WordPress Yemek Tarifleri Teması

tarafından
116
WordPress Yemek Tarifleri Teması

Yemek tarifi sitesi bu işten anlayanlar için hem sevdikleri işi yapmalarına hemde bu işten para kazanmalarına olanak sağlayan bir iştir. Ama yemek tarifi sitesi açmak istediğimizde önümüze çıkan en önemli konulardan bir tanesi yemek tarifleri temasıdır. Her konuda ücretsiz tema bulunurken yemek tarifleri temasını diğer temalardan biraz ayrı tutmamız gerekiyor. İşin içinde tarif özelliği yoksa o tema biraz kullanışsız olabiliyor. Bunun yanında temanın renkleri de çok önemlidir. Tema bize tarif sitesinde olduğumuzu hissettirmelidir. Bu yazımda size ücretsiz yemek tarifleri teması paylaşacağım.


(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Ücretsiz Yemek Tarifleri TemasıKurulum:

1. Bir FTP istemcisi veya Web sunucusu yönetim araçları kullanarak Web sunucunuza erişin.
2. WordPress kurulumunda “wp-content / themes” klasörü altındaki temanız için bir klasör oluşturun. Örneğin: wp-content temalar
3. Sitemizden indirdiğiniz yemek temasının rar dosyasından dışa aktarılan tema dosyalarını yeni oluşturulan klasörüne kopyalayın veya yükleyin.
4. WordPress yönetim panelinize giriş yapın ve Tasarım -> Temalar’ı seçin.
5. ‘Kullanılabilir Temalar’ bölümünde tema başlığınıza veya ekran resminize tıklayın, ardından etkinleştirmek için ‘Temayı Etkinleştir’ bağlantısını tıklayın.


(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});