65 Ücretsiz Responsive HTML5 CSS3 temaları indir

tarafından
3375
65 Ücretsiz Responsive HTML5  CSS3 temaları indir
65 Free Responsive HTML5 CSS3 Website Templates 2018

65 Ücretsiz Responsive HTML5  CSS3 temaları indir

Grit – Ücretsiz Web Sitesi Şablonu

Portföy ve bir blog ile birlikte gelen kurumsal web siteleri için ücretsiz şablonlar görmek güzel. Bu html şablonu herhangi bir amaç için ücretsizdir ve duyarlı bir tasarıma sahiptir. Şablon Bootstrap çerçevesi ile oluşturulduğundan, gelişmiş html kodlayıcıları ve hatta yeni başlayanlar için çekirdek html ve css dosyalarını düzenlemek ve değiştirmek kolaydır. Eşsiz tasarım, temiz portföy, harika anasayfa düzeni bu şablonu 2018’de sizin için olması gereken bir hale getiriyor.
free HTML5 website template for creative agencies,

Numero

Numero, başlangıç, orta ve büyük işletmelerin çalışma portföylerini, müşterilerin harika referansları ile birlikte stil sahibi bir şekilde sergilemelerini sağlar. Bu, Designseer tarafından yeni başlayanlar için tasarlanmış, web sitelerinde etkin bir portföye ihtiyaç duyan şirketler için tasarlanmış, tamamen ücretsiz bir profesyonel HTML5 web sitesi şablonu. Tema duyarlı bir tasarıma sahip ve web sitenizin global bir izleyici kitlesine ulaşmasına ve site ziyaretçilerinizle iletişim kurmasına yardımcı olacak bir blog ile birlikte geliyor. Bir kelime, sizin için tamamen ücretsiz html5 şablonu. 🙂 Ne düşünüyorsun ?
free professional HTML5 website template

Pixfly

Pixfly, tamamen duyarlı HTML5 Bootstrap çerçevesinin üzerine kurulu CSS3 geçerli kodu. Şablon, projelerini müşterileri için maksimum detay ve stille sergilemeyi seven tasarımcılar, yaratıcı stüdyolar ve ajanslar için hazırlanmıştır.


(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

free html5 css3 portfolio template

Snow Açılış sayfası

Temel css stili olarak bootstrap ile, bu yeni html açılış sayfası şablonu, görünüm ve performans açısından oldukça şık. Sabit arka planlar, harekete geçirme ifadesi olan tam ekran jumbotron, modern uygulamanızın ürünlerini göstermek için çok dikkat çekicidir. Tema, mobil, tablet cihazların yanı sıra iyi kodlanmış yanıt veren medya sorguları ile oluşturulmuştur. Bunu bir sonraki web sitesi projeniz için temel yapı olarak alın.
snow free landing html template

Space agency

En son html5, css3 standartlarını kullanarak yeni alan şablonumuzla ücretsiz bir ajans web sitesi oluşturun. Bu basit ızgara tabanlı sistemi ile diğer çerçevelere göre kolayca düzenleme seçenekleri sunan bir bootstrap tabanlı bir kalıp. Tüm modern web sitesi tasarımı için duyarlı ve temiz bir web şablonu.
space agency free html template

Sima

Portföy, ekip, fiyatlandırma, referanslar ve arada sırada ihtiyaç duyabileceğiniz diğer birçok bölümden oluşan benzersiz bir web sitesi oluşturun. Bu ücretsiz şablon duyarlı, Bootstrap ve blog ve iletişim sayfalarına sahip. Sima’daki tüm animasyonlar yumuşak ve temiz tipografi efekti yaratıyor.
sima free business template

White

Resim ve video – Bu şaşırtıcı web sitesi html şablonunu iki düzende indirin. Resim kaydırıcı sürümü, fotoğraflarınızı ve koyu renkli başlıkları aramak için size bir atlıkarınca galerisi verecektir. Beyaz şablonun video sürümü, her videoyu sayfa yükünde sorunsuz ve hızlı oynatıyor.


