E-Ticaret Siteleri için En İyi 15 WordPress Moda Temaları

tarafından
95
E-Ticaret Siteleri için En İyi 15 WordPress Moda Temaları

E-Ticaret Siteleri için En İyi 15 WordPress Moda Temaları

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Moda web siteleri, web tasarım dünyasının özel bir parçasıdır. Çekici tasarımın yanı sıra, ziyaretçiler bu web sitelerinden benzersiz bir şey isterler. Her moda sitesinde aynı yapıyı, aynı stili ve aynı içeriği görmek istemiyorlar. Bu nedenlerden dolayı, moda web sitelerinin özel bir bakıma ihtiyacı vardır.


Moda web sitelerinin popülerliğinden dolayı, WordPress için moda teması sıkıntısı yoktur. Ancak, bu temaların tümü işaretine kadar değildir. Bireyin bu engin seçenekler dizisinden en iyi seçenekleri öğrenmesi çok zordur. İşleri daha iyi hale getirmek için, bu yazıda çok çekici, kullanışlı ve benzersiz WordPress moda temalarının kapsamlı bir listesini hazırladık.

Moda Mağazası Duyarlı WordPress Teması

Moda Mağazası moda mağazası, butik, makyaj ürünleri veya giyim mağazası web siteleri oluşturmak için temiz, modern bir temadır. Bu HTML5 destekli tema tamamen duyarlı ve birden fazla renk şeması, mega menü ve Google Fonts desteği ile birlikte geliyor.
Fashion Shop

Angel – Manken Ajansı WordPress CMS Teması

Melek Model Ajansı teması, artisitik, fotoğrafçılık ve moda model web siteleri geliştirmek için mükemmel bir seçimdir. Çapraz tarayıcı uyumlu tema, güçlü sayfa oluşturucu, resim ve yazı tipi logosu, alt tema desteği ve alt başlık bölümleriyle sunulur.
Angel

Fame – Duyarlı Çok Amaçlı WordPress Tema

Şöhret yerli WooCommerce desteğiyle birlikte geldiğinde, tema kullanıcıların kolayca çevrimiçi mağazalar ve moda mağazaları oluşturmasına olanak tanıyor. Çok dilli tema, görsel sayfa oluşturucu, gelişmiş yönetici bölümü ve ayrıntılı çevrimiçi belgeler gibi diğer ilginç özelliklere de sahiptir.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Fame

Lavan – Manken Ajansı WordPress CMS Teması

Lavan, şu anda tamamen yeniden tasarlanan WordPress için benzersiz bir moda teması. WooCommerce destekli tema özel widget’lar, SiteOrigin sayfa oluşturucu, demo içeriği ve çoklu özel gönderi türleri ile birlikte geliyor.
Lavan

Elegance: Temiz ve Modern WordPress Tema

Bu tam özellikli profesyonel moda teması, birçok benzersiz özellik ile doludur. Çekici tasarımın yanı sıra Elegance, sınırsız renk seçenekleri, tam çeviri desteği ve mobil uyumlu uyarlamalı tasarımla birlikte geliyor.
Elegance

Blume Duyarlı WordPress Teması

Blume, WordPress’te moda mağazası veya yaratıcı ajans web siteleri oluşturmak için mükemmel bir temadır. HTML5 ve CSS3 ile birlikte geliştirilmesinin yanı sıra, tema mobil ve tablet cihazlarda da mükemmel çalışıyor.
Blume

Flatize – Moda WooCommerce WordPress Tema

Minimal ve düz bir tasarıma sahip Flatize, WordPress için en popüler moda temalarından biridir. Tema, her türlü moda, çevrimiçi mağaza veya alışveriş web sitesini geliştirmek için kullanılabilir.
Flatize

BeautyBlog | Moda, Güzellik ve Sağlık Dergisi

Özellikle salon, güzellik mağazası, salon veya diğer moda ile ilgili web sitelerinin tasarımı için tasarlanan BeautyBlog, çok esnek bir WordPress temasıdır. Aynı zamanda WooCommerce ve çeviriler desteğini tamamladı ve görsel besteci ile birlikte geliyor.
BeautyBlog

Victoria – Moda WooCommerce WordPress Tema

Victoria, moda web siteleri geliştirmek için modern, zarif bir WordPress teması. Slayt gösterisini tümleşik Devrimi Kaydırıcısı ile kolayca yapılandırabilirsiniz. Ayrıntılı çevrimiçi belgeler ve orijinal PSD dosyaları tema dosyasına dahil edilmiştir.
Victoria

Click Boutique – Moda Mağazası WordPress WooCommerce Teması

Bootstrap çerçevesini temel alan Click Boutique, moda web siteleri için yenilikçi bir WordPress temasıdır. Bu WooCommerce destekli ve çeviri hazır tema ayrıca özel yazı tipi seçimi, paralaks arka plan, ürün çevirme ve çoklu renk şemaları ile sağlanır.
Click Boutique

Fashionic – Portföy / Dergi WordPress Teması

Güzel AJAX geçişleri ve tumblr esinli tasarımıyla Fashionic, harika bir WordPress şablonu. Retina’ya hazır tema, tam ekran kaydırıcı, sınırsız renk seçenekleri ve çoklu portföy stilleriyle sunulur.
Fashionic

NiceTheme – e-Ticaret Modası WordPress Teması

Bu nihai WordPress teması, özellikle moda mağazası ve çevrimiçi mağazalar oluşturmak için tasarlanmıştır. Farklı ürün ve hizmetlere uyar. NiceTheme, AJAX efektleri ve demo içerikleri tarafından desteklenmektedir.
NiceTheme

Dictate – İş, Moda, Tıbbi, Spa WP Teması

Dikte, temiz ve modern bir kullanıcı arayüzü ile çok amaçlı bir WordPress teması. 80’den fazla kısa kod, çoklu giriş sayfası varyasyonları, Gelişmiş Görsel Besteci, sınırsız renk seçenekleri ve Katman Sürgüsü ile birlikte gelir.
Dictate

Black Pearl – Duyarlı Moda WordPress Teması

Metro tasarım ilkelerinden ilham alan Black Pearl, modern ve taze bir WordPress temasıdır. Güçlü kontrol paneli, temanın her yönünü kontrol etmenizi sağlar. Kısa kod üreteci, dokunmatik kaydırıcı ve orijinal PSD dosyaları gibi diğer seçenekler de çok kullanışlıdır.
Black Pearl

Full Fashion – Ajax Fullscreen WP Teması

Bu AJAX destekli WordPress teması, moda ve güzellik siteleri dahil olmak üzere herhangi bir yaratıcı web sitesi oluşturmak için mükemmeldir. Tam ekran kaydırıcı, sınırsız kişiselleştirme seçenekleri, tam WPML desteği ve birçok kısa kodla, moda web siteniz için mükemmel bir seçim olabilir.
Full Fashion