PSD, AI, Word Docx’te 30 En iyi ücretsiz Özgeçmiş şablonları

tarafından
433
PSD, AI, Word Docx’te 30 En iyi ücretsiz Özgeçmiş şablonları
30+ Best Free Resume Templates in PSD, AI, Word DocX

PSD, AI, Word Docx’te 30 En iyi ücretsiz Özgeçmiş şablonları

Modern Özgeçmiş Şablonu

Tasarımcılarını, geliştiricilerini, girişimcilerini, yeteneklerini göstermek isteyen mezunlarını, portföylerini yaratıcı ve modern bir şekilde sunan ücretsiz bir özgeçmiş şablonu. Bu CV, 300dpi çözünürlükle geldiği için hazırdır ve CMYK renk standartlarını kullanır.


Ayrıca, belge boyutu ABD Mektubu (8,5 × 11 ″) olup, her tarafında uygun kanama ve kenar boşluklarıyla birlikte gelir. Metin ve görüntüleri gerektiği gibi düzenlemenizi sağlayan Photoshop PSD ve Microsoft word dosyalarıyla birlikte gelir.

File Content:

  • Cover (psd + doc),
  • Resume (psd + doc),
  • Portfolio (psd + doc).
modern free resume template for professional designers, graduates

Tasarımcılar İçin Ücretsiz Yaratıcı Özgeçmiş (Word’de Özel, Pdf)

Kişisel kullanımınız için her zaman zekice tasarlanmış bir özgeçmiş mi arıyorsunuz? Bu ücretsiz cv şablonu hayallerinizdeki özgeçmişinizi oluşturmak için size rehberlik edecektir. Kolay düzenleme için Word Docx ve Pdf belgelerini ekledim. A4 özgeçmişini daha sonra da 300 dpi’lik yüksek kaliteli çıktı olarak yazdırabilirsiniz.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Free Resume CV Template for Modern Look

CV – Ücretsiz Özgeçmiş Şablonu

Bu özgeçmişin içeriği özgeçmiş ihtiyaçlarınıza göre kolayca düzenlenebilir, çünkü bu özgeçmiş şablonu yeteneklerinizi sunmak için temiz bir düzen sunar.


Devam Biçimi: AI, PSD, Word
resume free

Ücretsiz Özgeçmiş Tasarımı

Kişisel özgeçmişinizi oluşturmak için ücretsiz indirmek için güçlü bir özgeçmiş şablonu. Bu ücretsiz özgeçmiş şablonunu Illustrator ve MS Word ile zevkinize göre düzenleyin.


Devam Formatı: AI, Word, PDF
free resume

Ücretsiz Minimalist ve Temiz Özgeçmiş | Word, PSD ve AI

Özgeçmişinizi güzel bir kapak mektubu ile birlikte göstermek için zengin ayrıntılara sahip temiz ve minimal bir şablon. Psd iyi katmanlı ve akıllı nesnelerle güzel bir şekilde gruplandırılmış ve bu kit ayrıca Illustrator AI dosyasını, MS word dosyasını da içeriyor.
graphics free resume psd files

Minimal özgeçmiş İndir

Kişisel özgeçmişiniz için minimalist bir görünüm sunan bir özgeçmiş veya CV şablonu. Bu şablonu MS word ve PSD formatında indirin. Bir tasarımcıysanız özgeçmişinizi müşterilerinize sunabilmeniz için beş maket seti de mevcuttur. Düzenlemesi kolay olduğu için sözcük belgeleri üzerinde tam kontrol sahibi olun. Bu, yüksek çözünürlüğe sahip ve standart CMYK renkleri kullanan yazdırılabilir bir şablondur.


Devam Biçimi: Word, PSD

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

resume-template-download-free

Aşçı Özeti Şablonu

Şefler için bir özgeçmiş şablonu, restoran çalışanları ücretsiz indirmek için kullanılabilir.


Biçim: PSD + PDF + Kelime
free resume template for chefs, restaurant employees

CV Tasarımı – Ücretsiz Özgeçmiş şablonu – vol. 2

Tamamen düzenlenebilir, basit bir özgeçmiş, A4 boyutunda, tüm katmanlar adlandırılmış ve gruplandırılmıştır.


Yüksek kaliteli PSD + PDF + Word.
template - vol

Basit Özgeçmiş Şablonu (Doc, Docx, IDML, INDD)

Bu ücretsiz PSD indirmesi ile kişisel özgeçmişlerinizi basit ve zarif bir şekilde oluşturun. Microsoft word veya herhangi bir alternatif kelime işlemci gibi yazılımlar doc dosyasını açmak için kullanılabilir. Diğer formatlar, popüler bir dergi düzenleme yazılımı olan Adobe Indesign’ı içerir. Bu kit ile birlikte bir kapak mektubu da verilir.
freebie-resume template in doc, docx

Ücretsiz Özgeçmiş şablonları – vol. 3 (PSD)