(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

white free html template

Spore – Ücretsiz HTML 5 Blog Şablonu

Spore, şaşırtıcı blog yayınları, portföy, fotoğrafçılık veya tasarım çalışmalarını farklı bir şekilde görüntülemek için muhteşem bir ücretsiz HTML5 duvarcılık blog şablonu. Üç sütun geleneksel düzen ve uygulanan mükemmel paralaks efektleri ile uygulanan net bir tasarım düzeni ile sayfayı mükemmel görüntülemek için. Bu duyarlı HTML şablonu sadece sizin için tasarımcı tarafından tema.
spore - free html5 masonry blog template

Platz – Ücretsiz  HTML şablonu

Designscrazed tarafından yayımlanan, görsel olarak çekici, modern html5 şablonunu web sitenizde indirmek ve kullanmak ücretsizdir. Bu şablon daha hassastır ve daha iyi sayfa görüntüleme ve isabet elde etmek için zekice tasarlanmış bir iç sayfa / postaya sahiptir.
Burstfly - Free Grid HTML5 Template

Nava

Nava, çalışmalarını yenilikçi bir şekilde ve benzer bir şekilde sergilemek isteyen yaratıcı profesyoneller için çoğunlukla müzik için kullanılan çağdaş bir HTML Şablonudur. Web sitenizin benzersiz görünmesi için renkleri değiştirilebilir kılan çok çeşitli varyasyonlara izin verir. Kullanıcıların, web sitelerine bağlanmak için çeşitli yöntemler kullanan bir kitlenin dikkatini çekmesini kolaylaştıran, tamamen duyarlı olan harika bir şablon. Bu web sitesi şablonu çok yönlülüğü ve şaşırtıcı tasarımı ile mükemmeldir.
nava travel booking html5 template

Box Portfolio

Box portföyü, temiz ve çağdaş bir tasarıma sahip eşsiz ve yaratıcı bir şablondur. Web sitelerinde yaratıcı olmak isteyen, web sitelerine kendi kişiliğini eklemeye çalışan profesyoneller tarafından kullanılabilir. Görkemli ve benzersiz tasarımı sayesinde Kutu Portföyünü kullanarak müşterileri web sitenize çekmek de kolaydır. Kutu Portföy HTML5 / CSS3 şablonunda kullanıcıların keşfetmesi gereken çok şey var. Ziyaretçilerinin tasarımında çok fazla kayıtsız kalmadan içeriğe odaklanabilmeleri için web sitelerini basit ama güçlü bir görünüm isteyenler için mükemmel bir seçim olabilir.
box portfolio html css3 template

Mountain King

Mountain King’in temiz görünümüne eklenen duyarlı düzeni birçok kullanıcı arasında popüler olmasını sağlıyor. Typicons’un 336 vektör düzenini görkemli duvarcılık resim galerileri ve tuval dışı menüleri ile birlikte eklemek, bu web sitesi şablonunu birlikte çalışmak için çok eğlenceli hale getirir. Bunların hepsini, sunduğu CSS3 animasyonlarına eklediğinizde, web sitenizde yapabileceğiniz ve ziyaretçilerinizin ilgisini çekecek çok şey var. Mountain King’de bulunan özellikler portföy siteleri ve seyahat blogları için mükemmeldir.
mountain free html5 template

 Bent – Uygulama Açılış sayfası

Bent ücretsiz indirmek için designscrazed tarafından yapılan modern bir uygulama açılış sayfası. Web sitenizi birkaç dakika içinde tablet, mobil platformlarda da yanıt veren ücretsiz html şablonu ile oluşturabilirsiniz. CSS3 animasyonları, paralaks kaydırma ve yapışkan gezinme ile birlikte kaydırıcılar Bent’in yeteneklerine katkıda bulunuyor. Ziyaretçilerin web sitesinin görünümünden zevk almasını sağlamak ve aynı zamanda içeriğe de bakmak için dengeli bir tasarım kullanmak isteyen web siteleri için temiz bir şablon tasarımıdır.
bent- free app landing page

Triangle – Ücretsiz Duyarlı Çok Amaçlı Şablon

Üçgen, web sitelerini oluştururken biraz ileri gitmek isteyen inekler için özel bir yaratıcı html çok amaçlı bir şablon. İki ana sayfa varyantı, her türlü hizmet ve özelliklerin sergilenmesine uygun bölümler, portföy sayfaları, kenar çubuklu bloglar ve daha birçok sayfa oluşturma seçeneği bu şablonla tanıtıldı.


