En İyi 10 WordPress Otel Teması 2019

tarafından
214
En İyi 10 WordPress Otel Teması 2019
10 Best WordPress Hotel Booking Themes in 2019

 2019’da En İyi 10 WordPress Otel Teması

Müşterilerinizi yönetmek ve ödemeleri almak için tam özellikler sunan güçlü bir otel web sitesi oluşturma. Bugün bu elle tutulan WordPress otel temalarının yardımı ile, kullanımı kolay olduğu fark edilen web siteleri oluşturabilirsiniz.


Hepimiz bir otel sahibi olarak, otelinizi en iyi fiyat gruplarında listelemeyi biliyoruz, Booking.com, Airbnb, Kayak gibi otel bağlı kuruluşları bu işin önceliği olacak. Ancak, bu işletme listeleme web siteleri tarafından listelenen özelliklerin ve hizmetlerin bir sınırı vardır.


Ayrıca web siteniz, geri dönen sadık müşterilerinizin doğrudan sizden oda rezervasyonu yapmasını sağlar. Bu listeleme web sitelerine ödediğiniz komisyonlarda size binlerce dolar kazandırır.


Ücretsiz temalar ve amp; Premium temalar; Bu liste her ikisinden de en iyisini içerir. Ücretsiz temalar otel girişimleri için iyidir: Sorunsuz web sitesi oluşturma süreci için Premium temalar.


Müthiş değil mi? O zaman başla ve en sevdiğin şeyi seç.


Seçtiğimiz temalar, müşterilerin oda uygunluğunu kontrol etme, konaklama için rezervasyon yapma ve doğrudan ödeme yapma seçeneklerini aldıkları tek bir otel işletmesi için düzenlenmiştir.


Ayrıca otel sahipleri, otel, tatil evleri, kiralık hizmetler ve aile işletmeleri için bir web sitesi kurulmasını istediğinde, tüketici modelleri için işletmeler için de harika çalışır.

Hoteller (Trend)

hoteller theme
Hoteller, oteller için bir işletme web sitesi oluşturmak için eksiksiz bir paket sunar. Bu temayla başlamak kolaydır. Kurulum tamamlandığında, tek tıklamayla demo içe aktarma seçeneğini kullanarak istediğiniz altı ana sayfa düzeninden seçim yapabilirsiniz.


Ayrıca, otel odalarınız için sayfalar oluşturmak ve kolaylıklar, fotoğraf galerisi, rezervasyon seçenekleri hakkında ayrıntılı bilgi eklemek kolaydır. Bu noktada herhangi bir kodlama yapmanız gerekmez. Bu tema, Elementor’u (mükemmel bir sürükle ve bırak sayfa oluşturucu) içerir ve tam uyumludur; düzenleme işleminizi sorunsuz ve profesyonel yapar.


Güçlü rezervasyon sistemini kullanarak müşterilerinizin seyahat planlamalarına karar vermesini ve doğrudan rezervasyon yaptırmasını sağlayabilirsiniz. Kullanıcılar web sitenizi terk etmeden oda rezervasyonu yapacaklardır ve kullanıcılarınızı mutlu edecek çok sayıda ödeme yolu vardır.


Bu tema hızlı yükleme (kanıtı vardır) ve daha iyi SEO görünürlüğü için SEO için optimize edilmiştir. Programlamada sorun yaşayan ve herhangi bir özelliği kaçırmadan hızlıca bir web sitesi oluşturmak isteyen otel sahipleri için şiddetle tavsiye edilen bir temadır.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Bellevue (Populer)

bellevue
Bellevue, modern bir makyaj gerektiren otel ve tatil kiralama sitesi için mükemmel bir seçimdir. Yukarıdaki tema olarak, tek bir iş için el yapımı ve tesislerini tanıtmak.


Müşteriler rezervasyon sırasında uygun tarihler hakkında ayrıntılı bilgi almaktadır. Otel odalarınızın, süitlerin veya dairelerin uygunluğunu izleyen benzersiz bir rezervasyon sistemine sahiptir.


Müşteriler için doğrudan rezervasyon da kolaylaşır ve doğrudan ödeme alırsınız. WooCommerce eklentisinin tam entegrasyonu, booking.com, Skyscanner vb. Web sitelerine çeşitli ödeme ağ geçitleri ve bağlı kuruluş bağlantı ekleme seçenekleri sunar.


Önceden hazırlanmış sekiz ana sayfa gösterimi ile benzersiz görünümlü web siteleri oluşturmak için bir başlangıç ​​yapın. Elementor eklentisini destekler ve her tür sayfayı oluşturmak için 50’den fazla sayfa şablonu ekler.

Hotel Booking

Sekiz ana sayfa gösterimi ve Visual Composer tarafından desteklenen 100’den fazla sayfa oluşturucu öğeyle birlikte gelen zengin özellikli bir tema. Herhangi bir tema gibi, aynı zamanda tema-makeover gibi bir demo için tek tıklamayla demo ithalatçı ile birlikte geliyor.


