26 Adet En iyi WordPress Sosyal Paylaşım Eklentileri

tarafından
122
26 Adet En iyi WordPress Sosyal Paylaşım Eklentileri
26 Best WordPress Social Sharing Plugins 2017

26 Adet En iyi WordPress Sosyal Paylaşım Eklentileri

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Bir web sitesine sosyal paylaşım simgeleri eklemek için en çok tercih edilen seçeneklerden biri olduğu için WordPress widget’ları şaşırtıcı. Bazı WordPress temaları, diğerlerine kıyasla daha fazla widget alanı sunar; en sevdiğiniz widget’ları eklemek için size daha fazla yer sağlar. WordPress eklentisi widget, shortcode veya her ikisine de sahip olabilir.


Kısa kodlardan farklı olan widget’lar, widget’ların kenar çubuğuna veya temanızın sağladığı widget’lara girdiğinden, sınırlı yerleşim seçeneklerine sahiptir. Hisse eklentinizi belirli bir yere yerleştirmek istiyorsanız, kısa kod tek seçenek olacaktır. Ancak, canlı özelleştiricide özelleştirilebilen widget’lerden farklı olarak, kısa kodların kodunuza manuel olarak yerleştirilmesi gerekir ve yeni bir blogcu için biraz ileri düzeydedir. Kısa kodlar, WordPress ile birlikte gelen ve metin sahibi olmaları için harika bir özellik haline getirilebilir. İkisine de sahip olan eklentileri seçmenin akıllıca olduğunu düşünüyoruz.


Sosyal paylaşım artık yabancı bir kelime değildir; Aslında, insanlar her geçen gün daha fazlasını paylaşıyorlar. İçeriğinizi veya resminizi ilginç bulduklarında, ziyaretçiler kesinlikle paylaşacaklardır. Daha fazla hisse popülerlik kazanır ve kabullenerek işinizde daha fazla kazanırsınız. İyi bir eklentiye ihtiyaç duyduğunuz web sitenize sosyal paylaşım simgeleri ekleyerek, okuyucularınızın web sitenizi veya içerik makalelerinizi paylaşmasını kolaylaştırabilirsiniz.


Dışarıda yüzlerce eklenti olmasına rağmen bunlardan bir tanesini kendin için seçebilirsin – deneme ve kontrol et! Ancak eklentileri değiştirmek iyi bir fikir değildir. WordPress kesinlikle sizi bekliyor doğru sosyal paylaşım eklentisine sahip ve bugün sizin için doğru olanı bulmanıza yardımcı olacağız. Web sitenizi bu yıl paylaşmayı eğlenceli hale getirecek 26 harika wordpress sosyal paylaşım eklentisinin bir listesi.


Peki bu eklentileri kim kullanıyor? İşini sosyal medya ağları üzerinden pazarlamak isteyen herkes. 

Monarch Sosyal Paylaşım Eklentisi

Monarch, içerik paylaşımınızı, takipçilerinizi ve sayfalarınızı hızlı bir şekilde özelleştirmenizi ve yönetmenizi sağlayan popüler bir sosyal medya eklentisidir. Bu eklenti sosyal ağlarda daha fazla takipçi edinmenize yardımcı olur; Twitter ve Facebook. Monarch, uçan kutular, satır içi paylaşım düğmeleri, pop-up’lar ve sosyal paylaşım kenar çubukları gibi izleyicileri çekmek için benzersiz yöntemler kullanır. Bir müşterinin dikkatini çekmeye yardımcı olan bu eklenti ile birlikte gelen bir dizi çözüm paylaşımı var.


Sosyal profillerinize bağlantılar ekleyebilir ve bu profillerden gelen toplam takipçi sayısını kenar çubuğunuzdaki sosyal takip gereci ile birlikte gösterebilirsiniz. Monarch daha önce hiç olmadığı gibi paylaşım kolaylaştırır. Yeterli değil ? Daha fazla takipçiye ve paylaşıma hızlı mı ihtiyacınız var? Otomatik açılan pencereler ve geçiş çubukları sadece bu amaç içindir. Kullanıcı web sitenizden çıkarken veya web sitenizdeki belirli bir yere göz atarken açılan pencereyi tetikleyin. Zamanlanmış gecikmeler oluşturun, belirlediğiniz zaman aralığından sonra açılır pencerenin görünmesini sağlayın.
monarch wordpress social sharing plugin