Birkaç dakika içinde eksiksiz bir web sitesi oluşturmak için tam seçenekler sağlayacak 40’tan fazla önceden tasarlanmış sayfa bulunmaktadır. Bu html5 şablonu önyüklemeye dayanıyor ve sıvıya duyarlı bir tasarıma sahip.
triangle free-responsive-multipurpose-template

Future Imperfect

İçerik paylaşarak geçimini sağlamak isteyen yazarlar, yazarlar ve yaratıcı sanatçılar için tasarlanan bu harika web sitesi şablonu ile otantik bir his yaşayın. Seyahat bloglarınız, kişisel bloglarınız, teknik inceleme bloglarınız ve çok daha fazlası için duyarlı bir web sitesi oluşturun. Bu yaratıcı tasarım, blog işlevi gerektiren mevcut işiniz için ek bir özellik olacak.
future blog html

Bodo – Ücretsiz Duyarlı HTML Kişisel Şablon

Bodo, portföy meraklıları için son zamanlarda yayımlanan güzel bir html şablonu. Bu şablon duyarlı ve muhteşem açılır pencere, baykuş atlıkarınca kaymak, temiz tipografi ve tasarım vb. Gibi etkileyici özelliklere sahip. Açılır pencereler gerçekten klasik ve tüm bu web sitesini yalnızca bu geçişle hissedeceksiniz. Demo şu anda mevcut değil.
Bodo - Free Responsive HTML Personal Template

Retrospect

Bu, etkili bir işletme şablonu için minimum özelliklerle tasarlanmış duyarlı bir şablondur. Şablon, yumuşak bir menü, hoş bir başlık görüntüsü ve portföy bölümleri içerir.
a elegant html website template

Lens

Fotoğrafçılar, mükemmel çekimlerini göstermek için her zaman yaratıcı bir site tasarımı ararlar. Bazıları için gösteriş yapmak bir hobi olabilir, ancak bazıları için projelerinin sıkı bir portföyüdür. Yanıt veren bir web sitesi oluşturmak en son çerçevelerle bugünlerde daha kolay hale geldi ve bu nedenle bir web sitesinde dikkat edilmesi gereken tek şey işlevsellik. Mercek, hayattan daha geniş tam genişlikli kaydırıcıya ve tonlarca görüntüde daha kolay arama yapma işlemini sağlayan parlak bir kenar çubuğuna sahip profesyonel fotoğrafçılar için bir temadır.
responsive site template for photography pros

Spectral

Bir web sitesi şablonu sizi ilgilendiriyor mu? O zaman bu tamamen benzersiz el yapımı bir tasarıma sahip iş siteniz için ücretsiz bir şablon elde etmek için bir şans olabilir. Tasarım düzeni, ihtiyaç duyduğunuz bölümleri değiştirerek değiştirilebilir, ancak bu şablonun herhangi bir amaç için kullanılabileceği gerçeği inkar edilemez. Site tasarımı, otomotiv, serbest portföy, muhteşem seyahat blogları, fotoğraf galerileri ve daha pek çok tasarım gibi düşünülemez web siteleri bu hazır şablonla yapılabilir.
spectral - free multi html5 template

Oxygen – Bir Sayfa HTML Şablonu

Oksijen, bir web sitesi düzeni ve duyarlı tasarımıyla müşterileriniz için benzersiz bir düz tasarım iş şablonu oluşturmak için kullanışlı bir iş şablonu olacaktır. Onun satış hizmetleri veya android için en son uygulamalarınızı gösteren ios telefonları bu şablon, tasarımcı ve geliştiricilere aynı şekilde bir nimettir.
Free Bootstrap One Page html Theme

Mobirise Önyükleme Şablonu

Web sitenizi oluşturmak için ücretsiz bir şablon arıyorsanız, Mobirise başlamak için idealdir. Bu özellik zengin bir şablon ve çok sayıda eklenti ile birlikte geliyor. Herhangi bir kodlama deneyimi olmayan kullanıcıların birlikte çalışmasını kolaylaştıran bootstrap çerçevesine dayanır. Üç hazır ana sayfa mizanpajı ve bir blog ile birlikte olduğu gibi dakikalar içinde tamamen işlevsel bir site oluşturun. Mobirise SEO optimize edilmiş ve% 100 mobil dostu yani her cihazda da iyi görünüyor.