Oda rezervasyonu, restoran menüleri, ayrıntılı otel olanakları, yakınlardaki turistik yerleri gösterme ve daha fazlasını gösteren sayfalar oluşturmanıza olanak sağlar. Rezervasyon sistemi sadece doğrudan rezervasyonu desteklemekle kalmayıp aynı zamanda Booking.com, Airbnb, Hostel World ve Trip Advisor gibi ortak programları da entegre ettiği için biraz farklıdır.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Hotel Master

İlk fark edeceğiniz şey tasarım; kutulu düzen ve arka plan desenleri web sitesini güzel bir şekilde açar. Ayrıca tüm web sitesi için ve ayrıca görüntü kaydırıcı için tam genişlikte bir düzen elde edersiniz.


İşletmeler için müsait odaları ve otel hizmetlerini gösterecek yeni sayfalar oluşturmak oldukça kolay bir işlemdir ve sayfa oluşturuculara gerek yoktur. Rezervasyon sistemi, müşterilerin takvim özelliği ile müsaitlik durumuna göre oda seçmesine olanak tanır. Ayrıca doğrudan ödemeleri yönetir ve size arka uçtaki ücretli müşteriler hakkında ayrıntılı bilgi verir.


Müşteriler rezervasyon işlemlerini kolaylıkla tamamlayabilir ve rezervasyon ortasında gerekli değişiklikleri yapabilirler. Tema beş ana sayfa demosu ile birlikte gelir ve ayrıca apartmanlar, pansiyonlar vb. İçin çalışır.

Leisure

İki renk seçeneğiyle otel işletmesi için güzel bir WordPress teması: siyah ve beyaz. Müşterilerinizi çekmek için otel süitlerinizi, tesislerinizi ve eğlence merkezinizi gösterin.


Yukarıda belirtilen temalar gibi doğrudan ödeme yapmak mümkün olmamakla birlikte, müşterilerin bir rezervasyon formu (ninja form eklentisi) aracılığıyla rezervasyon yapmalarını ve böylece e-posta bildirimleri almalarını sağlayan bir rezervasyon sistemi kullanır.


Dikkate değer diğer özellikler arasında yenilikçi bir sürükle ve bırak sayfa oluşturucusu (Görsel besteci), bir hava durumu eklentisi ve akıllı bir görüntü kaydırıcısı (Devrim) bulunur.

Calluna

Calluna modern ve taze bir tasarıma özellikleri ve lüks otel ve tatil yeri için iyi bir otel. Varsayılan renk şeması tüm web tasarımı lüks bir his veriyor.


Oda odası, otel uygunluğunun kontrolü, en son olayların ve rekreasyonun hedeflerine göre basit bir işlemdir. Arka ucunda, müşterileri rezervasyon imkanı olsun oda rezervasyonu, rezervasyon datessuch olsun.


WordPress bu temanın canlı kişiselleştiricisi, özellik ve kullanım kolaylığı için övgüye değer. Burada biçimlendirici ile yazı tipleri, renkler ve site düzenleri Web sitenizi sıfırdan ayarlamak için harika bir tema.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

İNDİR

Hotel WP (Populer)

Tema size lüks oteller, tatil köyleri ve apartmanlar için çalışıyor. Dahili demo alıcısını kullanarak en sevdiğiniz tema tasarımını seçebilir ve ana sayfaya başvurabilirsiniz.


Hotel WP, oda listeleri, fotoğraf galerisi oluşturmanızı ve aynı zamanda en son etkinlikleri listelemenizi sağlar. Varsayılan WordPress düzenleme özelliklerini güçlü Wpbakery sayfa oluşturucusuyla genişletir. Diğer önemli özellikler arasında müşteri incelemeleri, tamamen duyarlı tasarım, birden fazla blog düzeni bulunmaktadır.


Rezervasyon sistemi, kullanıcıların seçilen tarihler için müsait odaları kontrol edip doğrudan ödeme yapabilecekleri WP Otel Rezervasyon eklentisi ile inşa edilmiştir.

Morrison

Bu, yeni web sitenize zarif ve çekici bir görünüm sunan başka bir esnek ve gelişmiş otel WordPress teması.


Müşterilere oda rezervasyonlarında kolaylık sağlamak için güçlü bir otel rezervasyon sistemi içermektedir. Web sitesinde oda, yatak ve fiyatları yönetmek çok fazla ve herhangi bir müşterinin istediği odayı en kısa sürede bir e-posta bildirimi alıyor.


Retina için hazır tasarım, çapraz tarayıcı desteği, WPML desteği, mobil cihazlar için optimize edilmiş ve daha fazlası için web sitenizin işlevlerini genişleten harika özelliklere sahiptir.


Morisson, basit tasarımıyla web sitenizi kullanıcı dostu ve pek çok cihaz arasında uyumlu hale getirir.

