Turkcell Fake GPS İle Sürpriz Nokta Hilesi 2019

tarafından
420
Turkcell Fake GPS İle Sürpriz Nokta Hilesi 2019

Turkcell diğer GSM şirketlerine göre daha çok hediye veriyor. Ben faturasız hazır kart tarifesine yeni geçtim ve oldukça fazla hediye internet kazandım. Türkcellin Süpriz Nokta uygulamasından bedava internet dakika ve sms kazanabiliyoruz. Normal şartlarda Süpriz Nokta uygulamasında yer alan belirli konumlara giderek berlirlenen noktaya gelince hediyeyi al diyoruz ama şahsen benim gibi haftanın 6 günü çalışan arkadaşların belirlenen noktalara gitme gibi bir şanşı olmuyor. Bu durumda devreye  Fake konum uygulamaları giriyor.


(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Bu yazımızda siz değerli takipçilerimize Fake GPS kullanarak Sürpriz Nokta uygulamasından bedava dakika, internet ve sms kazanmayı göstereceğiz.

Daha önce uygulama nasıl kullanılıyordu bilmiyorum ama ben kendim nasıl yükleyip kurduysam ve kullanıyorsam bunları size aşama aşama anlatmaya çalışcam. Türkcell bu şekilde hediye alımının önüne geçebilmek için çalışmalarını son sürat devam ettiyor. Bu program kullanımı engellenene kadar şuan için işimize yaradığını belirtmemizde fayda var. Turkcell Fake GPS İle Sürpriz Nokta Hilesi‘ni adım adım anlatıyoruz;

Öncellikle belirtmek istiyorum. Bu uygulama sadece Android telefon kullananlar içindir. İos telefonu olanlar yazımızı okuayarak vakit kaybetmesinler.
Bedava internet kazanmaya başlamadan önce yapmamız gereken ilk olarak Turkcell BİP uygulamasından daha önce yapmadıysak Süpriz Nokta uygulamasını takip etmek olmalıdır.

Takip etmeye başladığımız anda hattımıza Günlük 1 GB tanımlanır.

Daha sonrasında BİP uygulamasını telefondan tamamen kaldırıyoruz. Çünki Türkcelin kendi BİP uygulamasın üzerinden artık Süpriz Nokta Hilesi yapılamamaktadır. Size vereceğim linkten texsaittir BİP uygulamasını indirip kuracaksınız.

Daha sonra Ayarlar bölümünden Sahte Konumları Etkinleştirmemiz gerekecektir aksi halde hile çalışmayacaktır.

İndireceğiniz dosya yandex disktedir.
Rar şifresi: blogdostu.com

Hola Fake GPS Uygulamasını cep telefonunuza play store’den indirmek için TIKLAYIN.

Turkcell Fake GPS İle Sürpriz Nokta Hilesi Nasıl Yapılır ?

Hile veya açık olarak adlandırılabilecek Turkcell bug’una geçmeden  önce Texsaittir uygulamasını kurduktan sonra açmak için tıkladığımızda takılma olursa hızlı bir şekilde devam dememiz gerekiyor.

Daha sonra hem Hola Fake GPS uygulamasını hemde Texsaittir BİP ten Sürpriz Nokta uygulamasını açıp, Sürpriz Noktaların nerede bulunduğuna bakıyoruz. İlk başta yakınlarda süpriz nokta yoksa üzülme keşfetmeye devam et diye uyarı verecektir. Tamam diyerek Tekrar oyna tuşuna basıyoruz ve haritadaki süpriz noktalara bakıyoruz ve herhangi bir tanesini iyice yaklaştırarak tam olarak haritada bulunduğu konumu aklımızda tutuyoruz.

Belirleme işlemi bittikten sonra bu sefer Hola Fake GPS uygulamasını açıp GPS okunu az önce belirlemiş olduğumuz noktaya yakın bir yere getiriyoruz ve GO diyoruz. Tekrar Texsaittir BİP uygulamasını açıp Süpriz Nokta uygulamasına girip oynaya basıyoruz. Konumumuz süpriz noktanın çok yakınlarında bir yere gelecektir. Hediye süpriz nokta ya tıklayıp konumumuzun çemberin içinde kalmasına dikkat edelim yoksa hediyeyi alamayız. Eğer hediyeyi alabilecek kadar yakındaysak hediyeyi al diyoruz. Bu işlemi hediyeyi aldıktan sonra günde bir kere yapabiliyoruz. Hediyenizi aldıysanız ikinciyi denemeyin.

Bazen süpriz nokta hediyesini almaya çalışırken 81 ilde yüzlerce süpsiz noktamız var ile başlayan bir mesaj alırsanız bir kaç gün hediye kazanamazsın. Şahsen ben alamadım her defasında oynaya bastıkca bu uyarıyı aldım. Hergün yine de 1 kez deneyip düzelip düzelmediğini kontrol etmeyi unutmayın.

Yapamadığınız yada anlaşılmayan bir yer olursa yorum atabilirsiniz. Cevap vermeye çalışacağım.


(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});