En İyi 5 WordPress Seo eklentisi

tarafından
89
En İyi 5 WordPress Seo eklentisi
5 Best Essential WordPress SEO Plugins to Install

En İyi 5 WordPress Seo eklentisi

All in One SEO Pack

Mevcut sürüm 2.2.7.2 ve eklentinin toplam indirmeleri 20 milyona ulaştı. Bu, yeni başlayanlar için bile kurulumu oldukça kolay olduğu için, WordPress popülasyonunun çoğunluğu tarafından kullanılan seo eklentisidir. Hepsi bir seo içinde en son sürümü, en az 3.3 veya daha yüksek sürümleri olan bir WordPress kurulumunu gerektirecektir. Eklenti, WordPress 4.x ile de uyumludur.


Bu eklenti, arama motorlarının yazılarınızı, sayfalarınızı vb. Kolayca bulabilmesi için WordPress blog temalarını optimize ederek iyi bir iş çıkarmaktadır. Pro sürümü acemiler için değil, ancak kurulum ve harika bir topluluk ile daha fazla destek için alabilirsiniz.


Diğer seo eklentileri gibi temel görev de, sadece temel WordPress ayarlarıyla yapılamayan sayfa içi optimizasyon çalışmalarını kolaylaştırmaktır. Bu eklenti, web sitenizi optimize etmeye başlamak için çok sayıda özelliğe sahiptir. En iyi seçeneklerden biri web sitesine otomatik olarak meta başlıkları, açıklamalar ve etiketler eklemektir. Otomatik oluştur açıklama, All-in-one seo paketindeki gelişmiş bir ayardır, çünkü veriler gönderinizin içeriğini kontrol ederek otomatik olarak eklenir, ancak geçersiz kılma seçeneği ve gereksinimlerinize uyacak şekilde el yazısı, açıklama, etiketler ekleme seçeneği vardır . Harika özellikler seti ile genel olarak büyük eklenti.
allinone seo pack

WordPress SEO by Yoast

Yüklemeden sonra WordPress panosunda SEO adlı yeni bir panel bulacaksınız. Bu seo paneline tıkladığınızda Yoast WordPress SEO: Genel Ayarlar ile başlarsınız. Genel Ayarlar’ın altına, Google ve Bing’in Web Yöneticisi Araçları gibi farklı Web Yöneticisi Araçları programları için doğrulama kodları ekleyebilirsiniz. Başlıkları yeniden yazmaya zorlamak için seçenekler vardır, böylece genel seo ayarlarında bulunan WordPress ayarını kullanmak yerine yout seo içindeki ayar varsayılan olarak seçilecektir.(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});


Yoast eklentisi, yazılarınıza, sayfalarınıza, etiketlerinize, yazarınıza, kategorilerinize çok kolay bir şekilde başlık ve metas gibi özel şablonlar eklemenizi sağlar. Bunları, tüm web sitesi yayınlarınız, sayfalarınız ve hepsi bir arada seo paketi olarak kullanmayı tercih edebilirsiniz, yoast seo eklentisi, ayrı yayınlar için manüel olarak başlık ve meta ekleme seçeneği de sunar. Bu eklenti, birçok gelişmiş özelliğe izin verdiği için birçok teknoloji devi tarafından kullanılmaktadır.


Web sitesi için otomatik olarak meta oluşturmak için seçebileceğiniz 34 değişken vardır. Ayrıca, site için belirli meta etiketleri eklemek veya gereksiz bazı indekslemeyi kaldırmak için bazı site genelinde ayarları belirleyebilirsiniz. Yoast WordPress seo ile entegre bir XML site haritası üreteci var ve bir yazı eklediğinizde veya düzenlerken her zaman güncelleniyor. Web sitemi yout seo ile entegre ettiyseniz (Genel ayarlarda), site haritası içeriği otomatik olarak google web yöneticisi aracına güncellenir. Hepsinin favori özelliği, kategori tabanını (website.com/category/wordpress) kategori URL’sinden çıkarmaktır. Dahili bağlantı, eklentinin sağladığı ekmek kırıntıları desteği ile düzgün bir şekilde yapılabilir ve bu çok kolay. .Htaccess ve robots.txt dosyalarını düzenlemek, oldukça hoş bir özellik olan eklenti arayüzünden yapılabilir.


