Netflix Rastgele Oynatı Test Ediyor

tarafından
111
Netflix Rastgele Oynatı Test Ediyor

Netflix, arayüzde gezinmek ve hangisini izlemek istediğinizi seçmek zorunda kalmadan, belirli bir TV şovunun rastgele bir bölümünü sunan yeni bir özelliği test ediyor.
“Popüler Bir Bölüm Oynat” etiketli yeni bir düğme şu an için yalnızca Android uygulamasında (sürüm 7.6.0, build 19 34157) belirir. Netflix, Android uygulamasındaki yeni özellikleri iOS’a çıkmadan önce test eder, böylece bu yeni test başarılı olursa herkes için kolayca başlatılabilir.


(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Android Police’in belirttiği gibi, Netflix’in belirli TV şovlarındaki kayıttan yürütme kontrolleri, yayınlanan ekran görüntüsünün kanıtladığı gösterileri izlemek istediğiniz zamanlar için yeni bir Rastgele Bölüm düğmesi de içeriyor.
Netflix, kullanıcı geri bildirimleri olumsuz olursa deneyi sonlandırabilr.

Netflix’in umutsuzca bir karıştırma seçeneğine ihtiyacı var. Hizmette o kadar çok içerik var ki, kendimizi sık sık araştırma arabiriminde gezinirken buluyoruz. İzlenme geçmişime ve kişisel alışkanlıklarına dayanarak, sadece benim için kişiselleştirilmiş gerçek bir karışık oynatma seçeneği çok iyi olurdu.
Aslına bakarsanız, son zamanlarda Reddit’teki Apple’ın Kısayollar uygulaması için Netflix’teki herhangi bir TV şovunda rastgele bir bölüm oynayacak olan oldukça havalı bir senaryoya rastladım. Netflix Shuffle kısayolunu indirdikten sonra dosyayı Kısayollar uygulamasında açmanız ve komut dosyasını başlatmanız yeterlidir.
Kısayolun manuel olarak ne zaman başlatılacağını göstermeyi seçebilirsiniz, alternatif olarak, Netflix uygulamasındaki Paylaş düğmesine dokunarak göstermeyi seçip Kısayollar simgesine dokunun ve kısayolunuzu seçin.
Bir Netflix hayranıysanız ve macOS’ta Netflix’in web tabanlı oynatıcısından daha iyi bir kullanıcı arayüzü istiyorsanız, kullanışlı Touch Bar kısayolları olan Picture-in olan Mac’iniz için yerel bir Netflix oynatıcısı olan mükemmel Clicker uygulamasını incelediğinizden emin olun.


(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});