2019 En İyi Kişisel Blog WordPress Temalarını indir

tarafından
162
2019 En İyi Kişisel Blog WordPress Temalarını indir
60+ Best Personal Blog WordPress Themes in 2018

2019’un En İyi Kişisel Blog WordPress Temalarını indir

WordPress blogları, tema seçenekleri, eklentiler ve tarzlardaki artışla yıllar içinde gelişti. Kişisel bloglar, blog dünyasında ilk gelenlerdir. Neden kişisel blog? Kişisel blog’un, çevrimiçi blog dünyasına girmek ve çok fazla işletme maliyeti olmadan hızlı bir şekilde kazanmak isteyenler için yararlı olduğu gibi. Bu, iş perspektifiyle ele alınmamalıdır, kişisel bloglama, tasarımlarımızı, makalelerimizi, teknolojimizi ya da dünyaya göstermek istediğiniz herhangi bir şeyi paylaştığımız yerlerde eğlencelidir.


(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

WordPress, bir milyardan fazla web sitesine güç veriyor ve herkes yeni platformlar oluşturup yönetmenin kolay olduğu için dinamik platformu seviyor.
Hala Google Blogger gibi platformlar kullanıyorsanız, Tumblr web sitenizi geliştirme olanakları çok büyük olduğu için WordPress’e geçin. Günlük makale güncellemelerinizle birlikte kişiselleştirilmiş bir dergi tutmanın yanı sıra, bir seyahat günlüğü, teknoloji inceleme sitesi, gags vitrini bu minimal temalarla yapılabilir. Sadelik, kişisel blogların çoğunun çevrimiçi etkinliklerine başladıkları yeniler tarafından kullanıldığı için anahtardır. Minimalizmi göz önünde bulundurarak bu temalar günlük ihtiyaçlara uyacak şekilde özenle hazırlanmış. Seçenekler paneli değişiklikleri kolayca yapmanıza izin vereceğinden, temanın herhangi bir bölümünü bile kodla değiştirmeniz gerekmez. Ücretsiz WordPress temaları, çoğumuzun birden fazla cihaz için duyarlı tasarım düzenine sahip olduğu tarafımızdan seçilmiştir.
Yeterince, rekabetin sizi kıracağı heyecan verici blog dünyasına hoş geldiniz, ancak güçlü kalpli olanlar kısa sürede itmeyi ve etkileyici özelliklere imza atmayı öğrenecekler. Dergimizi, ücretsiz temaları ve ihtiyaçlarınızı temel alan daha fazla tema koleksiyonunu inceleyin. Burada blog yazmak için temiz ve en iyi temalara odaklandık.

CheerUp Blog

Her türlü blog ve minimal dergide istisna olarak kabul edilen lüks tasarım seçenekleriyle duyarlı ve zarif bir tema. En iyi yanı, yalnızca estetik açıdan hoş olan yerleşik modern tasarım seçeneklerine sahip olması değil, aynı zamanda bloglar ve zarif dergiler için uygun 300’den fazla olası düzen kombinasyonuyla da doludur.
responsive & elegant blog theme with minimalist flat design

Authentic

Bu zarif ve amp; 20 önceden hazırlanmış demo ve daha fazla bilgi içeren duyarlı dergisi WordPress teması. Authentic, kişisel bloglarda kullanılabilecek tema ve bu temayı blogunuza uygun bulursanız, devam edin ve ardından blogunuz için şaşırtıcı bir tema seçin.


Tema Woocommerce entegrasyonu, sınırsız renk çeşitleri, son derece özelleştirilebilir tasarım, Pinterest entegrasyonu, arkadaşlarınızın önünde paylaşımları sosyal ağlarda paylaşmak için mükemmel sosyal medya simgeleri, Adsense hazır ve hızlı bir destek vb. Gibi özelliklere sahip.
elegant blog/magazine WordPress theme

Salient

Salient, profesyonel blogcular için büyük blog şablonları da içeren şık ve modern bir çok amaçlı WordPress temasıdır. Yazarlar, romancılar ve bağlı pazarlamacılar için olabilir; tüm seçenekler kullanmanız için sizi bekliyor.


