21 Adet WordPress için En İyi Google Harita Eklentileri

tarafından
87
21 Adet WordPress için En İyi Google Harita Eklentileri
21 Best Google Map Plugins for WordPress

21 Adet WordPress için En İyi Google Harita Eklentileri

WP Google Haritalar

Wp google maps’in bu ücretsiz sürümü, herhangi bir sayfa içeriğinde haritaları görüntülemek için reklam işaretleyicileri oluşturmanıza, kısa kod oluşturmanıza ve kullanmanıza izin verir. Haritaları yeniden boyutlandırma, varsayılan yakınlaştırma seviyesini ayarlama seçenekleri bu lite versiyonunda da mevcuttur.
Google maps plugin

Temel Google Haritalar Yer İşaretleri – Ücretsiz Eklenti

Sitenize bir Google Haritası yerleştirir ve özel simgeler ve bilgi pencereleriyle harita işaretleyicileri eklemenizi sağlar. BGMP, bir Google Harita’da yer işaretleri (işaretçiler) için özel bir gönderi türü oluşturur. Harita, bir kısa kod kullanarak sayfalara veya yayınlara gömülüdür ve nasıl görüntülendiğini etkileyecek ayarlar vardır. Haritada görünecek işaretçiler oluşturabilir ve Önerilen Görüntü meta kutusunu kullanarak simgeleri ayarlayabilirsiniz. Bir işaretçiyi tıkladığınızda, bir kutu görünür ve işaretçinin başlığını ve açıklamasını gösterir.
Basic Google Maps Placemarks

Leaflet Maps Marker – Ücretsiz eklenti

Haritalar Markörü, en sevdiğiniz yerleri sabitlemenize, düzenlemenize ve paylaşmanıza olanak tanır. WordPress destekli sitenizi kolayca izler. Sabitle, düzenle ve & amp; en sevdiğiniz yerleri gösterin & amp; OpenStreetMap, Google Haritalar, KML, Bing Haritalar, API’ler veya Artırılmış Gerçeklik tarayıcıları aracılığıyla izler.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Leaflet Maps Marker plugin

Ücretsiz Google Haritalar Seyahat Rotası

Google Haritalar Seyahat Rotası eklentisi ile Google Haritalar’da kolayca statik bir rota gösterebilirsiniz. Google Haritalar Seyahat Rotası, Google Haritalar’ı WordPress web sitenize kolayca seyahat rotası, tur vb. Ekleyebilmenizi sağlar. Kontrol paneli ile konum ekleyebilir, düzenleyebilir veya silebilir veya haritanın kendisinin seçeneklerini düzenleyebilirsiniz. Harita sayfalara, postaya veya kenar çubuklarına kısa kodla eklenebilir. Bir widget da mevcuttur.
Google Maps Travel Route

Ücretsiz Google Haritalar Widget’ı

Bir widget’te görüntüyü süper hızlı yükleyen Google haritasını görüntüler. Her zamanki özelliklere sahip daha büyük bir harita bir lightbox’ta tıklanabilir. Bu ücretsiz eklenti bir widget yapılandırılabilir tek görüntülü süper hızlı yükleme Google haritası görüntüler. Yakınlaştırma ve kaydırma gibi tüm normal özelliklere sahip daha büyük bir harita bir lightbox’a tıklanabilir. Her iki harita da herhangi bir siteye ve tasarıma uyacak şekilde boyut ve görünüm olarak tam olarak ayarlanabilir. Yeni bir harita oluşturmak ve yapılandırmak 10 saniyeden az sürer.
 Google Maps widget plugin

Ücretsiz CP Google Haritalar Eklentisi

CP Google Maps, coğrafi konum bilgilerini yayınlarınızla ilişkilendirmenize ve blogunuzu Google Haritalar ile kolay ve doğal bir şekilde bütünleştirmenize olanak sağlar. Tek bir gönderiye eklenmiş Google Haritalar, gönderiye ilişkin coğrafi konum bilgisi tarafından belirtilen konumda bir işaretçi gösterir, ancak ilgili kategorilerde yayınlanan son yazıların işaretlerini de gösterir. Google Haritalar’da gösterilecek işaretçi sayısı, eklentinin ayarlarında belirlenebilir. Birden fazla yayın gösteren bir şablona eklenen Google Haritalar, ilgili coğrafi konum bilgisi içeren sayfayı oluşturan yayınlar kadar işaretçi içerir. Fare işaretçinin üzerine getirildiğinde, ait olduğu posta vurgulanır.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

