13 Adet Ücretsiz CSS3 Web Siteleri için Üyelik ve Kayıt Formları

tarafından
178
13 Adet Ücretsiz CSS3 Web Siteleri için Üyelik ve Kayıt Formları
13 Free CSS3 Sign up & Registration Forms for Modern Websites

Ücretsiz CSS3 Modern Web Siteleri için Üyelik ve Kayıt Formları

Kaydolma ve kayıt formunun varlığı, ister webde ister bir sosyal ağ veya herhangi bir e-posta hesabı olsun, kullanıcıların her zaman kaydolma işleminden geçmeleri gerekir. Platformu kullanmak için ilk önce kayıt işlemini yapın. Kayıt formu, kullanıcıların bu sitede kendi profillerini oluşturmalarına izin verdikten sonra herhangi bir dosyayı indirebilecekleri, herhangi bir makale gönderebilecekleri veya istedikleri herhangi bir görevi yapabilecekleri web sitelerinin önemli bir parçasıdır. Tek kelimeyle, iyi tasarlanmış bir kayıt formu, etkili bir kullanıcı yönetim sistemi sağlamak için herhangi bir web sitesinde hayati öneme sahiptir.


Şimdi, HTML, CSS ve CSS3 bu kayıt ve kayıt formunda hayati bir rol oynamaktadır. HTML, web sitesinin temel yapı taşıdır ve CSS bu siteyi çekici ve zarif gösterebilir. CSS (basamaklı stil sayfası), web sitesinin görünümünü tasarlamak için kullanılan dildir. Ancak, kayıt formunu kodlamak ve sıfırdan HTML ve CSS3 kullanarak sayfayı kaydetmek için zaman harcarken, biraz bilgi gerektirecektir.


Ancak web sitesinde kolayca çalışabilecek şekilde özelleştirilebilecek binlerce ücretsiz kayıt ve kayıt formu şablonu bulunduğundan endişelenmeyin. Uygun kayıt ve kayıt formunu bulmak bazen zor olabilir ve bazılarınız diğerlerinden yardım bekliyor olabilir. Muhtemelen en kullanışlı ve benzersiz CSS3 kaydolma ve indirmesi ve kullanması kolay kayıt formu şablonlarını listelediğimiz için aramanız burada sona ermektedir. Bir e-Ticaret ile ilgili proje, sosyal ağ, blog, portal veya başka bir şey olsa da, aşağıda belirtilen şablonlar web sitenizin türünden bağımsız olarak kullanılabilir. Tüm bunlar benzersiz özelliklere ve tasarıma sahipken demoyu derinlemesine bilmek için bir kez de gezinebilirsiniz.

Tam Sayfa Kayıt Formu

Bu, modern web siteniz için mükemmel bir kayıt şeklidir, çünkü geniş bir kenar çubuğu ile tam sayfa ekrana ve altı sütun biçiminde sütun şeklinde kayıt formuna sahiptir. Giriş alanlarındaki fare tıklaması üzerindeki akışkan animasyonlar da çok tatmin edicidir.

Demo More Info / Download
modern css signup form

7 Adet Temiz ve Duyarlı Form Şablonları

Eğer basit html5 ve css3, basit bir html5 onaylı gereksinimleriniz ise, bu form şablonları paketi size aradığınızı verecektir. Giriş formunun temel yapısı, kayıt, kaydolma, arama, doğrulama formu bu yükleme dosyasında bulunabilir.


Şablonlar hem ticari hem de kişisel projeler için kullanılabilir ve ayrıca düz HTML5 ve CSS3 ile tasarlandığı için herhangi bir çerçeve gerektirmez. Kayıt için bir form sağlar & amp; dahili bir form ile birlikte kaydolun ve tüm bunlar optimize edilmiş ve tamamen duyarlı. Web sitenize formun entegrasyonu oldukça kolaydır, ancak CSS3 karşılık gelen stil sayfasından gelirken, projenizi istediğiniz yere HTML’yi kopyalayıp yapıştırmanız yeterlidir. Ayrıca, CSS stilinin sayfa içerisindeki kendi stilinizdeki diğer stilleri bozmayacağından emin olabilirsiniz.
Responsive signup Forms

Malzeme Tasarımı ve jQuery kullanarak Giriş ve Kayıt formu

Düz tasarımlar üzerinde hafif 3d düğmeler aramak sonra malzeme tasarım konsepti ile başlar. Bu kayıt formu basit ancak malzeme tasarımınız için başlangıç şablonu olacaktır.