(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});Çıkık sadece duyarlı değil, aynı zamanda retina için hazır, yani yüksek çözünürlüklü cihazlarda çalışıyor ve akıllı. Mobil kullanım dostu ve SEO için optimize edilmiş düzen, web sitenizin Google’da iyi bir sıralamasını sağlar. Sadece yazmaya başlaman gerek.

trendy and fresh minimalist WordPress theme for blogs

Vlog

Vlog, yarattığınız videoları veya Youtube, Vimeo vb. Gibi videoları yüklemek gibi video tabanlı etkinliklere güçlü bir şekilde odaklanmış, güzel bir şekilde tasarlanmış modern bir tasarım WordPress temasıdır. Bu tema, karmaşık dergi web sitelerinin ihtiyaçlarını sofistike düzenlerle dinamik bir şekilde tamamlar. videoları ve makaleleri istediğiniz şekilde sunun.


Video bloglama için bir web sitesine, video eğitimlerine veya her türlü viral video paylaşımına ihtiyacınız olup olmadığına bakın, Vlog temasına göre devam etmek, bu videoyla ilgili bloglar için mükemmel bir seçimdir. Bu temanın bir diğer avantajı da YouTube, Vimeo, Dailymotion ve diğer genel video içerikleriyle tam olarak uyumlu. Tema, otomatik video içe aktarma, videolarınızı oynatma listesine gruplama, video küçük resimlerini otomatik algılama, daha sonra izleme ve sinema modu, 200’den fazla yazı düzeni kombinasyonu ve daha fazlası gibi özellikler sunar.
Vlog is a beautifully crafted modern design WordPress theme

The Voux

Bu moda, stil, yemek ve seyahate dayalı bir tema arayanlar için şık ve profesyonel bir tema. Bu temanın neden tüm amaçlara uygun olduğunu düşünüyor olabilirsiniz? Sebep amaç dostu tasarım, stil ve amp; düzeni. Renkler ve amp; Bu temada kullanılan arka plan temanın çok amaçlı kullanıma uygun olduğunu göstermektedir.


Voux teması, birden fazla mağaza sayfası düzeni, 3500+ yazı tipi, 10+ özel pencere öğesi gibi tam Woocommerce desteğiyle birlikte gelir ve sosyal paylaşım simgeleri, WPML çevirisine hazır, sınırsız renk seçenekleri, tek tıklamayla içe aktarma, birinci sınıf özel pencere öğeleri ve Arapça, Urduca vb. Dili sağdan sola değiştirmenize izin verecek olan RTL hazır.
This is a stylish and professional theme

dBlogger – Ücretsiz Dijital WordPress Blog Teması

dBlogger basit bir amaç ile geçen ay yayımlanan ücretsiz bir wordpress blog temasıdır, kullanıcılara tamamen ücretsiz, düz bir temiz düzen tasarımına sahip, mobil duyarlı tasarıma sahip, kişiselleştirilebilen ve sıralanabilen bir tema olan WordPress temasını sunar. Google arama sonuçlarında iyi. Tema, web sitenizi, ürünlerinizi satmak için wooCommerce eklentisine ve kitlenizle tam etkileşim için BBPress eklentisine tam destek vererek yedekler.


Canlı kişiselleştirici seçenekleri, renk düzenleri, 600+ yazı tipleri ve web sitenizi benzersiz bir görünüm ve his ile özelleştirmek için gerekli tema ayarları üzerinde daha iyi kontrol sağlar. Tema, en iyi kodlama uygulamaları ile iyi bir şekilde kodlanmıştır ve web sitenize küresel bir izleyici kitlesine ulaşmanız için SEO görünürlüğünü artıracaktır. dBlogger, blog yazarları, profesyonel bloglamaya başlayan ve harika, güçlü, modern bir blog temasına geçmek veya kendi bloglarını sıfırdan başlatmak isteyen biri için hepsi bir arada bir çözümdür.


