45 Adet Ücretsiz Responsive WordPress Teması İndir

tarafından
471
45 Adet Ücretsiz Responsive WordPress Teması İndir
45 Best Free Responsive WordPress Themes 2018

45 Adet Ücretsiz Responsive WordPress Teması İndir

WordPress’in bu neslin en popüler CMS’i olduğu kanıtlandı ve herkes sağlamlığı ve performansı için kabul etti. Hafif çerçeve, web sitemizi tabletler, akıllı telefonlar, dizüstü bilgisayarlar vb. Günlük mobil cihazlarımızda günlük olarak hızlı bir şekilde görüntülememizi sağladı. İşletmenizin daha iyi bir şekilde ortaya çıkması gerekiyorsa, bu Ücretsiz Duyarlı WordPress Temaları arasından seçim yapmak isteyebilirsiniz. Web sitesi android ve ios gibi birden fazla cihaz platformlarında erişebilmektedir.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});Duyarlı web sitesi tasarımı bir markanın başarısı için çok önemli olduğu için, birçok işletme ve hizmet zaten web sitelerinde en yüksek pozlama için duyarlı tasarım kullanmayı seçti. Henüz yanıt vermeyen bir web sitesine sahipseniz, ihtiyaçlarınızı karşılayarak aşağıda listelenen bu ücretsiz temalardan herhangi birini kullanmaya başlayın.


Birden fazla cihazda harika görünecek en iyi kalitede temalar almak için çok zaman harcadık. Peki cihazınız ne olursa olsun, aşağıdaki temalar web sitenizi herhangi bir yırtılma olmadan güzel görünmesini sağlamak için otomatik olarak yeniden boyutlandırır. Okunabilirlik de bu temalara dikkat edilir, çünkü iyi bir şekilde belgelenmiş bir web sitesi koduyla birlikte yapılması gereken önemli faktördür. Bu önemli bir önemsiz tema listesi değil, artık buradan seçebileceğiniz yüksek kaliteli temalar var. Buraya bizimle birlikte yanıt veren herhangi bir yeni temayla karşılaştıysanız, lütfen paylaşın.


Bu konudaki her neyse, web siteniz için faydalı olan ücretsiz cevap veren WordPress temalarını bulacaksınız. Bu liste dergi, kişisel, portföy, e-Ticaret, moda, seyahat, kurumsal, bbpress forum temaları vb. Gibi farklı WordPress temalarıyla güncellenecektir. 


Aranacak Diğer Cool WordPress Temaları

ShopIsle

ShopIsle, modern ve temiz bir arayüze sahip çevrimiçi mağazalar için çok güzel bir tema. Tam ekran paralaks kaydırıcı, atlıkarınca kaydırıcı, video şeritleri, widgetize altbilgi ve basit bir mağaza bölümü gibi zarif bölümler ve tasarım öğeleri sunar. Genel olarak, tema, sitenizin etkileyici görünmesini sağlayan çekici ve taze bir görünüme sahiptir.


ShopIsle tamamen duyarlı, çeviri hazır ve SEO için optimize edilmiştir. Ayrıca, sınırsız renk arasından seçim yapmanıza izin verir ve bir derecelendirme sistemi sunar, böylece kullanıcılar ürünlerinizi değerlendirebilir. Temanın modern bir iletişim formu, hoş bir Hakkında sayfası ve basit bir blog bölümü var.
shopisle eCommerce theme

Parallax One

İçeriğinizi öne koymak için oluşturulmuş, işletme ve kurumsal web siteleri için basit ve temiz bir tema. Harika bir paralaks başlığı ile gelir, dolayısıyla adı. Yani resmin üzerine gelmeniz yeterlidir ve zarif bir şekilde hareket eder. Paralaks Bir, kutuları ve sezgisel bölümleri ile temiz ve iyi organize edilmiş bir düzen vardır, bu nedenle en iyi içeriğinizin vurgulanacağından emin olun.


