24 Adet Ücretsiz jQuery CSS3 İlerleme Çubuğu Eklentileri

tarafından
303
24 Adet Ücretsiz jQuery CSS3 İlerleme Çubuğu Eklentileri
24 Free jQuery CSS3 Progress Bar Plugins

24 Adet Ücretsiz jQuery CSS3 İlerleme Çubuğu Eklentileri

Dairesel ilerleme çubuğu ile yuvarlak Avatar

Fare tıklamasıyla ilerleme çubuğu eklemek farklı bir şeydir ve bu jquery eklentisi sadece şapka yapar. Tıkladığında avatar üzerinde bir yetenek yüzdesi gösterecek olan takımın ilerleme çubuğunu oluştur ve bu yüzde html dosyasında belirlenebilir.
avatar progress bar

Cool Number İlerleme çubuğu

Bu, html şablonlarınızda bir sayı gösteren görsel olarak çekici bir ilerleme çubuğudur ve herhangi bir tasarımda harika görünecektir. Yüzde karakter yok, ancak bu indirme dosyasında kullanılan ilerleme etiketinden hemen sonra “p” paragrafı ile kolayca ekleyebilirsiniz.
number progress bar in jquery css3

Dairesel İlerleme Çubuğu

Web tasarım projelerinizde kontrol edilebilir ilerleme çubuğuna sahip dairesel bir animasyon kullanılabilir.

circular progress bar

Ödeme İlerleme Çubuğu

Beş yıl ödeme aşaması ve 2019 yılı için tamamlama işleminin tamamlandığı hoş bir akışkan göstergeli, duyarlı bir css ilerleme çubuğu.

checkout progress bar

Piksel İlerleme Çubuğu

Animasyonun ilerleyen ucunda kare şeklinde bir bit bu ilerleme çubuğunu çok daha çekici hale getirir.

pixel bar

Pace – Otomatik sayfa yükleme ilerleme çubuğu

Otomatik bir web sayfası ilerleme çubuğu. Sayfanıza pace.js ve seçtiğiniz bir tema ekleyin; işiniz bitti! Pace, ilerlemeye karar vermek için Ajax isteklerinizi, olay döngüsü gecikmesini, belgeye hazır durumunu ve sayfanızdaki öğeleri otomatik olarak izler.
Pace page load progress bar

Dahili İlerleme Ölçerli Düğmeler

Bunlar, formları gönderirken veya AJAX aracılığıyla içerik yüklerken ilerleme göstermek için mükemmel olacaktır. Özelleştirmelerini kolaylaştırmak için CSS3 stillerini ve geçişlerini de kullanacaklar.
css progress

Hareketli Hedef İlerleme Çubuğu jQuery eklentisi

Bu eklenti, jQuery kullanarak animasyonlu bir ilerleme çubuğu oluşturmanıza olanak sağlar. Sadece gerekli girişi doldurun ve eklenti hedefinizin ilerlemesini hesaplar ve çıtayı canlandırır. Yükseltilmiş tutardan önce ve sonra koymak için bir metin belirleyebilirsiniz.
goal progress bar

Ücretsiz ilerleme düğmesi stilleri

Düğmenin kendisinin bir ilerleme göstergesi olarak görev yaptığı düz ve 3B ilerleme düğmesi stilleri kümesi. Düğmeyi perspektif olarak döndürürken düğmenin bir tarafındaki ilerleme göstergesini göstermek için 3D stilleri kullanılır.

progress button styles

ProgressJs – Tematik ilerleme çubuğu kütüphanesi

ProgressJs, geliştiricilerin sayfadaki her nesne için ilerleme çubuğu oluşturmasına ve yönetmesine yardımcı olan bir JavaScript ve CSS3 kütüphanesidir.

progress-js

ngProgress – Youtube Stil Çubuğu

ngProgress, bir şeyin yükleme durumunu göstermek için açısal bir sağlayıcıdır. Kullanım senaryoları normalden daha uzun süren bir eylemi veya sayfa görünümleri arasında basit yükleme işlemini gösteren harici kaynakları alıyor olabilir. Tercihli, sadece kaynak ağır siteler için.