Not: Gelecek haftalarda yayınlanacak daha fazla ücretsiz blog temalarımız var. Öyleyse bizimle kal. 🙂 Bu bizim ilk blog temamız ve wordpress.org’da yüklenmesi planlanıyor
dblogger - free digital wordpress blog theme

Zillah

Zillah her türlü blog için modern ve şık bir tema. Temiz bir görünüme sahiptir ve tam genişlikte bir kaydırıcı atlıkarınca sağlar. Tema, okuyucularınızın içeriğinizi takip etmesini ve diğer unsurların dikkatini dağıtmamasını kolaylaştıran kolay okunurluk için optimize edilmiştir. Aynı zamanda fotoğraf dostu bir düzen ve özel aletler ekleyebileceğiniz bir widget altbilgisi vardır. Genel olarak, Zillah her blogcu ve yazar için şık bir çevrimiçi varlık sunmak için inşa edildi.


Tema, duyarlı bir tasarım, canlı kişiselleştirici, hız ve SEO için optimizasyon, özel arka planlar, mega menüler, SiteOrigin sayfa oluşturucu ile uyumluluk (böylece sürükle ve bırak seçenekleri ile özelleştirebilirsiniz), her makalede yazar kutusu ile birlikte gelir, sosyal simgeler ve temiz, çekici bir tasarım.
zillah personal website theme for wordpress

Boston

Boston, düşüncelerini ve resimlerini şık bir şekilde paylaşmak isteyen blogcular için minimalist WordPress temasını indirmek için ücretsizdir. Boston ile sorunsuz bir bloglama web sitesi deneyimi yaşayın. Tema dikkatlice beyaz ve açık mavi renklerle tezat oluşturuyor, böylece Boston’da sunulan her şey öne çıkıyor. SEO optimize edilmiş yapısı ile en son HTML5 ve CSS3 teknolojisi üzerine inşa edilmiştir, böylece tüm makaleleriniz arama motorunda iyi bir şekilde sıralanır. Temayı seçtiğiniz dile çevirme seçeneğine sahipsiniz ve ayrıca Boston tüm modern tarayıcılarla uyumludur. Bu tema, okurlarınızı çok yönlülüğü ile şaşırtmaya devam edecek.


(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

boston personal blog theme for wordpress cms

Everal

Everal, fotoğrafçılar, yazarlar ve yaratıcı türler için bir blog teması. Resimlerinizi tarzında gösterecek şekilde ızgara tabanlı bir ana sayfaya, sol kenar çubuğuna ve alana sahiptir. Bu tema tamamen duyarlı, bu nedenle her ekranda iyi görünecek.
everal

Yuuta

Yuuta o kadar esnektir ki, görsel olarak çarpıcı bir tam genişlikte makale düzenini gösterdiği gibi herhangi bir premium blog ile sadeliği ile eşleştirilebilir. Deneyimlerini dünyayla paylaşma konusunda aklı başında olan yazarlar, yazarlar, maceracı gezginler ve fotoğraf tutkunları için tercih edilen bir tema. Tam sayfa gezintisi için özel menüler, çıtır çıtçıtlı görüntü tahsisi, tam genişlikte şablon ve fotoğraf galerileri içeren bu tema, kişisel bloglama için bir nimettir.
 • Basitlik
 • Seyahat, Fotoğraf, Kişisel Blog
 • Duyarlı tasarım
 • Ücretsiz
yuuta

Baskerville

Baskerville, bağlı kuruluş pazarlaması ve seo yazarları için temiz ve zarif bir tema, tamamen duyarlı tasarım, özel şablon, katılımcılar için bir liste dahil olmak üzere dört sayfa mizanpajı, özel metin stilleri vb. Gibi harika özellikler içeriyor. cihazlar.


