15 Adet En İyi e-Ticaret Temaları indir

tarafından
117
15 Adet En İyi e-Ticaret Temaları indir
15 Best eCommerce Magento Themes & Templates

15 Adet En İyi e-Ticaret Temaları indir

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Magento, e-Ticaret web siteleri için özel olarak üretilirken, WordPress çok amaçlı bir çözümdür. Böylece Magento, bir çevrimiçi mağazanın tüm temel ihtiyaçlarını oldukça kolay bir şekilde size yardımcı olacaktır. Öyleyse devam edin ve çevrimiçi mağazalarınız için en iyi e-Ticaret Magento Temalarını toplarken birini seçin.


Magento temalarına neden geçelim? Magento, ölçeklenebilirliği, desteği, güvenliği ve yüksek performansı nedeniyle, küçük ve büyük çevrimiçi işletmeler tarafından güvenilen bir temadır. Magento şablonunun yardımı ile web sitenizi süper uyumlu hale getiren tüm özellikleri ve işlevleri bulabilirsiniz.


Genellikle, iyi tasarlanmış, duyarlı ve göz alıcı bir şablon ürünlerinizi spot ışığına yerleştirir ve satışlarınızı artırmanıza yardımcı olur. Yani, tam olarak online alışveriş işimizden biraz para kazanmak için ihtiyacımız olan şey.

Porto

Porto, kadın ve erkek giyimi ile ilgili alışveriş web sitelerine uyan nihai bir duyarlı Magento temasıdır. Bu tema, mobil ve diğer cihazlar için optimize etmeyi kolaylaştıran, dostça bir tasarıma ve düzene sahiptir. Tema, zevkimize göre seçebileceğimiz 20 benzersiz ana sayfa düzenine sahip. Tema son derece özelleştirilebilir ve ücretsiz güncellemeleri garantiliyor. Ayrıca çevrimiçi mağaza web sitesine bir blog ekleyebilirsiniz.


Tema, IWD bir adım ödeme, blog, markalara göre alışveriş, renk örneği, webkul marketplace ve CM çoklu-satıcı uzantıları gibi Magento uzantılarını destekliyor. Ayrıca 20 hazır demo, sınırsız başlık düzeni, port düzeni varyasyonları gibi özelliklere sahip. , bir tıklama demo ithalat, RTL desteği. Porto Magento kurumsal ve bootstrap ile uyumludur.
Alışveriş siteleri için harika Magento teması
Top eCommerce Magento Theme

Shopper

Shopper, duyarlı ve retina hazır tasarıma sahip, son derece güçlü ve esnek bir premium Magento temasıdır. Bu tema, her tür çevrimiçi mağaza veya e-ticaret web sitesi için idealdir. Bu temanın özelliği, şaşırtıcı kullanıcı deneyimi ile süper hızlı yanıt veren web siteleri oluşturmak için gereken tüm araçlara sahip olmasıdır. Bu tema önceden oluşturulmuş 7 düzen ile tamamen özelleştirilebilir.


Tema, ajax fiyat kaydırıcısını, özel ızgara modlarını, devrim kaydırıcısını, hızlı kurulum paketini, kategoriler için özel renk şemalarını, yapılandırılabilir renk örneklerini, genişletilmiş blog, özelleştirilebilir iletişim sayfalarını ve özel çıkış ve özel çıkış sayfalarını vb. Gibi özelliklere sahiptir.


Şaşırtıcı tasarım ile duyarlı premium Magento tema.
Best eCommerce Magento Theme

Ultimo

Ultimo, gelişmiş yönetici modülüne sahip harika bir premium Magento temasıdır. Son derece özelleştirilebilir, kullanımı kolay ve tamamen duyarlı tasarım. Her türden çevrimiçi mağaza için uygundur ve web sitesinin Google’daki ve diğer arama motorlarındaki sıralamasını iyi yapan SEO için optimize edilmiştir. Bu, özel projeleriniz için bir başlangıç ​​noktası olarak harika bir tema olacak.