Gerekli tüm tasarım öğeleri, web sitesini sıfırdan tasarlamaya başlayabileceğiniz şablonu içerir. Paralaks arka plan kaydırma efekti ve yapışkan gezinme, tasarımı gerçekten zarif kılan sözlerden başka şeylerdir. Bu şablon, en yeni uygulamalar, hizmetler ve ürün açılış sayfası tanıtmak isteyen işle ilgili web siteleri için uygundur. Şablon hem ticari hem de kişisel kullanım için ücretsizdir. Genel olarak mükemmel bir profesyonel görünümlü web sitesi oluşturmanıza yardımcı olacak birçok yazı tipi ve düğme rengi seçenekleri ile birlikte gelir.
mobirise free bootstrap template

Brandy – Ücretsiz Portföy Şablonu

Brendi, projelerinizin benzersiz bir şekilde portföyünü sergilemek için harika bir html teması. Çalışmalarınızı farklı şekillerde sergileyen özellikler içeren duyarlı bir düzen tasarımı ile.
A portfolio css3 website template

Capture – Ücretsiz Bootstrap HTML şablonu

Burada kamera işlevini gösteren mobil bir uygulamayla ambiyansı ayarlamak için harika ve zarif bir html şablonu. Bu önyükleme şablonu, çevrimiçi satmak istediğiniz tüm hizmetler için kullanılabilir.
capture- free bootstrap html5 template

Bukku – Ücretsiz HTML / CSS Kitap / eBook Şablonu

Bir e-kitap veya fiziksel kopya satmak için benzersiz tipografi ve okunabilirliğe sahip temiz bir Bootstrap 3.x şablonu kullanılmıştır. Her ne kadar bu ücretsiz e-kitap şablonu herhangi bir amaç teması gereksinimleri için kullanılabilir. Duyarlı bölümlerin yanı sıra duyarlı tasarım ve tipografi bu html şablonunun dikkat çekici noktalarıdır.


Çıkış: Haziran 2015
ebook -free html5/css3 bootstrap template

Mobirise

Bu, mobil uygulama tanıtımı için ücretsiz bir web sitesi bir sayfalık duyarlı bir şablondur. Şablon, 50’den fazla temiz ve modern web bloğu (yapışkan açılır menüler, tam ekran tanıtımlar, paralaks, video arka planlar, karuseller, sürgü, resim galerileri, özellikler, simge kutuları, medya, makaleler, blog yazıları, referanslar, sosyal paylaşım, Bizi takip edin, fiyat tabloları, abone formları, iletişim formları, haritalar, altbilgiler) ve birkaç dakika içinde benzersiz bir web sitesi oluşturmak için tam seçenekler sağlayacak önceden tasarlanmış 4 sayfa.
free-website-templates

La Casa – Gayrimenkul HTML şablonu

Sadece bir anasayfa şablonu olan gerçek bir html5 hazır web sitesi, e-ticaret desteğiyle temiz bir kişisel tasarım oluşturmak için hala yararlı olabilir.
real estate html

Modex Bootstrap portföy teması

Bu yeni portföy tasarımını şık bir açma / kapatma düğmesi ile tam sayfa başlığıyla kucaklayın. Duyarlı portföy şablonu birden fazla cihaz için uygundur ve düz bir tasarıma sahiptir.
creative bootstrap

Drifolio – HTML Portföyü şablonu

İş profilinizi harika animasyonlarla sergilemek için yeni bir tasarım şablonu. Bu şablonun duyarlı sayfa düzeni, portföyünüzü ayarlamak için tüm benzersiz özelliklerle çekicidir. Css ile birlikte gelen bu ücretsiz şablonu deneyin, html dosyaları indirin.
drifolio

SquadFree – Bootstrap Ücretsiz HTML Şablonu

Herhangi bir çevrimiçi işletmede yer alan profesyonel başlangıç ​​web siteleri için tek bir sayfa şablonu bu ücretsiz şablonu kullanabilir.
squad

Sublime – Çarpıcı HTML5 / CSS3 Web Sitesi Şablonu

Sublime yeni başlayanlar, yaratıcı ajanslar ve portföy web siteleri için mükemmel, temiz ve çarpıcı bir web sitesi şablonu. Şablon, aralarından seçim yapabileceğiniz iki sayfa mizanpajı ile tasarımda duyarlı.
sublime

Timber – Ücretsiz Bir Sayfa Önyükleme Şablonu

Timber, bootstrap duyarlı çerçevesi ve uzun bir web sitesi tasarımı düzeni kullanılarak oluşturulmuş yeni yayınlanan bir tema. Portföy, galeri, harita ve iletişim sayfasını arayan işletme web sitesi için mağazada uygun olan özellikler ve günümüz şablon oluşturma için gereken hemen hemen her şey Timber şablonundadır. Daha net bir anlayış için demoyu kontrol edin.
timber