Duvar Düzeni
Üç sütun
Sayfa şablonları
Ücretsiz
baskerville

Optimizer

Kendi blogunuzu açmak istiyorsanız, blogunuzu özel kılan ve blog yazarlarınızı görmek için akın eden yüzlerce izleyiciye sahip olan en iyi WordPress budur. Doktoru, herhangi bir teknik bilgiye sahip olmadan kolayca tasarlanabilen kişisel bir blog olarak kullanılabilen çok amaçlı bir temadır. İçerik eklemek, Optimizer ile hiç bu kadar kolay olmamıştı, web siteniz bir saat içinde kullanıma hazır olacak. Mozilla, Chrome, Safari, Internet Explorer gibi tüm modern tarayıcılarla uyumlu olmasının yanı sıra, tema aynı zamanda müşterilerinizle etkileşime girip görüşlerini alabilmeniz için dişli yorumlar da içermektedir.
optimizer creative agency theme for wordpress

Garfunkel

Garfunkel gerçekten akıllı bir tema ve blogcular için özel olarak hazırlandı. Eski ilgi odağı web sitesine benzeyen bir dizi harika özellikli duvar yerleşimi, duyarlı ve retinaya hazır tasarım, galeri slayt gösterisi gibi güç.
 • Crystal Clear Tipografi
 • Üç Sütunlu Duvar Düzeni
 • Tam genişlik arka plan
 • Duyarlı Düzen
 • Ücretsiz
garfunkel

PROLOG

Bu şık tema, css3 önyükleme çerçevesi tarafından desteklenen geçerli HTML5 ve CSS3 kodunu kullanır. Moda ve feminen bloglar için özel olarak tasarlanan bu tema, düz görünümlü bir tasarıma sahip fonksiyonel bir blog oluşturmanıza yardımcı olabilir. Diğer destekleyici özellikler sosyal widget’lar, tamamen özel widget’lar ve iletişim ve 404 hata için birden fazla sayfa seçenekleridir.
 • One Column with sidebar
 • Responsive Layout
 • Custom widgets & Post Formats
 • Flat Design
 • Free
prolong

Vito

Vito, kişisel özelliklere sahip bir blog yazısı wordpress temasıdır ve zengin özelliklere sahip kenar çubuğu widget’larına sahip klasik blog stili düzenini arıyorsanız. Temayı uyguladığınızda, tüm web sitesi çekici css gezdirme animasyonları, duyarlı düzen, mükemmel tipografi ve sosyal simgeler elde edecek.
 • Kenar Çubuğu ile klasik blog
 • Parlak tipografi yazı tipi
 • Sıvı Duyarlı
 • Ücretsiz
Vito - Classic blog theme for wordpress users

Seasonal

Mevsimsel seyahat, fotoğrafçılık, gıda, teknoloji, iş, moda gibi her yaşam tarzı için duyarlı bir kişisel blog teması. Yeniden boyutlandırılabilir kenar çubuğu, sayfa şablonları ile sınırsız renk gibi özelliklerle profesyonel olarak tasarlanmıştır.
 • Tamamen duyarlı
 • Kenar Çubuklu Bir Sütun
 • Birden fazla blog düzeni
 • Ücretsiz
seasonal - responsive personal blog theme

Rams

Ram, temiz, şık ve esnek bir tema ve blog, yazar ve yazarlar için mükemmel. Bu tema sabit kenar çubuğu ile tamamen duyarlı bir tasarıma sahip ve web sitesi farklı cihazlarda bile güzel kalacaktır.
 • Kenar çubuklu bir Sütun
 • Temiz tasarım
 • Duyarlı tasarım
 • Ücretsiz
rams is a flexible blog theme

