Bloğunuzda Bulunması Gereken 12 Temel WordPress Blog Sayfası

tarafından
107
Bloğunuzda Bulunması Gereken 12 Temel WordPress Blog Sayfası
Herkes WordPress web sitesinin orijinal olmasını ister. Aksi takdirde, rekabetten nasıl sıyrılacak ve sadık bir dinleyici kitlesi oluşturacaksınız? Doğru olsa da, aynı zamanda, tüm okuyucuların bir web sitesinde bulmayı umduğu bazı spesifik içerik / sayfa türleri de vardır. Bugün tam olarak bu sayfalardan bahsediyoruz! İşte yaratmayı düşünmeniz gereken WordPress blog sayfaları.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Not. Tabii ki, aşağıda listelenen her sayfaya ihtiyaç duymayabilirsiniz, bu nedenle ihtiyaçlarınızı ve sitenizin bütününü amaçlarına göre seçmekten çekinmeyin.

Sahip olmaya değer en iyi WordPress blog sayfaları

1. Hakkında

Hakkında , orada en yaygın WordPress blog sayfalarından biridir. Temelde ziyaret ettiğiniz her WordPress sitesinde bulacaksınız.
Neden? Çünkü insanlar perdelerin arkasında ne olup bittiğini ve okudukları içerikten kimin sorumlu olduğunu bilmek istiyor. İnsanlar, sizinle, işinizle ilgili bir şeyler öğrendiklerinde ve bir şekilde sizinle ilişki kurabildiklerinde daha destekleyici olma eğilimindedirler. Yüzsüz olmak çevrimiçi bir marka oluşturmak için asla iyi değildir.
Tamam, bu yüzden bir kalite oluşturmak Hakkında sayfası, rastgele bir metni bir araya yapıştırmak ve yayınla düğmesine basmaktan çok daha fazlasıdır. 

2. İletişim

Hakkında ile birlikte İletişim aynı zamanda hayati WordPress blog sayfalarından biridir. Sende yoksa, sen de yoksun. Tamam, sert, biliyorum ama bu gerçekten çevrimiçi durum.
İnsanlar sadece bir fikirleri varsa dinleyebilecekleri bir kanıtı olduğunda size ulaşabilecekleri bir kanıta ihtiyaç duyarlar. İletişim bilgilerinizi blogunuza koyarak, izleyicinizle güçlü bir bağlantı oluşturabilirsiniz – iki yönlü bir iletişim. Okuyucularınız, tıpkı onlar gibi, normal, ulaşılabilir bir insan olduğunuzu bilmekten başka bir şey takdir etmiyor.
İletişim sayfanızı oluştururken, güzel bir iletişim formu eklemeyi unutmayın .

3. Portföy

Hiçbir şey size gerçek iş örneklerinden daha iyi reklam veremez. Demek istediğim, kendin hakkında, ne kadar iyi olduğun hakkında bir şeyler yazabilirsin, ama kimse seni görene kadar seni ciddiye almaz.
Alexia Udriste portföyü
İnternet bir şekilde öne çıkmak isteyen insanlarla doludur, bu yüzden herkese yaptığınız şeyleri gösterin. Potansiyel müşteriler, gerçek işe dönüştüğünde becerilerinizin ne kadar iyi olduğuna dair somut örnekler görmek ister. Portföy sahibi kişilerin dikkat çekmek için sadece bir şeyler söyleyenlere göre daha olasıdır.
İşte sizin için bazı portföy sayfası fikirleri .

4. Açılış sayfaları

Şimdi, size yeterli kredi vermek için insanların ihtiyaç duyduğu tüm bilgilere sahipsiniz. Ancak, muhtemelen sitenizi bir şekilde para kazanmak istediğinizden – müşteri çekmek, ürün satmak veya her neyse – kesinlikle açılış sayfalarına veya en az birine ihtiyacınız olabilir.
Açılış sayfaları, ziyaretçilerinizi web sitenizde belirli eylemler gerçekleştirmeye ikna etmek için harika bir iş çıkartabilir – bu da sizi doğrudan işinize yönlendiren eylemlerdir.

5. “Başlarken”

“Başlarken” sayfası, yeni ziyaretçilerle konuşmanın ve onları sitenizde bulunabilecek tüm ilginç şeylere yönlendirmenin harika bir yolu olabilir.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

İyi bir “Başlarken” sayfası, en popüler içeriğinizi, en iyi ürünlerinizi ve yeni bir ziyaretçinin öğrenmesi için çok önemli olduğunu düşündüğünüz herhangi bir şeyi vurgulamalıdır.
Ayrıca “Başlarken” sayfanızı Hakkında sayfasına bağlamak iyi bir fikirdir.

