E-ticaret siteleri için 25 adet ödeme yöntemi eklentisi

tarafından
91
E-ticaret siteleri için 25 adet ödeme yöntemi eklentisi
28 WooCommerce Payment Gateways for WordPress

E-ticaret siteleri için 25 adet ödeme yöntemi eklentisi

Invoice Payment Gateway

invoice-payment-gateway

 MobilPay

WooCommerce MobilPay Payment Gateway

Servired

servired payment gateway for woocommerce

GoEmerchant Gateway for WooCommerce

WooCommerce için GoEmerchant Gateway, WordPress siteniz için bir eklentidir. GoEmerchant, küçük işletme sahipleri için son derece uygun maliyetli ödeme seçenekleri sunar. Gelişen çevrimiçi işiniz için güvenli ve kolay bir çözüm sunar.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

GoEmerchant

MIGS Woocommerce Pro

MIGS Woocommerce Pro, WordPress için en popüler ödeme noktalarından biridir. Merchant Server, Harici Ödeme seçimini ve ana kart düzenlerinin çoğunu destekler. Diğer kullanışlı özelliklere sahip isteğe bağlı bir hata ayıklama ve test modu da vardır.
MIGS

WooPay – WooCommerce Payment Gateway

WooPay, WooCommerce ile PAYU Romania arasındaki ödemeyi entegre etmek için kullanılan bir WordPress eklentisidir. Romanya’da, PAYU Romania en güvenilir ödeme işlemcisidir. WooPay, Romanya’da çevrimiçi ticaretinizi WooCommerce kullanarak gerçekleştirmenizi sağlar.
payu

Payment Express PXPost Gateway

Payment Express, WooCommerce mağazasına entegrasyon hakkında ayrıntılı talimatlar içeren, kullanımı kolay bir ödeme ağ geçididir. PxPost yöntemini kullanarak kullanıcıları web sitenizde tutan doğrudan bir ağ geçididir. Tüm kredi kartlarını destekliyor.
PXPost

MasterCard MIGS for WooCommerce

MasterCard MIGS, sitenizdeki işlemleri tamamlamak için kullanılan bir ödeme ağ geçidi eklentisidir. Euro, İngiliz Sterlini, Avustralya Doları, Singapur Doları, Yeni Zelanda Doları ve Lübnan Lirası’nı desteklemektedir. Bu, çevrimiçi ödemeler için MasterCard servisini kullanan bir eklentidir.
mastercard migs

WorldPay XML Direct Gateway

WorldPay, müşterileriniz için yerinde ödeme sistemi sunan bir ödeme ağ geçididir. Birden fazla para birimini destekler. WorldPay ile hem banka kartı hem de kredi kartı kabul edilebilir. Bu, herhangi bir işletme için yüksek güvenlikli bir ödeme ağ geçididir.
worldpay

Innovative WooCommerce Payment Gateway

Yenilikçi Ödeme Ağ Geçidi, siz ve müşterileriniz için maksimum güvenlik sağlayan gelişmiş bir dolandırıcılık korumalı ödeme işleme sistemi ile birlikte gelir. MasterCard, Visa, JCB, Diner’s Club ve American Express gibi tüm ana ödeme türlerini kabul eder.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Innovative

EgoPay Gateway

EgoPay Gateway, WooCommerce mağazasını kullanan işlemlere izin veren çevrimiçi bir para birimidir. Müşterilerin EgoPay’de bir hesabı olması gerekiyor. Birden fazla cüzdan sunuyor. EgoPay’in anında işlem özelliğini kullanarak hesabınıza para yatırabilir veya hesabınızdan para çekebilirsiniz.
WooEgoPayBanner

Braintree Credit Card Gateway

Braintree Credit Card, WooCommerce mağazanız için güvenli bir ağ geçidi WordPress eklentisidir. Birçok ağ geçidi kullanıcılarınızın ödeme prosedürünü tamamlamak için harici bir siteye gitmelerine ihtiyaç duymasına rağmen, Braintree Kredi Kartı müşterileri için yerinde yapar.
braintree

WSPay Woocommerce Payment Gateway

WSPay WooCommerce Ödeme Ağ Geçidi, hızlı bir yetkilendirme sistemi ile birlikte gelir. Kullanıcılarından hizmetleri için sabit bir miktar tahsil eder ve sınırsız sayıda işlem yapılmasına izin verir. American Express, Diners, MasterCard, Discover ve Visa’yı destekler.
wspay

Privat24

Privat24 Payment Gateway, on-line işlemi sizin için kolaylaştıran bir WordPress eklentisidir. Müşterilerden ödeme almak için Privat24’e kaydolmayı gerektirir. Bu Ukrayna ve Rusya’da çok popüler bir ödeme servisidir.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Privat24

Paysbuy

Paysbuy, WooCommerce mağazanızda çevrimiçi ödemeye izin vermek için bir WooCommerce eklentisidir. Tayland’daki en popüler ödeme ağ geçitlerinden biridir. Yüksek güvenlikli ödeme işleme sistemi, bu ağ geçidinin önemli cazibe merkezlerinden biridir.
paysbuy

