19 Adet En iyi WordPress Anket EKlentileri

tarafından
137
19 Adet En iyi WordPress Anket EKlentileri
19 Best WordPress Poll Plugins for Adding Polls

19 Adet En iyi WordPress Anket EKlentileri


(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Anketler, kullanıcıları ile etkileşimde bulunmak ve daha iyi tanımak isteyen herhangi bir web sitesi tarafından kullanılabilir. Bir web sitesinde gördüğüm çok basit bir anket sorusu cevaplamak için “evet mi hayır mı” ile “tasarımcı mısınız?” Dır. Geribildirim, bir konunun eleştirmen bile olsa alabileceği en iyi cevaptır. Toplam kullanıcı etkileşimini ve kullanıcıların web sitenizi nasıl kullandıklarını iyileştirir. İnsanlar aradıkları belirli bir konuyu kazdıklarında kolayca sıkılırlar. Basit bir anket kullanıcının havasını değiştirebilir, güven bana anketler etrafında oynamak için çok ilginç.


WordPress kullanıcıları çoğu durumda widget olarak entegre edilebilecek çeşitli anket eklentileri arasından seçim yapabilir. Bu konuda size anket eklentileri ile nasıl başlayacağınızı göstereceğiz. Sosyal oylama eklentisi, anketleri Facebook sayfanıza ve web sitesine eklemenize izin verir. Web sitenizde zaten anket kullanıyorsanız, buradan seçim yapabileceğiniz başka eklentiler de bulacaksınız. Web sitesinin genel havasını değiştirebilecek bazı En İyi WordPress Anket Eklentilerinin bir listesini derledim. Lütfen bu eklentiler hakkında ne düşündüğünüzü ve bunlar sizin için yararlı olup olmadığını yorumlarınızı paylaşın.


YOP Anket
Yop anketi, topluluğunuzdan ihtiyaç duyduğunuz cevapları almanın en kolay yolu olabilir. Oluşturun, yeni anketler ekleyin ve tekli, çoklu cevaplar ve daha fazlasını seçmek için seçenekler ekleyerek wordpress web sitenizde anket yapın.

YOP Poll

Hot or Not – Ücretsiz Anket Eklentisi

Hot or Not popülerliğine sitenizde yarışmalar düzenleyin ve ziyaretçilerinizin en sevdikleri şeyleri puanlamalarını sağlayın!

hot-not

Duyarlı Anket

‘Responsive Anket’, WordPress’te kolayca anketler oluşturmanıza olanak sağlar. Sonuçlar, tamamen özelleştirilebilir bir HTML5 animasyon çizelgesinde görüntülenebilir.

Responsive Poll

TotalPoll WordPess Eklentisi

TotalPoll anketler oluşturmanıza ve bunları yazılarınıza ve sayfalarınıza entegre etmenize, hatta herhangi bir widget alanında widget olarak kullanmanıza izin veren bir wordpress eklentisidir. Bu klasik wordpress anket eklentisi ile görüşler, oylar, fotoğraf oylama ve çok daha fazlasını oluşturun.
totalpoll

OpinionStage’den Sosyal Anketler

Opinion Stage sosyal anket eklentisi, web sitenize veya Facebook sayfanıza kolayca sosyal anketler (veya standart anketler) eklemenizi sağlar. Opinion Stage’in sosyal yoklama çözümünü kullanarak, siteler katılımı artırabilir, sosyal ağlardan anketlere ve sitelere trafik çekebilir, anket katılımcılarının iletişim, demografik ve sosyal niteliklerini keşfedebilir ve daha fazlasını yapabilir. Sosyal anket eklentisi ücretsizdir ve kurulumu ve kullanımı çok kolaydır.
social polls

Wedgies tarafından Sosyal Anketler

Takvimler, WordPress sayfanıza yerleştirebileceğiniz anketlerdir. Seyircilerinizi Wedgies aracılığıyla bir soru sorarak meşgul edin.

social polls

WP-Anket

WP-Anketler, şablonlar ve css stilleri ile son derece özelleştirilebilir ve WP-Anketlerin istediğiniz şekilde çalışmasını sağlamak için seçebileceğiniz çok sayıda seçenek var. Şimdi birden fazla cevap seçimini destekliyor.

wp-polls

Renkli Oy Verme

Sitenize çoktan seçmeli yanıtlar içeren anketler ekleyin. Sonuçları kırmızıdan yeşile veya istediğiniz herhangi bir renge göre görüntüleyin. Cevapları zorunlu yapmak ya da istememek. Mesajlara ve kısa kodlu sayfalara anketler ekleyin. Kurması ve kullanması kolay.
colored polls

