Yapım Aşamasında Gösterilecek En İyi WordPress Bakım Modu Eklentileri

tarafından
170
Yapım Aşamasında Gösterilecek En İyi WordPress Bakım Modu Eklentileri
6 Best WordPress Maintenance Mode Plugins to show Under Construction

 Yapım Aşamasında Gösterilecek En İyi WordPress Bakım Modu Eklentileri

1. Maintenance

Sitenizi bakım veya yapım aşamasında kılan bir çok basit ve kullanımı kolay WordPress eklentisi. Birkaç dakika içinde profesyonel görünümlü bir bakım sayfası oluşturmanıza yardımcı olacak birkaç tasarım seçeneğiyle birlikte gelir.


Bakım eklentisi kullanarak, bir yönetici siteyi kapatabilir veya basit bir şekilde koyabilir, değişiklik yapmak için bir web sitesini çevrimdışı yapabilir, “503 Hizmeti geçici olarak kullanılamıyor” özelliğini etkinleştirebilir ve eklenti ayarları aracılığıyla özelleştirilebilen kimlik doğrulaması ile geçici bir sayfa ayarlayabilir. Logoyu, istenen renk düzenini, arka plan resimlerini, ilgi çekici metni daha çekici ve ilgi çekici hale getirmek için eklemenizi sağlayan tamamen özelleştirilebilir bir araçtır.


Ancak bu WordPress eklentisi hakkında en iyi şey, siteniz bakım modundayken bile sayfaların görüntülenmesine izin veren ayarları içermesidir. Bu, abonelerinizin ziyaretçilerin trafiği girmesini sağlamak için eski açılış sayfalarını ziyaret etmelerine izin vermek için özel bir tanıtım yapma potansiyeline sahip olduğunuz anlamına gelir.


Bu eklentinin tek dezavantajı, e-posta işlevini sitenize entegre edemeyecek olmanızdır. Bunun için pro sürüme yükseltmeniz gerekir ve o zaman bile, yalnızca MailChimp ve Campaign Monitor ile çalışır.


Genel olarak, Bakım, herhangi bir kullanıcının (teknoloji meraklısı olmayan) bile uygun bir bakım modu sayfası oluşturmasını sağlayan WordPress eklentisi için oldukça harika bir eklentidir.
wp plugin for under construction page

2. Yakında Sayfa ve Bakım Modu geliyor

Yalnızca bu oldukça güçlü WP eklentisini yükleyerek tüm potansiyel web ziyaretçilerinize (oturum açmamış kullanıcılar için) statik bir bakım modu sayfası gösterin.


Bu, sitenizin ekran görüntüsünü oluşturan ve iletinin arka plan görüntüsü olarak görüntüleyen inanılmaz bir eklentidir. Bu tür bir sayfa sitenize ziyaretçilerinize bir bakış verir.


Özel bir mesaj katıştırmak için bir seçenek ve özel ihtiyaçlarınıza göre başlık. Ayrıca, neredeyse tüm WordPress temalarını destekler ve sitenizi iyi tanımlanmış bir bakım moduna dönüştürmenizi kolaylaştırır.
Coming Soon Page & Maintenance Mode by SeedProd

3. WP Maintenance Mode

WP Bakım Modu, tek bir kodlama bile yapmadan, yakında veya bakım modu sayfalarını oluşturmanıza olanak sağlayan WordPress için basit bir eklentidir. Eklenti, dahili görsel özelleştirici öğelerini kullanarak daha sonra özelleştirebileceğiniz duyarlı sayfalar oluşturmanıza olanak sağlar.


Görsel olarak çekici bakım modu sayfaları oluşturmanıza yardımcı olacak bazı ortak tasarım seçenekleri ve ilgi çekici geri sayım sayaçları var. Ayrıca, ziyaretçileri tam teşekküllü bir web sitesi edinene kadar ziyaret etmeye teşvik etmek için birkaç açılış sayfası şablonu, sosyal paylaşım simgeleri ve e-posta aboneliği formları da içerir.


Ayrıca, e-postaları toplama işlevini göreceksiniz – bunlar bir CSV dosyasında saklanacak. Bu, toplanan e-postaları kendi e-posta pazarlama sağlayıcınıza manuel olarak içe aktarmanız gerektiği anlamına gelir.
 wordpress maintenance mode plugin

4. Slim Maintenance Mode

Aboneleriniz ve oturum açmamış kullanıcılarınız için görsel olarak çekici bir bakım modu sayfası oluşturmanıza olanak sağlayan WordPress için 5 yıldızlı bir derecelendirme eklentisidir.


İnce bakım modu eklentisi karmaşık ayarlar içermez – tek yapmanız gereken sitenizde değişiklik yapmak istediğinizde eklentiyi aktif hale getirmektir. Bir yönetici olarak gerçek bir siteyi göreceksiniz, böylece gereksiniminize göre düzenleyebileceksiniz.


Eklentiniz etkinleştirildiğinde arka uçta da bir uyarı mesajı alacaksınız. Ayrıca, Süper Önbellek, Önbellekleme ve W3 Toplam Önbellek gibi bazı güçlü önbellek eklentilerini destekler.
Slim Maintenance Mode Plugin

5. Simple Maintenance

Siteniz için basit, hafif ama etkili bir bakım modu eklentisi arıyorsanız, Basit Bakım eklentisini seçmelisiniz.


Sitenizde herhangi bir kodlama olmadan bakım modu sayfasını görüntülemek için kolay bir yol sunar. Sitenizi düzenlemek istediğinizde eklentiyi etkinleştirmeniz yeterlidir.


Eklenti HTML5 teknolojisi ile geliştirilmiştir, böylece hem bilgisayar masaüstünde hem de mobil cihazda çalışır.
wordpress plugin to put your website in offline mode

6. Site Maintenance

Site Bakımı, potansiyel ziyaretçileri rahatsız etmeden sitenizi güzel bir şekilde bakım moduna sokmanıza ve sorunları düzeltmenize veya siteyi düzenlemenize izin veren inanılmaz bir bakım modu eklentisidir.


Değişiklik yapmak istediğinizde eklentiyi etkinleştirmeniz yeterlidir. Aktive edildiğinde, ziyaretçileriniz ve aboneleriniz bakım modu sayfasına yönlendirilecektir.


Ayrıca, sitenizi Google veya Yahoo gibi arama motorlarında sıralamanızı yükseltmenize yardımcı olabilecek SEO için optimize edilmiş bir eklentidir.
Site Maintenance plugin for wordpress

Sonuç

Blog postasında yukarıda belirtilen WordPress bakım modu eklentileri listesi, sorunları giderebilmeniz için sitenizi bakımın veya yapımın altında tutmanıza kesinlikle yardımcı olacaktır.


Bu nedenle, en uygun olanı seçin ve WordPress’te yapım aşamasında olan bir web sitesine ihtiyacınız olduğunda etkinleştirin.


Yazar Bio: Tracey Jones, bir WordPress eklenti geliştirme şirketi olan HireWPGeeks Ltd ile ortak bir web geliştiricisidir. Bunun dışında, yenilikçi fikirlerini web’deki okuyucularla paylaşmayı seven bir blogcu olarak da göze çarpıyor.