Totomo

Totomo, çok basit bir bloglama çözümüne ihtiyaç duyan blogcular için bu Noel ve yeni yıl sezonu için yeni bir tema. Bu tema, öne çıkan görüntü olarak gösterilebilen video, ses ve galeri yazı desteğiyle duyarlı düz tasarıma sahip minimalist bir sütun düzenine sahip. Blog teması gereksinimleriniz için hızlı bir çözüme ihtiyaç duyan bir blogcuysanız bu temayı edinin.
 • Yayınlarda galeri desteği
 • Gelişmiş düzenleme için önyükleme
 • Duyarlı düzen
 • Ücretsiz
 free and responsive blog theme for WordPress

Kouki

İki sütun dizisi düzenine ve navigasyonda açılır menüye sahip mükemmel bir blog tasarımı. Tema bir eklenti olarak seçenekler çerçevesi ve işlevselliğini göstermek için birkaç yazı gerektirir. Zaten atanmışsa, seçilen resim otomatik olarak ayarlanacaktır. Genel olarak karmaşık olmayan seçeneklerle minimal blog teması.
 • Minimal kişisel blog teması
 • İki Sütun düzeni
 • Duyarlı tasarım
 • Canlı özelleştirici
 • Ücretsiz
kouki - wordpress blogging theme with two layout

So Simple – Impressive WordPress Blog Theme

Sadece tipografi üzerine odaklanan basit bir tema ve başka bir şey yok. Bu tema, özellikli görüntülerle temiz görünümün yanı sıra birden fazla cihazda duyarlı düzen tasarımını görüntülemek için iyi bir şekilde inşa edilmiştir.
 • Çok basit bir tema
 • Bir Sütun düzeni
 • Duyarlı tasarım
 • Ücretsiz
simple wordpress blog theme

Apex – Blog Theme For WordPress

Kısa bir süre önce, ana sayfa ve web sitesi düzeninin tam bir kişiselleştirme kontrolünü isteyen blogculara sunulan modern bir blog teması. Bu tema ile tanıtılan yeni canlı customizer özelliği bir çabaya değer.
 • Minimal tasarım
 • Kenar çubuklu iki sütun düzeni
 • Öne çıkan yayınları temizle
 • Duyarlı Düzen
 • Ücretsiz
 minimalist and responsive blog theme

Adler – Minimal Ücretsiz Blog Teması

Günlük yayınlarınızı sergilemek için tam ekran özellikli resimler içeren WordPress için mükemmel bir blog teması. Tipografi iyi okunabilirlik ile çok sanatsal ve temiz.

 • Platformlar arasında duyarlı
 • Tam ekran Öne çıkan görüntü
 • Elegant tipografi
 • Bir sütun düzeni
 • Bedava tema
Adler personal blogging theme

Rara Clean

  Üç üst katman widget’ı bulunan ve birden fazla aygıtta yanıt veren iki sütun düzenine sahip, wordpress blog kullanıcıları için minimal bir blog tasarımı.

 • Kenar çubuklu iki sütun
 • Duyarlı düzen tasarımı
 • Şubat 2015 Çıkış
 • Kullanmak ücretsiz
Rara - wordpress Responsive Blog Theme

Longform

Kişisel blogunuzu ve hikayenizi inanılmaz bir deneyim anlatan tek bir sütun düzenine ve duyarlı tasarıma sahip uzun bir sayfa web sitesi.
 • Bir sütun düzeni
 • Ultra Duyarlı
 • Retina Hazır
 • Ezop eklenti desteği
 • Mart 2015 Çıktı
 • Ücretsiz indirin
Longform - Story telling WordPress blog Theme

Amadeus – Free Blogging theme

Bu, tam gezinme ve ana sayfadaki popüler yayınları birbirine bağlamak için temiz bir kenar çubuğu içeren iki sütun düzenine sahip modern bir blog temasıdır.
 • Modern Tema
 • Kenar çubuklu 2 sütun
 • Paralaks başlığı
 • Google Changer yazı tipleri
 • Ücretsiz sürüm
amadeus personal blogging theme