E-Shopper – En İyi Ücretsiz E-Ticaret HTML Şablonu

Çevrimiçi alışveriş mağazanız için benzersiz bir kaydırıcı, tam işlevli kenar çubukları ile inanılmaz özelliklere sahip bir e-ticaret önyükleme şablonu burada ücretsizdir. Ürün listesi, bu html şablonuyla, sepete ekleme seçenekleri ve görüntü önizlemeleriyle birlikte sağlanan iç ürün sayfalarıyla birlikte agresif bir şekilde görüntülenebilir.
ecommerce shopping html template

AdminLTE Dasboard ve Kontrol Paneli Şablonu

Html5, css3 geçerli standartlarında yapılan duyarlı yönetici panosu şablonu halka ücretsizdir. Bu yönetici şablonu, önyükleme çerçevesine dayanır ve daha büyük ve daha küçük görüntüleme aygıtlarına ölçeklenebilir. Seçilebilecek 1000’den fazla simgeyle ve büyük kullanıcı arabirimi öğeleri kümesiyle bu pano şablonu tüm yönetici temalarınızın temeli olacaktır.
admin-template

Magnetic – Ücretsiz Fotoğraf Web Sitesi Şablonu

Fotoğraflarınızı veya tasarım portföyünüzü sergilemek için tamamen etkileyici bir ücretsiz HTML5 fotoğrafçılık web sitesi şablonu. Bu en son html portföy şablonu, portföy web siteleri için de çıtayı yükseltecektir. İç bölüm içeriği de çok iyi görünüyor ve tüm şablon mobil, tabletler vb. Üzerinde düzgün ölçeklendirme için tasarım konusunda duyarlı. Tam genişlikte iletişim sayfası ve sol kenar çubuğu kolay gezinme ve sosyal simgeler eklemek için şaşırtıcı olacak.
Magnetic

Mabur Portföy Teması

Son zamanlarda w3 düzenleri tarafından yayınlanan bir düz ve minimalist html şablonu indirmek ücretsizdir. Portföy tasarım gereksinimlerinizi karşılamak için gereken mükemmel web öğeleri bu şablonda iyi kullanılır.
mabur

Modern Bootstrap HTML Şablonu

Kurumsal web ajansları için önyükleme çerçevesi üzerine kurulmuş ücretsiz bir html web sitesi, büyük veya küçük markaların tümüne adalet sağlayacaktır. Bu duyarlı önyükleme html şablonu düz ve tüm css elemanları ürün farkındalığı için dört sütun kutusu, sürgüleri, portföy öğeleri ile birlikte vitrin özelliği. Temanın portföylü ana sayfa ekranına ve harekete geçirici unsurlara çağrı yapan dört renkli bir düzeni var.
Moderna-Bootstrap

Sport İşletme Html Şablonu

Yakın zamanda tasarlanan ticari html şablonu için asgari bir açılış sayfası kişisel ve ticari projeler için kullanılabilir. Bu ücretsiz indirme html, css, jquery tüm gerekli dosyaları içerir, böylece hızlı bir şekilde yeni iş web sitenizi başlatabilirsiniz. Bu, mükemmel bir yanıt veren açılış sayfası öğesi, doğru dönüştürmeleri elde etmek için işlem çağrısı düğmesini gösteren tam genişlikte kaydırıcıdır.
Sport Business Html Template

Crafty – Kurumsal HTML Şablonu

Herhangi bir kurumsal firma veya hizmet şirketi için uygun olan bir iş html5 css3 şablonu. Tema, eylem çağrısı çağrısı ve daha iyi dönüşümler için uygun bir açılış sayfası oluşturmak için gerekli öğelerle uyumludur.
crafty1

Infusion – Tek Sayfa İşletme Portföyü Şablonu

Infusion, tam işlevsellik ile duyarlı şablon tasarımı gerektiren son kullanıcı için css3 standart HTML5’te tasarlanan pürüzsüz bir iş portföyü şablonudur. Farklı özelliklere sahip yerleşim seçenekleri ile web sitesinin herhangi bir bölümündeki eylem öğelerine şaşırtıcı çağrı ekleyin.
Infusion

