En İyi WordPress Paylaşım Eklentisi Social warfare indir

tarafından
89
En İyi WordPress Paylaşım Eklentisi Social warfare indir
Social Warfare Review : The Best WordPress Sharing Plugin of 2018

En İyi WordPress Paylaşım Eklentisi Social warfare indir

Sosyal Savaş Eklentisi

Sosyal Savaş eklentisi, piyasadaki en iyi sosyal paylaşım eklentilerinden biridir ve daha iyi bir kullanıcı paylaşım deneyimi sunar. Sosyal Savaşın kullanıcıları için hazırladığı bazı heyecan verici özellikler var. Bu eklentinin sosyal paylaşım düğmeleri WordPress web sitenizde kolayca yapılandırılabilir ve size yaygın sosyal ağlar için özelleştirilmiş içerik oluşturma özgürlüğü verir. İçeriğiniz her paylaştığında eklenti, her sosyal medya platformu için özelleştirilmiş resimler ve mesajlar kullanır. Bu, paylaşıldıkları her ağ için sosyal medya yayınlarını optimize eder, içeriğinizin algılanabilirliğini arttırır ve sitenize daha fazla ziyaretçi ve müşteri çeker.
En iyi bölüm nedir? Bu eklenti wordpress.org deposunda ücretsiz olarak bulunur, ayrıca daha fazla özellik için bir premium eklenti bulunur.

Sosyal Savaş Eklentisini Ayarlama

Bu wordpress eklentisini kurmaya başladığınızda yazılım, gereksinimlerinize göre yapılandırılabilen özel bir yerleşik kullanıcı arayüzü ister.


 Kontrol panelinde anlaşılması ve doldurulması kolay alt bölümler vardır. Web sitenizdeki tweet’lerde ya da sosyal medya ikonlarının seçiminde belirtilmek isteyip istemediğiniz ya da web sitenizde istediğiniz sosyal ikonların yerleştirilmesi gerekenler gibi – ayarlayabileceğiniz fonksiyonlar vardır. Bu ve çok daha fazlası! Bütün bunlar sosyal savaş eklentisi 2.0 ile entegre yeni sürükle ve bırak kullanıcı arayüzü ile yapılabilir.


Sosyal paylaşımların sayısını gösterme ve hatta belirli bir sayı elde edildikten sonra göstermeye bile ayarlayabilirsin.
social-warfare-admin-panel
Sosyal paylaşım düğmelerine, seçiminize göre veya seçtiğinize göre özelleştirilmiş bir renk şeması verilebilir ve sosyal düğmelerinizin çekici görünmesini sağlamak için Sosyal Savaş ile birlikte verilen altı temadan birini seçebilirsiniz. Düğmeler animasyonludur ve paylaşım düğmelerini yüzdürme özelliğini kontrol edebilirsiniz.
customize social icons
Tweet’le tıklat özelliğinin yapılandırılabileceği dört farklı tema vardır. Farklı bir stil kullanmayı tercih ederseniz CSS’den yararlanabilirsiniz.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Bağlantı kısaltıcı alet kullanılabilir veya kullanılamaz. Kontrol panelindeki seçenek, kullanıcı adınız ve API anahtarınızla etkinleştirebileceğiniz Bitly servisini kullanmanızı sağlar.

Bitly Link Shortener service
Müşterilerinizi takip etmek önemlidir ve eklentideki Google Analytics, kesin bir sayımı korumanıza yardımcı olur.


Popüler yazılar anında ziyaretçilerin dikkatini çekmenin iyi bir yoludur, popüler yazılar widget’ı WordPress admin panelinden widget sayfası üzerinden web sitenize kolayca eklenebilir.


Yazılımın kurulumu basit ve widget’ler esnek ve kullanımı kolaydır. Eklenti web sitenize yüklendikten sonra kullanmaya başlayabilirsiniz.