ngprogress

Saf CSS İlerleme Çubuğu

Tamamen CSS 3 degradeleri, gölgeleri ve kenarlık yarıçapını kullanarak bir animasyon dokunuşuyla bir İlerleme Çubuğu uygulandı. Bu projenin amacı, modern web tarayıcılarında CSS3’ün yeteneklerini ortaya koymak ve bu ilerleme çubuğu tamamen CSS kullanılarak tasarlandı.

pure css bar

NProgress – İnce İlerleme çubuğu

Nanoskopik bir ilerleme çubuğu. Kullanıcılarınızı bir şeylerin olduğuna ikna etmek için gerçekçi kandırma animasyonları kullanın! Google, YouTube ve Orta’dan esinlenilmiştir.

nprogress

Dairesel İlerleme

Bağımlılık içermeyen ve yapılandırılabilir bir JavaScript dairesel ilerleme gereci.

circualar progress

Nanobar.js

Çok çok hafif ilerleme çubukları (~ 730 bayt gzipped). JQuery gerekli değil.

nanobar

Açısal yükleme bar

Fikir basit: Bir XHR isteği açısal olarak dışarı çıktığında bir yükleme çubuğu / ilerleme çubuğu ekleyin. Aynı süre içinde yapılan birden fazla istek, her yanıtın ilerleme çubuğunu uygun miktarda artırması için birlikte paketlenir.

angular loading bar

Ücretsiz jQuery Yüzde Yükleyici

jQuery.Per%Loader, bir ilerleme pencere aracını her yerde bulunan yatay ilerleme çubuğu / metin sayacından daha görsel olarak çarpıcı bir şekilde görüntülemek için bir jQuery eklentisidir. Eklenti minimum kurulum gerektirir ve kullanımı basit ve esnektir. Sadece 10kb (küçültülmüş) bir javascript dosyası gerekli (önerilen web fontu isteğe bağlı) ile zengin bir grafik görünüm için HTML 5 tuvalini kullanır. Görüntüler yerine vektörleri kullanır, böylece başlangıç ​​parametrelerini ayarlayarak çeşitli boyutlarda kolayca dağıtılabilir.
percentage jQuery loader

Ücretsiz Dairesel İlerleme Çubuğu – jQuery eklentisi

İndirme veya yükleme işlemlerinin akışını kontrol etmek için sınırsız seçeneklerle çalışan bir daire çubuğu.

Circular Progress Bar - jQuery plugin

Basit Ücretsiz jQuery CSS3 İlerleme Çubuğu

Bu ilerleme çubuğu, Zepto (veya jQuery) tarafından canlandırılan bir ilerleme çubuğuna hızlı güncelleme sağlamak için HTML5 özel veri- * özelliğini kullanır. Animasyon, tarayıcı boyutu değişirse yeniden canlandırmak için bir window.resize işlevine sarılır.
Super Simple Progress Bar

CSS 5 adım ilerleme çubuğu

CSS yalnızca 5 adımda ilerleme çubuğu. JS sadece demoyu canlandırmak için kullanılır.

CSS 5 steps progress bar

jQuery İlerleme çubuğu profili tamamlama

Profil tamamlama çubuğu için bir ilerleme öğesi kullanma. İstenen davranışı görmek için tıklama durumları eklendi; Vahşi doğada kullanıcı ilerleme çubuğunu buna göre harekete geçiren bir “kaydet” veya “ileri” düğmesini tıklar.

jQuery Progress bar profile completion

jQuery Image Preloader İlerleme Çubuğu

Sayfa yükleme yüzdesini gösteren değişken kaplamalara sahip ilerleme çubuğu.

Image Preloader Progress Bar

jQuery Form İlerleme Çubuğu

Basit form ilerleme çubuğu. Dribbble ilham.

Form Progress Bar

Ücretsiz YouTube İlerleme Çubuğu

İlerleme çubuğu yalnızca bir tarama oturumunda görülebilir, bunun bir A / B testi olduğunu farz ediyorum.

youtube

Düz Pasta Grafikler ve İlerleme Çubukları Şablonları (Maliyet: 6 $)

Animasyonlu düz pasta grafikler açıklama ve değer ile çubuklarını ilerleme. Web sitenizdeki etkileşimli infographics, Adobe Muse projesi veya iBooks için kullanılabilir. Kolayca yazı tipi, renk ve değerleri düzenleyebilirsiniz. Adobe Edge CC’de tamamen düzenlenebilir dosyalar.

premium loading bars