Easy WordPress için Sosyal Paylaşım Düğmeleri

İçeriğinizi tanıtın ve her şekilde benzersiz olan bu premium eklentiyle sosyalleşin. Bu eklenti ile blogunuz veya web siteniz iyi optimize edildiğinden yavaşlamayacak. En az sosyal medya simgelerinden ya da paylaşım sayımı olan düğmelerden seçim yapabilirsiniz. Teknik bir kişi değilseniz, simgelerin görünümünü özelleştirmek için eklenti panosunu kullanabilirsiniz. Ön uç gelişimle iyi bir şekilde eğitim alıyorsanız, eklenti kendi stillerinizi eklemenize izin veren özel CSS’ye sahip olduğundan daha fazla bilgi alabilirsiniz.


Sosyal aktivitenizi bu eklentinin ayarlar panelinden analiz ederek, günlük beğenileriniz, paylaşımlarınız hakkında fikir sahibi olursunuz. Hareketli sosyal çubuk ve açılır pencere tetikleyicileri sosyal profil etkileşiminizi artıracaktır. Bu olması gereken en iyi eklentilerden biri.
easy social share buttons

Super Socializer

Ücretsiz olarak sunulan ve İngilizce dışında yedi dile çevrilmiş olan wordpress web sitesi için çok popüler bir sosyal eklentidir. Super Socializer, 100’den fazla sosyal ağ için sosyal paylaşım sunar. Simgenin şeklini, boyutunu, logosunu ve arka plan rengini belirleyebilirsiniz. Düzen için iki seçenek vardır – dikey ve yatay. Kullanıcıların sosyal hesaplarını web sitenize veya blogunuza bağlamasına olanak tanır. Eklenti, sosyal yorumlar, giriş, beğenme ve paylaşma düğmeleri için kısa kodlar ve widget’larla birlikte gelir.


Super Socializer, Woocommerce ürünleri, bbPress Forumları ve BuddyPress ile uyumludur. Instagram, Facebook, Xing, Twitter, Steam, Google, Twitch, Vkontakte ve LinkedIn gibi 9 önde gelen sosyal siteden sosyal girişi destekler. URL kısaltıcı hizmeti ve hedef URL özelleştirmesi, web sitesi bağlantılarını birçok kez paylaşmak için mükemmeldir.
Sosyal Medya Siteleri: 100+
Kısa kod: Evet, [Paylaşma]
Widget: Evet
Yüzer Çubuk: Evet
İçerik Paylaşımı: Evet
Gelişmiş Kontrol: Evet
Daha fazla: Facebook yorumları, Google ve Disqus Yorum Desteği
unique Social Plugin

Tweet This

Normal bir paylaşım düğmesi, istediğiniz içeriği bir bağlantıyla paylaşmanıza olanak tanır. Ancak Tweet’in içinde daha fazla bir şey var. Ayrıca, payınızla sayfaya gömülen veya çarpıcı bir şekilde paylaşan bir mesaj yazabilirsiniz. Katıştırılmış iletiyi tıklattığınızda okuyucu, mesajınızı bir tweet gibi gönderinize bağlayan bir ileti gönderebilir. İçindeki yazarı ya da şairi ortaya çıkarabilirsin. Tırnaklarınızı yazın ve dünyanın da metninize hayran olmasına izin verin. İstediğiniz yerden tweet atmanızı sağlayan basit bir kısa kod var.
Tweet This wordpress shortcode

Facebook PageLike Widget

Bu eklenti, kenar çubuğunuzda bir Facebook Sayfası benzeri simge görüntülemenin etkileyici bir yoludur. Çarpıcı bir simgenin yanı sıra, kullanımı da kolaydır ve yönetici widget panelinde daha fazlasını yapmanıza olanak sağlar. Basit sürükle ve bırak işlevi, herhangi bir aceminin kullanmasını kolaylaştırır. Facebook geliştiricileri sayfasından alabileceğiniz uygulama kimliğinizi ekleyin ve hepsi de Facebook sayfanız için beğenilere hazırsınız. Eklentide edindiğiniz diğer bazı seçenekler Veri Akışı ekranıdır ve fan yüzlerinizi vb. Gösterir.
Widget: Sadece
Gelişmiş Kontrol: Evet, Widget panelinden.
facebook-widget-plugin

