18 Adet En İyi HTML5 Fotoğrafçılık Web Sitesi Şablonları

tarafından
273
18 Adet En İyi HTML5 Fotoğrafçılık Web Sitesi Şablonları
18 Best HTML5 Photography Website Templates in 2018

18 Adet En İyi HTML5 Fotoğrafçılık Web Sitesi Şablonları

Toranj – Duyarlı Yaratıcı HTML Şablonu

Bu bir fotoğrafçı ya da stüdyo ajansı için bir şablona sahip olmanız gerekir. Şablon tamamen duyarlı ve günlük fotoğraflarınızı sergilemek için birçok ana sayfa mizanpajına sahip.
Toranj - Responsive Creative HTML Template

Outdoor – Fotoğraf Şablonu

 Responsive Photography HTML5 Template

Lydia – Fotoğraf ve Dergi Sitesi Şablonu

Lydia - Photography & Magazine Site Template

Stamford – HTML5 Fotoğraf Portföyü ve Blog

Stanford hız, sağlamlık için tüm klasik özelliklere sahip ve aynı zamanda dokunma, durma niyetleri içeriyor. Şablon, okuyucularınız için profesyonel bir şekilde duyarlı bir fotoğrafçılık web sitesi oluşturmak için aradığınız her şeyi elde etti.
stanford

Oyster – Yaratıcı Fotoğrafçılık HTML Şablonu

HTML’de Oyster şablonuyla fotoğraflarınızı mükemmel düzenlenmiş bir tuvalde gösterin. Ana sayfa ve ızgara, duvarcılık, sütun mizanpajları gibi portföy vitrin tipleri için tam ekran kaydırıcılar harika bir tema göstermenize yardımcı olur.
Oyster

Pinetree – Fotoğrafçılık HTML5 Şablonu

Belgeler, tüm şablon JSON tarafından çalıştırıldığı için birkaç dakika içinde metni düzenlemenize yardımcı olur. Şablon, galeri ve kaydırıcı için duyarlı bir tasarıma ve temiz animasyonlara sahiptir.
Pinetree

FotoHunter – Yaratıcı Fotoğrafçı Şablonu

Html5 modern web siteniz için benzersiz bir fotoğraf şablonu için üç benzersiz düzen ve renk şeması arasından seçim yapın. Önyükleme çerçevesine dayanarak, bu şablon web sitenize uygulamak için 9 renk şeması ve 4 portföy düzeni ile birlikte geliyor.
fotohunter

Scent – Model Ajansı Site Teması

Tam ekran kaydırıcı ve video desteğiyle bu tema kesinlikle fotoğrafçılar, yaratıcı stüdyolar, model ajansı vb. İçin.
scent

Rando – Bir Sayfa Çok Fonksiyonlu HTML Şablonu

Rando, fotoğraf stüdyosu akılda tutularak tasarlanan HTML fotoğrafçılık şablonları oluşturmanın en yenisidir. Video, kaydırıcı ve gezinme desteğine sahip üç düzen arasından seçim yapın. Tema ultra duyarlı ve retina Bootstrap 3.1 çerçeve ile oluşturulan herhangi bir çözünürlüğü karşılamak için hazır. Bir paralaks kaydırma efekti, bu şablondan sabit bir gezinme menüsü ve benzersiz bir kenar çubuğu ile net bir şekilde görülebilir.
rando

SmartScreen

Yapıtlarınızı şık bir şekilde sergilemek için çalışmanızı ve aynı zamanda tam ekran bir arka plan kaydırıcısını çizebilecek yüksek oranda özelleştirilebilir kod ile doğada tamamen duyarlı bir retinaya hazır fotoğraf şablonu. HTML için gerekli tüm sayfalar bir alışveriş sayfası da dahil olmak üzere bu şablonla kullanılabilir.
smartscreen

FlowAway Tam Ekran Video / Görüntü Şablonu

Tüm görüntüleri bu şablonun ana sayfasındaki küçük resimlerde göstermek için bir portföy ızgarası ve görüntülerin slayt gösterisini gösteren bir mega kaydırıcı bu fotoğrafçılık şablonunun kayda değer özellikleri değildir. Duvarcılık ile çoklu galeri seçenekleri, küçük resim ızgara sistemi de bu html web sitesi şablonu ile iyi entegre edilmiştir.
flowaway

Mağaza Seçeneği ile Fotoğraf Şablonu

Duvarcılık, Slayt gösterisi, kaydırıcılar hepsi, fotoğraflarını kolayca retina hazır bir HTML sayfasında kolayca paylaşmak isteyen fotoğrafçılar için bu duyarlı web sitesi şablonuyla iyi bir şekilde bütünleştirilmiştir. Bu temanın koyu arka planı sadece görüntüye odaklanmak için mükemmel ve iyi kısmı, e-Ticaret entegrasyonuna sahip bu benzersiz şablonla fotoğraflarınızı satabilirsiniz.
fullscreen portfolio theme

Lenze

Sürgüdeki video ve ses desteği, buraya eklediğimiz en iyi html fotoğrafçılık web sitesi şablonlarının çoğunda vurgulanır, ancak bu şablon yeni bir uzmanlık düzeyine götürür. Galerinizi duvarcılıkla düzenleyerek ızgara stili özellikleri, birden çok sayfa mizanpajına sahip bu duyarlı şablonla mümkündür.
Lenze - Photography Portfolio HTML Template

Other – Retina Hazır Fotoğraf HTML 5 Şablonu

Yaratıcı ajanslar, iş dünyası, serbest çalışan, duyarlı tasarımla tam genişlikteki ızgara düzenlerini gösteren “Diğer” adlı bu şablondan faydalanacaktır. Ana sayfa ızgarası düzeninin ilk izlenimi, minimal blog tarzı tasarımdaki tek görüntü gönderilerle güzel.
other template

CreativePearl

Duyarlı düzen yardımı ile herhangi bir cihaz için uygun net bir tasarıma sahip fotoğrafçılar için gerçek bir şablon. Sosyal simgeler, gezinme menüsü başlığında, çok düzeyli açılır menülerle iyi bir şekilde gösterilir. Doğru etiketlerle seçtiğiniz bir fotoğrafı yüklediğinizde organik trafik akışı için optimize edilmiş iyi seo ile mükemmellik için el yapımı. Bu web sitesi şablonu ile, tam sürgüsü olan portföy stüdyoları için uygun, neredeyse 9 benzersiz ürün galerisi karışımı da bulunabilir.
creativepearl

Frame fotoğrafçılık

Tam genişlikli duvar, ızgara duvar düzenleri, düğün, moda ya da gündelik fotoğraf stüdyoları, ajansları ya da kendi fotoğrafçılığı web siteleri için anahtar olacaktır. Youtube ile 600+ Google font övünme, vimeo arka plan video entegrasyonu bu şablonu kendi sınıfında yapar. Retinaya hazır ekran, şablonun yüksek çözünürlüklü cihazlarda net görünmesini sağlar.
frame

Devendo Fotoğrafçılık HTML Teması

Reposnive tasarımı, portföy ızgarası düzeni ve en önemlisi çenesinin uzun bir açıklama ile kırıldığını düşündüğüm iç sayfalarıyla da ilginizi çekebilecek farklı bir tema türüne rastladım. HTML5, CSS3 geçerli şablon bu kolay manuel düzenleme için Bootstrap çerçevesi tarafından desteklenmektedir.
devondo