YOP Anket

YOP Anket eklentisi, blog postanıza / sayfanıza kolayca anket eklemenizi ve anketleri WordPress panonuzdan yönetmenizi sağlar, ancak diğer benzer ürünlerden çok daha fazlasını sunuyorsa. Basitçe söylemek gerekirse, ihtiyaçlarınızı gözetmez ve hiçbir detayın hesaba kalmamasını sağlar.
yop poll

Dimbal Anket Dizini

Bu eklenti bu arada bir anket şablonu tanımlama seçeneği sunmuyor. Anket Dizini, yüzlerce önceden hazırlanmış kullanıcı anketiyle doludur. Her biri belirli popüler konulara ve kategorilere atanır. Listeden bir konu seçin ve Anket Dizini gerisini halleder. Web sitesi veya blog için taze içerik sağlamak için mükemmel bir kenar çubuğu eklemesidir.
Premium WordPress Anket Eklentileri

WordPress Kolay Yoklama Eklentisi

Bu eklenti, web sitenizi ziyaret edenlerin ilgisini çekmek ve fikir toplamak için yeni ve kolay bir yol sunar. Eklenti, ziyaretçilerinize oy verebilecekleri sorular sormanızı sağlar. Anketleri kutu veya çubuk grafik olarak görüntüleyebilirsiniz. Eklenti, yayınlarınızdan veya sayfalarınızdan herhangi biri için bir derecelendirme sistemi olarak kullanılabilir ve yalnızca bir tıklamayla oy kullanma seçeneği sunarak, yayınlarınızdan hangisinin gerçekten hoşlandığını bulmanıza yardımcı olur.
wordpress easy polling

WordPress Sosyal Anket Eklentisi

WordPress Sosyal Çağırma Eklentisi, popüler WordPress Kolay Çağırma Eklentisi ile birlikte çalışmak için ek bir eklentidir. Bu eklenti, WordPress Easy Polling Plugin’in satın alınmasını gerektirir. WordPress Easy Polling Plugin’in son sürümü olmadan bu eklenti çalışmayacaktır.

WordPress için Gelişmiş Anketler

ExtStore Advanced Polls, anketler yaratmanıza ve sonuçlarını güzel tasarlanmış açılan pencerelerde grafiksel grafikler olarak görüntülemenize izin veren bir WordPress eklentisidir. Anket sayısında herhangi bir kısıtlama yoktur, tek bir kurulum kullanıcısı ile anketleri sınırsız ekleyebilir ve yönetebilirsiniz.

Demo|Source
Advanced Polls

Pollify – Basit WordPress Anket Widget

Pollify, basit bir wordpress anket aracıdır, 3 güvenlik katmanı, 5 dil RTL desteği, kullanımı ve kurulumu kolay ve Google analytics entegrasyonu ile birlikte gelir.

İkilem WordPress Eklentisi

Hangisinin en iyi olduğunu hiç merak ettiniz mi? Artık web sitenize “Oldukça” tipi bir oylama ve oylama bölümünü kullanarak öğrenebilirsiniz. Web sitenizi ziyaret edenlerin fikir anketlerine dayanarak hangisinin daha iyi olduğunu bulun.

MoodThingy Mood Derecelendirme eklentisi

Burada ücretsiz bir sürüm bulunmaktadır. MoodThingy, herhangi bir blog yazarının, bir blog yazısı veya makalesinin duygusal geri bildirimlerini izlemek için kullanabileceği bir eklentidir. Eklenti, tüm gönderilerinizin altında otomatik olarak görünecek şekilde yapılandırılabilir veya kullanışlı bir WordPress etiketi kullanarak bir gönderi içinde herhangi bir yere manuel olarak yerleştirilebilir. MoodThingy istatistiklerinin bir gösterge panosu da sunulur, böylece okuyucularınızı geçen gün, hafta veya aydaki ruh halinize veya oy sayısına göre sıralandıran, eğlendiren, eğlendiren veya sıkan makaleleri görebilirsiniz.
moodthingy

Anket Kolaylaştı

Mesajlara kısa kod entegrasyonuna izin veren premium bir eklenti, oylamayı çok kolaylaştıracak widgetlar. Oylama sonuçları oylar üzerinden veya oylamadan önce görülebilir.

Poll Made Easy

WPolling Sistemi

Bu, WordPress web sitelerinize farklı tarzlardaki Anketleri kolayca yönetebileceğiniz ve ekleyebileceğiniz bir WordPress Eklentisidir.

poll plugin