Ultimo, onlarca öğenin rengini değiştirebileceğiniz ve dokular uygulayabilmeniz için sınırsız renk sunan bir temadır. Tema, duyarlı düzen, özelleştirilebilir tasarımlar, megamenu + kenar çubuğu mega menüsü, akışkan ürün ızgarası, kaydırıcılar, 190+ sayfalık dokümantasyon, kolay kurulum ve ücretsiz güncellemeler gibi özelliklere sahip.


Gelişmiş özelleştirilebilir seçeneklerle harika premium Magento teması.
great eCommerce Magento Theme

Claue

Claue, modern bir tasarıma ve minimum hissi veren birinci sınıf bir e-ticaret temasıdır. Çok yönlü çevrimiçi mağazalar oluşturmak için güçlü eklentilerle birlikte gelir. Bu temayı, birden fazla ürün satan e-ticaret web siteleri oluşturmak için kullanabilirsiniz. Bu tema herhangi bir moda, Portföy, Blog ve e-Ticaret web siteleri oluşturmak için kullanılabilir.


Tema, 10’dan fazla Etkileyici Ana Sayfa Düzeni, duyarlı tasarım, modern tasarım demoları, güçlü tema seçenekleri paneli, e-Ticaret varyasyon örneklerini, moda ürünlerini sergilemek için Lookbook, Güçlü Ajax Perakende Filtreleri, Ürün Detay Düzenleri, Sürükle ve bırak için görsel besteci entegrasyonu vb. Gibi özelliklere sahiptir. .


Çok yönlü çevrimiçi mağazalar oluşturmak için güçlü eklentilere sahip premium e-ticaret teması.
Premium Magento eCommerce theme

Mega Shop

MegaShop, elektronik, giysi, mobilya, aksesuar, ev aletleri, video oyunları vb. Gibi çevrimiçi mağazalar için mükemmel olan modern ve duyarlı bir temadır. Tema, çeşitli sayfalardan kendi alışveriş ana sayfanızı seçme ve öğeleri kolayca özelleştirme seçeneklerine sahiptir. senin konseptine göre. Bu temanın bir diğer avantajı da, Configurator modülünü kullanarak mağazayı istediğiniz renklerle kolayca kurabilmenizdir.


Tema, çoklu dil desteği gibi özelliklere sahip, Bootstrap çerçevesi üzerine kurulu, Google zengin snippet’lerini destekliyor, ekran görüntüleri ile kullanıcı dostu belgeler içeriyor, eşleşen ürünleri hızlıca bulmak için Ajax Search’e sahip ve cep / tablet.


Configurator modülünü kullanarak dükkanı istediğiniz renklerle kolayca ayarlayın.
Responsive theme for online stores

Sagitta

Sagitta, giyim, ayakkabı, çanta, mücevher, erkek ve kadın modası ve aksesuarları için güçlü tema çerçevelerine sahip muhteşem bir Magento temasıdır. Sagitta, web sitesi performansını artırmanıza yardımcı olan birçok güçlü özelliğe sahip bir şablondur ve tasarımı mobil ve diğer cihazlarda kolayca optimize etmesini sağlar.


Tema, sürgü kaydırıcı, kategori arama, duyarlı tasarım, dikey megamenu, özel afiş kaydırıcı, özellikli ürün kaydırıcı, sepete eklenen ajax, marka logo kaydırıcı, Google zengin snippet’leri gibi özelliklere sahip ve önyükleme özelliği ile uyumlu.


Tema, herhangi bir ürünü satmaya odaklanan herhangi bir e-ticaret web sitesi için uygundur.
theme for creating ecommerce websites

Milano

Milano, yaratıcı profesyoneller ve çevrimiçi mağazalar için duyarlı, minimal tarzı bir WordPress temasıdır. Aynı zamanda ajanslar, grafik tasarımcılar, serbest çalışanlar, fotoğrafçılar, kurumsal işletmeler ve illüstratörler için yaratıcı bir duvarcılık portföyü vitrin temasıdır. Milano, web sitesi portföyünüz ve yaratıcı işiniz için zarif bir çözüm iken, son derece güçlüdür. Yaratıcı bir işletme çözümü için web sitesi oluşturmak üzere bu temayı seçebilirsiniz.


Tema, e-Ticaret ve görsel besteci entegrasyonu, 10+ zarif demo, 6+ kalın tek renkli demo, 30+ kaydırıcı efekti, 5 menü stili, çarpıcı vurgulu efekti, gelişmiş düzen ve devrim kaydırıcısı gibi özellikler sunar.