Yebo – Düz HTML CSS Kurumsal Şablonu

Tema bisiklet resimleri ile yapılmış ancak bir bisiklet şablonu gerektirmiyor. Görüntüleri istediğiniz gibi değiştirebilir ve yalnızca bir sayfalık uzun portföy galerisi, tam genişlikte görüntü kaydırıcısı, duyarlı düzen tasarımı vb. Ekleyebilirsiniz. Bu tema yayınlandı ve yükseltilmesi gereken işletme web sitesi için sahip olması gerekiyor. Logo bana hafif oyunun çocuğunu hatırlatıyor.
Yebo HTML5 Template

Twenty HTML5 Paralaks Şablonu

Blog öğeleri, paralaks arkaplan efektleri içeren eylem düğmelerine çağrı, sosyal medya altbilgisi vb. Dahil, duyarlı düzen içeren en yeni HTML5 için benzersiz bir sayfa şablonu.
Twenty HTML5

Urbanic – Önyükleme Şablonu

Bir bootstrap html5, web sitenizi derhal derhal başlatmak için temas, yaklaşık, blog vb. Sayfalar içeren css3 şablonu. Bu mobil, tablet hazır şablon maksimum etki için önyükleme çerçevesi ile inşa edilmiştir.
Urbanic Bootstrap Template

Vitrin Tasarımı HTML Portföyü Şablonu

Freebies sergilemek için bir portföy, tasarım ajansınızın projeleri ücretsiz indirmek için burada. Şablon duyarlı ve mobil hazır.
portfolio-html-Template

Mamba Tek Sayfa Şablonu

Mamba, önyükleme çerçevesi ve düz tasarım öğeleriyle birlikte gelen modern tarayıcı uyumluluğu için bir şablondur. Duyarlı düzen, birden fazla cihaz platformunda faydalı olacaktır.
Mamba-Free-one-page-template

Ücretsiz HTML Fotoğrafçılık Mobil Web Sitesi Şablonu

Gerektiği gibi harika galerideki görüntüleri göstermek için sıralanan şaşırtıcı portföy elemanı ile duyarlı bir fotoğrafçılık şablonu. Paralaks etkileri, portföy – fotoğrafçılık web siteleri için bu ücretsiz şablonda seveceğiniz bir etki olacaktır.
KreativePixel Website

Ücretsiz Retina Hazır Duyarlı Uygulama Açılış Sayfası Web Sitesi Şablonu

Açılış sayfası genellikle bir uygulamanın veya yazılım reklamının, arama sonucunun veya bağlantının mantıksal bir uzantısı olan yönlendirilmiş satış kopyasını görüntüler.
Landing-Page-iPhone-Android-App

Düz Tasarım Portföy Şablonu

Bu HTML / CSS şablonunu ücretsiz olarak indirebilirsiniz, çünkü bu portföy şablonu iki sürümde, bir tanesi birden fazla sayfa, ikincisi de güzel sayfa kaydırma efekti içeren tek sayfa sürüm.
flat-design-mini-portfolio-featured

Brushed | Duyarlı Bir Sayfa Şablonu

Brushed Twitter Bootstrap Framework dayalı Ücretsiz Bir Sayfa Duyarlı HTML Şablonu. Retina Ekranlar için optimize edilmiştir (iPhone, iPad, iPod Touch ve MacBook Pro Retina).
Brushed Responsive One Page Template

Büyük Resim HTML5 Şablonu

Big Picture’e hoş geldiniz; HTML5 UP tarafından tasarlanan, skelJS tabanlı ve Creative Commons Attribution 3.0 lisansı altında ücretsiz olarak sunulan hızlı bir site şablonu.
Big Picture HTML5 UP

Tesselatte – Ücretsiz, duyarlı bir site şablonu

Ücretsiz indirmek için basit ama tamamen duyarlı bir site html şablonu.

teslaa

OVERFLOW

Bu şablon hmtl5, css3’ü yaratıcı web sitenizin dokunuşuna özgü benzersiz web elemanları ile şikayet ediyor.
OVERFLOW

Runkeeper mobil uygulama Duyarlı web şablonu

Runkeeper, Ürün Bazlı ücretsiz, Duyarlı bir web tasarım şablonu. Bu şablonu herhangi bir mobil uygulama web sitesi için kullanabilirsiniz, bu web şablonunu parlak bir tarzda oluşturuyoruz, ancak bu şablonu gereksiniminize göre kullanabilirsiniz.
Runkeeper Website Template

