Netflix Avantajlı Mobil Paket Türkiye’de Satışa Sunuldu

tarafından
81
Netflix Avantajlı Mobil Paket Türkiye’de Satışa Sunuldu

Netflix, yeni uygun fiyatlı mobil paketi Türkiye kullanıcıları için kullanıma sundu. İşte paketin fiyatı ve özellikleri!

Popüler film ve dizi izleme platformu olan Netflix, her bütçeye uygun mobil paketi Türk kullanıcıları için kullanıma sundu. Daha önce Hindistan ve Malezya’da da kullanıma sunulan paket sonunda Türk kullanıcıları için de aktif hale getirildi.

Piyasa durumuna bakacak olursak Türk kullanıcıları için oldukça iyi bir fiyata sunulduğunu da belirtelim. Zira Hindistan’da bile yaklaşık olarak 20 TL’ye alınan paket Türkiye de oldukça uygun. Paket fiyatı sadece 7,99 TL.

Satışa sunulan bu paket sadece ”mobil” üzerinden kullanılabilecek ve malesef HD özellik bulunmuyor.Ayrıca bu paket hali hazırda Netflix üyesi olanları kapsamıyor, sadece yeni üye olacak olanlara özel bir kampanya olarak düzenlenmiş olduğunu belirtmek isteriz. HD Özellik bulunmaması görüntü kalitesi açısında biraz düşündürücü olsa da fiyatı açısından göz ardı edilebilinecek bir durum gibi gözüküyor. Paket alındıktan sonra sadece 1 yerde açılabiliyor. Aynı anda farklı cihazlarda kullanıma izin verilmiyor. Önce indirip sonra izleyebiliyoruz.


(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});