Yaratıcı bir duvarcılık portföyü dükkanı teması.
Magento theme for online store

Eren

Eren, her çevrimiçi mağaza türüne uygun ve çanta, mobilya, ev aletleri, ayakkabı ve kıyafet içeren son derece özelleştirilebilir yönetici ayarlarına sahip Magento’ya duyarlı bir moda temasıdır. Tamamen Duyarlı tasarımı, Eren’i tüm mobil cihazlarla uyumlu hale getirir. Tema, mağazanıza daha fazla seçenek kazandıracak esnek 10+ tasarımlara sahiptir.


Temanın RTL desteği, önyükleme entegrasyonu, duyarlı ve retina hazır, çoklu başlıklar, 6+ düzen seçenekleri, megamenu desteği, Ajax sepeti, sosyal medya simgeleri, ürünler sürgüsü ve devrim sürgüsü gibi özellikleri var.


Son derece özelleştirilebilir yönetici ayarları ile duyarlı moda teması
Responsive fashion theme for online shops

MultiStores

Bu, birçok satıcının ürünlerini yükleyebileceği ve her satıştan kazanabileceği bir web sitesi oluşturmak için kullanılabilecek çok amaçlı bir e-ticaret temasıdır. Bu tema performansı çok güzel ve izleyiciler için daha çekici kılan temiz ve profesyonel bir görünüme sahip. Bu temayı bilgisayar, akıllı telefon, elektronik, mücevher, spor, moda, güzellik ürünleri, mobilya ve kitap vb. Ürünleri satan web siteleri oluşturmak için kullanabilirsiniz.


Multistores, 6+ benzersiz ev düzeni, 15+ benzersiz sayfa, güçlü yönetici paneli, duyarlı tasarım, 10+ yaratıcı başlık, çoklu dil desteği, önyükleme entegrasyonu, çoklu google yazı tipleri, sosyal medya simgeleri ve tarayıcı uyumluluğu vb. .


Çok satıcılı site oluşturmak için çok amaçlı e-ticaret teması.
Multi-purpose e-commerce theme

Athlete

Atlet, duyarlı ve retinaya hazır tasarıma sahip tamamen özelleştirilebilir bir Magento teması. Tema, elbiseler, ayakkabılar, spor kıyafetleri ve elektronik ürünler gibi ürünler satan her tür e-ticaret mağazası için harika. Tema, tema görünümü üzerinde tam kontrol sağlamanız için 200’ün üzerinde renk seçeneğiyle birlikte gelir. Renk seçiciyle istediğiniz rengi de değiştirebilirsiniz. Buna ek olarak, simgeler herhangi bir renk düzenine uyacak şekilde siyah ve beyaz varyasyonlarla gelir.


Tema, akışkan genişliği, renk örnekleri, özel ızgara modları, afiş widget’ları, devir sürgüsü, hızlı kurulum paketi, bir adım ödeme, mega menü, ajax sepeti, widget’lı afiş sistemi, sosyal medya gereçleri ve devir sürgüsü vb. Gibi özelliklere sahiptir.


Duyarlı tasarıma sahip tamamen özelleştirilebilir Magento teması
Sell any products online with Magento theme

Novetty

Novetty, mobil ve diğer cihazlarda iyi bir şekilde optimize edebilen, güzel ve duyarlı bir tasarıma sahip en hızlı özelleştirilebilir Magento temasıdır. Bu temayı, bay ve bayan elbiseleri, ayakkabı, aksesuar vb. Ürünlerle çevrimiçi alışveriş sitesi oluşturmak için kullanabilirsiniz. Bu temanın yardımıyla, SEO eklentilerini destekleyen web sitesi oluşturabilirsiniz. Google’da web sitesi sıralamasını yükseltmeye yardımcı olur.


Bu tema, Bootstrap entegrasyonu, tamamen duyarlı ve retina hazır, tamamen özelleştirilebilir tasarım, mağazanız için benzersiz bir görünüm oluşturmak için sınırsız üstbilgi ve altbilgi seçenekleri, düzinelerce öğenin renklerini değiştirmek için sınırsız renk seçenekleri ve gelişmiş katmanlı gezinme vb. Gibi özelliklere sahiptir.