Langırt Duyarlı Izgara Stil Blog Düz web şablonu

Webworld v2 profesyonel bir ücretsiz kurumsal Flat Responsive web tasarım şablonu. Bu şablonu herhangi bir web sitesi için kullanabilirsiniz, bu web şablonunu kurumsal tarzda oluşturuyoruz.
Pinball Website Template Home

Bak One singlepage Flat Kurumsal Duyarlı web sitesi şablonu

İyi bir renk şeması ve iyi bir element akışıyla tasarlanan Bak One, bu ücretsiz web tasarım şablonunu kullanmayı planlıyorsanız, göz önünde bulundurmanız gereken güçlü noktalar.
The Bak-one Website Template

Ücretsiz Şablon Ürünler: Birinde 4 HTML Şablonu

Bugünün freebie’si, Twitter Bootstrap ile oluşturulmuş ve Produkta adlı bir diğer duyarlı HTML şablonu. Bu tema, yeni ürün veya hizmetinizi başlatmak için mükemmeldir ve dört farklı şablonla gelir: video, mobil / iphone uygulaması, ebook ve yakında.
Produkta - Responsive Product Showcase

Website – HTML5, CSS3, jQuery

Skeleton grid tabanlı az sayıda yararlı jQuery eklentisiyle HTML5, CSS3’te kodlanmış, duyarlı bir giriş sayfası.
Great Page title

Prologue | HTML5

Bu Prologue, basit, tek sayfalık duyarlı bir site şablonu. Temiz, minimalist bir tasarıma ve navigasyon bağlantılı kaydırmalı yapışkan bir kenar çubuğuna sahiptir.
Prologue HTML5 UP

HELIOS

Temiz, modern ve daha küçük (daha geniş) ekranların avantajlarından yararlanmak için tasarlandı.
helios

Telephasic | HTML5 Tema

Bu Telephasic, her şeyden ilham alan keskin ve modern bir tasarıma sahip, ücretsiz, duyarlı bir site şablonu!
Telephasic HTML5

Strongly Typed

Minimal, yarı retro görünümlü ve isminden de tahmin edebileceğiniz gibi, tür üzerinde güçlü bir vurgu yapan yeni bir site şablonu. HTML5 ve CSS3’te yerleşik olarak tamamen yanıtlıdır ve tüm temel sayfa öğeleri için stil içerir.
Strongly Typed HTML5 UP

Escape Velocity

Tüm temel sayfa öğeleri için düz (ancak düz değil) minimalist tasarım, geniş düzen ve stil içeren yeni bir tasarım. Demo, olağanüstü yetenekli Felicia Simion’un harika görüntülerini sunuyor.
Escape Velocity

Striped

Ve işte yeni: Temiz, minimalist bir tasarıma, tüm temel sayfa öğeleri (blok alıntılar, tablolar ve listeler dahil) için stil, yeniden konumlandırılabilir bir kenar çubuğu (sol veya sağ) ve hızlı ve kolay için tasarlanmış HTML5 / CSS3 koduna sahip olan çizgili özelleştirme.
Striped HTML5

Appz Tek sayfa Duyarlı web sitesi şablonu

Appz, Html5, Css3 for Mobile uygulama tabanlı web siteleri için başka amaçlarla da kullanabileceği Html5, Css3 ile tasarlanan, tüm aygıtları desteklemek için üç farklı formatta gelen duyarlı ve Mobil dostudır.

iOS7 App Responsive Açılış Sayfası web şablonu

Ios7 Uygulaması açılış sayfası şablonu, mobil uygulamanızı pazarlamak için mükemmel olan bir IOS veya Android Mobile App vitrinini başlatmak için kullanılabilir. Bu duyarlı şablon uygulamaların ekranlarını görüntülemek için kaydırıcıyla birlikte gelir; resimlerin Mobil cihazlara sığdığı kaydırıcı demosunu kontrol edin.
App7 Website

Ücretsiz Düz HTML Portföy Şablonu

Tek bir sayfada gerekli tüm sayfa elemanlarını içeren ücretsiz bir html css şablonu birçok marka arasında ilgi çekiyor. Ana sayfa tema düzeni tasarımı, doğru farkındalık ve harekete geçirme harmanı ile web sitenizin ürün özelliklerini kaydırmak için oldukça kolaydır.
author-Website-Template


(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});