alır; bu nedenle, gelecek yıllar için seçilecek harika şablonlardır.

Popüler blog platformlarından biri olan Blogger, binlerce yeni girişimciye, insanları çevrimiçi ortamda başarılı bir blog oluşturma ve para kazanma konusunda tutkulu hale getirdi. Bu yüzden Blogger biz kullanıcılar için mükemmel bir fırsat.
En iyi kısım? Web sitenizi yönetmek için geliştirici olmanıza veya kodlama becerilerine sahip olmanıza gerek yoktur. Bu içerik yönetim sisteminin (CMS) arayüzü yeni başlayanlar için kullanıcı dostudur ve yazma, yayınlama ve paylaşma şeklinizi hızlandırır.

Devam et, en iyi şablonu seç ve bize en sevdiğini yorumlamayı unutma.

newspro

SportsMag

sportsmag

ChicMag

chicmag

MeshMag

meshmag

Dens

Dens, dergiler için en uygun, zarif, temiz ve şık bir blogcu şablonu. Benzersiz tema, blogger dergilerine dayanan içeriği farklı bir şekilde görüntülemenize yardımcı olur. Dens, tüm içeriğinizi güzel bir şekilde görüntülemek için mükemmel bir arka plan belirleyen akıllı bir renk kombinasyonuna sahiptir. Hızlı bir şekilde yüklenmek üzere tasarlanmıştır, bu nedenle blogunuzun hemen çıkma oranı daha düşüktür ve bu da blogunuzun popülerliğini artırmaya yardımcı olur ve size geniş bir tanıtım sağlar. Aynı zamanda reklam hazırdı, böylece reklamlarla kazanabilirsiniz. Dens’in aynı zamanda duyarlı bir düzeni var, bu yüzden tüm ekran boyutlarında iyi görünüyor.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

dens

Indonesia Magazin Blogger Teması

Her zaman popüler olan WordPress teması “Hueman” ile yapılan bir şablon blogcuların beğenisine sunuldu. Endonezya Dergisi, haber dergisi blogları için ideal olan premium görünümlü bir şablondur. İçeriğinize canlı bir görünüm kazandıracak büyüleyici özelliklerle dolu büyüleyici bir görünüme sahiptir. Sora tasarımcıları tarafından tasarlanan şablon blogcusu, yazma yeteneklerinizi benzersiz ve güzel bir şekilde sergilemenize yardımcı olmaktır. Bu duyarlı temanın bazı özellikleri arasında kenar çubuğu, reklamlara hazır widget’ları, sosyal medya düğmelerini içeren dört sütun ızgara düzeni bulunur. Şablon, tüm büyük tarayıcıları desteklemektedir.
magazine blog

Perk Misty Magazin / Haber Teması

Perk Misty, dergi temelli bir web sitesi oluşturmak için gerekli tüm temel gereksinimleri içeren, duyarlı ve zarif, modern, çok amaçlı bir blogcu şablonu. Bu şablon bir dergi blogu oluşturmak için gereksinimleri basitleştirmiştir. Endonezya ayrıca sosyal paylaşım simgelerine sahiptir, böylece blogunuz daha fazla kullanılabilirlik ve gelişmiş bir sosyal medya platformu elde eder. Temanın düzen ayarlarında ekleyebileceğiniz güzel bir arka planı var. Bir bütün olarak şablonu blog içeriği için bir rütbe artışı sunan SEO dostu. Bu, herhangi bir arama motorundaki aramaların en üst kısmına ulaşmanızı sağlar.
perk misty

Fastmag – Flat Responsive Blogger Teması

Duyarlı tasarıma sahip bir haber / dergi blog teması.


