30 En İyi Photoshop Logo Tasarım Öğreticileri

tarafından
221
30 En İyi Photoshop Logo Tasarım Öğreticileri
30 Best Photoshop Logo Design Tutorials

 30 En İyi Photoshop Logo Tasarım Öğreticileri

1. Etkileyici Metalik Bant Logosu

Grubunuza profesyonel bir görünüm verecek müthiş bir metalik grup logosu tasarlama adım adım öğreticiye bakın. Göz alıcı siyahımsı arka planını ve onu eşsiz ve çekici kılan mükemmel metalik metnini inceleyin. Bu eğitim, Photoshop kullanarak oyunlar, filmler ve müzik grupları için nasıl benzer logolar oluşturulacağını bilmenize yardımcı olacaktır.
Metallic Band Logo

2. Metal Araba Logosu Etkisi

Logoda krom efektleri oluşturmak, iyi bir öğretici ile öğrenme şansınız olursa zor bir iş değildir. Bununla birlikte, bu tür işlemlerin tamamlanması zaman alabilir, ancak bunun dışında, yararlı teknikleri öğrenmek için çok ilginç ve faydalıdırlar.


(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Metal Car Logo Effect

3. Suluboya Logosu Oluştur

Renkleri seviyor musun? Evetse, tutkunuzu yaratıcı ama kullanışlı bir tasarımda nasıl karıştıracağınıza bakın. Elbette, bu logo tasarım öğreticisinin yardımı ile Photoshop’ta suluboya bir logo oluşturmayı öğrenebilirsiniz.
Watercolor Logo

4. Origami Kuğu Logosu

Bu çok basit bir logo tasarımı, ancak tam bir görünüm için hala çok az çaba gerekir. Photoshop kullanarak bu logoyu nasıl oluşturabileceğinizi görmek için öğretici okuyun.
Origami Swan Logo

5. 3D Parlak Kutu Logosu

Logo oluşturma sürecini tam olarak bilmeyenler için, bu eğitimin mükemmel bir yardımcı olduğu kanıtlanacaktır. Çok basit adımlarla birisinin kendi 3D kutu logosunu nasıl oluşturabildiğini görün.


(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

3D Glossy Box Logo

6. Photoshop’ta Futbol Logosunu Deneyin

Spor sever her zaman tutkusuna ek bir motivasyon vermek için atletik bir şey bulur. Photoshop’ta bir futbol logosu tasarlayarak sizi ve spor tutkunu müşterilerinizi nasıl motive edebileceğinizi öğrenin.
Football logo

7. Apple logosu tasarlamayı öğrenin

Bununla birlikte, Apple logosu oluşturulması çok basit görünüyor; hala bunun temel olduğunu bilmen gerekiyor. İhtiyacınız olan farklı renklerde Apple logosunu nasıl oluşturabileceğinizi inceleyin.
Apple logo

8.Bir İşletme Logosu Tasarlama

Tamam, yani bir işletme logosu tasarlama projesi aldınız veya kendi siteniz için kendi logonuzu tasarlamak istiyorsunuz. Her iki durumda da, bu ihtiyacı nasıl çözebileceğinizi öğrenmek için bu eğitime bakın.
Business Logo

9. Kolay Hulk Logosu

Gençlik maceracı etkilere bayılır; bu nedenle, oyununuzu başlatıyorsanız, aşağıdakiler gibi dinamik bir logo oluşturmayı öğrenebileceğiniz mükemmel bir logo tasarım dersi aramalısınız.
Easy Hulk Logo

10. Transformer Stili Logo

Tarzında macera seviyorsanız, bu tutkunuz için en iyi öğretici. Nihai metalik bir logo nasıl oluşturabileceğinizi inceleyin.
Transformer Style Logo

11. Mercedes Logosu Tasarlayın

Otomobil aşığı, bu eğitici yardımı ile bir Mercedes logosu tasarlama konusunda birçok heyecanlı fikir edinebilir.
Mercedes Logo

12. Logonuza Tebeşir Etkisi Verin

Sadeliği sevenler için ve basit ama çekici logolar oluşturmak isteyenler için, bu eğitim en iyisidir.
Chalk Logo

13. Vektör Crest Logo Tasarlayın

Harika bir logo tasarımı, denemek istemeniz gerekir. Bu şaşırtıcı logonun nasıl hazırlandığını görmek için öğreticiyi inceleyin.
Vector Crest Logo

14. Eğim Kaydırma Etkisi

Logolarınızda mevcut efektler üzerinde kayma kaydırma efektleri oluşturmak için eğlenceye bakın veya bunu yenilerini deneyin.
Slip Scroll Effect

15. Mavi Laguna Logosu Nasıl Tasarlanır

Medya şirketlerine yönelik bazı logoları küçümsemek için yardım arayanlar için mükemmel bir rehber, bununla harika fikirler edinebilirsiniz. buna bir bak!
Blue Laguna

16. Klon Savaşları Logo Oluşturma

Metalik logoları tasarlamak için öğreticiyi inceleyin. Bununla birlikte en iyi fikirleri alabilirsiniz. nasıl kontrol et.
Clone Wars Logo