PaymentSense

PaymentSense, WooCommerce mağazası için doğrudan bir ağ geçididir. Satıcı web sitesinden ayrılmak zorunda kalmadan ödeme kabul eder. Sonuç olarak, müşteriler kart bilgilerini kolayca sağlayabilir ve ürünleri hızlı bir şekilde satın alabilir. PaymentSense ayrıca geliştiriciler için esneklik sunar.
paymentsense

2Checkout Direct Payment Gateway

2Checkout Doğrudan Ödeme Ağ Geçidi, ödeme amacıyla en popüler WooCommerce eklentisinden biridir. Bu, 26 para birimi ve 15 farklı dili destekleyen dünya çapında tanınan bir ağ geçididir. Doğrudan ödeme seçenekleri de sunar.
2checkout

Amazon Payments

Amazon Payments, e-ticaret web siteniz için birçok özelliğe sahiptir. Amazon Payments ile web sitenizin herhangi bir yerinde tam işlevli ödeme düğmeleri oluşturabilirsiniz. Müşteriler, bu eklentiyi kullanarak sizinle iş yapmak için Amazon hesaplarını kolayca kullanabilirler.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

amazon payments

Commonwealth Bank

Commonwealth Bank, WooCommerce mağazanız için bir WordPress eklentisidir. Müşterilerinize Commonwealth Bank kullanarak sitenizde ödeme yapmak için kolay bir yol sunabilirsiniz. Bu, yüksek güvenlikli ve cURL destekli bir sunucuya sahip doğrudan bir ağ geçididir.
commonwealth

Onecard

Onecard, Suudi Arabistan, Euro, ABD Doları, Mısır Poundu ve Kuveyt Dinarı dahil olmak üzere çeşitli para birimlerini destekleyen çevrimiçi bir ödeme kapısıdır. Onecard, SSL sertifikası gerektirmez ve müşterileriniz için çevrimiçi işlemi kolaylaştırır.
onecard

Plug’n Pay Direct Gateway

Plug’n Pay Direct Gateway, çevrimiçi işiniz için uygun maliyetli bir çözümdür. Sitenize hızlı bir şekilde entegre edilebilen bir WooCommerce eklentisidir. Plug’n Pay, müşterileriniz için maksimum güvenlik sağlamak için güvenilir bir yöntem kullanır.
plugnplay payment

Authorize.net SIM Payment Gateway

Authorize.net SIM Payment Gateway, sitenizdeki müşteriler için bilgisayar korsanlarını veya kötü amaçlı programları önlemek için barındırılan bir form kullanır. Bu eklenti, kredi kartı bilgilerini güvenli bir şekilde saklayarak müşterileri güvende tutar. Aynı zamanda müşteriler için makbuz üretir.
authorize-net-sim

QuickBooks

QuickBooks, WooCommerce siteniz için en iyi ödeme ağ geçitlerinden biridir. Bu, herhangi bir küçük çevrimiçi işletme için en uygun eklentidir. QuickBooks’ın WooCommerce mağazanızda mükemmel şekilde çalışabilmesi için cURL desteği ve SSL aktivasyonu gerekiyor.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

quickbooks

PayPal Pro

PayPal Pro, WooCommerce için önde gelen ödeme ağ geçitlerinden biridir. PayPal hesapları, bankamatik kartı ve kredi kartı ödemesi desteği ile birlikte pek çok faydalı özellik sunar. Sandbox Server ile test işlemi ve yetkilendirme yöntemleri sunar.
wc-paypal-pro

Stripe Credit Card Gateway

Sitenizdeki müşterilerden kredi kartı kabul etmek önceliklerinizden biriyse, Stripe Kredi Kartı Ağ Geçidi sizin için en iyi seçeneklerden biridir. ABD, İngiltere, Kanada, İrlanda, Hollanda, Fransa, Almanya, İspanya ve Lüksemburg dahil olmak üzere birçok ülkeyi desteklemektedir. Geçerli bir SSL sertifikası gerektirir.
stripe gateway

Network Merchants Payment Gateway

Ağ Tüccarları Ödeme Ağ Geçidi, dünya çapında çevrimiçi ödeme işlemleri sunar. Kullanıcılardan gelen bilgileri kabul eden ve zararlı girişimlerden korunmalarını sağlayan hızlı bir işlem işleme sistemidir. Bu eklenti için SSL sertifikası gereklidir.
nmi

WorldPay Gateway for WooCommerce

WooCommerce için WorldPay Gateway, WooCommerce sitenizde güvenli ödeme işlemleri için bir eklentidir. WooCommerce alışveriş sepetinize kolayca entegre edilebilir. Dünya çapında destek sağlamak için birçok para birimini kabul eder.
worldpay

SagePay Form

SagePay Form, ayrıntılı belgeleri ve mükemmel müşteri desteğiyle en kullanıcı dostu ödeme ağ geçitlerinden biridir. Çok hızlı bir şekilde kurulabilir. Müşterilerinizle ilgili tüm veriler ve bilgiler SagePay Form ile tamamen güvenlidir.
sagepay

BeanStream WooCommerce Payment Gateway

BeanStream WooCommerce Payment Gateway, WooCommerce alışveriş sepeti için bir WordPress eklentisidir. Bu eklenti, müşterilerinizden BeanStream hesabı ile yapılan ödemeleri kabul eder. WooCommerce sitenize kolayca entegre edilebilir ve çevrimiçi işlerin hızlı ve güvenli olmasını sağlar.
beanstream

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});