İşlerini sergilemek için iyi bir blogcu şablonu arayan tüm yazarlar, gazeteciler ve fotoğrafçılar için Fastmag, tüm çalışmalarınızı benzersiz ve farklı bir şekilde sergilemek için ideal bir blog şablonu. Duyarlı tema, izleyicilerinizin büyülemesini sağlayacak güzel bir renk kombinasyonuna sahip. Bu minimalist tasarım temasının yüklenmesi saniyeler sürer ve blogunuzun sorunsuz çalışmasını sağlar. Ayrıca, ana sayfanızda belirli gönderileri, çoklu açılır menüyü, hazır reklamları, sağ kenar çubuğunu, üç sütun altbilgisini, sosyal medya simgelerini ve daha fazlasını görüntüleyebileceğiniz özel bir gönderi alanı sunar.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

fastmag

Viral Mag – Responsive Blogger Teması

Viral Mag ile dakikalar içinde tamamen işlevsel bir siteye hazır olun. Duyarlı bir düzenine sahip ve bir dergi blogu için en uygun olanı. Tema, sorunsuz kurulum için tasarlanmıştır ve tasarımcılar tarafından iyi bir şekilde belgelenmiştir. İçeriğinizin üç farklı şekilde görüntülenmesini sağlayan özellikli bir giriş alanı vardır, böylece daha fazla poz alabilmek için hangi gönderiyi seçebilirsiniz. Ayrıca yazar hakkında bilgi taşıyan çok yazarlı bir bilgi kutusuna sahiptir. Blogger şablonu SEO’yu tam anlamıyla duyarlı hale getirdi, çeşitli yazı tipleri ve renkler seçip büyük tarayıcılarla uyumlu hale getirildi.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

multipurpose

Flat Magazin Teması

Mavi renkli temiz bir düz dergi blog şablonu, en yeni tasarımlar için mükemmeldir. Tamamen duyarlı tema indirmek için ücretsiz; Düz dergi her türlü cihaz ve ekranlarda iyi çalışır. Herhangi bir blog bu blogcu şablonunda iyi görünmekle birlikte, bir haber blogu için en uygunudur. Blogunuzu buna göre seçebileceğiniz ve güzelleştirebileceğiniz birçok yazı tipi ve renk var. Bu temanın diğer özellikleri arasında sekmeli menü, haber kayan yazı, en son yazılar, otomatik blog yazısı özeti, ana tarayıcılarla uyumlu, SEO optimizasyonlu, iki duyarlı esnek kaydırıcı, daha fazla yazı ve çok daha fazlası yer alıyor.
bastro

Technology Blogs

Neredeyse haber web siteleriyle aynıdır ve büyük miktarda içeriğe sahip web siteleri için harika çalışır.

X-Mag gadget severler, teknoloji blogcuları ve basit bir bloglama çözümü isteyen insanlar içindir. Blogger için bu şablon çok az kod içeriyor ve yeni yazılar oluşturmanıza, taslakları daha sonra göndermek için kaydetmenize, makalelerinizi daha az dikkat dağıtıcı şekilde yayınlamanıza ve paylaşmanıza olanak tanıyor. Ayrıca kolayca özel widget, HTML kodu ve özel bir blog tasarımı yapmak için her şeyi eklemek için kullanıcı dostu düzen yöneticisi sunar. Kırmızı renk şeması web sitenize parlak bir kontrast katar ancak kırmızıyı tercih etmezseniz gösterge tablosundan renk değiştirir.

x-mag

Clean

Ad gibi, bu şablon da temiz bir tasarıma sahiptir ve bu nedenle web sitenizin içeriğine yüksek okunabilirlik katar. Düz tasarım ve canlı renkler, web sitenizin genel görünümünü de artırır. Gelen ziyaretçilerinizle etkileşim kurmak için yeni widget’lar, özet akışları ve sosyal simgeler yükleyebileceksiniz. Bu, SEO blogları, teknoloji blogları, yiyecek ve moda web siteleri için tercih edilen ve ayrıca başka fırsatlar için açık olan modern bir blogun klasik bir örneğidir. Blogger’da hızlı bir başlangıç ​​yapmak istiyorsanız ve yüksek kaliteli bir web sitesi istiyorsanız, bu şablon size sunar.
clean template

SeoBoost

seo optimized blogger template

MagOne

seoboost

VideoPlay

videoplay dark blogger template

Hot Games Blogger Oyun Teması

videoplay

Technext

Technext, tamamen duyarlı bir düzen üzerine inşa edilmiş, temiz ve modern, ücretsiz, hızlı bir blogcu şablonu. Web siteniz tüm ekran boyutlarında harika görünecek. Web sitenizi diğerlerinden farklı kılacak premium bir şablondur. Technext, aralarından seçim yapabileceğiniz on iki renk şemasına sahiptir; web sitenize en uygun olanı seçin. İşletmenizin veya blogunuzun sosyal varlığını büyütmenize yardımcı olacak sosyal yer imi simgeleri var. Seçtiğiniz görüntüleri yüklemek sağlayan bir galeriye sahiptir.