Sassy Social Share

Bu, hepsi basit görünümlü, ancak optimize edilmiş paylaşım düğmelerine sahip 100’ün üzerinde sosyal paylaşım simgesine sahip dikkat çekici bir eklentidir. Sassy Social Share ayrıca yer imi hizmetleri sunar ve en çekici vektör tasarımlarından bazılarına sahiptir. Eklentiyi indirmek ücretsizdir ve tasarımcı belgelenmiş ekran görüntüleri içerir, böylece yüklerken sorunlarla karşılaşmazsınız.


Tüm cihaz boyutlarında mükemmel göründüğü ve Retina ve Retina HD ekranlarda mükemmel oldukları anlamına gelen duyarlı ve ölçeklenebilir. Eklentinin hafif kodu, daha hızlı yüklenmesini sağlar. Diğer ilginç özellikler, url kısaltıcı hizmeti ve paylaşım URL’sinin özelleştirilmesini içerir.
Sosyal Medya Siteleri: 100+
Kısa kod: Evet, [Sassy_Social_Share]
Widget: Evet, Yüzer ve Standart.
Yüzer Çubuk: Evet
Gelişmiş Kontrol: Evet
sassy-social-share

Social Media and Share Icons (Üstün Sosyal Medya)

Twitter, Instagram, Facebook, LinkedIn vb. Sosyal sitelerin paylaşım simgelerinin yanında Sosyal Medya ve Paylaşım İkonları 200’den fazla sosyal medya web sitesine sahip. 16 farklı tasarımdan oluşan geniş yelpazedeki güzel ikonlardan istediğinizi seçebilirsiniz. Sosyal profilinize bağlanma ve sayfayı beğenme seçeneği gibi birçok işlev için bir düğmeyi kullanın. Bu ilginç simgeler birçok animasyonla birlikte gelir; Fare üzerinde efektler veya otomatik karıştırma vb. animasyonlar izleyicilerinizin sizi takip etme veya çalışmalarınızı paylaşma şansını artırır. Simgelerinizi ‘yapışkan’ ya da hareketli bir sosyal bara sahip olabilirsiniz.
Sosyal Medya Siteleri: 9 Popüler
Kısa kod: Evet, [DISPLAY_ULTIMATE_SOCIAL_ICONS]
Widget: Evet, Abone Ol ve Sosyal Paylaş
Gelişmiş Kontrol: Evet
Sayaç: Evet
ultimate social plugin

WP Social Sharing

WP Sosyal Paylaşma eklentisi ile LinkedIn, Facebook, Pinterest, Twitter, Google + ve Zing sosyal paylaşım düğmelerine sahipsiniz. Bu basit ve hafif bir eklentidir. Geliştiriciler hızlı web sitesi performansı için saf CSS3 kullandılar. Bu düğmeler duyarlı ve her tür ekran boyutunda harika görünüyor. Eklenti kısa kodlar sunar ve her tür temaya entegre olmanıza izin verir. Eklenti medyaya, gönderiye, özel yazı tipine ve medyaya otomatik görüntüleme sunar. Eklentiyi indirmek ücretsizdir ve kurulumu kolaydır.
Sosyal Ağ Siteleri: 6
Kısa kod: Evet, [wp_social_sharing social_options]
Widget: Hayır
Gelişmiş Kontrol: Evet
wp social sharing plugin

Sharify Social Share Buttons

Bu güzel sosyal paylaşım simgelerini web sitenize veya blogunuza eklemek, daha fazla ziyaretçi çekmenize yardımcı olur. Bu sosyal simgeleri görüntüleme ve gizleme ve hatta renklerini web sitenizin renk düzenine uyacak şekilde değiştirme seçeneğiniz vardır. Simgeler duyarlı, ayrıca kısa kod desteğiniz var. Google +, Twitter, E-posta, VKontake, Reddit, Pinterest, LinkedIn, Facebook ve Cep için sosyal paylaşım simgeleri bu eklentiyle kullanılabilir. Ayrıca, LinkedIn, Twitter, Google + ve Facebook gibi sosyal web sitelerinde sayıları paylaşmanıza olanak tanır. Önbelleğe alma ile birlikte geldiğinden web sitenizin daha erken yüklenmesini ve sunucu yükünün azaltılmasını sağlar.
Sosyal Ağ Siteleri: 9 Popüler
Kısa kod: Evet, [sharify]
Widget: Hayır
Gelişmiş Kontrol: Evet
Sayaç: Evet
sharify plugin for wordpress