Kurumsal amacının yanı sıra, tema aynı zamanda WooCommerce hazır ve bir mağaza sayfası sunuyor, böylece çevrimiçi şeyler satabilirsiniz. Parallax One mobil uyumlu, çeviriye hazır, fiyat tabloları, blog sayfası, tek sayfa düzeni, SEO ve hız optimizasyonu, birçok özelleştirme seçeneği ve SiteOrigin sayfa oluşturucu ile uyumluluk sağlar.
free parallax wp theme

Bento

Bento, kişisel bloglardan ve freelancer portföylerinden kurumsal web sayfalarına, ajans vitrinlerine ve çevrimiçi mağazalara kadar hem küçük hem de büyük projelerde kullanılmak üzere özellik ve ayarlarla dolu, ücretsiz ve çok amaçlı bir WordPress temasıdır. Görsel içerik oluşturucu, sınırsız renk kombinasyonları, esnek sayfa düzenleri, WooCommerce entegrasyonu ve düzinelerce ayar seçeneğine sahip güçlü bir Tema Seçenekleri paneli, bugüne kadar en çok kullanılan ücretsiz WP temalarından birini oluşturur ve genellikle sadece ücretli şablonlarda bulunur. Bento, uzun süredir birinci sınıf WordPress temaları yazan Satori Studio tarafından yaratıldı; yıllarca tasarım, kodlama, UX ve SEO deneyimi ve en iyi uygulamaları biriktirir.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Bento - the ultimate wordpress theme

MH Magazine lite

MH Magazine lite, tamamen uyumlu bir düzene sahip ücretsiz bir WordPress temasıdır, böylece içeriğiniz modern mobil cihazlarda iyi organize edilmiştir. MH Magazine lite, yaşam tarzı, moda ya da seyahat ile ilgili modern çevrimiçi dergiler için ve ayrıca politika, bilim, teknoloji ya da başka bir şey hakkındaki dinamik haber siteleri için uygundur. MH Magazine lite’ı kullanırken, içeriğinizi buna göre sunmak için widget’lara dayanan benzersiz görünümlü dergi benzeri bir ön sayfa oluşturabilirsiniz. Bu ücretsiz popüler dergisi WordPress teması çok esnektir ve birkaç özel widget, kullanışlı özellik ve web sitenizi beğeninize çekecek seçenekler sunar.
free mag lite theme

Journal

Journal, yeni blogcular için ve hatta gazete tarzı bir teması olan ve daha iyi bir alternatife ihtiyacı olan web sitesi sahipleri için oldukça faydalı olabilir. Bu tema, duyarlı tasarım ile daha iyi düzenler sergilemek için seçeneklerle minimal tasarım sunar.
Category: Blog, Magazine
Free Magazine WordPress Theme download

Optimizer

Doktoru, her türden işletme web sitesini oluşturmak için kullanılabilecek, tamamen duyarlı ve retina hazır bir WordPress temasıdır. Web siteniz, Optimizer’de olduğu gibi, web siteniz her tür cihazda çok güzel görünecek ve müşteriler hareket halindeyken alışveriş yapabilirler. Arama motoru optimize edilmiş ve aynı zamanda güzel bir çevrimiçi mağazaya sahip olmanız için WooCommerce’a sahiptir. Temada ayrıca, bir ürünü pazarlıyorsanız, müşterinizin dikkatini çekmek için hazırlanmış, güzel bir şekilde tasarlanmış bir açılış sayfası da bulunmaktadır.
optimizer creative agency theme for wordpress

WP Business

Bu, çarpıcı bir işletme web sitesi oluşturmak için kullanabileceğiniz ücretsiz, duyarlı bir WordPress temasıdır. Tema, ziyaretçilerinizin dikkatini içeriğe odaklamaya yardımcı olan temiz ve basit bir düzen içeriyor. Ayrıca, tamamen duyarlı olan yerleşik bir görüntü kaydırıcısına sahiptir. Ne tür bir iş yapıyor olursanız olun (web tasarımı, moda, finans, pazarlama vb.), WP Business temasıyla işinizi çevrimiçi hale getirebilirsiniz.


Bu WordPress temasını indirmek ve kullanmak ücretsizdir, ayrıca kurulum ve kurulum konusunda yardıma ihtiyacınız olursa premium bir sürüm de alabilirsiniz.
Free Business Responsive Theme

Coni

Coni, işletme sitesi, blog veya portföy için güçlü, çok amaçlı bir temadır. Bazı önbellek öğeleri ön sayfa için bir sayfa tasarımı ve duyarlı tasarım, özel başlık ve fotoğraf bloglama gibi özellikler içerir.


Kategori: İş, Portföy
coni1

Longform

Longform, şık bir WordPress blog temasıdır ve deneyim ve hikayeleri paylaşmak için kişisel bir blog sunmanın mükemmel bir yoludur. Herhangi bir cihazla kolayca kullanılabilen tamamen duyarlı tasarım, Arama Motoru ile tamamen uyumlu tema ve daha fazlası gibi bazı uzak özelliklere sahiptir.