Ana sayfa ve içerik sayfaları Adsense için iyi optimize edilmiştir. Widget desteğiyle, uygun başlık ve kenar çubuğu bölüm yerleşimleri sağlarlar. Üst çubuk gezinme, birçok kategoriye sahip olan dergi büyüklüğündeki bloglara eklenen bir özelliktir. Video blog olarak kullanın ve web sitenizi gags olarak ekleyin, youtube, vimeo’dan embed desteği ile video eklemenize yardımcı olur.
technext

2016

Bu parlak ve güzel duyarlı blogcu şablonu, içeriğinizi kalıcı bir şekilde görüntüler. 2016, web sitenizi çekici hale getirecek ve böylece müşteri katılımınızı artıracak minimalist bir tasarım şablonu. Şablon, okuyucularınızın içeriğe doğru şekilde yardımcı olmalarına yardımcı olacak profesyonel bir sütun düzenine sahiptir. Tema, bugün Chrome, Mozilla, Safari ve Internet Explorer gibi büyük tarayıcılarla uyumludur. Tema reklamlara hazır olduğundan, Google AdSense’ten veya başkalarından reklamları kolayca web sitenize yerleştirebilirsiniz. Widget’lar, reklamlarınızı altbilgiye ve kenar çubuğuna yerleştirmeye izin verirken, en sevdiğiniz resimleri göstermek için Instagram ızgarası alacağız.
2016

Square Modern Magazin Teması

Yeni ve modern bir blogcu html şablonuyla, şablonu istediğiniz gibi düzenlemek için iki çeşit XML dosyası bulunur. Şablon duyarlı ve bloglama web sitenize bir sıçrama başlatabilir.


Abone olmak ister misiniz? E-posta aboneliği özelliği, izleyicinizin e-postalarını Feedburner ile almanıza olanak tanır. Bu iş için bir şablondur, web sitenizi tasarlayabileceğiniz basit, temiz ve modern bir düzene sahiptir. Şablon, duyarlı bir menüye ve web sitenizin içeriğini istediğiniz en şaşırtıcı şekilde sergilemek için birçok özel widget’a sahip. İçerik oldukça iyi ayarlanmış ve arama motoru optimize edilmiştir, böylece web siteniz arama sonuçlarının en üstündedir. Web sitenizi ziyaret eden izleyicilerin gözlerini etkilemek için benzersiz bir tasarıma sahiptir. Şuna bak. Internet Explorer dahil tüm cihazlarla uyumlu bir Modern Dergi.
square

Gamer – Yaratıcı oyun teması

İşte en son oyunları, haberleri ve incelemeleri sergilemek için gereken benzersiz düzeni oluşturmak için ücretsiz bir blogcu şablonu. Geçerli bir HTML5 ve css3 koduyla, bu tema klasik bir blog tarzı tema düzeninde SEO ve ekran gönderileri için iyi optimize edilmiştir.


Düşüncelerinizi ve fikirlerinizi not alın ve bir oyun bloguna sahip olmak isteyin, ardından Gamer düşüncelerinizi hayata geçirecek en iyi oyun blog şablonu. Gamer, web sitenizi aynı zamanda profesyonel kılmak için çekici kılan harika özelliklerle dolu basit bir blog yazarıdır. Tasarımcılar SEO dostu hale getirmek için özen göstermişlerdir, bu nedenle blogunuz aramaların en üstünde açılır. Duyarlı bir düzen üzerine inşa edilmiş ve tema için kullanılan renk kombinasyonu harika ve oyun blogları için mükemmel bir arka plan oluşturuyor.
Gamer theme

Gridz

İsmi giderken, bu şablon altbilgi öğelerini de içeren büyük bir yazı kaydırıcısına sahip üç sütun ızgarasına odaklanır. Yeni web sitenizi kişisel bir blog, moda, fotoğrafçılık, ajans blogu vb. Oluşturmak için kullanabilirsiniz.


