Stüdyolarda, Web Sitelerinde Kullanılan İyi Yapılmış Fotoğraf Logoları

tarafından
125
Stüdyolarda, Web Sitelerinde Kullanılan İyi Yapılmış Fotoğraf Logoları
30+ Well Crafted Photography Logos Used in Studios, Websites

 Stüdyolarda, Web Sitelerinde Kullanılan İyi Yapılmış Fotoğraf Logoları

Fotoğrafçılık, çekici ve şık bir tanıtım gerektiren canlı bir alandır. Bu nedenle, tasarımcılar fotoğrafçılık endüstrisine en uygun mükemmel tasarlanmış ve yaratıcı logoları tanıtmaya çalışıyorlar. Bununla birlikte, bazı insanlar fotoğraf şirketlerinin tanıtımında biraz daha dikkatli ve beklentilerini yerine getirmek için en iyi tasarıma ihtiyaçları var. Bu tür müşterilerle ilgileniyorsanız veya kendi fotoğrafçılık dükkanınız, ajansınız veya büyük bir şirketiniz varsa, işletme kimliği olarak mükemmel bir logo tasarımına ihtiyacınız vardır.


Birçok logo tasarımcısı, yaratıcı fotoğrafçılık logoları tasarlamak için farklı teknikler ve fikirler kullandı. Siz ve müşterileriniz için fotoğraf logoları tasarlarken daha yaratıcı olabilmek için deneyebilirsiniz. Bugün, mükemmel fikirler alabilmeniz için harika, yaratıcı ve iyi işlenmiş fotoğraf logoları ilham veriyorum. Tüm bu logolar, zamanın yetenekli logo tasarımcıları tarafından tasarlandı. Fotoğrafçılık firmanız için bir logo tasarlarken tereddüt hissediyor olabilirsiniz, ancak bu bir çözüm değil. Bir denemek ve verilen fikirlerden herhangi birini takip ederken nasıl çalıştığını görmek zorunda. Umarım bu yazı, logo tasarımı konusunda yardım almak için bu tür bir platform arayanların tümüne yardımcı olacaktır.


Her logo örneğini inceleyin ve tasarımcıların logo için farklı teknikleri ve temaları nasıl kullandıklarını görün. Tamamen aynı tasarımı takip etmemeye çalışın, fakat kendi yaratıcılık becerinizle değiştirmeye çalışın. Bu, logo tasarımlarınızın görünümünü ve çekiciliğini artırabilir. . Bazı genel ve basit fotoğrafçılık logoları ile başlayacağım, ama aynı zamanda mükemmel bir şekilde hazırlanmışlar.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Aşağıdaki logoları inceleyin, basit simgeler ve bazı metin formatlamalarına sahipler, ancak fotoğraf logoları olarak harika görünüyorsun. Tüm bu logoların tuttuğu ikonlar daireler, rüzgar çarkları, çiçekler, ağaçlar, eller, kızlar vb. tam bir görünüm için bazı metinler eklendi.

1. ShutterBug Logo

Shutter Bug Logo

2. PhotoBeard

PhotoBeard logo

3. Asfora Photography

Asfora Photography

4. Pineapple Studio

Pineapple studio Logo

5. One Tree Logo

award winning photography and film studio

6. K C III Photography

K C III Photography

7. Zanotti Photo

Zanotti Photo

8. Framestree Logo

Framestree Logo

9. Guardalume Final Logo

Guardalume Final Logo

10. La Belle Vie Photography

La Belle Vie Photography

11. Logos

Logos
Şimdi aşağıdaki logolara bakın, hepsinin basit metinlerden başka bir şey içermediğini göreceksiniz. Bu logolarda kullanılan bir simge yok ve yine de fotoğrafçılık logosu olarak mükemmel görünüyorlar. Metnin basit biçimlendirmesi ile diğerlerinden daha çarpıcı görünecek mükemmel logolar oluşturabileceğinizi göstermektedir. Bu fikri logolarınız için deneyebilir ve potansiyel müşterileri farklı ancak benzersiz bir şekilde etkileyebilirsiniz.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

12. AnviFoto

AnviFoto

13. Dmitry Tarasevich

Dmitry Tarasevich

14. Diana Gordon Photography

Diana Gordon Photography
Sonuncusu, ama en az olmayan, kamera olmayan fotoğraf logosu eksik ve garip görünüyor. Bu nedenle, her bir logoya kamerayı ana tema olarak eklemek onu mükemmel şekilde mükemmelleştirir. Logoları takip ederken tasarımcıların kameralarında farklı logoları nasıl kullandıklarını göreceksiniz. Bazıları renkli bir dokunuş veriyor, bazıları ise basit siyah kameraları simge olarak kullanıyor. Bazıları logoları kamera kullanma kavramını mükemmel bir şekilde genişletti. Standlı kamera, kamera gözü, eldeki kamera ve bu gibi birkaç tema aşağıdaki logolarda kullanılmıştır. Logoların çoğunun siyah veya beyaz olanlar yerine renkli kameralar içerdiğini fark edeceksiniz.

15. Ahmad Ahmad Photography

Ahmad Ahmad Photography

16. Wedding Photography

Wedding Photography

17. Cool Vibrant

Cool Vibrant

18. Dream Production

Dream Production

19. Fausto Vargas (Photography)

Fausto Vargas (Photography)

20. 10 Photography Logo Templates

10 Photography Logo Templates

21. Sniper Photography

Sniper Photography

22. Photography

Photography

23. Mr. & Mrs. Photographer

Mr. & Mrs. Photographer

24. DNA Studio

DNA Studio

25. Framed Elegance

Framed Elegance

26. Coldcrisps

Logo design for a local Photographer

27. Tait Photography

Tait Photography

28. DreamPix Studios

DreamPix Studios

29. Aperture Pinwheel

Aperture Pinwheel

30. Nefèr Photography

Nefèr Photography

31. Dirty Bird Photography

Dirty Bird Photography

Logo tasarlama hakkında daha fazla bilgi için kesinlikle mükemmel bir platform elde etme şansına sahip olduğunuza eminim. Bu kez, logo tasarlamaya çalışıyorsanız üzülmezsiniz, ancak yapamazsınız, çünkü burada mükemmel bir podyumdasınız.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});