Kategori: Blog
longform

Rowling

Rowling, dergi, seyahat ve iş web sitesi için temiz ve güzel bir premium görünümlü WordPress teması. Bu tema, duyarlı bir tasarıma, özel renk değiştirici, resim galerisi, widget ve esnek başlığa sahiptir. Genel olarak aşırı içerik güncellemeleri olan blogcular için uygun bir arkadaştır.


Kategori: Blog, dergi
rowling - magazine wordpress theme

PROLOG

Prolog, başta moda, dergi, fotoğrafçı olmak üzere her tür web sitesi için süper ve modern bir web sitesidir. Birden fazla gönderi formatı, özel widget, duyarlı tasarım, kişisel sunum, galeri ve video klipler gibi şaşırtıcı özelliklere sahiptir. Bu temiz bir tasarıma sahip bir blogcu wordpress tema.


Kategori: Blog
prolong1

ENTER

Enter güzel bir sayfa WordPress teması ve web ajansları, kurumsal, ajans, kar amacı gütmeyen, serbest meslek sahibi veya genel işletme türü web sitesi için mükemmel bir şablon. Yanıt veren sorgular kullanılarak oluşturulan bu WordPress Teması, ana sayfa için önceden hazırlanmış dört düzen ile birlikte gelir.


Portföy, Fiyat tabloları, tramvay bölümleri iyi tasarlanmıştır ve tek sayfalık web sitenizin tasarımına uygun olacaktır. SEO dostu kod size aramada daha iyi görünürlük sağlayacaktır.


Kategori: İş
enter- responsive WordPress One Page theme

Opportune

Opportune, sınırsız renkler, çeşitli blog stilleri, çoklu kenar çubuğu konumları, başlık Stilleri vb. İçeren basit, temiz ve premium duyarlı bir WordPress temasıdır. İlk bakışta bu tema yalnızca iç tasarım ve mobilya web siteleri için hissediyor olabilir, ancak küçük bir görüntüleme dokunuşu size sunacaktır. yiyecek ve restoranlar için bile bir web sitesi.


Kategori: İş, İç mekan tasarımı, Yiyecek ve İçecek; restoran

Weddings

Weddings birinci sınıf kalitede bir temadır ancak sınırsız seçenek ve animasyonlu kaydırıcı, özel başlık vb. Özelliklerle dolu tamamen ücretsiz ve duyarlı bir temadır. Mükemmel bir düğün teması oluşturmak için bu kaydırıcı destekli temayı kullanın.


Kategori: Düğün

Fukasawa

Fukasawa teması, anasayfadaki birçok yazıyı tarzında barındıracak minimalist bir duvarcılık tarzı tasarımı sunduğundan blog yazarları, günlük yazarlar ve yazarlar için uygundur. Bu temanın odak noktası fotoğrafçılar ve portföy çalışmalarını benzersiz ve duyarlı bir düzende göstermek isteyen tasarımcılar için olacak.


Kategori: Blog, Portföy
fukasawa - best masonry blog theme

One Tone

One Tone, sunduğu mageewp tarafından sunulan pro temanın bir lite versiyonu olmasına rağmen, sunduğu güçlü işlevsellik söz konusu olduğunda birinci sınıf bir temadır. Bununla birlikte, iş sınıfı WordPress temaları oluşturmak isteyenler için hızlı ve verimli bir şekilde çok kullanışlıdır. Özelliklerle sınırlı olacağınız konusunda yanlış bir fikre kapılmayın, bu yakın zamanda yayınlanan iş temalarında bulabileceğiniz en iyi şey.


Önyükleme üstüne inşa edilmiş bu tema, gelişmiş düzenleme için iyi yapılandırılmış olan geçerli bir html5, css3 koduna sahiptir. Temel özellikler arasında duyarlı tasarım, hazır retina logoları, youtube video desteği, esnek sayfa / sayfa düzeni ve önyükleme çerçevesi üzerinde bulacağınız tüm bileşenleri yönetmek için mükemmel bir kısa kod yöneticisi bulunuyor.