Tamamen düzenlenebilir, başka bir basit özgeçmiş, A4 boyutunda, tüm katmanlar adlandırılmış ve gruplandırılmıştır. Kullanılan yazı tipi: Roboto Light, Thin, Regular ve Bold.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

resume vol3

Ücretsiz Yaratıcı Özgeçmiş Şablonu (AI, DOC, DOCX)

Yeni işinize açılan bir kapı veya müşterileri etkileyebilecek yaratıcı bir özgeçmiş şablonuna sahip olduğunuzu hiç düşündünüz mü? Bugün burada tanıttığımız bu ücretsiz şablon, herhangi bir amaç için indirip kullanabileceğiniz türlerden biridir. Illustrator ai dosyasında ve indirmeniz için ayrı tutulan DocX ve Doc Formatlarında Microsoft kelimesi için olduğu gibi bu şablonla yeteneklerinizi ayarlayın.
creative-resume-free-psd

Dikey Devam Şablonu

Lözgeçmişiniz için yaratıcı bir şeyler mi istiyorsunuz? Gördüğünüzün tamamen farklı bir sürümü olduğundan ve bir dergi tarzına sahip olduğundan, karşılaşabileceğiniz diğerlerinden farklı bir şablondur. Bunu Illustrator ve word formatlarında indirebilirsiniz.
Vertical Resume Template - free psd, word doc

Kapak, Devam, Portföy PSD

Adlandırma devam ederken bu zip dosyası kişisel özgeçmişinizi oluşturmak için üç psd dosyası, isterseniz kapak mektubu ve bir portföy web şablonu içerir. Tüm katmanlar kolay düzenleme için iyi gruplandırılmıştır ve kolayca photoshop ile yönetebilirsiniz.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

free Resume and cover Template

Şablon PSD Sürdür

Tüm beceri setlerinizi, çalışma portföyünüzü, referanslarınızı ve daha fazlasını sergilemek için tasarlanmış alanlarla kişiselleştirilmiş bir özgeçmiş İki sayfalık psd dosyası, deneyiminizi kişisel özgeçmişinize eklemek için size çok daha fazlasını verecektir. Bu örnek, tasarımcılar ve web geliştiricileri için çok uygundur, ancak herhangi bir amaç için kullanılabilir.
resume free template psd

Ücretsiz Yaratıcı Özgeçmiş PSD

Her şey için yaratıcı tarafta biraz yüksek olanlar ve kişisel özgeçmişlerini şıklıkla sergilemek isteyenler için bir özgeçmiş sürümü. Psd dosyası, metin ve resimlerin kolayca düzenlenebilmesi için iyi bir şekilde katlanmıştır.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

free designer resume psd file

Yaratıcı Özgeçmiş Şablonu | PSD, DocX, PDF

Profesyonel çalışma portföyünüz için özgeçmiş oluşturmak için beyaz ve siyah renkli tema iki çeşidi olan harika bir ücretsiz psd şablonu. Bu indirme güncellendi ve üzerinde çalışmanız için kelime uyumlu docx formatı ekledik.
creative psd resume template

Ücretsiz Özgeçmiş / CV paketi (.PSD, .AI)

Illustrator Ai formatında 2 CV Baskı Versiyonu ve aynı zamanda ücretsiz bir Business Card – Ai dosyası içeren bu paketi edinin. DocX sürümü, sayfaların kolayca düzenlenmesini isteyen MS ofis kullanıcıları için uygun olacaktır.
cv template

Ücretsiz Sürdürme şablonunu indir (.AI)

Opensans, proxima nova gibi çift yazı tipleriyle gelen mükemmel ve basit bir tasarımcının özgeçmiş şablonu, kapak mektubu ve özgeçmiş için kullanılabilir.
resume cv

CV Özgeçmiş Şablonu (HTML, Word)

Bu asgari CV şablonu, mesleki becerileri hakkında çevrimiçi bilgi vermek isteyenler için mükemmel: eğitim, deneyim, ödüller ve eserler. Bootstrap’a dayanan modern, temiz ama esnek tasarım.
resume-template for html

Vita / Özgeçmiş / CV InDesign Şablonu

Indesign formatında ücretsiz bir özgeçmiş şablonu.

InDesign resume

Minimalist Özgeçmiş PSD Seti (PSD, AI, EPS)

Size başka bir harika minimalizm özgeçmiş şablonu getirmek için güzel bir özgeçmiş şablonu. İstediğiniz sayıda sayfayı kullanma özgürlüğüne sahip olduğunuz benzersiz bir şablon, yalnızca katmanları çoğaltın ve düzenleyin.
Minimalistic Resume

Ücretsiz Özgeçmiş / CV PSD

Kamu ve herhangi bir kullanım için ücretsiz PSD tamamen ücretsiz bir CV şablonu.

cv free

Ücretsiz Devam Şablon İndirme

Rabbe007 tarafından sunulan ücretsiz bir psd indirmesi olan havalı bir özgeçmiş tasarımı.

free_resume_cv

Ücretsiz Yaratıcı Özgeçmiş Şablonu (PSD)

Bu ücretsiz özgeçmiş ve kapak mektubu şablonu Yeşil, Mavi, Turuncu renk seçenekleri mevcuttur.

resume-pack

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});