Izgara tabanlı tasarım, blogunuza bir kez yüklendikten sonra hoş bir görünüm verecektir. Yapışkan direkler, ana sayfanın üstünde yüzer ve kalan yazılarla dengelenir. Şablon retinaya hazır ve blogunuzun tüm ekran boyutlarında aynı görünmesi için küçük resim görüntüsünü otomatik olarak yeniden boyutlandırma özelliğine sahip. Gridz Adsense optimize edilmiş ve tüm Chrome, Mozilla ve Internet Explorer vb. İle uyumludur.
grid theme

Sora Craft Blogger Teması

Canlı renk kompozisyonu ve simge kategorisi ayrımı sizi ve müşterilerinizi uzun süre blogunuza bağlı tutar. Moda ve güzellik ile ilgili web siteleri Sora Craft blog şablonu ile güzel görünecek. Şablon, iki sütun düzeniyle uyumludur ve içeriğinde odaklanan negatif boşluk kullanır. Blogunuzun çarpıcı görünmesi için web sitenizi özel kılan özel widget’lar bulunur. Sora Craft’ın size sunduğu özelliklerden bazıları Google test aracı doğrulayıcısı, hazır reklamlar, video embedleri, sosyal widget’lar, hızlı yükleme ve çapraz tarayıcı uyumluluğu.
sora craft

Blogger Moda Teması

Maverick, minimal tasarım ve mobil duyarlı tasarım ile temiz görünen üç sütun düzenine sahiptir. Bu BlogSpot şablonu ile yeni bir yaşam tarzı ve moda blogları oluşturun. Yerleşik özellikler arasında sosyal web sitelerinde içerik paylaşımı, Instagram beslemesi, mega menüsü vb. Bulunur. Maverick’i ücretsiz indirin. Bir tema XML dosyası ve web sitenizi kişiselleştirme konusunda ayrıntılı talimatlar gösteren bir PDF alırsınız.

fashion blogger
Er ya da geç, Blogspot’un blog gereksinimlerinizi karşılamak için çok sınırlı varsayılan temaları (kesin) olduğunu fark edeceksiniz. Benim kişisel favorim, varsayılan şablonların geri kalanı oldukça eski olduğundan, Contempo ve Nota’lar.

Carolina

Bu nedenle, kendileri tarafından yaratılan bu özel blogcu şablonu “Carolina” nın dünyadaki pek çok blogcu tarafından tercih edilmesinin nedeni budur. Bu zarif, düz tasarım şablonu duyarlı, kullanıcı dostu ve seyahat, moda, yaşam tarzı, yemek, şık bloglar için uygundur. Birinci sınıf bir blogun global bir izleyici kitlesini çekmesini istiyorsanız bu tema tam size göre.

template for fashion bloggers

Best

best

MOX

mox

Couture

Güzel bir tasarıma sahip bu klasik duyarlı şablonla izleyicilerinizi büyütün. Couture, yapışkan olmasının ızgara görünümünden dolayı oldukça rağbet görmekte olup, kompakt olmasının yanı sıra basittir. Blog yazılarının geri kalanı için temiz bir kenar çubuğu ile iki sütun düzeni vardır. Bu, kişisel blog yazmanız için kenar çubuğunuzu yayınladığı için sadece bir şablondur. Temanın çalışması, yazı tiplerini ve renkleri kontrol panelinden özelleştirmenize olanak sağladığı için basittir, bu nedenle kodlama üzerinde çalışmak zorunda kalmazsınız. Tema arama motorudur, böylece web siteniz görüntüleyenler tarafından arandığında en üstte yer alabilir.