Kategori: İş
Onetone - free responsive business theme

Zerif Lite

Zerif lite, müşterilere web servisleri satmak isteyen ajanslar için mükemmel bir çözümdür, çünkü bu tema tüm hizmetleri ve bölümleri benzersiz bir sayfa düzeninde serin bir paralaks efekti ile sergilemenizi sağlar. WooCommerce eklentisi destekli e-Ticaret ürünlerine yer veren oda, aynı zamanda güzel bir dükkan ekleme seçeneğini de elde eder.


Kategori: İş
free one page WordPress theme

Cannyon – WordPress Theme

İşletmenize, kişisel blogunuza veya birçok amaca hizmet edebilecek modern bir tema. Tema, önyükleme şablonu çerçevesini kullanır ve uygun şekilde kodlanmış medya sorguları ile uyumludur.


Kategori: İş
 clean WordPress theme for free download

Recepter

Recepter, içeriklerini modern tasarımda sergilemeyi seven WordPress için harika bir blog teması. Bu duyarlı tema, görünümü ile çenene düşüyor ve restoranlar, bloglar, fotoğraf ajansları vb. İçin kullanılabilir.


Kategori: Yiyecek
recepter theme - for restaurants, blogs, wordpress theme

BLDR – Multipurpose WordPress theme

Site kaynaklı çerçeve kullanarak bu tema ile entegre bir sayfa oluşturucu ile benzersiz ana sayfa düzenleri oluşturun. Bazı bölümlerde bir paralaks etkisi ile bu tema, ziyaretçilerinizi duyarlı bir düzen ve güçlü özelliklerle etkilemek için bir göz şekeridir.


Kategori: İş
bldr- drag and drop wordpress theme

Responsive brix

Süper temiz tipografi ile tamamen işlevsel bir WordPress teması ve çok amaçlı kullanıma uygundur. Bir lite sürümü, yanıt veren ve başlamanıza yardımcı olacak temel özelliklere sahip olan wordpress tema havuzunda ücretsiz olarak indirilebilir.


Kategori: İş
responsive WordPress themes designed in 2015

Ample Multipurpose Theme

Geniş, herhangi bir profesyonel web sitesi için yerleşik birçok özelliğe sahip eşsiz bir ücretsiz wordpress temasıdır. Birçok slayt efekti, sınırsız renk seçeneği, duyarlı tasarım ve çok daha fazlası ile harika bir kaydırıcı.


Kategori: İş

i – excel

Şirketlerini ve ürünlerini tanıtmak isteyen işletme firmaları için geniş / kutulu düzenlere sahip bir tema. Bu muhteşem duyarlı şablonda bir kaydırıcı, referanslar ve blog sayfası edinin.


Kategori: İş
iexcel

Maskitto Light

Kurumsal veya birleşik renk şemaları, kaydırıcı seçenekleri, genel tema görünümünü kontrol etmek için yönetici paneli gibi özelliklere duyarlı bir tasarımla bakmak isteyen herkes için mükemmel bir tema. Maskitto light, yeni ajansınız için kullanımı tamamen ücretsiz olan basit bir WordPress temasıdır.


Kategori: İş
maskitto light

7 Free Minimal WordPress Theme Collection

Maki Myers tarafından derlenen 2015 yılında hazırlanan yedi wordpress temasının bu şaşırtıcı koleksiyonunu indirin. Ajans, Portföy ve çok amaçlı temalar bu ücretsiz indirme setinde bulunmaktadır. Temalar, tüm modern el aygıtlarının çözünürlüğüne uymaya duyarlı.


Kategori: İş, Portföy
ninebase

Simp – Free Agency WordPress Theme

A minimal responsive agency theme to showcase company portfolio. Includes nice set of widgets for adding new portfolio items to your website.
Category: Blog
Simp

Gridsby

Şirket portföyünü sergilemek için asgari duyarlı bir ajans teması. Web sitenize yeni portföy öğeleri eklemek için güzel aletler kümesi içerir.


Kategori: Blog
gridsby

Lovecraft

Blog ziyaretçilerini modaya uygun görüntülerle etkilemek için harika bir başlık ekranına sahip hoş bir tema. İki sütunlu bir düzen, duyarlı tasarım ve benzersiz bir tipografi özelliği, bu temayı düzenli blogcular için denemek için zorluyor.


Kategori: Blog
lovecraft

Radcliffe

Bireysel gönderileri sergilemek için hoş arka plan görüntüleri kullanan en az tema. Bu duyarlı web sitesi teması, günlük maceralarına ayak uydurarak seyahat eden bloglar için oldukça etkilidir.