Güzel bir tasarıma sahip en hızlı özelleştirilebilir Magento teması
create your website with Magento theme

Black&White

Black & White, web sitesinde herhangi bir kodlama olmadan kendi kişiselleştirme değişikliklerinizi yapmak için yönetici panelinde 40 özel seçenek ile gelen harika bir tema. En sevdiğiniz renkleri ayarlayabilir ve yöneticiden CSS dosyası oluşturabilirsiniz. Bu duyarlı tema sayesinde, her şeyi satabileceğiniz bir çevrimiçi alışveriş sitesi oluşturabilirsiniz.


Tema, duyarlı düzenler, yönetici sürükle ve bırak özellikli devrim kaydırıcısı, ürün widget’ları, paralaks etkisi, kalite desteği, ücretsiz güncellemeler, dili değiştirmeye hazır çeviri, zengin snippet’ler ve harika simge fontları gibi özelliklere sahip.


Gereken herhangi bir kodlama bilgisi olmadan temayı kullanmak kolaydır
responsive theme for online stores

Ethan

Ethan moda Magento tema, modern ve temiz bir e-ticaret mağazası için mükemmel bir şablon. 11+ ana sayfa mizanpajına ve bir çok blog, portföy, mağaza bulucu ve diğer faydalı sayfalara sahiptir. Bu tema, hayal ettiğiniz gibi her türlü e-ticaret web sitesini oluşturmak için uygun olacaktır. Dahası, Ethan, MGS Front-End Builder ve tonlarca uzantıya dayalı olarak oluşturulmuştur, bu da temayı web siteniz için mükemmel bir seçim haline getirir.


Ethan, önceden hazırlanmış 14 ana sayfa, kategori sayfası için birden fazla düzen seçeneği, birden fazla Google fontu, sosyal medya simgeleri, sınırsız renk stilleri ve Google zengin snippet’leri vb. Gibi özelliklere sahiptir.


Herhangi bir alışveriş web sitesi oluşturmak için sosyal dostu e-ticaret teması
modern template for eCommerce website

BoxStore

Boxstore Magento teması, zarif ve modern tarzda bir tasarıma sahiptir. Web siteniz için gereken tüm özelliklere sahiptir ve müşterilerinize taze ve aktif bir arayüz sunar. Multistore Magento şablonu sayesinde, Boxstore mağazanız için dijital ürünler, inşaat araçları ve aksesuarları göstermek için mükemmeldir. Herhangi bir ürünü bu şablonla yaptığınız web sitesi üzerinden satabilirsiniz.


Bu tema 7+ önceden yapılmış düzenler, tamamen duyarlı tasarım, güçlü yönetici paneli, yönetici panelindeki çerçeve ayarlarından üst menüyü özelleştirmek için dikey menü, blog modülü dahil, ürünler sürgü modülü, Ajax ürün sepetine eklemek gibi özelliklere sahiptir. mega menü desteği, özel Google fontları ve çoklu dil desteği vb.


Harika tasarımıyla çok mağazalı Magento şablonu
Online multistore Magento template

Destino

Destino, dijital, yüksek teknoloji ürünü, moda, giyim, aksesuar ve mobilya ürünleri satan bir web sitesi oluşturmak için mükemmel şekilde uygun olan Magento temasıdır. Bunun yanı sıra, bu e-Ticaret teması, çevrimiçi alışverişinizi yerleşik sınırsız renkler, 11+ ana sayfa tasarımı, 8 üstbilgi ve altbilgi stili gibi birçok liste ve ürün düzeni gibi birçok mükemmel özellikle oluşturmanıza ve özelleştirmenize olanak tanır.


Mağazanız için mevcut bu seçeneklerle en iyi kombinasyon çözümünü yapabileceksiniz. Temanın ayrıca metinleri sağdan sola, gelişmiş mega menüye, çoklu mağaza düzenlerine ve mobil uyumlu tasarıma dönüştürme için RTL desteği de var.


Online alışverişinizi kurmak ve özelleştirmek için mükemmel e-ticaret teması
Create website with Magento template