Easy Social Icons

Kendi simgesini yüklemek ve yatay veya dikey olarak görüntülenen kendi sosyal simgenizi ayarlamak için seçenek olsun. Bu eklentiyle birlikte gelen hiçbir sosyal simge bulunmaz, daha sonra bu eklentiyi kullanabilmek için seçtiğiniz sosyal simgeleri seçmeniz gerekir. Bundan sonra, belirli bir simge veya hedeflenmiş web sitesi için URL’yi ayarlayabilirsiniz. Çeşitli ayarlara sahip PHP tema dosyalarında yazılarda ve sayfalarda, pencere öğesi örneğinde ve PHP şablon etiketinde kısa kodlar oluşturabilir ve yerleştirebilirsiniz. Eklenti, sosyal simgeler ekleme veya silme, bunları sayfalara veya yazılara ekleme veya kenar çubuğuna koyma seçeneği sunar.


Sadece özel simgeler.
Kısa kod: Evet, [cn-social-icon]
Widget: Evet
Yüzer Çubuk: Evet
Gelişmiş Kontrol: Evet
Easy Social Icons

MaxButtons

Hepimiz biliyoruz ki “eski altın” – Max Buttons, çoğu WordPress web sitesinde kullanılan ve dört yıldan uzun bir süredir hala güçlü olan ilk sosyal butonlar. Eklenti düzenli aralıklarla güncellenir ve gerekirse geliştiricinin desteği sunar. Bunlar, herhangi bir sayfada veya yayında kullanımı kolay, duyarlı CSS3 düğmeleridir. Kodlama gerekmez ve yapılandırabileceğiniz beş grup sosyal paylaşım düğmesinden oluşur. İstediğiniz sayıda düğmeyi oluşturma ve istediğiniz renk şemasını kullanma seçeneğiniz vardır.


Sosyal Medya Siteleri: 8, El İle Olası Simgeler
Kısa kod: Evet, [maxcollection id = “1”]
Widget: Hayır, ancak WordPress’in metin widget’ı aracılığıyla Kısa Kodlar aracılığıyla mümkün.
Yüzer Çubuk: Evet
Gelişmiş Kontrol: Evet
Pay Sayısı: Evet
wordpress button plugin

Social Share WordPress Plugin

AccessPress’ten sosyal paylaşım WordPress eklentisini indirmek için ücretsiz. Social Share, web sitelerinizin görüntülerini, sayfalarını, ortamlarını ve yayınlarını Twitter, Digg, Google+, Facebook, LinkedIn ve Pinterest’te paylaşmanıza olanak tanır. Bu simgelerle dünyaya ulaşmak çok kolay çünkü WordPress blogunuzda kısa kodlar kullanarak herhangi bir yere koyabilirsiniz. Bu eklentiyle kullanılabilen beş tema var. İstediğiniz sosyal medya profilini ve sosyal medyanın görüntülenme sırasını seçme seçenekleri vardır. Özelliklerin çoğu ücretsiz olmasına rağmen size daha fazla özellik sağlayan premium sürümüyle birlikte.


Widget: Hayır, metin widget’lerinde Kısa Kod kullanın.
Kısa kod: evet, [apss_share]
Gelişmiş Kontrol: Evet, Ama çok fazla reklam ve dikkat dağıtıcı
Pay Sayısı: Evet, Toplam Payları Göster
WordPress Social Share Plugin

Tweet, Like, Google +1 and Share

Sadelik en iyi şekilde! Bu eklentide sadece beş simge var. Herkes yazıların çoğunun farkında; % 99’u bu dört sosyal ağda paylaşılıyor – LinkedIn, Twitter, Facebook ve Google + 1. Eklenti, sosyal çubuk sayfa kaydırma ile yüzerken dikey kaydırmayı destekler. Web sitenizde sayfanın herhangi bir yerine sosyal simgeleri yerleştirmenize izin veren kısa kodlara sahiptir. Sosyal düğmeleri görüntülemek için kısa kod işlevinin nasıl kullanılacağına dair eksiksiz bir kılavuz seti vardır.