BlogCentral – Free Responsive Blog Theme

İçerisinde kenar çubuğu bulunan gönderileri görüntülemek için iki sütun düzenine sahip güzel bir WordPress blog teması. Bu ücretsiz blog teması tasarımda birinci sınıf göründüğü için çarpıcı değil.
 • Profesyonel tasarım
 • 3 önceden tanımlanmış düzen
 • Çok renkli şemalar
 • Ücretsiz kullanım
 responsive wordpress theme for blogs

Oblique – Free Fashion Blog

Şaşırtıcı bir akışkan duvar düzenine sahip wordpress için karanlık moda blog teması. Bu tema birçok gelişmiş seçeneğe sahip olduğu için google fontlarını gerektiği gibi değiştirin.
 • Duyarlı düzen tasarımı
 • Duvarcılık blogu
 • Üç sütun
 • Paralaks Başlığı
 • Mayıs 2015 Bültenleri
masonry blog theme for wordpress

Masonic – Pinterest Style Theme

Faizsiz blog ağının yanında üç sütun düzenine sahip ve benzer bir stile sahip temiz bir duvar teması seçin.
 • Yanıt veren web tasarımı
 • Çoklu renk seçenekleri
 • Özel logolar
 • Ücretsiz kullanım
masonic - masonry style blog theme

Lovecraft – Professional Blog Theme

Lovecraft, profesyonel bloglama deneyimi için kişisel blogcular için mükemmel bir WordPress blog temasıdır. Duyarlı düzen tasarımı ile tam sayfa başlık görüntüsü, bu temanın hepsine sahiptir.
 • Kenar çubuklu tek sütun
 • Duyarlı sayfalar
 • Temiz tipografi
 • Üç sütun altbilgisi
 • Ücretsiz indirin
free pro blog theme

Rider – Creative WordPress Blog Theme

Serin başlık arka plan ve navigasyon menüsü ile kişisel blog için modern bir spor tema. Bu, anında tema hazırlamanızı sağlamak için lite özelliklerine sahip duyarlı bir temadır.
 • Hafif tasarım
 • Twitter Önyükleme
 • Çıkış: Nisan 2015
 • Kullanmak ücretsiz
rider - sports blog wordpress theme

Swell Lite Personal Blogging Theme

Renkleri, başlık görüntüsünü, arka planı ve kenar çubuğu widget’larını kolayca değiştirme seçeneklerini özelleştiren blog yazarları için güzel bir tema.
 • Duyarlı tasarım
 • Canlı Özelleştirici desteği
 • Başlık, Logo değiştirici
 • Ücretsiz sürüm
swell lite

Hoffman minimal Blog

Hafif elementler ve sıvıya duyarlı düzen içeren başlangıç ​​blogunuz için bu minimal tema tasarımını seçin.
 • Sonsuz kaydırma
 • Bir sayfa düzeni
 • Duyarlı ve retina hazır
 • Birden çok yayın biçimi
 • Ücretsiz indirin
hoffman

MioMio Blog Theme

Düzenli ve kişisel blogcular için minimal blog teması. Tema seçenekleri paneli, üstbilgi ve fav logolarını, altbilgileri, font stilini, kod entegrasyonunu ve daha fazlasını güncellemenizi sağlar. Mükemmel seçeneklere sahip modern cihazlar için duyarlı ve uygun.
mono theme

Themify Base

Ana sayfa gösterimi için ekstra büyük özellikli resim içeren bir tema bazı izleyicilerin ilgisini çekecektir. Bu son yayınlanan tema duyarlı tasarım ve tasarım olarak çok az.
themebase

ForceFull – Ücretsiz Blog WordPress Tema

ForceFul, gerçekten harika bir görünüme sahip olan ve dergi, blog ya da haber siteleriniz için mükemmel olan şık bir dergi WordPress temasıdır. ForceFul, en popüler güncel tasarım trendlerinden bazılarını kullanarak inşa edildi.
Forceful

Fullby – Duvarcılık Blog Teması

Bir ilginç tarzı kişisel ve modern blogcular için bir duvarcılık tarzı wordpress blog teması. Duyarlı tasarım, çoklu cihazlarda da iyi görünüyor.
Fullby