Bugünlerde malzeme tasarımı, web tasarımının geleceği olduğu için geliştiriciler ve tasarımcılar arasındaki konuşmadır. Bu, Google ve Android tarafından geliştirilen bir dildir. Android bu dil kullanılarak da geliştirilmiştir. Oturum Aç ve seçmeniz için birkaç neden var. Materyal tasarımı ve Jquery kullanarak kayıt formu, bunlar animasyon efekti, gölgeler, 3d efektler, hareket görselleştirmesi, dahili bileşenler ve daha fazlası ile özellikli. Ayrıca bu şablon tamamen duyarlıdır, bu nedenle tüm ekran boyutlarında ve cihazlarında görüntülenebilir. Hareketler, parmak izi, tazelemek için kaydır ve dokunmatik ekran gibi desenler gerçekten zevkli.
Material Design SignUp Form

Animasyonlu Kayıt Formu

Bu kayıt formu, ödemeli hesap oluşturma alanlarıyla mükemmel işlevsel bir form tasarlamak için sınırları geçmenizi sağlar. Farklı ödeme planları ve fiyat planı aralığınız için önerilen farklı özelliklere sahip bir hizmetseniz bu form size bunu sağlayacaktır.


Tüm modern tarayıcılarla tamamen uyumludur ve çok yönlü işlevsellik sunmak için velocity.js eklentisini kullanır.
Animated Sign Up Flow

Düz Trendy Kayıt Formu

Düz oturum açma ve kayıt formu şablonuna sahip olmak mı istiyorsunuz? Sonra da bir html dosyası içeren bu css şablonu bir tane için hazırlar. Kayıt işleminin sonlandırılması için bir onay kutusu modeli de yapılır.


CSS3, HTML 5 gibi web teknolojileri ile tasarlanan bu şablon, güzel görünmesi için projenizde kullanılabilir. Bu indirmek tamamen ücretsizdir ve doğrudan web sitenize yapıştırabilirsiniz. Sıvıya duyarlı bir düzeni vardır, bu nedenle cihaz dostudur ve herhangi bir cihazı tutan kullanıcılar kayıt işlemini gerçekleştirebilir. Widget, Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera, IE, Safari vb. Birçok tarayıcıyla uyumludur. Bu nedenle, projenizde bu Flat trendy kayıt formunu edinin ve kullanıcılarınıza sorunsuz bir deneyim yaşatın.
Trendy Signup Form with account creation

Kayıt / Giriş Formu

Bu, sekmeler ve değişken etiketler kullanılarak tasarlanmış yüzen bir kayıt şeklidir. Yüzer form etiketleri çeşitli avantajlar sunar ve tasarımcıların geleneksel form etiketleri yerine yer tutucu metni kullanmalarının nedeni budur. Bu desen hem masaüstü hem de mobil uygulamalar için kullanılabilirken mobil uygulamalar için en uygun olanıdır. Burada kullanıcılar alanın herhangi birini tıklayacağından yer tutucu kaybolacak ve içerik kaybolacaktır. Bu model, her iki dünya için en iyisidir, kullanıcılar için yeterli bilgi sağlarken, etiketler tarafından yakalanan alanı kaldırın.


Bu kayan etiket deseninin bir başka avantajı, kullanıcıların, form doldurmanın biraz zor olduğu mobil uygulama için tekrar yararlı olan UX’i geliştirmek için aktif alanı belirtmelerine yardımcı olmasıdır.
Sign-Up/Login Form Download

Giriş ve Kayıt Formu Konsepti

Bu, çözünürlüklerinden bağımsız olarak tüm ekran boyutlarında ve cihazlarda kullanılabilecek bir başka en yararlı CSS3 kayıt ve kayıt şeklidir. Duyarlı düzen, tüm cihazlarda ve web sitelerinde çalışmayı mümkün kılar. Giriş ve amp; Kaydolma Formu kavramı, kullanımı kolay olması nedeniyle tasarımcı ve geliştiricilerin çoğu tarafından tercih edilmektedir. Şablon, kolay gezinme ve kullanım süreci nedeniyle tüm kullanıcılara mükemmel bir kullanıcı deneyimi sunabilir. İndirmesi ücretsizdir, bu yüzden sadece şablonu alın, projenize yapıştırın ve bu kolay oturum açma ile daha fazla kullanıcı çekip Form kavramı ile üye olun.


Bootstrap’daki bir modal pencerenin yardımıyla, bu giriş / kayıt formunu, hesap erişim seçeneği sunan gezinti çubuğu menüsüne ekleyebilirsiniz.
Sign Up Form Concept

Yalnızca Saf CSS Kayıt Formu

İşletmenizin web sitesinde tamamen işlevsel bir kayıt formu oluşturmak için bir şablon mu arıyorsunuz? Bu, başlamak için iyi bir seçimdir. Yalnızca Saf CSS kayıt formu, kullanıcıların herhangi bir karmaşıklık ve her türlü ihtiyaç için kayıt formu oluşturmalarına olanak tanır. Bu nedenle, sahip olduğunuz işletme türünden bağımsız olarak, bu şablon projede harika bir müşteri tabanı kazanmak için kullanılabilir. Form oldukça basittir ve kullanıcıların yüksek zamanlarını harcamasını gerektirmez, bunun yerine hızlıdır ve işlemi birkaç saniye içinde tamamlayabilir ve bu da daha fazla müşteri adayı elde etmenin hayati yönüdür.
pure css signup form

