Sürpriz nokta ban kaldırma hilesi

tarafından
203
Sürpriz nokta ban kaldırma hilesi

Blogdostu.com’dan merhaba. Türkcell tarafından BiP uygulamasına getirilen son güncellemelerle sürpriz nokta hilesi hem çalışmamaktadır, hemde üç aylık ban atmaktadır. Çalışan Bip Sürpriz Nokta hilesi için tıklayın. Ban kaldırma konusunda tüm araştırmalarıma rağmen herhangi bir sonuç elde edemedim.

Sürpriz Nokta Ban Nasıl Kaldırılır?

Sizde benim gibi saatlerce gezinip BiP Sürpriz Nokta Ban Nasıl Kaldırılır? tarzında paylaşımlarına bakıp deneme yapmışsınızdır. Ama öyle bir yöntem yok. Eskiden türkcellin hizmet@turkcell.com.tr mail adresine mail yazıp sorunu çözebiliyorduk. Ama kullanıcılar tarafından bu hile o kadar fazla suistimal edildi ki BiP geliştiricileri Fake GPS kullanan kişilere istisna göstermiyor. Kısacası banı kaldırabilecek tek kişi vardır oda Türkcell müşteri hizmetleri. Türkcelle ne yazarsanız yazın şu cevabı vereceklerdir: ”Yapılan kontrollerde sistem tarafından sahte konum uygulaması kullandığınız tespit edildiğinden; kampanyaya erişim engeli getirilmiştir. Bu süre tamamlandıktan sonra sahte konum uygulaması kullanmadan kampanyaya katılım sağlayabilirsiniz. Tarafımızdan müdahale edilememektedir.”

İnternette sorunun çözümünü arayıp boşunuza zamanını harcamayın. Videolar tamamen vakit kaybı onları hiç izlemeyin. Ama arada bir gelip bu sayfayı yoklarsanız iyi olur. Bir yöntem deneniyor, eğer olursa burada hemen paylaşılacaktır.

Ban yemeyip Süpriz Nokta hilesi yapmak isteyenler bu konumu inceleyebilirler.


(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});