Blogger WordPress Teması

Blogger, tek bir klasik yazı stili düzenine sahip, duyarlı, temiz ve ücretsiz bir blog oluşturma WordPress temasıdır. Tema, blog yazılarınızın etrafında toplanmıştır ve hızlı ve kullanıcı dostu olmasını sağlamak için gıcırtılı temiz kod kullanır.
blogger

Story – Ücretsiz WordPress Blog Teması

Bu ücretsiz WordPress blog temasında çok da şık olmayan unsurlar gördüğünüz gibi her şeyin daha iyi görünmesi için geniş özellikli görüntüden başlayarak çok büyük olduğunu görün. Tamamen canlı renkler, bu temayı kişisel blogcular için mükemmel kılar.
 • Duyarlı Düzen Tasarımı
 • Özel gönderi biçimleri
 • Ücretsiz indirin
Story Personal blogging theme

Moments – Kişisel Blog Temasını Temizle

Kişisel blog meraklıları için yeni bir tema s5themes tarafından yapıldı ve bunun iyi bir yanı da tasarım düzeninde tamamen ücretsiz ve duyarlı. Düz tasarım ve şaşırtıcı renk kombinasyonu ile bu blogcular için layık bir tema.
 • Duyarlı tasarım
 • 8 gönderi biçimi
 • Zengin özellikli Tema Paneli
 • Sol ve Sağ Kenar Çubuğu
 • Ücretsiz indirin

Writr Theme

Bu tema en iyi şekilde bir tablet cihazda görüntülendiğinden, kolayca okunabilecek kişisel bir blog teması. Web sitenizin rengini değiştirmek için seçebileceğiniz birçok renk şeması vardır ve bunların en iyisi herhangi bir cihaza cevap verebilir.
 • Temiz Duyarlı Tasarım
 • Tabletler için en iyisi
 • Altı renk şeması
 • İki sütun düzeni
 • Net Tipografi
 • Ücretsiz indirin
tablet blogging WordPress themes

Esperanza Lite

Esperanza, bloglama deneyiminizi olabildiğince basit ve kusursuz hale getiren temiz, zarif ve kişisel bir blog temasıdır. Bu tema, modern duyarlı tasarım, harika tipografi ve okunabilirliğe odaklanarak yaratılmıştır.
 • duyarlı
 • Bir sayfa
 • Statik Arka Plan
 • Temiz Tipografi
 • Ücretsiz indirin
Esperanza

Wilson – Kişisel Blog

Wilson, 2014 yılı için yeni kişisel siteler ve bloglar için oluşturulmuş temiz, basit ve duyarlı bir tema olan eski bir okul.
 • duyarlı
 • Retina Hazır
 • Özel Widget’lar
 • Ücretsiz indirin
Wilson

Avante Blogging

Geçen Noel’de ve yeni yıl bloglarında çıkan tema


duyarlı
Statik Arka Plan
2 sütun + kenar çubuğu sütunu
Aralık 2013’de yayınlandı
Ücretsiz indirin
Avante

Sosyal açıdan Garip Kişisel Blog Teması

Bu, Theme Hybrid’deki geliştiricilerin söylediği isim olarak garip bir tema değil. İçeriğinizi kolayca paylaşmanız için birden fazla seçenek sağladığından, sosyal etkileşim bu tema ile kolayca artırılabilir.


Duyarlı tasarım
Blog düzeni
Portföy Düzeni Desteği
Bir Sütun teması
% 100 Ücretsiz
social - personal blog wordpress themes

Serena Kişisel Blog Teması

Posta biçimleri, farklı renk kombinasyonlarıyla farklı konuları ilginç kılmak için aracınız olacaktır. Bu tema, güçlü tipografi unsurları ile göze kolay gelen çok güzel bir minimal tema.