Sosyal Medya Siteleri: Twitter, Facebook, Google +, Linkedin
Kısa kod: Evet, [cresta-social-share]
Widget: Hayır
Yüzer Çubuk: Evet, Sadece makalede (içeriğin biraz üzerinde)
Pay Sayısı: evet
Gelişmiş Kontrol: Evet
Tweet, Like, Google +1 and Share plugin

Social Media Plus

Her yükseltme, bu eklentiyi daha da iyi hale getirir. Social Media Plus, İngilizce’den başka dillere de çevrilebilir, desteğe hızlı bir şekilde e-posta göndererek işinizi anında yapabilirsiniz. Eklentiyi indirmek ve kullanmak tamamen ücretsizdir. YouTube, RSS, E-posta, Facebook, Twitter, LinkedIn, Instagram, vb. Dahil olmak üzere bu eklentide mevcut olan 200’den fazla sosyal simge yelpazesi vardır. Simgelerinizi yerleştirmek için farklı seçenekleriniz vardır; mesajlardan önce, mesajların yanında, ana sayfada. 16 sosyal paylaşım ikonu tasarımları var. Social Media Plus, harika özelliklerle dolu ve yukarıda belirtilen nihai sosyal medya simgeleriyle aynı olan eklentiyi kullanmak kolaydır.


Sosyal Medya Siteleri: 200+
Kısa kod: Evet, [DISPLAY_ULTIMATE_PLUS]
Widget: Evet
Sayaç: Evet
Gelişmiş Kontrol: Evet
social media plus plugin for wordpress

Social Share Buttons

Eklenti, kesinlikle birçok izleyiciyi çekecek ve web sitenize katılımı artıracak bir dizi çarpıcı sosyal paylaşım simgesine sahiptir. 15’ten fazla sosyal ağ var ve sosyal butonlar duyarlı. İstediğiniz yere paylaşım butonları eklemek için bu eklenti tarafından sağlanan kısa kodları kullanın. Sosyal düğmelerin tasarımı ve yapılandırması herkesin kullanması için basittir. Tasarımlar özelleştirilebilir ve ayrıca onlara animasyon efektleri ekleyebilirsiniz. Sosyal düğmelerin ne zaman görüneceğini seçme seçeneğine sahipsiniz; örneğin, kullanıcı sayfayı tıklattığında veya sayfa yüklendiğinde veya niyetten çıktığında vs.


Sosyal Medya Siteleri: 15+
Widget: evet
Kısa kod: Evet, [supsystic-social-paylaşım kimliği = ‘1’]
Pay Sayısı: Evet
Yüzer Bar: evet
social share button plugin

Cresta

Cresta Sosyal Paylaşım Sayacı, Twitter, Facebook, Pinterest, LinkedIn ve Google Plus için sosyal paylaşımı destekleyen basit bir eklentidir. Aralarından seçim yapabileceğiniz dokuz düğme stili vardır. Daha iyi bir etki için düğmeler için animasyonu kullanabilirsiniz. Sosyal düğmeleri sayfanın önüne veya arkasına yerleştirin veya içeriği gönderin. Makalelerinizi bu ücretsiz eklentiyle çok uğraşmadan paylaşın. Kolay bir kısa kod, sosyal düğmeleri seçtiğiniz bir yerde görüntülemenizi sağlar. Cresta Social Share Counter kullanımı kolay bir WordPress eklentisi indirmek için ücretsiz.