Fashion Moda Blogger Teması

Bir moda blogu oluşturmak isteyenleri için en çok indirilen blogger şablonu. Moda blogcusu, web sitenizi ışıltı haline getirecek harika özelleştirmelerle doludur. İçeriğinizi görsel bir hikaye anlatımı modunda sunacak olan tamamen duyarlı bir şablon. Özellikler, özel aletler, birçok renk ve yazı tipi ve sosyal medya simgeleriyle olduğu gibi her şeyi şekillendirmenize izin verir. Düzen tamamen fotoğraf dostudur, böylece resimleriniz geniş boyutlu özellikli görüntü alanları ile yüksek görünürlük sağlar. Kaydırıcı stillerle vurgulanan yapışkan yazılar, özellikli yazılar vb. Görsel bir muameledir.

Elegant

Tam sayfa ana sayfa kaydırıcısını ve widget’lar için bir kenar çubuğunu içeren standart ve tam yazı düzenine sahip bir tema. Duyarlı tema düzeni, mobil cihazlardaki temayı görüntülemek ve SEO sıralamasını kazanmak için faydalı olabilir.


Zarif, temiz bir tipografi olan ve mobil uyumlu bir tasarıma sahip, birinci sınıf görünümlü bir şablondur. Tema hikaye anlatmak için idealdir. Güzel renk şemaları ve zarif yazı tipleri ile hayatınıza öykülerinizi koyabilirsiniz. Kullanıcıların blog öykülerinizi başkalarıyla paylaşmasına olanak tanıyan ve izleyicilerinizi ve blog şöhretinizi artıran paylaşım düğmelerine sahiptir. Şablonun mevcut olduğu iki ana stil vardır, ana sayfa stilindeki tam yazı ve basit uzman özeti stili. Tamamen duyarlı ve SEO dostu olan minimalist bir tasarım blog yazarı.

Emma

Sophia Minimal

Avocet

Moda, yemek ve seyahat hakkında yazmayı seven tüm yaşam tarzı blogcuları için Avocet, gereksinimlerinizi göz önünde bulundurarak tasarlanmıştır. Bu blog yazarı şablonunun mükemmel bir tipografisi vardır, böylece verilen alanı kullanabilir ve görüntüleyenlerinizin blog sitenize yapışmasını sağlayabilirsiniz. Tema dört başlık, üç kaydırıcı ve birçok mizanpaj seçenekleriyle birlikte geliyor. Bir tıklamayla blog hissini ve görünümünü değiştirme kolaylığı sağlayacak olan tamamen duyarlı bir tasarım şablonu blogcusu. Test edilmiş güçlü bir kod ile desteklenmiştir. Temada ayrıca arama motoru optimizasyonu da var.

Portföy Şablonları

Crusade Fotoğrafçı blogger teması

Pebbles Portföy Blogger Şablonu

Pebbles taşları, inanılmaz bir duvarcılık portföyüne dayanıyor ve zarif ve basit bir blogcu şablonu. Diğer bloglar da güzel görünmekle birlikte, Pebbles açıkça bir fotoğrafçılık blog sitesi için tasarlandı. Kolay gezinme için tasarlanmıştır ve kullanıcıların herhangi bir cihazdaki kenar çubuğuna erişebilmeleri için küçük ekranlı aygıtlarda geçiş düğmesine rutin olarak değişen bir kenar çubuğu bulunur. Şablonun güzel bir renk kombinasyonu var, kurulumu kolaydır ve birçok izleyiciyi çekmeye yardımcı olur.

Yemek Blogları

Fooddy

Winge

Evonne

Beehive

Yemek ve Yaşam Biçimi Blogu

Şablon tasarımcıları bu blogu doğru renk kombinasyonu ile son derece güzelleştirdi, tek yapmanız gereken içeriğinizi hazır bulundurmak ve blogunuzun tasarımı ve özellikleri otomatik olarak halledilir. Yiyecek ve yaşam tarzıyla ilgili her şeyi gösterdiğiniz ve izleyicilerinizin blogunuzun güzelliği içinde ayrıştırıldığı kişisel bir blog için çok uygundur. Tema özelliklerle doludur ve duyarlı bir şablon olmasının yanı sıra SEO dostu hale getirilmiştir.