Hem Ücretsiz hem de Premium Eklenti Özellikleri

Sosyal Savaş, bazıları ücretli iken bazıları ücretsiz olan çeşitli özelliklere sahiptir. Ücretsiz WordPress eklentisi, premium eklenti sürümüne göre sınırlı özelliklere sahiptir. Aşağıda, her iki eklenti sürümünde de size özellikler gösterilecektir.
 • Reddit, WhatsApp, Cep, Tampon, E-posta, Tumblr, korsan Haberler, StumbleUpon, Yummly ve Flipboard gibi diğer web sitelerinde sosyal paylaşım düğmelerinin kilidini açmak istiyorsanız, Twitter, Pinterest, Facebook, Google+ ve LinkedIn’e ücretsiz olarak erişebilirsiniz. belirli bir fiyat için onları açmak zorunda kalacaktı.
 • Hisse sayısı ücretsiz olarak görüntülenebilir, ancak söz konusu tweet sayısını görüntülemek için premium üye olmanız gerekir.
 • Web sitenizin en popüler yayınlarını görüntüleme ve kişiselleştirme seçeneğiniz olsa da, içeriğinizin her resminde görünecek olan ‘vurgulu pin düğmesini’ almak için ödemeniz gerekir, bu da onu kolaylaştırır ve resmin şansını arttırır. Pinterest’te paylaşılıyor.
Ücretsiz olarak gelen birçok kolay ve basit widget olmasına rağmen, belirli bir miktar için kilidi açılmış bazı harika işlevler vardır. Google Analytics, bağlantı kısaltıcı hizmeti, düğme tıklatma izleme, Zengin Pinler, SEO eklentilerinde bulunan Twitter Kartları vb. Özellikler, web sitenizi iyileştirmenize ve müşteri çevrenizi artırmanıza yardımcı olan özelliklerin tümüdür.

WordPress İçin Sosyal Savaşın Özellikleri

Sosyal Savaşı yapılandırırken seçtiğiniz seçeneklere göre, sosyal paylaşım düğmeleri web sitenizde yer alacak. Sosyal Savaş’ı diğer eklentilerden farklı kılan şey, web sitenizdeki her gönderi ve sayfanın düzenleme ekranında, içeriğinizi paylaşırken ziyaretçiler tarafından kullanılabilecek bir mesaj oluşturmak için kullanılabilecek bir özelleştirme paneli içermesi sosyal medya platformları. Onları seçmemeyi seçerseniz, yazılar başlıkları kullanılarak paylaşılır. Bununla birlikte, bu, içerik paylaşımcısının, web sitenizin içerik paylaşma yeteneklerine de eşlik eden görüşlerini eklemesini sağlar.
 1. Duyarlı Düğmeler
Akıllı telefonlar hayatı kolaylaştırdı ve insanlar bir şeyleri aramayı ve tüm çalışmalarını bir akıllı telefon aracılığıyla yapmayı tercih ediyor. Bu nedenle, ziyaretçilerinizin çoğunun web sitenize normal PC yerine akıllı telefon veya sekme gibi daha küçük bir cihazla erişmeleri olasıdır. Web sitenize bir akıllı telefondan erişilse bile sosyal paylaşım seçeneklerinizi açmaya hazır olmalısınız. Sosyal Savaş, izlenen cihazdan bağımsız olarak mükemmel görünen duyarlı sosyal paylaşım düğmeleri sunar. Yani, sosyal paylaşımınız engellenmiyor.
 1. Özelleştirilmiş İçerik ve Resimler
İçerik önemlidir, ancak bu günlerde kalabalık görüntülere daha fazla ilgi duyuyor gibi görünüyor. Çoğu insanın bilmediği şey, farklı sosyal sitelerin farklı boyutlardaki görüntüleri kabul etmesidir. Twitter, Facebook, LinkedIn ve Google+ yatay görüntüleri kabul ederken, Pinterest dikey görüntüleri tercih ediyor. Sosyal Savaş sizi kapsamıştır ve paylaşımda otomatik olarak uygun görüntüleri gösterecektir.
 1. Tıkla Tweet
Tweet’i göndermeden önce seçtiğiniz metni eklemenizi sağlayan bir başka etkili özellik. Bu özelliği kullanmak için tıklanması gereken WordPress posta editöründe Sosyal Savaş tarafından gömülü bir Twitter simgesi var. Gönderiye eklenecek metninizi oluşturabilirsiniz. İçerik yayınlandığında, oluşturulan metin teklifin altındaki “tweet atmak için tıklayın” bölümüne de eklenecektir. Oluşturulabilecek alıntıların sayısında bir sınırlama yoktur.
click to tweet style
 1. Pinterest’te resim paylaş
Bu özellik, Pinterest için optimize edilmiş bir resim yüklemenizi sağlar ve aşağıdaki özelliği etkinleştirerek etkinleştirilir. İçeriğinizdeki tüm resimler, kullanıcılar resmin üzerine geldiğinde bir iğne düğmesi gösterir. Pinterest pin sayısını arttırmanın en iyi yolu budur.
Image Hover Pin Button for pinterest
 1. Azaltılmış Yükleme Süresi
Müşteriler beklemekten hoşlanmaz ve yükleme süresi çok fazlaysa başka bir web sitesine giderler. Büyük özelliklere sahip birçok eklenti, web sitelerini yavaşlatma eğilimindedir, ancak bu, Sosyal Savaş’ta geçerli değildir. Site performansı, sosyal medya simgelerini çok hızlı bir şekilde yıldırım gibi yüklediğinden bu eklenti kullanılmasından etkilenmez. Görüntü ve yayın sayısından bağımsız olarak, eklenti web sitenizin yüklenme süresini engellemez.
 1. Sayıları göstererek sosyal sayaç
Düğmelerinizi paylaşmak, makalelerinizi önemlidir ve sosyal ağların paylaşım sayısını gösterme özelliğine sahipseniz harikalar yaratır. Bazı kullanıcıların çok paylaşılan içeriği paylaşma eğiliminde oldukları görülmüştür. Toplam hisse senedi sayısı, bu premium eklentinin yardımı ile de görüntülenebilir.
 1. Yüzen Sosyal Bar
Ziyaretçilerin ilgisini çekmenin, sosyal medya sayfalarınızı paylaşmanın birçok yolu var. Bunlardan biri WordPress web sitesinin altbilgisinde yüzmeye devam eden bir sosyal çubuktur.
Floating Social bar panel
 1. Paylaşımlarını Analiz Et
UTM izleme otomatik olarak paylaşılan bağlantılara eklenir, böylece Google Analytics’te herhangi bir sosyal ağın bireysel paylaşım sayısını bulabilirsiniz. Bağlantı kısaltıcı servisiyle hedef URL özelleştirmesi, içeriğinizi mümkün olduğunca çok sayıda paylaşmanıza olanak tanır. Her payı takip et.
UTM analytics tracking code
 1. Eklenti Uyumluluğu
Sosyal savaş Woocoomerce, Yoast eklentisi, Jetpack vb. Popüler eklentilerle birlikte kullanıldığında bilinen bir uyumluluk sorunu yoktur. Bu eklenti, ücretsiz eklentilerin çoğuyla da iyi çalışır.