Sosyal Medya Siteleri: 5 + Yazdır Düğmesi
Kısa kod: Evet, [cresta-social-share]
Widget: Hayır
Yüzen Sosyal Bar: Evet
Gelişmiş Kontrol: Evet
Pay Sayısı: evet
İçerik Paylaşımı: Evet
Cresta Social Share Counter

WPSSO – Social Sharing Optimization

Bu, web siteniz için doğru ve eksiksiz meta etiketler ve Şema biçimlendirmesi üreten harika bir eklentidir. Arama motorlarının ihtiyaç duyduğu tüm bilgileri üretir, böylece Google sıralamanızı ve sosyal katılımınızı arttırır. Eklenti birçok dili destekliyor. Yoast gibi diğer WordPress SEO eklentileri ile çelişmeden açık grafik, twitter kartı meta ve diğer birçok ölçüm ekler. Eklenti gelir gelmek için daha fazla özellik var.
Social Sharing Optimization

Social Share: WordPress

Bu premium eklenti olan Sosyal Paylaşım ile, web sitenizin / blog’un paylaşımı hakkında endişelenmenize gerek yok. Eklenti, size 13 sosyal ağ sağlayan harika sosyal paylaşım simgelerine sahiptir. Ayrıca blog yazılarınızı Tumblr ve e-posta ile bile hızlıca paylaşma seçeneğine sahipsiniz. Eklentiyi kullanmak için uzman olmak zorunda değilsiniz, kurulumu ve kurulumu kolaydır. Simgeleri özelleştirmek köşedeki Social Share ile hiç bu kadar kolay olmamıştı. Düğmeler yuvarlak, kare, animasyonlu ve bakmak için güzel vurgulu efektleri kullanabilirsiniz.
WordPress social share button plugin

Ultimate Social Deux

Ultimate Social Deux, web siteniz için birçok özellik ve seçeneğe sahip ücretli bir eklentidir. Eklenti, tüm modern tarayıcılarla uyumludur ve WooCommerce, Layers WP, BuddyPress ve Aesop Story Engine gibi eklentiler için destek vardır. Simgelerinizi istediğiniz yere yerleştirmek için kolay kısa kodlar bulunur. Aynı zamanda tamamen duyarlı ikonlardır ve her tür cihazda mükemmel görünürler. 25’in üzerinde sosyal buton ve seçebileceğiniz 8 güzel görünüm var.
ultimate social sharing plugin

AddToAny Share Buttons

WhatsApp, Reddit, Tumblr, Facebook, Twitter ve 100 tane daha sosyal paylaşım ikonu AddToAny’de mevcut. Tamamen özelleştirilebilir, duyarlı ve yatay veya dikey olarak yerleştirilebilen değişken bir paylaşım çubuğu vardır. Vektör grafikleri bu simgeleri tüm ekran boyutları için ölçeklendirilebilir yapar. Simgenin olmasını istediğiniz yeri seçebilir ve kısa kodlarla özel yerleştirme yapmak mümkündür. Eklenti, çok siteli ağları ve çok dilli web sitelerini destekler. Bu eklentiyi indirirken veya yüklerken hesap açmanız veya bir hesap açmanız gerekmez. Eklenti takılı kalmanız durumunda her zaman yardım etmeye hazır mükemmel bir müşteri desteği var.


Sosyal Medya Siteleri: 100 +
Kısa kod: Evet, [eklenti]
Widget: Evet
Yüzer Çubuk: Evet
Sayaç: Evet, Toplam Sayı
Gelişmiş Kontrol: Evet
AddToAny Share Buttons

MashShare

MashShare tarafından Sosyal Medya Paylaş Düğmeler işinizi kolaylaştıracak eminiz. Simgeler, web sitenize bakmak ve daha fazla paylaşım sağlamak için harika. Makalenin toplam payları eklenti tarafından sayılır ve büyük bir pay sayacı ile görüntüler. İhtiyaçlarınıza göre simgelerin özelleştirilebileceği ücretsiz bir profesyonel eklentidir. Harici komut dosyaları genellikle bu eklenti için geçerli olmayan bir web sitesini yavaşlatır. MashShare, hiçbir tür harici komut dosyasına bağlı değildir.


