19 Adet Ücretsiz Twitter Araçları, WordPress için Feed & Kod Kısaltma Eklentileri

tarafından
90
19 Adet Ücretsiz Twitter Araçları, WordPress için Feed & Kod Kısaltma Eklentileri
19 Free Twitter Widgets, Feed & Shortcode Plugins for WordPress

 19 Adet Ücretsiz Twitter Araçları, WordPress için Feed ve Kod Kısaltma Eklentileri

  • Fan Sayfaları İçin Düğmeleri Takip Et
  • Twitter Retweetle ile Besleniyor Cevapla
  • Giriş ve İçerik Kilidi
  • Meta kart ile SEO eklentisi
  • Zaman çizelgesi widget’ları
  • Metin Parçacıkları veya Hisse Makaleleri

1. Paylaşma, Takip Etme; Retweet Düğmeleri

WordPress blogunuzda bir takip veya paylaşım butonunu kullanmak zor değil. WordPress sosyal medya eklentisi, içerik pazarlama kampanyanızda büyük bir rol oynamaktadır. Burada tanıttığımız ücretsiz twitter paylaşım butonları potansiyel ziyaretçiler kazanmanıza yardımcı olacak. Onları denemeye başlamanızı öneririz.

Tweet daha iyi tıklayın

Tweet’in daha iyi tıklanması, çevrimiçi olarak kullanılabilen birçok sosyal paylaşım eklentisinden öne çıkan bir metin widget eklentisidir. İçeriğinizin Twitter üzerinden paylaşılmasını sağlamanın yanı sıra, gönderi içeriğine gömülü özelleştirilmiş bir metin mesajınız da olabilir. Okuyucular, gönderinize geri bağlayan metinleri, etiketler ekleyebilecekleri bir tweet seçeneğine tıklarlar.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});Bu eklenti, içerik düzenleyici panelinden erişilebilen kısa kodlarla çalışır. Yapmanız gereken tek şey, metninizi yerinizin seçimine yerleştirmek için kısa kodu kullanmak ve izleyiciler mesajınızın içinde görüntülendiği çekici bir kutu görmelerini sağlamak. Öyleyse, yazarı içeriye sokun ve yayınlarınız için etkileyici ve güçlü alıntılar oluşturmaya başlayın ve içeriğinizi daha fazla paylaşın.

Tweet This plugin for wordpress with shortcode

Sharify Social Share Düğmeleri

Hepimiz bir web sitesinin içeriğinin paylaşılmasının ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. İçerik paylaşımı, WordPress web sitenizin güvenilirliğini ve satışlarını artırarak karınızı ve gelirinizi artırır. Web sitenizin yayınlarına ve sayfalarına akıllı sosyal paylaşım düğmelerinin yerleştirilmesi, sosyal paylaşımı artırır. Sharify, ihtiyacınızı karşılayan ve web sitenize duyarlı ve çekici bir sosyal paylaşım simgeleri seti veren böyle bir eklentidir. Twitter’ın yanı sıra Facebook, Google+, LinkedIn, Pinterest ve diğerleri için sosyal paylaşım düğmeleri var. Sharify ayrıca yapılan pay sayısını da gösterir. Simgelerin rengini değiştirebilir ve hatta isterseniz gizlemeyi seçebilirsiniz.
sharify plugin for wordpress

Sosyal Medya ve Paylaşım Simgeleri

Sosyal Medya ve Paylaş Simgelerinin size simgeleri sağladığı 200’den fazla sosyal medya platformu vardır. Bu harika paylaşım eklentisi, simgeler için 16 farklı tasarım türü sunar ve yüzdürülebilir veya yapışkan olabilir. Ayrıca fare gezdirme efekti gibi sosyal paylaşım simgelerine animasyon ekleyebilirsiniz. Bir sosyal ikona birden fazla işlev ekleyebilirsiniz, örneğin Facebook profilinize yönlendirmenin yanı sıra bir Facebook simgesi de ziyaretçiler tarafından profilinizi beğenmek için kullanılabilir. Her gönderiden sonra bir takım paylaşım düğmelerine sahip olabilir veya ziyaretçilerinizden içeriğinizi paylaşmasını isteyen sosyal simgeler açılırsa, bu ücretsiz WordPress eklentisi ile sahip olduğunuz birçok seçenek vardır.
Ultimate Social Media plugin for wordpress