Seyahat Blogları

Travelista

Çok gezer misin? Maceralarınızı paylaşmak, seyahat önerileri vermek, kaliteli fotoğraflar, moda ve yaşam tarzı önerileri vermek için bir seyahat günlüğü yapmak için sabırsızlanıyor musunuz? Öyleyse bu ücretsiz şablon tam size göre. Seyahat ederken dikkat dağınıklığını serbest bırakır. Minimal web sitesi tasarımı, okuyucularınıza daha iyi bir okuma deneyimi sunar.


Seyahat web sitenize girdiklerinde okuyucularınızın maceralarınızla iç içe olmasını sağlayın. Atlıkarınca kaydırıcısındaki canlı görüntüler seyahat maceralarınıza hayat katar. Şablonu yüklemek oldukça kolaydır ve buradan indirdiğiniz XML dosyasını yükleyerek yapılır.

Honey

Eğer bir seyahat ve yaşam tarzı blogcuysanız ve hikayelerinizi paylaşmak istiyorsanız, Honey bunları sunmanın yoludur. Blogcu için şablon olarak Bal ile, ziyaretçilerin blogunuza kaynıyor olacak. Sosyal bir widget içerir, böylece iyi bir sosyal ağ varlığına ve bağlantısına sahip olursunuz. Temanın duyarlı bir düzeni var, böylece izleyicileriniz hareket halindeyken hikayelerinizin tadını çıkaracaklar. Bal’ın birçok özelliği arasında dikey bir açılır menüye, e-posta aboneliği widget’ına, altbilgi sütununa, kenar çubuklarına, ekmek kırıntıları navigasyonuna, yazı tiplerini ve seçilebilecek renklere ve daha fazlasına sahiptir.

Timeline

Günlük makalelerin zaman çizelgesi stilinde kolayca paylaşılması için bir blogcu şablonu. Zaman Çizelgesi, çıkarlarınızı olağanüstü bir şekilde gösteren yenilikçi bir tasarımdır. Şablon kolay kurulum için iyi belgelenmiştir. Reklamlar hazırdır, böylece blogunuzda reklamlar gösterebilirsiniz. Tema tamamen duyarlı olduğundan, blogunuz herhangi bir ekran boyutuna sığabilir. Zaman Çizelgesi, SEO dostudur ve popüler tarayıcıları kapsayacak şekilde çapraz tarayıcı uyumluluğu sunar.

Holomatic

Bir fotoğrafçıysanız ve özel tıklamalarınızla paylaşmak ve kazanmak istiyorsanız, Holomatic, becerilerinizi tasvir etmenize yardımcı olacak mükemmel blog şablonu. Holomatic, duyarlı bir tasarımdır, böylece izleyicileriniz blogunuzun her an tadını çıkarabilir. Şablon blogcu yükleme hızı harika ve blogunuzun hemen çıkma oranını azaltarak birkaç saniye içinde blogunuzu yükler. Ayrıca, e-posta aboneliği eklendi, bir sol kenar çubuğu, sayfa gezinti menüsü, açılır menü, bir sağ kenar çubuğu, iki sütun düzeni, optimize edilmiş AdSense ve çok daha fazlası.

Vienna

Hikayelerinizi başkalarıyla paylaşın ve her gün yazma becerilerinizin tadını çıkarın; Viyana, deneyimlerini herkesle paylaşmayı seven günlük blogcular için. Kişisel bir blogunuz olabilir ve moda, seyahat veya dedikodular hakkında yazabilirsiniz, Viyana tüm içeriğinizin güzel görünmesine yardımcı olacaktır. Blogger şablonu, blogunuzun okuyucularına zevk vermek için kesin olan minimalist bir tasarıma sahiptir. Sosyal paylaşım simgeleri, güzel yazı tipleri ve seçilebilecek renkler ve özel widget’lar var. Viyana, tüm büyük tarayıcılarla uyumlu, tamamen duyarlı bir temadır.