CP Google Maps plugin for wordpress
Şimdi wordpress için premium eklentileri yazıyoruz:

5sn Google Haritalar Eklentisi

  • Sadece şunu koyun: [gmap] adresimi [/ gmap] ve bitirdiniz!
  • API anahtarı yok, kurulum yok, kod düzenleme yok, boğa yok ** t
  • kenar çubukları, yazılar, sayfalar ve özel yazı tiplerinde çalışır
  • tam ekran ve özel konum simgelerini / pimlerini destekler
5sec Google Maps WP plugin

Duyarlı Tarz Google Haritalar – WordPress Eklentisi

Google Haritalar, kolay, basit, duyarlı ve tarz! Bu, duyarlı ve stilli Google Haritalar üreten piyasadaki tek WordPress eklentisidir! Lütfen birçok kısa kod örneği ve oluşturabileceğiniz harita örnekleri için canlı demosunu kontrol edin. Harita başına çoklu işaretleyicilere ve sayfa başına çoklu haritalara izin verir. API anahtarı gerekmez. Kısa kod oluşturmak çok kolaydır ve harita kullanımı çok kolaydır!
Responsive Styled Google Maps - WordPress Plugin

WiLD WordPress Google Haritalar

WiLD Googlemap, sitenizde Google Haritalar’ın oluşturulmasına ve yönetimine izin veren bir WordPress eklentisidir! Aşağıdaki örnekleri ve sizin için neler yapabileceğini görmek için nasıl çalıştığını kontrol edin! Ayrıca harita türünü, boyutunu ve hangi komutları etkinleştirip devre dışı bırakabileceğinizi de yönetebilirsiniz! Sayfalarınızda birden fazla harita olabilir ve her haritanın sonsuz işaretçileri olabilir!
google-maps-wild

Ultimate Google Haritalar

Inceptive Design Labs tarafından geliştirilen Google Haritalar, Google Haritalar’ı oluşturmak ve görüntülemek için kolay bir yol sağlar. Bu eklenti, çeşitli harita türleri, yol tarifleri, işaretçiler vb. İle kolayca Google haritası oluşturmanıza olanak sağlar.
Ultimate Google Map plugin

WordPress için Google Haritalar Jeneratör

Nasıl çalışır? Jeneratör, herhangi bir koda gerek duymadan google maps oluşturmanıza olanak sağlar. Tüm görsel! Bu eklenti, haritalarınıza benzersiz bir görünüm sağlamak için yedi farklı görünüm içerir, ayrıca haritanızı tek renk seçeneğiyle renklendirebilirsiniz.
colorful_google_maps

WordPress için Google Haritalar Düzenleyicisi

WordPress için Google Haritalar Düzenleyicisi, WordPress metin düzenleyicisinde güzel haritalar oluşturmanıza olanak sağlar. Klasik Google Haritalar stili ile Google Haritalar API’sı için hazırlanan beş özel renk teması arasında seçim yapabilirsiniz.
Google Maps Editor for WordPress

Cartogram Harita eklentisi

Bu eklenti, bir kısa kod kullanarak yazılarınıza, sayfalarınıza veya tema şablon dosyalarınıza yerleştirebileceğiniz sınırsız Google Haritalar oluşturmanıza olanak sağlar. Daha sonra haritayı sınırsız konumlar ekleyerek özelleştirebilirsiniz. Bir adres kullanarak, bir işaretleyici ekleyerek veya elle bir enlem ve boylam girerek harita konumunun kontrolünü tamamlayın.
unlimited Google Maps