Twitter Takip Düğmesi

Eklenti göründüğü kadar kolay, web sitenizde bir Twitter takip düğmesi olması için özel olarak hazırlandı. Eklenti, kenar çubuğuna veya web sitenizin istediğiniz yerine bir Twitter simgesi eklemenize yardımcı olur, böylece ziyaretçileriniz Twitter profilinizi takip edebilir. Ayrıca sahip olduğunuz takipçilerin sayısını ve gizleme seçeneğini de görüntüler. Twitter Follow simgesinin boyutunu blogunuza göre ayarlayabilirsiniz. Eklenti, isterseniz varsayılan olarak seçilebilecek varsayılan olarak ‘ekran adını göster’ olarak ayarlandı. İngilizce’nin yanı sıra, takip düğmesi Türkçe, İspanyolca, Rusça, Fransızca, Japonca, Korece, İtalyanca ve Almanca olarak mevcuttur.
Twitter Follow Button

2. Sosyal Beslemeler ve Akış

Dönen Tweetler

Dönen Tweetler güvenebileceğiniz inanılmaz bir eklentidir. Twitter web sitesi kapalı olsa bile en son Tweetleriniz ziyaretçileriniz tarafından görülebilir. Basit, akıllıdır ve bu eklenti, hepsini bir arada görüntülemek yerine, bir seferde bir tweet göstererek bu kurala uyuyor gibi görünmektedir. Görüntülenecek olan tweetlerin sayısını, animasyon türünü, tweetlerin dönüş hızını ve butonda hangi fonksiyonun bulunacağını düzenleyebilir – takip butonuna veya cevapları ve retweetleri ekleyebilirsiniz. Simge tamamen duyarlı ve ekranın büyüklüğüne göre ayarlayacaktır.
rotating-tweets plugin

Oauth Twitter Geliştiricileri için Feed

Eklenti kurmak ve kullanmak son derece kolaydır. Bu, Twitter’da yapılan tüm yeni değişikliklere uyacak şekilde tasarlanmış bir PHP sınıfı eklentisidir. Eklenti, WordPress’e kolayca entegre edilebileceği kolay bir ayar ekranı sunar. Bu eklentiyle birlikte gelen süslü kenar çubukları, giriş işlevleri veya kısa kodlar yoktur. Geliştiriciler, kimlik doğrulamasını temizleyen ve tasarım bölümünü size bırakan bir şey yaptılar. Sorunlarınızı tartışabileceğiniz bir forum var ve ekip anında size geri dönüyor.

AI Twitter Yayınları

Bu eklenti, Twitter 1.1API sürümünü kullanarak kimlik doğrulaması yaparak web sitenizde tweet göstermenizi sağlar. Twitter hesabınızla ilgili retweet bağlantısı, favori bağlantı, tweet’lerin limiti, kullanıcı adı, profil resmi vb. Gibi her şeyi yönetebileceğiniz bir yönetici paneli var. Entegre Javascript mevcut değil. Eklentiyi kurmak için gereken basit bir altı adım prosedürü vardır. Desteğe ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız, çevrimiçi forumlarında görüşebilirsiniz. AI Twitter Feeds eklentisi ile Twitter hesabınızın iyi kontrol edildiğinden emin olabilirsiniz.
ai-twitter-feeds