Duyarlı Düzen Tasarımı
Bir Sütun Teması
Minimal Tasarım
Düz
% 100 Ücretsiz
Serene - free personal blog wordpress theme

Sueva Blog Teması

Sueva, kullanıcıların günlük eğlenceli aktivitelerini WordPress topluluğuna ve tüm dünyaya güncelleyebilecekleri kişisel web siteleri için güzel bir blog teması. Temanın ücretsiz lite versiyonu halka açıktır.


Özellikler:


Duyarlı tasarım
1 özel widget
İki Sütun
Kenar Çubuğu Widget’ı Hazır Seçeneği
Minimal Tasarım
Lite Sürümü

My Notes

Notlarım, kişisel bloglarınız ve günlükleriniz için ücretsiz bir WordPress temasıdır. Ekranınıza göre yeniden boyutlandırmak temiz ve minimal bir düzen ile geliyor. Notlarım kolayca özelleştirilebilir ve hafif, seo dostu ve hızlı yükleme temasıdır.


Duyarlı Düzenler
Basit Kişisel bloglama
% 100 Ücretsiz
blog theme

Zaman Duyarlı kişisel blog wordpress tema

Hepsi tek kullanımda olan birçok temaya hizmet edebilir.


Duyarlı Düzen

Bir sütun

Özel Logo ve Favicon desteklenir

Basit SEO

jQuery PrettyPhoto Lightbox

Menü Öğelerini Özelleştir

% 100 Ücretsiz

Time

Launch Tumblog Style Tema

Launch günlük kişisel blogcu için çekici bir tumblr tarzı tema. Bu tema mükemmel renk kombinasyonu ile göze kolayca basılabiliyor. Günümüz kullanımı için ne yazık ki duyarlı değil.


Yerleşik SEO ayarları
Özel logo yükleme
Özel sayfa şablonları
Küçük kod
Post Format desteği
İki Sütun teması
% 100 Ücretsiz
tumblog wordpress theme

Post-Ücretsiz Kişisel WordPress Blog Teması

Bu başka bir ücretsiz premium tema. Minimal tipi son derece temiz ve basit, kullanımı kolay ve ayarlı duvarcılık özelliğine sahiptir. WordPress blogcuları için en iyi kişisel ücretsiz blog şablonudur. Yine de duyarlı değil.


6 anasayfa düzeni
2 blog sayfası düzeni
Güzel ana sayfa kaymak
Gelişmiş tema kontrol paneli
9 renk şeması
Widget hazır kenar çubuğu
Saf CSS mizanpajları.
% 100 Ücretsiz

So Simple

Soru sorulmaz, kişisel bir blog için bulabileceğiniz basit bir tema. Serbest yazı ve güzel bir tipografi genel olarak mükemmel bir etki yaratıyor. Twitter hayranları bunu tweet atmak ve saçmalamak için faydalı bulacaklar. Düşünmeye başlayacaksın, WordPress mi? Tamam, menü nerede?


Duyarlı Düzen
Düz tasarım
Bir sütun
Kenar Çubuğu Yok
Tarayıcı Dostu
% 100 Ücretsiz
Minimal wordpress blog theme

Paper WordPress Kişisel Blog

Yirmi on iki temanın çocuk teması haline getirilmiş olan beyaz kağıttan yapılmış tema, güncel yazılar oluşturmaya uygun en iyi kişisel blog temasıdır.


Duyarlı Tasarım Düzeni
Okul Teması
İki Sütun
Yapışkan Mesaj
Özel Menüler
% 100 Ücretsiz
personal blogging theme with paper style

Clippy Kişisel Blog Teması

Günlük blogcu için basit bir pin tarzı tema.


Duyarlı tasarım

Üç sütun düzeni

% 100 Ücretsiz

WordPress için en iyi temaları sunmak, yaptığım şey. Herhangi bir fantastik temayla karşılaşırsanız bana bildirin. Bu gönderiyi paylaşın ve bu makaleyi yeni bulmayla güncellerken yer imi eklemeyi unutmayın.