Kategori: Blog
radcliffe

HarmonUX Core

Günlük ziyaretçilerinize daha iyi okunabilirlik sağlayan mükemmel tipografi içeren iki sütunlu bir dergi / blog teması. Kenar çubuğu, özel widget’ların sosyal hesap ayrıntılarınızı, popüler yayınlarınızı, reklamlarınızı vb. Paylaşmasını sağlar. Blog, SEO ve UX optimizasyonu ile modern blog fikrine göre tasarlandığını iddia eder.


Kategori: Blog, Dergi
harmonux

Moesia Business Theme

Serin paralaks kaydırma efekti ve duyarlı tasarım ile modern bir iş wordpress teması. Özelleştirilebilir içeriğe ve farklı widget ve kısa kodlara sahip tek sayfa düzeni, bu temada çok ilgi çekici bir özelliktir.


Kategori: İş
moesia

Accelerate – Multipurpose WordPress Theme

Projelerini sergilemeyi seven, blog yazarlığı gibi kaliteli makaleler yazan işletme kullanıcıları için bir tema bu oluşturma ile kolayca mümkün olacak. Temiz bir yazı ile paketlendiğinde, tüm temanın sunması gereken basitliği göreceksiniz.


Kategori: İş
Accelerate

Verbo – Blog WordPress Theme

Hem işletme hem de blog vitrini için duyarlı bir WordPress teması ücretsiz olarak sağlanmaktadır. Ön sayfa, ek etki için serin bir kaydırıcı ile çoğu kurumsal web sitesi için önemlidir.


Kategori: Blog
verbo

Free WordPress Theme – Elegant

Yeni web siteniz için profesyonel bir tema oluşturmak için birçok özelliğe sahip premium görünümlü bir tema. Bu temanın herhangi bir sayfasına içerik eklemek çok basittir ve cms hakkında herhangi bir ağır bilgi gerektirmez. Özel yazı tipi desteğiyle duyarlı tasarım, bu zarif temanın herhangi bir platformda zarif görünmesini sağlar.


Kategori: Seyahat, Fotoğrafçılık
elegant

Corporate the Best WordPress Theme

Asgari portföy öğeleri ve kaydırıcı ile kurumsal firmalar için küçük bir genişlik teması. Tema duyarlı ve minimal tasarım için bilinir ve kısa kodları veya üçüncü taraf eklentileri, özel yazı tipleri kullanmak zorunda kalmadan bir portföy ve personel sayfası oluşturmak için kolaylaştıracak.


Kategori: İş, Portföy
corporate theme

Accesspress Lite

Neredeyse kolaylıkla her şeyi yapabileceğiniz çok güçlü bir tema seçenekleri paneli. İşletmenizle ilgili web siteleri için bu temayı ücretsiz alın.


Kategori: İş
access lite

Dreamhome WordPress Theme

Kiraz çerçevesinin üzerinde yürütülen bir tema, zengin özelliklere sahip zengin bir tema paneliyle doldurulur. Kiraz çerçeve teması kurulduktan sonra duyarlı çocuk temalı dematom takılabilir. Tüm indirme dosyaları ve benioku doc kolay kurulum için indirme dosyası ile birlikte gelir.


Kategori: İş, İç Tasarım
dreamhome

Clean Retina Ready WordPress Theme

İşte size indirmek için sıvı duyarlı ve retina büyük çözünürlüklü görüntüler için hazır olan ücretsiz indirmek için bir başka en iyi WordPress tema. Sekiz widget alanıyla dört sayfa şablonu ve özel widget eklemek için seçenekler var.


Kategori: İş
best wordpress themes

Radiate WordPress Theme

Radiate paralaks başlık görüntüsünü destekleyen temiz, yaratıcı ve hafif bir retinaya hazır, duyarlı bloglama teması. WordPress özelleştiricisi ile ana renk seçeneği, özel arka plan, özel css ve diğer birkaç özelliği bir araya getirir.


Kategori: Blog
Radiate

Minimal Magazine

Minimalist tasarımda, ancak çağdaş bir metro tarzı kiremit düzeniyle bilgilendirici ve etkileyici; Ücretsiz Magazine WordPress temamız, haberleri ve bilgileri açık ve net bir şekilde ileterek modern dünyanın beklentilerini karşılamanıza olanak tanır.