6. Reklam sayfası

Bir web sitesi sahibi olarak, bunu atlamamalısınız ve bir blog yazarı, yazar olsanız veya başka bir iş yapsanız da olmasanız da.
Blogunuzu büyütmek ve gelirinizi artırmak istiyorsanız, reklam, bunu yapmanın en az karmaşık yollarından biridir.
Oraya ne koymak? Yalnızca bir reklamverenin ilgilenebileceği temel ayrıntılar: ne tür reklam paketleri sunduğunuz, maliyet nedir, reklamverenin ne tür sonuçlar bekleyebileceği.
duyurmak

7. Site Haritası / Arşiv

Bir blogcu / yazar için iyi bir arşiv, özellikle düzenli olarak büyük miktarda içerik sağlıyorsanız, okuyuculara çok yardımcı olur.
Çok özel kategorilerde her şeyi organize etmek, içeriğinizin içeriğini daha kolay sıralayabilmenizi ve bu tonlarca bilgi arasında kaybolmadan konuları bulmanızı sağlayacaktır.
Arşiv

8. Dükkan / Mağaza

Çevrimiçi para kazanmak için başka bir seçenek bir çevrimiçi mağaza kurmak, sizin tarafınızdan yaratılan ürünleri satmak, diğer müteahhitler tarafından satmak veya hatta hizmetleri satmaktır. Dijital vs fiziksel şeyler… olasılıklar sonsuzdur.
Bugünlerde ücretsiz WooCommerce eklentisi aracılığıyla WordPress blog sayfalarınıza mağaza bölümü eklemek çok kolaydır .

9. Kaynaklar

Kaynaklar sayfası, yararlı kaynakların ve / veya araçların küratörlüğünü listelerini izleyicilerinizle paylaşabileceğiniz bir yerdir. Bunlar, okuyucularınıza önereceğiniz araçlar olmalıdır – hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olabilecek araçlar.
Burada anahtar kalitedir. Sadece onun uğruna bir şeyler önermemelisin, sadece kendini test ettiğin ve senin için gerçekten işe yarayan şeylere odaklan.
Başlık altında, kaynak sayfalar metin içeriği, bağlantılar ve resimler içeren standart WordPress blog sayfalarıdır. Kaynak sayfalarımızdan birine şu şekilde bağlanıyoruz:
CodeinWP blog sayfaları

10. “Beni işe alın”

Serbest çalışıyorsanız ve çalışmaya hazırsanız, “Beni işe alın” sayfasını kullanarak netleştirmelisiniz.
Sizinle çalışmanın ayrıntılarını bilmek bir proje için sizi işe almak isteyen biri için çok önemlidir. Fiyatlarınızı ve hizmet çeşitlerinizi sunmak, güven yaratır ve profesyonelliği gösterir.

11. Özel projeler sayfası

Bu sadece işlerinde, yan projelerinde veya çıkan büyük bir projesinde bir şeyler olanlar için. Bir araç oluşturuyorsanız, bir kitap başlatıyorsanız, bir etkinliğe ev sahipliği yapıyorsanız, harika bir kampanyaya katkıda bulunuyorsanız, eğer öyleyse, eğer… Bu tür WordPress blog sayfaları profesyonel planlarınızın ne olduğuna bağlı olarak birçok şey içerebilir.

12. Ortaklık programı sayfası

Bir bağlı kuruluş programı , kazancınızın bir kısmını bağlı kuruluşlarınıza dağıtmanın bedeli olmasına rağmen satışlarınızı büyütmenin çok etkili bir yolu olabilir.
İyi bir ortaklık programı sayfası, bir ortaklık programının tüm detaylarını ve kurallarını, ödemeleri, sizinle çalışmanın yararlarını vb. Listelemelidir. Fakat hepsinden önemlisi, insanları programınıza katılmaya ikna etmek için iyi bir iş çıkarması gerekir.
Not. Programın kendisine gelince (tüm iç işler), her şeyi üçüncü taraf bir sisteme bağlamak en iyisidir.

13. Podcast

Şu anda bir podcast başlatmayı düşünmese bile, podcast’lerin bugünlerde tüm öfke olduğunu unutmayın. Muhtemelen geçen yılın en popüler içerik türüdür ve bu büyüme durmuyor gibi görünüyor.
Kesinlikle, blogunuz çekiş kazanmaya başladığında bunu gelecek için düşünün. Podcast’ler eğlencelidir ve topluluğunuzdaki müthiş insanlarla tanışmanıza izin verir; sizin ve dinleyicilerinizin müthiş ipuçları ve püf noktaları öğrenebilirsiniz.

Kaçırdığımızı düşündüğünüz bir şey varsa, aşağıdaki yorumlar bölümünde bize bildirmekten çekinmeyin.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});