Soho

soho theme
Soho Hotel, oteller, tatil köyleri ve seyahat işletmeleri için özel olarak tasarlanmış bir temadır. Otel sahibi olarak, işlevsel bir otel web sitesine benzeyen olağanüstü özelliklerin ve işlevlerin tadını çıkarabilirsiniz.


Tamamen özelleştirilebilir rezervasyon formu, çevrimiçi gezinmeyi müşterilerin gezinmesini ve düzenli bir şekilde rezervasyon yapmasını kolaylaştırır. İşletmenizin web sitesine yarar sağlayan diğer özellikler arasında oda kullanılabilirliği denetleyicisi, 4 renk şeması, 5 ana sayfa stili, referanslar için özel bir widget, PayPal ödeme sistemi ve mevsimsel fiyatlandırma seçenekleri bulunmaktadır.


Kuşkusuz bu temanın, otel işinizi büyütmek için yeterli alan sağlayarak web sitenizi yeni bir düzeye çıkarmasıdır.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Hotel Zante

İlk bakışta “Hotel Zante” teması hakkında dikkatinizi çekiyor, onun yeni tasarımı; ikincisi, tüm rezervasyon özellikleri ve entegrasyonu. Tek tıklamayla demo içe aktarıcıyı kullanarak içe aktarabileceğiniz 4 ana sayfa düzenine sahip olursunuz ve güçlü sayfa oluşturucusuyla göz alıcı sayfalar oluşturursunuz.


Temanın Airbnb, Booking, TripAdvisor ve diğer rezervasyon motorları gibi rezervasyon motorlarıyla kolay entegrasyonu var. Ön uçta, müşterilerin oda uygunluğunu kontrol etmelerini ve buna göre rezervasyon yaptırmalarını sağlar. Temanın arka ucunda, e-posta şablonları, oda fiyatları, engellenen tarihler, mevsimsel fiyatlar ve daha fazlasını oluşturma seçenekleri olan güçlü bir rezervasyon yöneticisi bulunur. Html ve css için Bootstrap çerçevesini kullanır.


İşletmeniz için bir otel web sitesi oluşturmak, bu tam özellikli tema ile kolaylaşır.

Sailing

sailing theme

Yelken, otel, tatil köyü ve iş web sitesi için ideal, zengin özelliklere sahip bir WordPress temasıdır. Temanın geliştiricisi, yukarıda listelenen otel işletmesi için başka bir temaya (Yelken v2) sahiptir.


Bu tema, yüksek performanslı bir otel web sitesini çalıştırmak için gereken özel özellikleri içermektedir. Duyarlı tasarım ve SEO optimizasyonu en üst düzeydedir ve bu tema aynı zamanda CSS için Bootstrap çerçevesini kullanır.


“WP Hotel Booking” rezervasyon sistemi eklentisi, tema geliştiricileri tarafından tema ile kusursuz çalışacak şekilde özel olarak hazırlanmıştır. Bu rezervasyon eklentisi çok esnek ve kullanıcı dostu bir rezervasyon sistemi, ödeme ağ geçitleri ve temiz bir kullanıcı arayüzüne sahiptir. Sürükle ve bırak arayüzünü kullanarak sayfanın görsel olarak çarpıcı olmasını sağlamak için renk, yazı tipi, düzenler değiştirilebilir.

Panagea

panagea WordPress theme
Panagea, müşteriler için doğrudan otel rezervasyonu sunarken, aynı zamanda güçlü bir arama motoruna sahip bir dizin listesi temasıdır. Kısacası, bu tema birden fazla otel, tur paketi, restoran oluşturmanıza olanak sağlar; iştirakler, otel zincirleri veya herhangi bir büyük otel işletmesi için üretilmiştir.


Bu tema, müşterileri için en iyi değerlendirmeleri içeren otelleri gösterdiği işlevsellikte TripAdvisor’a oldukça benzer. Rezervasyon sistemi herhangi bir otel temasıyla aynıdır; & amp; check-in yaptı kullanılabilirlik özelliği ile ödeme ve doğrudan ödemelere izin verme.


Özellikler bu tema için bir patlama; otel filtre modülleri, yön kontrolü, mevsimsel fiyatlar, arama motoru ve daha fazlası ile google haritası. Bu tema Bootstrap framework ve Visual besteci kullanmaktadır, bu yüzden geliştiriciler onu özellikleri için herkesten daha çok sevecektir.

Conclusion:

Hangi tema en iyisidir?


Hala kesinlikle “Bellevue” tavsiye ediyorum ve koşucu teması “Hotel WP”. Niye ya? Son birkaç yılda iyi kurulmuş ve büyük destek. Basitçe söylemek gerekirse, çalışırlar.


Ne düşünüyorsun? Yukarıdakilerden herhangi birini kullandınız mı? Düşüncelerinizi bizimle paylaşın. 🙂


(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});