WordPress için Etkileşimli Dünya Haritaları Eklentisi

Bu etkileşimli ve renkli işaretçiler, kıtalar, ülkeler veya bölgelerle istediğiniz kadar harita oluşturmak için bir WordPress eklentisidir. Haritaya aktif renkli bölgeler ekleyebilir ve bunları 2 farklı şekilde görüntüleyebilirsiniz:
  • Bölgeler Olarak – Kıta, kıta altı, bir ülke, bir ülke eyaleti veya bir ABD devleti gibi tüm bölgeyi renklendirir.
  • İşaretçiler Olarak -Bu şehirlerde, bir eyalette veya bir ülke olabilen, seçilen bölgelerde renkli bir balon gösterecektir.
Interactive World Maps

İlerleme Haritası WordPress Eklentisi

İlerleme Haritası, konum bazlı listeler için bir wordpress eklentisidir. Amaç, otel listeleri, emlak ilanları, restoran listeleri, iş ilanları, mağaza listeleri ve amp; daha fazla… konumlarını Google haritası üzerinde listelemek ve bir atlıkarınca kullanarak kolayca gezinmek için.


İlerleme Haritası ile, konumlarınız hem Google haritasında (işaretçiler olarak) hem de bir atlıkarıncada (konum bilgileri olarak) listelenir, bu sonuncusu haritayla ilişkilendirilir; bu, atlıkarıncadaki seçilen öğenin konumunu hedefinde göstereceği anlamına gelir harita ve tersi. Konumlarınızı eklemek için İlerleme Haritası, içerik posta ekle sayfasında konumlarınızı hızla eklemenizi sağlayan bir form alanı sağlamıştır.
Progress Map WordPress Plugin

WordPress Harita Listesi Pro Eklentisi

Harita Listesi Pro, sitenize aranabilir, sıralanabilir, filtrelenebilir bir konum listesi eklemenin en kolay yoludur. Map List Pro, Mağaza bulucuları, Ofis listeleri, Konuma genel bakış ve İletişim listeleri oluşturmak için mükemmeldir. Kullanımı kolaydır ve personeliniz ve müşterileriniz buna bayılacak!
Map List Pro

Gelişmiş Google Harita WordPress Eklentisi

Bu eklenti, google maps’i kolayca ilerletmek için basit bir temel oluşturabilir: örn. İşaretçi kümesi, bindirmeler, çoklu bilgi pencereleri, çoklu dil desteği, mevcut mevcut google harita eklentileri arasında benzersiz kılar. Genellikle Google Harita Entegrasyonundaki +6 yıllık tecrübemize dayanarak gereken tüm işlevleri dahil ettik.
Advanced Google Map

Basitleştirilmiş Google Haritalar WordPress Eklentisi

Basitleştirilmiş Google Haritalar çok benzersiz bir eklentidir, WordPress sitesinde haritaları kolayca oluşturmanızı, yönetmenizi ve kişiselleştirmenizi sağlar. Çoğu Google Haritalar WordPress eklentisi, bazı gelişmiş web geliştirme becerilerinde uzman olmanızı gerektirir. Ama artık değil! Sonuca odaklanabilmeniz için tüm zor işleri sizin için halleden bir eklenti oluşturdum.
Simplified Google Maps

Duyarlı WordPress Google Haritalar Eklentisi

Harita başına birden çok işaretçi ve sayfa başına birden çok harita sağlayan, duyarlı bir Google haritası. Tam ekran görünümü ve işaretleyici kümelemesi içerir. API anahtarı gerekmez. Kolay basit kurulum. Elle oluşturulacak uzun karmaşık kısa kodlar yok. Bir harita oluşturmak kadar kolay, hızlı bir şekilde bir konum ekleyin, basit kısa kodu haritayı istediğiniz sayfaya kopyalayın ve bitirdiniz.
Responsive Google Maps

WordPress Google Haritalar İletişim Rotası

WordPress Google Haritalar İletişim Rotası eklentisi ile hedeflerinize iletişim rotaları eklemek çok kolay hale gelir.

WordPress Google Maps Contact Route

Haritalanmış iletişim formu yanlısı WordPress

Bir google maps marker bilgi penceresinin içinde bir ajax iletişim formu. Bir veya daha fazla konum için çalışıyor. Her konum için farklı bir e-posta adresi yapılandırılabilir. Haritada sadece konumdaysa, harita yüklendiğinde iletişim formunu içeren bilgi penceresi açılır.
Ajax contact form in google maps marker

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});