Özel Twitter Yayınları

Oldukça özelleştirilebilir bir eklenti – Özel Twitter Yayınları mobil olarak optimize edildi ve ziyaretçilerinizin engelsiz bir görünüme sahip olması için tam olarak yanıt verdi. Eklenti birden fazla dilde mevcuttur. Feed’iniz için en iyi bir başlığa sahiptir. Hesabınızdan, belirli bir kullanıcıdan, bir etiketten veya takip ettiğinizlerden tweet’leri görüntülemeyi seçebilirsiniz. Tıkladığınızda tweet’lerinizi daha fazla gösterecek bir yükleme düğmesi daha vardır. Ayrıca, web sitenizdeki açılır bir pencerede video, gif ve resim görüntüleme seçeneğiniz de vardır. Çok sütunlu bir duvar düzenine sahiptir ve kullanıcı zaman çizelgelerinin – anahtar sözcükler, dahil etme, tümünü hariç tutma ve hashtag’leri filtrelemeye izin verir.
Custom Twitter Feeds widget

Onları Sosyalle Besleyin

Kurulumu kolay yanı sıra, web siteniz için yararlı olan bir dizi özellik var. İstediğiniz kadar sosyal yayın oluşturmakta özgürsünüz, herhangi bir sayfada, kenar çubuğunda veya postada gösterilmelerini sağlayın ve isteğinize göre üzerine veya üstüne yerleştirilen takip veya benzeri düğmeleri ekleyin. Beslemeniz için kısa kod oluşturmanıza yardımcı olacak bir kısa kod üreticisi var. Eklenti tamamen duyarlı ve ayrıca Facebook ve Instagram yayınlarında ‘Daha Fazla Düğme Yükle’ ve ‘Sonsuz Kaydırma’yı kullanma seçeneğiniz de var. İstediğiniz rengi fontta tutun ve feed’inizi istediğiniz gibi güzelleştirin.
 Social Feeds widget

Twitter Auto Publish

Twitter Auto Publish metin mesajına sahip basit bir metin veya resim olsun, blog yazılarınızı Twitter’da otomatik olarak yayınlamanıza yardımcı olur. Kategorilere ve özel yazı tiplerine bağlı olarak postaların filtrelenmesini sağlar. Yazının başlığı, yazının açıklaması, alıntıların gönderilmesi, kalıcı bağlantı, blogun başlığı ve kullanıcı takma adı gibi yayınlanabilecek birçok öğe vardır. Twitter otomatik yayınlama, sorunsuz bir şekilde kullanılabilen bir eklentidir, ancak sorun olması durumunda, basit ayrıntıları doldurarak onlarla bağlantı kurabilirsiniz ve hemen size geri dönerler.
Publish posts automatically to Twitter

Bu twitter uygulamaları sayfasını takip ederek, bir API anahtarı ve API sırrı oluşturabilirsiniz. Bu erişim belirteçleri, twitter giriş sistemine sahip olmak için gereklidir. Sosyal Oturum Açma, WordPress güvenliğini bir üst seviyeye çıkarır ve kayıtlı kullanıcıların yönetici paneline kolayca erişmelerini sağlar.

Süper Socializer

Süper sosyalleştirici listesinde yaklaşık 100 sosyal ağ var ve Twitter, Google+, LinkedIn, Facebook, vb. Gibi en önemli sosyal ağlardan pay almayı destekliyor. Simgelerin şekli, rengi ve boyutu sizin tarafınızdan belirlenebilir. Ayrıca, kullanıcılarınızın sosyal hesaplarını web sitenizde bulunan hesapla ilişkilendirmelerini sağlar. Dokuz sosyal ağdan sosyal giriş özelliğine sahiptir. Ayrıca paylaşımda kullanılacak URL’yi kısaltma seçeneğiniz de vardır. Paylaşma, web sitenizin WooCoomerce ürünleri için bile etkinleştirilebilir. Daha fazla etkileşim için Facebook veya Google + ‘dan sosyal yorumlar etkinleştirilebilir.
unique Social Plugin

