Canlı Döviz kurları takibi uygulaması

tarafından
190
Canlı Döviz kurları takibi uygulaması

Piyasayı takip etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı!
Sizde günlük dolar yorumları almak, güncel kur bilgileri‘nin bildirim olarak cebinize gelmesini istiyorsunuz bu uygulamayı hemen indirin. Doviz.com’un resmi uygulaması ile en güncel haberler ve kripto para, döviz, altın ve borsa verileri anında cebinizde!


(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Döviz uygulamasını kullanarak:

· İstediğiniz döviz kurları, altın çeşitleri, kripto paralar ve hisse senetleriyle kendi portföyünüzü oluşturup, sizin için önemli bütün finans verilerini aynı anda takip edebilirsiniz.

· Satışta olan altın türleri ile döviz kurlarının serbest piyasa ve banka alım satım fiyatlarını öğrenebilir; popüler kripto paraları ve borsada işlem gören bütün endeks ve hisse senetlerini günlük, haftalık, aylık ve yıllık değişim grafikleriyle takip edebilirsiniz.

· En güncel piyasa haberlerine anında ulaşabilir, bildirimler sayesinde piyasayla ilgili en önemli gelişmeleri ilk siz öğrenebilirsiniz.

· Döviz çevirici ile 70’ten fazla döviz kurunu birbirleriyle karşılaştırabilir ve farklı türlerde altın fiyatlarını hesaplayabilirsiniz.

· Alarm kurma özelliği ile ilgilendiğiniz kur bilgileri istediğiniz değere ulaştığı anda ilk siz haberdar olabilirsiniz.

Güncel döviz, altın, borsa ve kripto para verilerini takip etmeye başlamak için Doviz.com’ın resmi uygulamasını

hemen indirin

– Güncel dolar kuru
– Güncel dolar yorumları
– Anlık dolar kuru
– Canlı dolar kuru
– 1 dolar ne kadar


(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});