Kategori: Blog, Dergi
Minimal Magazine Wp

Flat Personal WordPress Theme

Kişisel bloglamaya giren kişiler için basit bir metro tarzı blog WordPress için bu yeni temayı sevecektir.


Kategori: Blog
Flat-WordPress-Theme

StanleyWP

En az genel kod ile zarif bir WordPress temasını seviyorum? Daha sonra son zamanlarda piyasaya sürülen wp teması, tasarımcı, geliştirici veya basit WordPress portföy teması arayan biriyseniz kesinlikle sizi ilgilendirir.


Kategori: İş, Portföy
StanleyWP

Hueman – Inspire and Empower by AlxMedia

Tüm platformlarda tamamen duyarlı olan haber blogu için yeni yayımlanan ücretsiz düz dergi WordPress teması. Temiz tipografi unsurları ve düz tasarım bu yeni dergi teması ile herkesin ilgisini çekecek.


Kategori: Dergi
Hueman

DW Timeline

Ücretsiz bir temiz Zaman Çizelgesi WordPress teması – DW Zaman Çizelgesi. Facebook’un zaman çizelgesi düzeninden ilham alarak, bu yenilikçi tasarımı aldık ve tamamen yeni bir WordPress zaman çizelgesi teması – DW Zaman Çizelgesi’ne dönüştük.


Kategori: Blog
DW Timeline

DW Minion

Bu tema, minimal ve basit bir görünüm sunmayı ve aynı zamanda içeriğinizin çoğunu daha iyi bir hiyerarşi ile göstermeyi amaçlamaktadır. DW Minion duyarlı tasarımları destekler ve post formatları da desteklenir.


Kategori: Blog
dw-minion-product-1

Hemingway WordPress Theme

Hemingway, blogcular için temiz, güzel ve duyarlı bir iki sütunlu tema.


Kategori: Blog
Hemingway

Arcade Basic

Hafif ve tamamen duyarlı bir HTML5 teması olan Arcade ile gerçekten benzersiz bir tasarım oluşturun. Kendi başlık resminizi, sayfa düzeninizi, site genişliğini ve daha fazlasını eklemek için tema özelleştiriciyi kullanın.


Kategori: İş
arcade-full

WallPress

WallPress, içeriğinizin parlamasını sağlayan, Ücretsiz, Duyarlı bir WordPress Temasıdır. Bir çevrimiçi portföy, gazete veya dergi olsun, tüm önemli sosyal içeriğiniz bir yerde bir araya gelir. Twitter, Facebook, Instagram, Flickr ve Vimeo, DW Social Feed’e bağlanmaya hazır.


Kategori: Dergi
dw-wallpress

Revera

Revera, Bootstrap 3 çerçevesine dayanan ücretsiz bir premium wordpress temasıdır. Bu, içinde bulunan tüm önyükleme iyiliği ile duyarlı bir wordpress temasıdır. Tema WordPress 4.x hazır.


Kategori: İş
revera

 Photopia

‘Photopia’ bir fotoğrafçının hayalidir! Sonunda, kullanıcıların içeriği gerçekten çarpıcı bir boyutta gerçekten deneyimlemelerini sağlayan bir WordPress Teması. Maceracı için Photopia, ilham galerileri, kişisel bloglar için bile kullanılabilir, hatta büyük güzel görüntülere sahip portalları bile gözden geçirebilir!


Kategori: Fotoğrafçılık
Photopia

Serene

Serene, post format desteği ile gerçekten güzel bir blog teması. Artık dinamik bir makale, video, ses dosyası, tırnak, galeri ve link beslemesini mümkün olan en zarif şekilde kolayca görüntüleyebilirsiniz.


Kategori: Blog
Serene

Magnifique

Magnifique, blogcular için en az duyarlı bir WordPress temasıdır. Tekrar temellere dönün. Kenar çubukları, aletler veya karmaşık ayarlara gerek yok. Sadece blog


Kategori: Blog
Magnifique

GavernWP

Meet GavernWP adlı WordPress 4.x için ilk BEDAVA temamız olan WordPress topluluğuna mutlu bir şekilde çıkıyoruz. GavernWP çerçevesinin yepyeni bir versiyonuna dayanan bu harika tema ilginç yeni özelliklere sahiptir. Bu, WordPress kullanıcıları için sahip olması gereken bir tema, özellikle Duyarlı Web Tasarım için yerleşik desteği ile.Kategori: İş

GavernWP

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});