Social Connect

Bağlantı eklemek zor bir şey olamazdı, ancak iyi eklentilerle çalışmanız basitleştirilebilir. Web sitenize Social Connect’i kurarsanız bağlantılar eklemek kolaydır. Sosyal ağ platformları satışları artırmanın, müşteri aralığınızı artırmanın ve herhangi bir web sitesinin SEO puanlarını eklemenin bir yoludur. Social Connect, web sitenize çekici bağlantılar göstermenizi sağlar. Bu eklentiyle Twitter, Facebook, RSS Akışları, LinkedIn, Tumblr, E-posta, Vimeo, Pinterest ve YouTube gibi popüler sosyal medya platformlarına link verebilirsiniz. İki simge kümesi arasından seçim yapma seçeneğiniz vardır. Eklentinin kurulumu ve yönetimi kolaydır.
Social Connect to login wordpress

OnePress Sosyal kilit

Sosyal kilit, beğenilerinizi veya tweetlerinizi arttırmanıza yardımcı olur. İçeriğinizi sosyal bir düğme ile kilitlemek daha fazla trafik çekmenize yardımcı olur. Kilitli içeriğin arkasında ne olduğunu bilmek merakı, daha çok beğeni veya tweet almanıza yardımcı olur. Bir resmi veya videoyu görebilir, şarkıyı indirebilir veya bir benzeri, pay veya tweet ile ödeme yaparak indirim kazanabilirsiniz. Bu bir al ve ver teklifi – izleyici aradıklarına erişebiliyor ve popülerliğini arttırıyorsun. Ücretsiz versiyonda, Twitter Tweet, Facebook Like ve Google +1 adındaki üç sosyal site düğmesine erişebilirsiniz.
OnePress Social Locker for wordpress

4. SEO Kartı

Twitter Kartları Meta

Twitter Kartları Meta, tüm WordPress kullanıcıları için ücretsiz bir eklentidir. Bu, Twitter’a göre% 100 geçerli bir metadır ve kısa sürede onaylanır. Twitter kartları, marka yeteneğinizi güçlendirmenin ve Twitter’ın varlığınızı artırmanın bir yoludur. Twitter Kartları Meta, tüm gönderiler için otomatik kurulum sunar. Bu eklenti yüklendikten sonra kaygısız olabilirsiniz. Analitiklerinizin izini sürmek çok önemli bir şeydir ve ellerinizi Twitter analitiğine koymak istiyorsanız, Twitter Cards Meta onay için gerekli olan bir şeydir. Eklenti görüntüleri otomatik olarak eklemek için etkindir.
Best Twitter Card Plugin in WordPress

Yoast SEO Eklentisi

Yoast 24 dilde mevcuttur ve WordPress blogunuzu arama motorlarında iyi bir sıraya sokan, birden fazla işlevselliğe sahip en iyi WordPress seo eklentisidir. Gönderinizi snippet incelemesinde inceleyebilecek, böylece içeriğinizin arama sonuçlarında nasıl görüneceği hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Eklenti, bir görüntünüz olup olmadığını, anahtar kelime odaklı etiketini, gönderinin uzunluğunu, anahtar kelime odaklı meta açıklamasını, her etiket ve taksonomi arşivi için açıklama ve meta başlıkları yazma seçeneği ve daha fazlası gibi içeriğinizi göndermeden önce kapsamlı bir kontrol yapar. . Yoast SEO eklentisi gelişmiş bir XML Site Haritası işlevselliğine sahiptir.
yoast - WordPress SEO plugin

5. Zaman Çizelgesi Widget’i

Twitter Zaman Çizelgeleri, tüm Twitter yayınlarını kolayca yönetebilen tek bir widget. Twitter ile entegre edildiğinde tweetlerinizi web sitenizde veya blogunuzda gösteren birkaç araç var. Liste zaman çizelgesi, kullanıcı zaman çizelgeleri, koleksiyon zaman çizelgesi, arama zaman çizelgesi ve kullanıcının favori zaman çizelgesi gibi birçok zaman çizelgesini aynı anda gösterme fırsatını bulabilirsiniz. Twitter tarafından sizin tarafınızdan kontrol edilebilecek birkaç ayar var. Widget iyi belgelenmiştir ve herhangi bir kişi tarafından kolayca kullanılabilir.
Twitter Timeline plugin

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});