Pürüzsüz Css Kayıtları

Herhangi bir web sitesinin ayrılmaz bir parçası olduğundan, her web sitesi için çekici ve tamamen işlevsel bir kayıt ve kayıt formu gerekir. Ancak, uzun kayıt formu kullanıcılar arasında ilgisini kaybettiği ve kayıt formunu tamamlama eğiliminde olmadıkları için aynı zamanda kısa olması gerekir. Burada kullanıcılar istedikleri seçeneğe tıklayabilir ya da kendi gereksinimlerine göre giriş yapabilir ya da giriş yapabilir ve bu süreçten geçebilirler. Demo burada eklenmiştir, böylece projenizi kullanmadan önce kaydolma formunu daha iyi anlayabilirsiniz.
Sign in and Sign up - Single Form

İnteraktif Kayıt Formu

Etkileşimli kayıt formu, normal formlardan% 300 daha fazla tamamlanma sağlayan her zaman daha iyidir. Bunun nedeni, bu tür bir formun, kullanıcılar arasında ilgiyi artıran, hızlı ve eğlenceli bir konudur ve basit ama eğlenceli temelli kayıt işlemlerinden geçerek web sitenize daha yatkın hale gelir. Ayrıca, kayıt sayfasındaki daha fazla soru sayısı, kullanıcıların çoğu, formdaki tüm soruları yanıtlamaya yetecek güçte olmadığından, daha düşük tamamlanma oranına eşittir. Ve her zaman formun basit ve kısa olmasını isterler. Bu etkileşimli kayıt formu, pazarlamacılar tarafından giderek daha fazla sayıda potansiyel müşteri oluşturmak için mükemmel bir seçim olacaktır. Dolayısıyla, bu kayıt şablonunu web sitenizde bulundurun ve işi büyütmek için yeterli alan sağlayın.
Interactive Sign Up Form

Malzeme Tasarımı Kayıt Etkileşimi

Materyal tasarım konsepti bugünlerde ana akım bir araç haline geliyor ve çoğu insan tarafından web sitelerini tasarlamak için kullanılıyor. Web için uygulanan bu materyal tasarımı kayıt etkileşimi, yumuşak animasyonlarla tasarlanmış hoş bir etkileşimdir. Ayrıca bu kayıt formu tamamen ücretsizdir, bu yüzden onu indirmek ve çekici kayıt sayfası ile mükemmel bir müşteri tabanı elde etmek için web sitenize uygulayın.
Material Design Signup Interaction

Giriş ve Kayıt Arayüzü

Kullanıcılara giriş ve kaydolma prosedürleri sırasında inanılmaz bir deneyim sunmak için istekli iseniz, bu, kullanıcı arayüzü hareketinin kullanıcılarınızın zevk alacağı harika bir özellik olduğu yerlere bakmak için en iyi seçeneklerden biridir. Gal Shir tarafından geliştirilen bu arayüz, harika animasyonlar kullanan harika görünüyor. Her ikisi de aynı sayfada hareketli biçimde mevcutken kullanıcılar, gereksinimlerine bağlı olarak kaydolma veya oturum açma pencerelerini seçebilirler. Bu tasarım tamamen kullanıcının dikkatine ve deneyimine odaklanmıştır, bu nedenle web sitenize çok kısa sürede büyük müşteri tabanı çekebileceğinizden şüphesiz.
Login & Sign Up Interface

Duyarlı Giriş / Kayıt Mod Penceresi

Oturum açma / kaydolma yöntemi penceresi, kullanıcıların web sitenize kolayca kolayca kaydolmalarını sağlar, böylece bir formu diğerine kolayca geçirebilirler ya da parola sıfırlama seçeneğini seçebilirler. Üyelik sayfasını sitenin tüm sayfalarında gösterme ihtiyacı varsa, web sitenizde bu şablonu kullanabilirsiniz. Ancak bu, kullanıcıların diğer sayfalara yönlendirilecekleri anlamına gelmez, yerine yaptıkları işi devam ettirebilirler. Ayrıca, ekran boyutuna ve çözünürlüğüne bakılmaksızın, kullanıcılarınızın tüm el cihazlarında kaydolma işleminden geçebilmelerini sağlamak için bu tamamen duyarlı.


(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Responsive Login/Signup Modal Window
Bu nedenle, web siteniz için yukarıdaki kayıt şablonlarından herhangi birini indirin ve düz bir görünüm kazandırın. Şablonlar hem kişisel hem de profesyonel web siteleri ve her türlü iş amacı için kullanılabilir. Buradaki tüm şablonları indirmek ücretsizdir, bu nedenle banka hesabınıza da çarpmaz.


(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});