Sosyal Savaş Eklentisinin Fiyatı

Abone olabileceğiniz üç farklı plan türü vardır. Daha yüksek fiyatlı planları seçerseniz, daha fazla web sitesinde Social Warfare Plugin kullanma seçeneklerine sahip olacaksınız.
 • Tek bir web sitesinde kullanmak için 29 $ / yıl
 • 135 $ / yıl, beş web sitesi için kullanılacak
 • 10 web sitesi için kullanmak üzere 250 $ / yıl
Geliştiriciler emanet ettiler, bu yüzden premium eklentinin tatmin edici olmadığını düşünüyorsanız, 45 günlük para iade garantisi veriyorlar.

Eksileri

Yazılımın pek dezavantajı yok gibi görünmekle birlikte, insanlar daha özgür özelliklerin erişilebilir olmasını beklemektedir. Ancak eklentinin kullanılabilir olduğu fiyat tamamen buna değer.

Son Karar

Sosyal Savaş, daha fazla trafik çekmenize, web siteniz için sosyal paylaşımları artırmanıza yardımcı olduğundan, WordPress blogları için iyi belgelenmiş ve kullanımı kolay bir eklentidir. Düzenli güncellemeler var ve geliştiriciler ortaya çıkan her boşlukta çalışıyor gibi görünüyor. Site performansı bir endişe ise, bu wordpress eklentisi ciddi bir sosyal vızıltı oluşturma çabanızda çok adaletli olacaktır.
Eklentinin yapılandırılması kolaydır ve size içeriğinizi paylaşmak için gereken birçok seçenek sunar. Sosyal Savaş, kullanımı harika bir eklentidir ve birçok blog yazarı tarafından şiddetle önerilmektedir. Sosyal medya pazarlaması herhangi bir web sitesi için önem kazanmıştır ve başarısı doğrudan işinize yansır. Her işletme web sitesi pazarlama için bir bloga ihtiyaç duyduğundan, daha iyi bir sosyal ilişki için mükemmel bir sosyal medya eklentisine ihtiyaç duyulmaktadır. WordPress CMS, birçok popüler eklentiyi desteklediği için blogcular arasında en iyi seçimdir. Bu eklentiyi yararlı bulmanızı ve paylaşımlarınızı artırmanızı umuyoruz. Eğlenin ve aşağıdaki yorumlarda ne düşündüğünüzü bize bildirin.