Bir makale göndermeden önce kontrol edebileceğiniz, yazı üzerine odaklanmış bir anahtar kelime kullanarak en iyi duruma getirebileceğiniz bir seo skoru sağlar. Eklenti, gönderinizi düşük ila iyi içeriğe göre derecelendirir. Odaklanmış bir anahtar kelime ekleyin, yayında bir seo kontrol yapın ve eklenti makaleyi geliştirecek alanları gösterecektir. Genel olarak klasik seo eklentisi, mutlaka denemek ve mutlaka sahip olmak. Geçerli eklenti sürümü son zamanlarda piyasaya sürüldü 2.3.5.

yoast seo plugin

Google XML Sitemaps

Bu eklenti yalnızca XML site haritası oluşturmak için kullanılır ve oluşturulan site haritalarını Google, bing, yahoo, ask vb. Gibi sitelere sitenizin arama motorlarında düzgün görünmesini sağlayacak şekilde ekleyebilirsiniz. İyi bir şey, yandaki hepsi bir arada seo paketi, Yoast WordPress SEO ve dışarıdaki diğer seo eklentileri boyunca bu eklentiyi kullanabilmenizdir. Toplam sunucu yükünü azaltmak için (zaten çok düşük) bu arada, sadece web sitenizdeki xml site haritası özelliğini devre dışı bırakmanız gerekir.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});Eklenti, web tarayıcıları için sitenizin eksiksiz bir yapısını oluşturacağından çok güçlüdür. Özel sayfaları, e-ticaret temaları tarafından kullanılan ürün sayfaları gibi yayınları bile algılar ve site haritasına ekler. Ayrıca, site haritası oluşturma konusunda tam bir esneklik sağlar; hangi yazı türlerinin endekslenmesine izin verileceğini seçebilir ve ayrıca belirli kategorileri hariç tutabilecek bir özelliği, genel listelemeleri önlemek için gönderileri de içerir.


Site haritası içeriğinizi sıklık seçeneğiyle nasıl endeksleyeceğinizi ayarlayın. Ana sayfanın sıklığını ve önceliğini, günlükleri sık sık güncellendikleri ve indeksleme servislerine bildirilmeleri gerektiği gibi günlük olarak ayarlayabilirsiniz. Site haritasını yeniden oluşturun ve bant genişliğini azaltmak için google, bing vb. Göndermek için sıkıştırılmış sürümünü kullanın. Bu eklenti gözünü kapalı olarak kullanabilirsiniz, çünkü ayarlandıktan sonra gerisini halleder. Sürüm 4.0.8, WordPress 4.x ile en son ve uyumludur.

xml sitemap generator 2014

WP Social SEO Booster

Artık herkes sosyal medyanın ziyaretçileri bir nişle alakalı hale getirmede önemli bir rol oynadığını biliyor. Toplam sayfa görünümlerinde bir artış elde etmek ancak nişimize ilgi duyan ziyaretçilerle mümkün olabilir. Sitenize sosyal medya ağlarından giren ziyaretçiler, herhangi bir hizmet satıyorsanız daha yüksek reklam geliri ve satış getirecektir. Sosyal medya ağlarınızı en son trendleri güncelleyerek, şimdi ve sonra harika konularla ilham vererek güncel tutmak her zaman çok önemlidir ve bir web yöneticisi bunu çok iyi bilir. Sürüm 1.2.0 en son sürümdür ve ayrıca postalardaki zengin snippet entegrasyonunu destekler.


Eklenti, Google arama motoru sonuç sayfasında zengin snippet’in görünmesini sağlayacak bir derecelendirme sistemi eklemenizi sağlar. Etki alanı ile birlikte google yazarlığınızı doğrulamanız önemlidir ve wp social bunu da yapmanıza izin verir.
Source
wpsocial seo

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});