17.Dondurma Logosu Tasarımı

Dondurma severler, pub’ınız için mükemmel dondurma logosu almak için bu öğreticiyi takip edip edemeyeceğinizi görmek harika olacak. Bu logoda kullanılan nefis ve kremsi renk, onu dondurma severler için lezzetli kılıyor. Logonun benzersizliğini kontrol edin ve evet, Photoshop’ta tasarlamak çok kolaydır, deneyelim.
AI3

 18. Photoshop CC’de Logo Nasıl Tasarlanır

Photoshop CC’de bir logo tasarlamayı planlıyorsanız, bu eğitici videoyu izleyin ve harika bir tasarım fikirleri elde edin, harika bir logo tasarımı elde etmek harika bir fikir. Hadi bakalım!
logo in blood

 19. Illustrator ve Photoshop’ta Tipografik Logo Tasarlama

Bu, hem illüstratörde hem de Photoshop’ta logo tasarlamada hayati bir fikirdir. Kullanılan logo arkaplanına bakın ve logo metninin altındaki banner’a bakın. Illustrator uygulamasında bir logo tasarlarken zorluk çekiyorsanız, aynısını Photoshop’ta da deneyebilirsiniz.
typographic logo

20. Süpermen 3D Logo Tasarımı

Evet, çelik ve stil adamı – süpermen, adının başındaki özel bir logoya sahip. Öyleyse, ilham verici logo tasarımları oluşturarak eğlenelim.
Superman 3D Logo Design

21. El yazısı ile Logo Oluşturma

Logonuza el yazısı yaptığınız gibi özgün bir görünüm vermek istiyorsanız, bu eğitim size dinamik bir şekilde yardımcı olacaktır. Bu logoyu nasıl oluşturacağınız hakkında A-Z’yi birkaç dakika içinde kontrol edin.
hopscotch-tutorial

22. Photoshop’ta Bir Vektör Kafatası Logosu Tasarlama

Photoshop kullanırken çok basit ama şık bir kafatası logosu oluşturmak zor bir iş değil. Photoshop’un bu kafatası logosunu tasarlamanıza nasıl yardımcı olduğunu görün ve diğer logoları kolayca tasarlamak için size daha fazla fikir verdi.
Vector Skull Logo

23. Bir Hipster Stil Logosu Oluşturun

Hippi tarzı logolar, elbise ve giyim endüstrisinde çok popülerdir. Bu tür bir sözleşmeniz varsa veya kendi küçük mağazanızı yönetmeye çalışıyorsanız, işletmeniz ve müşterileriniz için mükemmel bir logo tasarlamak için bu öğreticiyi deneyin.
hipster logo

24. Photoshop’ta Tasarruflu Çocuk Logosu Tasarlama

Çocuk ve çocuğu kurtarmak için sosyal ve sosyal yardım faaliyetlerinde bulunan STK’lar ve sosyal yardım kuruluşları için, bu tür logolar onlara tam bir neden vermektedir. Bu yüzden bu logoyu deneyin ve bu tür logoları eskisinden daha kolay bir şekilde tasarlama fikrini kazanın.
save child logo tutorial

25. Photoshop’ta Bir Hipster logosu tasarlayın

Photoshop’ta yenilikçi bir logo oluşturmanın bir başka iyi örneği, adım adım tasarlayarak nasıl harika bir görünüm kazandıklarını görün. Böylece, daha fazla proje için böyle logolar tasarlamanın çok kolay olduğunu görebilirsiniz.
hipster illustration tutorial

26. Müthiş bir 3D Denizyıldızı Simgesi Oluştur

Logolar tasarlanırken 3D tasarımlar özellikle popüler hale geliyor. Bu mükemmel denizyıldızı 3D logo oluşturma öğreticisi, Photoshop’ta daha fazla ve daha fazla logo tasarlama konusunda size harika bir fırsat verecektir.
3d-starfish-icon

27. Çarpıcı bir Video Oyunu Logosu Oluşturma

Taşlı bir video oyunu logosu oluşturmak istiyorsanız, muhteşem fikirler almak için bu faydalı logo tasarımı eğitimini deneyin. Bu logoda kullanılan renk kontrastının yanı sıra metnin dokusu da oyun endüstrisi logoları için mükemmeldir. 
video game logo

28. Temiz Bir Profesyonel Logo Tasarımı Tasarlayın

Metinler ve simgelerle dolu bir logo istemiyorsanız veya temiz ve anlaşılır veya basit bir logo tasarımına sahip olmak istemiyorsanız, bu eğitimde sizi bir tane almaya yönlendirecektir. Beklediğinizden daha kısa sürede nasıl basit logolar oluşturabileceğinizi görün.
professional logo

29. Photoshop’ta bir ATI logosu tasarlama

ATI logosu çok yaygındır, yine de yeniden tasarlamak istiyorsanız, burada bazı gelişmiş fikirler bulacaksınız. Bu eğitime göz atın ve yaratıcılık ile nasıl yeni bir görünüm verebileceğinizi görün.
ATI Logo

 30. MAC OS X logosunu yeniden tasarlayın

MAC OS X logosu birkaç kez oluşturuldu ve yeniden tasarlandı. Hala yeni bir dokunuş yaratabileceğini düşünüyorsanız, bu öğreticiyi deneyelim ve nasıl yenilikçi bir MAC logosu hazırlayabileceğinizi görelim. Sadece bu değil, bu eğitimin yardımıyla başka birkaç logo tasarlamayı da düşünebilirsiniz.
MAC OS X Logo