Sosyal Siteler: Twitter, Facebook
Kısa kod: Evet, [mashshare]
Widget: Evet, Kenar Çubuğu’ndaki en çok paylaşılan yayınları gösterir.
Paylaşım sayısı: Evet
Gelişmiş Kontrol: Evet
Social Media Share Buttons for Twitter, Facebook

Pinterest Pin It Button

Bu, kurulum ve kurulum için sadece iki dakika sürdüğü için listedeki en basit eklentidir. İğnele Et düğmesi ile okuyucunuz, gönderiminize veya ana sayfanıza yüklenen herhangi bir resmi Pinterest panosuna sabitleme seçeneği elde eder. Görüntüleri manuel olarak seçerek izleyicinin sadece onları iğnelemesini sağlayabilirsiniz. Her yazı için sabitlenebilecek belirli bir görüntüden bahsedin. Pinterest paylaşımına yönelik bu sosyal paylaşım simgesinin ayrıca daha heyecan verici özellikler için profesyonel bir sürümü de var.


Görüntü Paylaş: Görüntü vurgusundaki pim butonu.
Gelişmiş Kontrol: Evet
Pinterest Pin It Button On Image Hover

Genesis Simple Share

Bu, Genesis Framework tarafından kullanılan varsayılan ayarlardan dolayı gönderilerinizdeki sosyal paylaşım simgelerini sağlayan kullanımı kolay bir eklentidir. Genesis çocuk temalarında harika çalışıyor ve özellikle bunun için tasarlandı. Eğer değişiklik yapmak istiyorsanız, yapmanız gereken tek şey menü ayarlarına gitmek. Hangi paylaşım türlerinin paylaşım için etkin olacağını seçebilirsiniz. Gelişmiş ayarlar, simge sırasını yalnızca sürükle ve bırak yöntemiyle değiştirme seçenekleri sunar. StudioPress bu eklentiyi düzenli olarak korur ve günceller, böylece dışarıda kalmazsınız.
Genesis Simple Share

Woocommerce Social Media Share Buttons

Bu eklenti web alışverişi ve Woocommerce çözümleri içindir. Eklenti, sosyal medya paylaşımı simgelerini WooCommerce mağaza ürünleri sayfasına ekler. Yazılara, ürünlere, sayfalara, widget’lara ve etkinliklere simgeler eklemek için kullanabileceğiniz basit bir kısa kod var. Seçebileceğiniz dört düzen seçeneği vardır. LinkedIn, Facebook, VKontakte, Pinterest, Tumblr, Twitter, E-posta, Stumbleupon ve Google Plus sosyal web sitelerini destekliyor.
Woocommerce Social Media Share Buttons

Social Share Buttons & Analytics by GetSocial

Reklamlar için ödeme yapmak artık trendde değil. Sosyal paylaşım düğmeleri, bu ekstra paradan tasarruf etmenizi sağlar. Yine de, ziyaretçilerinizin içeriğinizi paylaşabilmesi için havalı bir sosyal paylaşım düğmesine sahip olmalısınız, işte buradasınız. Eklenti, web sitenizin trafiğini artırmaya da yardımcı olur. Ziyaretçilerinizle ilgilenen ve paylaşımları artıran bazı heyecan verici pop-up’lar var. Kurulum için gerekli kod yoktur ve sayfa yükleme hızınız bu eklentiden etkilenmez. Mobil paylaşım özelliği ve mobil kullanıcılar için olan takip çubuğu.
Social Share Buttons & Analytics
Blog oluşturma, müşterilerinize bağlanmak için en etkili yol haline geldi. Her işletmenin kendine özgü içeriği halka paylaştığı bir blogu vardır. Kişisel blog da, günümüzde bağlı kuruluş pazarlaması yoluyla herkes için çevrimiçi para kazanmanın yüksek bir kapsamı olduğu için çok büyüdü. SEO Eklentileri kendisi olarak yalnızca blogunuza biraz yapabilir, ancak sosyal medya eklentilerini birleştirdiğinizde işiniz büyümeye başlar. İçeriğinizi sosyal ağlarda tanıtmak, 2016’daki arama motoru sıralamasında en önemli başarı ölçütlerinden biridir.


Sonuç
İçerik paylaşımı ve takipçilerini artırmak için kişisel olarak Monarch ve Super Socializer eklentisini tercih ediyoruz. Ee, bu sadece bizim düşüncelerimiz. Aşağıdaki yorumlardaki bu muhteşem wordpress sosyal paylaşım eklentileri hakkında ne düşündüğünüzü bize bildirin. Bu listedeki eklentilerin% 90’ından fazlasını elle inceledik. 0_o


İyi eğlenceler.